HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 126 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Ďalšia
Autor Správa

Legenda

Založený: 30.04.2007
Príspevky: 1081
Body: 2
Bydlisko: ZA

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Don Meatatron, riadne si mi zavaril. Odoporučam aby ste ma nezabíjali, pretože naozaj nie som informator. Iba si to riadne zhoršíte.

Ja som sa počas hry riadil pravidlom: každý kto povie niečo podozrivé alebo nesprávne, si zaslúži aby ho niekto obvinil, alebo aspoň
kritizoval. A tak som to aj robil, keď sa mi niečo nepáčilo tak som to hneď otvorene povedal, a asi aj preto som si urobil toľko nepriateľov.
A možno preto za mňa teraz toľkí hlasujete.


Hore
 Profil ICQ  

Commander
Obrázok používateľa

Založený: 04.04.2006
Príspevky: 9934
Body: 398
Bydlisko: Trvale
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Majo> nie, naozaj to nieje o tvojom otvorenom hovoreni co sa ti nepaci...

_________________
Obrázok
"He who controls the past commands the future, He who commands the future, conquers the past."
--Kane--


Hore
 Profil  

Legenda

Založený: 30.04.2007
Príspevky: 1081
Body: 2
Bydlisko: ZA

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
A o čom?


Hore
 Profil ICQ  

Commander
Obrázok používateľa

Založený: 04.04.2006
Príspevky: 9934
Body: 398
Bydlisko: Trvale
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Nebola ti parkrat explicitne vycitana chaotickost a prazdnost tvojich obvineni?

_________________
Obrázok
"He who controls the past commands the future, He who commands the future, conquers the past."
--Kane--


Hore
 Profil  

Legenda

Založený: 30.04.2007
Príspevky: 1081
Body: 2
Bydlisko: ZA

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Radsej prazdne obvinenia ako žiadne. Veď o čom by sme sa potom rozpravali? Bolo by tu absolutne ticho.
Proste som skusal podpichovať a čakal, či sa niekto neprekecne. Proste som sa nesnažil za každú cenu
vyzerať nenápadne ako Don Juro. Keby to všetci hrali ako Don Juro, tak by tu nebola žiadna diskusia.


Hore
 Profil ICQ  

Commander
Obrázok používateľa

Založený: 04.04.2006
Príspevky: 9934
Body: 398
Bydlisko: Trvale
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Ak obvinujes len preto aby si obvinil nediv sa nad reakciami. Nemyslim, ze by tu bolo uplne mrtvo, skor by nebolo koho tak jednoducho obvinit ako teba :)

_________________
Obrázok
"He who controls the past commands the future, He who commands the future, conquers the past."
--Kane--


Hore
 Profil  

Legenda

Založený: 30.04.2007
Príspevky: 1081
Body: 2
Bydlisko: ZA

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Ja som neobvinoval len preto aby som niekoho obvinil. Občas som možno niekoho podpichol bez toho aby som mal na to vážny dôvod,
ale vačšinov som mal naozajstný dôvod. A svoje obvinenia som vždy zdôvodnil, niekedy menej vážnym dôvodom niekedy viac vážnym.
A keď si všimneš ako som hlasoval tak uvidíš, že svoje hlasovanie som v podstate nikdy nemenil.
Will napísal:
nebolo koho tak jednoducho obvinit ako teba
To, že niekto niekoho často obviňuje mi nepripada až taky spravny dovod na to, aby som ho za to obesil. To že niekto niekoho často kritizuje
aspon núti ľudí, aby obhajovali svoje názory.


Hore
 Profil ICQ  

Commander
Obrázok používateľa

Založený: 04.04.2006
Príspevky: 9934
Body: 398
Bydlisko: Trvale
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Este raz ti opakujem, ze tvoje obvinenia vacsina zhodnotila ako chaoticke a lahko priestrelne. Obhajovat sa takmer nebolo treba stacilo poukazat na diery v tvojich obvineniach, cize si dosiahol minimalne vysledky.

_________________
Obrázok
"He who controls the past commands the future, He who commands the future, conquers the past."
--Kane--


Hore
 Profil  

Dreamer
Obrázok používateľa

Založený: 23.01.2005
Príspevky: 1453
Body: 8
Bydlisko: Trencin/Brno
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Majo napísal:
Ja som sa počas hry riadil pravidlom: každý kto povie niečo podozrivé alebo nesprávne, si zaslúži aby ho niekto obvinil, alebo aspoň
kritizoval. A tak som to aj robil, keď sa mi niečo nepáčilo tak som to hneď otvorene povedal, a asi aj preto som si urobil toľko nepriateľov.
A možno preto za mňa teraz toľkí hlasujete.


A ked sa niekto riadi tym istym pravidlom a zdas sa im podozrivy ty, tak to uz nie je vporiadku? A preco sa stale sakra ohanas tym Silverbowom? To ako obvinil Spectera "lebo niekoho zabit musime" bolo teda fakt uber zdovodnene. Naozaj to vyzeralo ako keby mu zalezalo na tom ci Morti odvisne :roll: .
Ja by som ti kludne dal sancu aby si v mojich ociach stupol a nezdal sa podozrivy, ale ked ty sa jednoducho stale zamotavas.

_________________
We are the wounds and the great cold death of the earth
http://last.fm/user/vampirequicky


Hore
 Profil ICQ Facebook  

Legenda

Založený: 30.04.2007
Príspevky: 1081
Body: 2
Bydlisko: ZA

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Will, ale ved to nie je pravda.
1. deň: Kritizoval som Cerebra, lebo sa hned vrhol na Mortiho. Potom som obvinoval tých, čo za mňa zahlasovali. Na to som snad mal pravo!
Keďže som vedel že ja som mafián, takže som si myslel, že oni sú asi informatori, ktori sa na mne dohodli, že ma zabiju.

2. deň: Stále som kritizoval tých, čo za mňa hlasovali, lebo sa ukazalo, že jeden z nich bol informátor. Potom som poukazal na to, že
Vincentove a Jurove príspevky sú jednovetové a velmi jednoduche. Potom som zmenil hlasovanie a zahlasoval som za Spectera, lebo som
nechcel aby zomrel Morti, čo sa ukázalo ako velmi spravne rozhodnutie, akurat škoda, že to nepomohlo.

3.deň: Kritizoval som Cerebra lebo mal podozrive vyjadrenia na konci 2. dňa. Kritizoval som tých čo zabili Mortiho, lebo sa pri hlasovaní objavili
zase tý čo za mna hlasovali v 1. deň. Potom som opať krtitzoval Jura, ža hra až príliš nenápadne. A to bolo vlastne všetko.


EDIT:
Quicky napísal:
A ked sa niekto riadi tym istym pravidlom a zdas sa im podozrivy ty, tak to uz nie je vporiadku?
Je rozdiel nieko koli tomu kritizovat a je rozdiel ho koli tomu zabit.
Quicky napísal:
A preco sa stale sakra ohanas tym Silverbowom? To ako obvinil Spectera "lebo niekoho zabit musime" bolo teda fakt uber zdovodnene. Naozaj to vyzeralo ako keby mu zalezalo na tom ci Morti odvisne :roll: .
On zmenil svoje hlasovanie z Cerebra na Sprectera. Chcel aby Morti nezomrel, nehlasoval len tak.


Hore
 Profil ICQ  

Dreamer
Obrázok používateľa

Založený: 23.01.2005
Príspevky: 1453
Body: 8
Bydlisko: Trencin/Brno
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
No dobre... Toto neber, tak ze uz niesi podozrivy,...mozno si len menej podozrivy ako si bol (v mojich ociach :D )

nevina: Majo
vina: Specter

Ale ak dnes odvisne Specter a bude mafian, tak ty pojdes imho hned po nom.

_________________
We are the wounds and the great cold death of the earth
http://last.fm/user/vampirequicky


Hore
 Profil ICQ Facebook  

Cisár
Obrázok používateľa

Založený: 14.07.2006
Príspevky: 884
Body: 5
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Nie, ak náhodou odvisnem, tak radšej zajtra zabite niekoho iného ako Maja. Naozaj sa mi zdá ako podhodený informátormi, ako som bol ja v minulej hre.. a vlastne som aj v tejto.

Majo :arrow: Takže je to 3 na 3. Nech zahlasujú aj ďalší ľudia.. možno budem nútený dať ti hlas aby som prežil.
A pochop, že tvoja dôvera Silverbowovi je slepá. Veď, ak je informátor (čo aj podľa mňa je) a vie, že som mafián, je jasné prečo si vybral mňa a nie Mortiho (z dôvodov, ktoré uviedol na predošlej strane).


Hore
 Profil ICQ  

Legenda

Založený: 30.04.2007
Príspevky: 1081
Body: 2
Bydlisko: ZA

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
:ikonka19: :ikonka19: Tante grazie, Don Quicky!

Inac za Dona Spectera, az tak moc nedokazem rucit. Ale za Dona Cerebra, ano, ak on nie je informator, v klude ma zabite.
Ale ak ma dnes nezabijete a zabijete ma zajtra koli Specterovi budem to musiet asi akceptovat.


Hore
 Profil ICQ  

Dreamer
Obrázok používateľa

Založený: 23.01.2005
Príspevky: 1453
Body: 8
Bydlisko: Trencin/Brno
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Akoze ty si vazne expert :ikonka42:
Si to este hadam rozmyslim :ikonka42:
Majo napísal:
Na vsetkých apelujem: Hlasujte za Dona Spectera! Vote for Don Specter!
Niektore dôvody:
1.Ctený Don Kleriker po nom dost výrazne isiel pocas prvého dna.
2. Ctená Dona Juk-i po nom dost isla pocas prveho aj druheho dna.
3. Ctený Don Morti prisiel o zivot namiesto neho.
Už len z úcty k našim nebohým kolegom by sme mali Dona Spectera hodť do betónu.
Vote for Don Specter! :ikonka33:

_________________
We are the wounds and the great cold death of the earth
http://last.fm/user/vampirequicky


Hore
 Profil ICQ Facebook  

Commander
Obrázok používateľa

Založený: 04.04.2006
Príspevky: 9934
Body: 398
Bydlisko: Trvale
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Specter> Podhodeny informatormi? To s nimi uzavrel dohodu ci ako si to predstavujes? Snad bud je alebo nieje informator a tudiz ked je tak dobre, ze odvisne.

_________________
Obrázok
"He who controls the past commands the future, He who commands the future, conquers the past."
--Kane--


Hore
 Profil  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 126 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Ďalšia

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 5 hostí.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun