HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 231 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 16  Ďalšia
Autor Správa

Doomed eternally
Obrázok používateľa

Založený: 13.11.2004
Príspevky: 2819
Body: 57
Bydlisko: Košice
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Specter napísal:
Akoto, že nie? 10 ľudí. 5 mafiánov a 1 neutrál. Podľa teba to ešte nie je istý koniec? Takže, u mňa je istá prehra nech sa deje, čo len chce.

U Klerikera buď klamem, alebo vie naozaj zabíjať. Ak vie zabíjať, tak je pirát, lebo ak by bol neutrál, tak ja už dávno voniam fialky odspodu.
Neviem prečo by som mal takto klamať. Lepšia taktika je mlčať a iba sa nestranne prizerať.
A tiež neni pravda, že si vyberem stranu. Ja chcem dôveru občanov a zaručenie, že ma mafiáni v noci nezabijú. Pozabíjajte sa ako chcete.


Zdaleka nie je jeden neutral, vidno ze nehral siiine mafie. Navyse, nechapes to, ked ja som obcan, tak ste prehrali hru ak ma zabijete v noci. Ak SPecter dnes umrie, nic sa nedej a v noci ma mozete preklepnut aelbo zajtra zabit, a som si viac nez isty, ze ak specter umrie,  v noci nebudu dve vrazdy. Cize zlaty moj SPecter, 11 ludi, 5 piratov, 1 neutral, ak umriem ja a nie som pirat lebo klames, tak 4 ludia 2 neutrali a 5 piratov, cize koniec je isty.   Navyse, prave si povedal, ze neutral sa prda automaticky na stranu piratov, cize to zamyslas i ty, ze :P

Quicky,neobvinujem z nicoho, Specter mna obvinil z nicoho, nechapes ako je to jednoduche? Ostalo nas malo, posiel len jeden pirat, teraz sa moze ktokolvek vyhlasit za co chce a oznacit posledneho cloveka nech rychlo umrie a je koniec. Tak laskavo nevymyslaj, alebo si pirat, co by ma ostatne neprekvapilo,lebo ich tu uz je aspon polka. Ja som najaktivnejsi hrac tak si ma prosto vybral,nech skapem a vyhraju to,nevraviac o tom, ze sa mi msti,lebo ho tri dni obvinujem a NIKDY to nebolo bezdovodne. Zmysel zabit Spectera je jdenoducha, dam rku do ohna za to ze on zabija.

_________________
An nescis, mi fili, quantilla prudentia mundus regatur?

Bet’ Kindlein bet’,
morgen kommt der Schwed’
morgen kommt der Oxenstjern’
der wird dem Kindlein ’s Beten lehr’n
bet’ Kindlein bet’


Hore
 Profil ICQ  

Dreamer
Obrázok používateľa

Založený: 23.01.2005
Príspevky: 1453
Body: 8
Bydlisko: Trencin/Brno
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Ze sa kazdy moze vyhlasit za koho chce? On sa za nic nevyhlasil, sak aj Annun ho oznacil ako neutrala a on sa sam priznal nevidim dovod preco by klamal. To ze si najaktivnejsi je len na tvoju skodu lebo je lepsie vidiet ako hras. Ako pirat  :P

_________________
We are the wounds and the great cold death of the earth
http://last.fm/user/vampirequicky


Hore
 Profil ICQ Facebook  

Cisár
Obrázok používateľa

Založený: 14.07.2006
Príspevky: 884
Body: 5
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Akých 12 ľudí? Kedy som povedal, že sa pridá na stranu mafie? Ty, že ma neobviňuješ bezdôvode a ja teba áno? Sám si vidíš diery vo svojich argumentoch a predsa ich sem hádžeš. Keď ti horí za zadkom, tak prekrúcaš ete viac než inokedy. Správaš sa ako zjavný pirát.

A vraj dš ruku do ohňa, že som zabíjal. Pche, toto je čistý tip, tak ako tipoval Silver (ibaže ten si priznal, že to bol čistý tip)... Ja dám ruku do ohňa, že zabíjaš TY a mám to podložené tým, že som to zistil pomocou schopnosti.

Ak ma zabijete, umrú dvaja ľudia. A aj keby umrel iba jeden, tak končíte. Vlastne ak nezabijete mafiána - prehrali ste.


Hore
 Profil ICQ  

Doomed eternally
Obrázok používateľa

Založený: 13.11.2004
Príspevky: 2819
Body: 57
Bydlisko: Košice
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Moj zlaty,ja som bol aktivny minulu hru ak si nepamatas a bol som na strane mesta. Specter ze sa priznal? Spamataj sa Quicky,prvy den sa nepriznal a Anun odvisol,ako sam napisal, mohol ho IBA zachranit. Druhy den poveda nieco o vudu, co som cely den vyvraval,ze je sprostost, chodi si to pozriet ak mi neveris, dokonca to zaslo u mna az do metagame ked som ukazoval, ze nie je ani francuz ani spaniel a dva krat som sa ho na to pytal v ten den a popieral. Ako vies ze neklame zo svojou abilitou? Je 5 den a on az dnes vysiel s konkretnym niecim, zvlastne ze s tolkych moznych abilit mu stale padala len ochrana a nic nerobenie, nemyslis? Schopnost ma vymyslenu, stavim sa, ze ak by Specter umrel, nebude dalsi kill.

Ale ak to chces po lopate, tak pocuvaj.

Ak zabijete mna a som pirat, dobre pre vas, aspon na den.

Ak som neutral, tiez nie zle pre vas, ale nic extra.

Ak som obcan, hra skoncila.

Ak umrie Specter, nic sa nestalo este.
V noci ma vsak mozete preklepnut, zajtra i zabit, ale ja ti rucim, ze neumru dve osoby, razom spoznas co je Specter naozaj zac.

Preco neveris mne, ale Specterovi, co uz klamal neraz, napr Annunovi, a vyhlasuje vkuse ze nema problme pridat sa ku ktorejkolvek strane??
Ja som hop alebo trop. Specter istota. ALe rob ako myslis, ty v tom mas zjavne tiez zmatok.

Co prekrucam? Na zaklade coho, ake diery maju moje argumenty? AK by mali,poukaz aspon an jeden, ak maju ,tak ty si neschopny, nic si totiz nevyvratil. Obvinujs ma na zaklade tebou povedanej schopnosti. A matika ti ais nejde, lebo tvoj vzorec sedi len ak sa neutrla prida k zaporakom, takze odial som to vytiahol. Na co sa vobec rozculujem s tebou,ked zjavne ani citat nevies. Keby si aspon ARGUMENTOVAL ako clovek

Kto podlozi tovju schopnost? Ja som zlaty drak,be be. TO nie je argument, spamataj sa.

Tvoju schopnost som spochybnoval od kedy si ju povedal. Mstis sa mi? Ak dens ja umreim, tak sa asi budem smiat, lebo tak trapen ti naletiet,to je az neskutocne. Nevie nikto zistit aj abilitu sakra??  Mimochodom je zaujimave,ze Annun aj Silver zistuju kto je aka frakcia iba ty si dnes mal taku vec, ze schopnost.

_________________
An nescis, mi fili, quantilla prudentia mundus regatur?

Bet’ Kindlein bet’,
morgen kommt der Schwed’
morgen kommt der Oxenstjern’
der wird dem Kindlein ’s Beten lehr’n
bet’ Kindlein bet’


Naposledy upravil Kleriker dňa Ne. 27. Jan 2008, 21:17, celkovo upravené 1 krát.

Hore
 Profil ICQ  

Paladin
Obrázok používateľa

Založený: 09.10.2007
Príspevky: 492
Body: 13
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
to som jediny komu sa zda podozrive ze silver je policajt(ak je) a Juk-i je nevinna(ak je,a silver neklamal)ze uz 2 noci po odhaleni obaja ziju?...toto sa mi nezda zeby mafiani tak riskovali a radsej zabijali ludi z davu?! mne sa cim dalej viac zda ze silver obetoval eluneho

_________________
http://www.lfgcomic.com


Hore
 Profil ICQ  

Doomed eternally
Obrázok používateľa

Založený: 13.11.2004
Príspevky: 2819
Body: 57
Bydlisko: Košice
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Morti, problem je ten, ze na to treba zabit bud jedneho z dvojice alebo preklepnut, ale kedze kazdy mlci, jediny preklepavac je Specter dnes v noci, ktory vraj preklepol mna, co je zaujiamve, kedze Silver a Juki su zaujimavejsai dvojka, ale so Specterom si to este vybavim, pretoze klame az sa mu z huby prasi. a ja to dokazem

_________________
An nescis, mi fili, quantilla prudentia mundus regatur?

Bet’ Kindlein bet’,
morgen kommt der Schwed’
morgen kommt der Oxenstjern’
der wird dem Kindlein ’s Beten lehr’n
bet’ Kindlein bet’


Hore
 Profil ICQ  

Cisár
Obrázok používateľa

Založený: 14.07.2006
Príspevky: 884
Body: 5
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Ja že som klamal neraz? Ja som klamal PRÁVE raz. A teraz by som vlastne ani nemal prečo vyliezať, keby som nič nezistil, lebo môj prípad bol odložený a ani by sa neotváral.

Diery v tvojich argumentoch: Vravíš, ze na druhý deň by bolo 11 ľudí. To ako, by v noci nik neumrel?
Vravel si, že som priznal, že sa musí neutrál pridať na stranu mafie. Kde som to priznal?

Tvoj jediný argument proti mne je, že by nebol koniec hry keby ma zabijete. No teraz sám hovoríš, že iba ak by sa neutrál nepridal na stranu mafie. Myslíš, že sa bude hrať na hrdinu, keď bude mať víťazstvo rovno pred sebou?


Hore
 Profil ICQ  

Doomed eternally
Obrázok používateľa

Založený: 13.11.2004
Príspevky: 2819
Body: 57
Bydlisko: Košice
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Specter napísal:
Ja že som klamal neraz? Ja som klamal PRÁVE raz. A teraz by som vlastne ani nemal prečo vyliezať, keby som nič nezistil, lebo môj prípad bol odložený a ani by sa neotváral.


Raz dokazane si klamal, kolko krat osm dokazane klamal ja? Ani raz. Iba zi neochranil Annuna, nevidim dovod preco ti verit a celu hru ti neverim.

Specter napísal:
Diery v tvojich argumentoch: Vravíš, ze na druhý deň by bolo 11 ľudí. To ako, by v noci nik neumrel?
Vravel si, že som priznal, že sa musí neutrál pridať na stranu mafie. Kde som to priznal?


Pomylil som sa v pocte, v kazdom pripade, myslim z eabelara ti to vysvetlila na peknom priklade, ak nerozumies, je mi ta luto.

Priznal,lebo mafia vyhrava ak vyzabija mesto, ale v tom pocte neutral  sa da k dobrym tak mafia este nevyhrala,lebo moze umriet mafian. nevieme presne pocty navyse. Ide vsak o to, ze jediny tvoj argument je tvoja udajna schopnost a ak som nevinny, obcania skoncili a ty si vyhral s piratmi,leob uz nebudu hlasy.

Specter napísal:
Tvoj jediný argument proti mne je, že by nebol koniec hry keby ma zabijete. No teraz sám hovoríš, že iba ak by sa neutrál nepridal na stranu mafie. Myslíš, že sa bude hrať na hrdinu, keď bude mať víťazstvo rovno pred sebou?


Nerozumiem, navyse proti mne nemas argument. Nie som pirat a nezabijal som, neivem co presne sledujes, ale proste nie.

_________________
An nescis, mi fili, quantilla prudentia mundus regatur?

Bet’ Kindlein bet’,
morgen kommt der Schwed’
morgen kommt der Oxenstjern’
der wird dem Kindlein ’s Beten lehr’n
bet’ Kindlein bet’


Hore
 Profil ICQ  

Paladin
Obrázok používateľa

Založený: 09.10.2007
Príspevky: 492
Body: 13
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
ved ja sa ich snazim vyprovokovat ku kecaniu....lebo su podozrivý...a juk-i podla mna este dnes neco napise...aspon dufam

_________________
http://www.lfgcomic.com


Hore
 Profil ICQ  

Dreamer
Obrázok používateľa

Založený: 23.01.2005
Príspevky: 1453
Body: 8
Bydlisko: Trencin/Brno
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Klerik: Tvoj vzorec plati iba ak sme si na 100% isti ze Specter zabija. A to ja osobne niesom. Naopak mu verim. Jasne ze vtedy klamal. Preco by nemal, ved keby sa priznal tak by sme ho obesili. Priznal sa az potom, lebo nemal na vyber. A keby bol naozaj renegate, tak imho by odstranoval ludi o ktorych si mysli ze su pirati (teda podla toho, ako povedal ze sa prida na nasu stranu). Tj uz by si bol mrtvy:P. A inak odkial mas ze piratov je 6? teda uz len 5?....To si si vycucal z prstu? Alebo mas nejake dokazy? Napr. vies to, lebo si pirat? :P

Navyse nikde nevidim post kde pise ze by sa kludne pridal na hociktoru stranu. Naopak povedal (viackrat sa mi zda) ze sa pridava k nam cestujucim.

_________________
We are the wounds and the great cold death of the earth
http://last.fm/user/vampirequicky


Hore
 Profil ICQ Facebook  

Cisár
Obrázok používateľa

Založený: 14.07.2006
Príspevky: 884
Body: 5
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Prečo stále melieš, že by mafia nevyhrala?

Neviem počítať? .. budete mať 9/10 ľudí. Z toho 5+/- mafiánov a 1/2 neutrálov. Spravil som niekde chybu?

Ja iba viem, že zabíjaš a je mi jedno či ťa obesia, alebo nie. Ja chcem prežiť a hovorím, že ak nezabijú PRÁVE mafiána, tak skončili.

Takisto to, že dáš ruku do ohňa, že som zabíjal, je podložené ničím.

Ľudia, ak niekto z vás niečo zistil o tom, kto môže byť pirát, nech to povie teraz, inak je po vás.


Hore
 Profil ICQ  

Doomed eternally
Obrázok používateľa

Založený: 13.11.2004
Príspevky: 2819
Body: 57
Bydlisko: Košice
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Quciky pocet piratov som napisal,ze odhadovoda +/-, takze si pozri spat a citaj co pisem, ci to nerobis, na co ved si priat a ches ma uz len zabit? :P inac aj Specter naraba s takymi cislami, je aj on mafian?lol

Specter nas podrazil raz, envidim dovod preco teraz by nebolo znova. ale si si 100 percetn isty ze ja som zabijak, ale specterom nie, to je zaujimava logika:)

Povedal ze sa pridava, a co mal napisat, ze nie? :lol:  Tak toto bol dost trapny argument nemyslis? Lenze viac krat napisal,ze ked to tak pojde a ostanu neutrali, takze je vyhra pre piratov a tak, z eche prezit ako netural etc, citaj co ludia pisu, to ze explicitne povedal nieco ine, nic neznamena. Tvoje uvazovanie ma bvskutku medzery, dost divne..

_________________
An nescis, mi fili, quantilla prudentia mundus regatur?

Bet’ Kindlein bet’,
morgen kommt der Schwed’
morgen kommt der Oxenstjern’
der wird dem Kindlein ’s Beten lehr’n
bet’ Kindlein bet’


Hore
 Profil ICQ  

Cisár
Obrázok používateľa

Založený: 14.07.2006
Príspevky: 884
Body: 5
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Takže Kleriker, vyvráť toto:

Ak zabijete nevinného - prehrali ste. Ak zabijete neutrála - prehrali ste. Musíte zabiť piráta.

Iba kopírujem výpočet, aby si nepovedal, že to nemám podložené: budete mať 9/10 ľudí. Z toho 5+/- mafiánov a 1/2 neutrálov. Spravil som niekde chybu?


Hore
 Profil ICQ  

Doomed eternally
Obrázok používateľa

Založený: 13.11.2004
Príspevky: 2819
Body: 57
Bydlisko: Košice
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Specter napísal:
Prečo stále melieš, že by mafia nevyhrala?

Neviem počítať? .. budete mať 9/10 ľudí. Z toho 5+/- mafiánov a 1/2 neutrálov. Spravil som niekde chybu?

Ja iba viem, že zabíjaš a je mi jedno či ťa obesia, alebo nie. Ja chcem prežiť a hovorím, že ak nezabijú PRÁVE mafiána, tak skončili.


CO?? Skus uz pouzivat niormalen cisla lebo ja ozaj nerozumiem, mozes to pre man spravit? A ako si dosiel k tomu,ze pirati vyhraju ak dens nezabiju pirata? Mas bud velmi rpesne cisla elbo enviem.

Takisto to, že dáš ruku do ohňa, že som zabíjal, je podložené ničím.

_________________
An nescis, mi fili, quantilla prudentia mundus regatur?

Bet’ Kindlein bet’,
morgen kommt der Schwed’
morgen kommt der Oxenstjern’
der wird dem Kindlein ’s Beten lehr’n
bet’ Kindlein bet’


Naposledy upravil Kleriker dňa Ne. 27. Jan 2008, 21:47, celkovo upravené 1 krát.

Hore
 Profil ICQ  

Profesionálny flákač školy
Obrázok používateľa

Založený: 06.06.2005
Príspevky: 1833
Body: 0
Bydlisko: Somewhere
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Specter napísal:
Akoto, že nie? 10 ľudí. 5 mafiánov a 1 neutrál. Podľa teba to ešte nie je istý koniec? Takže, u mňa je istá prehra nech sa deje, čo len chce.
z kade mas TY, ze je tych mafianov 5?

Specter napísal:
Ja chcem dôveru občanov a zaručenie, že ma mafiáni v noci nezabijú. Pozabíjajte sa ako chcete

sak si odporujes v dvoch po sebe iducich vetach...

Specter napísal:
Sám dobre vieš, že ja som ho nezabil - ja som mohol iba zabrániť jeho smrti.
no comment
dufam, ze niekto ma obvini, ze diem hajit klerika... pozrite si potom este predtym prosim Vas, aky som mal postoj voci specterovi, stale zaciatok dna...

_________________
"You're welcome on my boat. God ain't."


Hore
 Profil ICQ  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 231 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 16  Ďalšia

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 2 hostí.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun