HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 231 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16  Ďalšia
Autor Správa

Kráľovná
Obrázok používateľa

Založený: 09.01.2008
Príspevky: 732
Body: 5
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Vobec na teba nevrham zle svetlo (vsak ta uz treti den - no nie priamo obhajujem, ale niekolkokrat som povedala, ze si myslilm, ze si nevinna (=nie si pirat)), ale ked jedina pises, tak s kym inym sa mam rozpravat? ;)

Mortiho obhajujes tuto pred chvilou, ked sa silver donho obul, tak si hned priskocila, a povedala (sorry, nenasla som ten povodny post, kopirujem tvoj citat so silverovho):

JuK-i napísal:
ako si krista prisiel na Mortiho , lebo nanho tlacil Kleriker a naneapadne sa ho snazis zastat?


Hore
 Profil ICQ  

Paladin
Obrázok používateľa

Založený: 09.10.2007
Príspevky: 492
Body: 13
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
sorry Juk-i ale nemam slov ....proste ako som cital co si vsetko napisala ma presla chut pisat....1. preco by som mal verit ze si dobra
2.preco sa nemozem niekoho nieco spytat?
3.ako ze som neprispieval?! vzdy som sa vyjadril....a zase napisat 20 postov za sebov nie je moj styl...a ked na mna utocil kleriker som sa branil...a podla mna rozumne...
to silver kde som branil E luna?
to juk-i nemas nahodov povolanie schizofrenik? alebo to nie je tvoja diagnóza?
nechcem citovat ...lebo keby som citoval tvoje posty lebo keby som mal ich zase citat tak to asi neprezijem
btw vina Silverbow

_________________
http://www.lfgcomic.com


Hore
 Profil ICQ  

TaliBAN
Obrázok používateľa

Založený: 13.08.2004
Príspevky: 4287
Body: 3
Bydlisko: Bansville

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Piratko na mna utoci?

_________________
Siel som na vylet do Himalayasu, ale stretol som tam Polyneikesa z Thebesu, a isli sme pit do Los Angelesu.


Hore
 Profil ICQ  

Paladin
Obrázok používateľa

Založený: 09.10.2007
Príspevky: 492
Body: 13
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
no neviem...ja som si nevsimol...priznajte sa kto okrem mna utoci na Silvera toho obesime :twisted:

_________________
http://www.lfgcomic.com


Hore
 Profil ICQ  

Kráľovná
Obrázok používateľa

Založený: 09.01.2008
Príspevky: 732
Body: 5
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Quicky, az teraz som si to vsimla...aspon nieco originalne si si mohol vymysliet...To mi fakt pripada ako sprisahanie...

Nevina: Specter
Vina: Quicky


Hore
 Profil ICQ  

Dreamer
Obrázok používateľa

Založený: 23.01.2005
Príspevky: 1453
Body: 8
Bydlisko: Trencin/Brno
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Who cares anyway?  :ikonka20:  
Ja som uz svoje povedal. Obeste ma a prehrate, lebo vas pirati prehlasuju. Ak budete hlasovat za Klerikera, alebo Baelaru zarucujem vam ze obesite piratov a mame este sancu vyhrat.
Howgh.

_________________
We are the wounds and the great cold death of the earth
http://last.fm/user/vampirequicky


Hore
 Profil ICQ Facebook  

Daitenshi
Obrázok používateľa

Založený: 23.01.2007
Príspevky: 1533
Body: 33
Bydlisko: hore na kopci a dole pri rieke
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Baelara napísal:
Vobec na teba nevrham zle svetlo (vsak ta uz treti den - no nie priamo obhajujem, ale niekolkokrat som povedala, ze si myslilm, ze si nevinna (=nie si pirat)), ale ked jedina pises, tak s kym inym sa mam rozpravat? ;)

Mortiho obhajujes tuto pred chvilou, ked sa silver donho obul, tak si hned priskocila, a povedala (sorry, nenasla som ten povodny post, kopirujem tvoj citat so silverovho):

JuK-i napísal:
ako si krista prisiel na Mortiho , lebo nanho tlacil Kleriker a naneapadne sa ho snazis zastat?


tam som ho vobec neobhajovala  :roll:  , len som sa chcela dozvediet ako prisiel na jeho meno , nic viac  nic menej
Morti napísal:
sorry Juk-i ale nemam slov ....proste ako som cital co si vsetko napisala ma presla chut pisat....1. preco by som mal verit ze si dobra
2.preco sa nemozem niekoho nieco spytat?
3.ako ze som neprispieval?! vzdy som sa vyjadril....a zase napisat 20 postov za sebov nie je moj styl...a ked na mna utocil kleriker som sa branil...a podla mna rozumne...
to silver kde som branil E luna?
to juk-i nemas nahodov povolanie schizofrenik? alebo to nie je tvoja diagnóza?nechcem citovat ...lebo keby som citoval tvoje posty lebo keby som mal ich zase citat tak to asi neprezijem
btw vina Silverbow

vysvetli pls  :)
1 - nemusis verit ze som dobra , ja ti to  nijako neprikazujem , ja ti len mozem povedat ako je to so mnou z mojho vlastneho hladiska , sama o sebe viem ze niesom hnusny zakerny pirat/ neutral ( sice moc sa mi nezda ze by mal neutral tak silny skill ale nech je po vasom) co nas pomalicky vyrazduje v noci
2 - mozes

neviem ohladom tej schizi sa spytam Jukice ked sa vrati domov  , alebo este radsej pockame aj na Jukinu  :P
sa ti zdaju moje posty vrazedne ??? why?

preco si obvinil Silvera ??? ziaden argument?? why?

_________________
Já tvora divokého nespatřil, jenž by se litoval. Pták zmrzlý jistě z větve spadne, leč nikdy neproklíná svůj osud.
Pád to je poslední vec co andel citi.... vzdaleny hlas mu neustale zni v hlave .... ale vubec poprve je to jeho vlastni


Hore
 Profil ICQ Facebook  

Paladin
Obrázok používateľa

Založený: 09.10.2007
Príspevky: 492
Body: 13
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
no k silverovi...je to niekde predtym...ta "konspiracia" v skratke odhalil sa sam od seba podla mna preto lebo sa nema coho bat lebo mafiani ho nechaju lebo on je mafian,oibetoval e luna aby sme ho brali ako policajt a basta fidli
uz sa tu odhali moc policajtov aby boli seci skutocny a on sa mi zda najviac nepolicajny
2 tak preco mas nieco proti ze som sa spytal Baelari na skill
este neco?
edit pre niektore z tvojich osobnosti....ved sa uz dohodnite kto je vinny lebo co som cital vase rozne posty som z toho jelen :duch:  :duch:  :duch:
ale nic si z toho nerob da sa to liecit :mojmoj:

_________________
http://www.lfgcomic.com


Hore
 Profil ICQ  

TaliBAN
Obrázok používateľa

Založený: 13.08.2004
Príspevky: 4287
Body: 3
Bydlisko: Bansville

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
JuK-i napísal:
preco si obvinil Silvera ??? ziaden argument?? why?

LEBO JE PIRAT.

Uz dva ci tri dni ho podozrievam. Sprava sa ako cisty pirat.

_________________
Siel som na vylet do Himalayasu, ale stretol som tam Polyneikesa z Thebesu, a isli sme pit do Los Angelesu.


Hore
 Profil ICQ  

Dreamer
Obrázok používateľa

Založený: 23.01.2005
Príspevky: 1453
Body: 8
Bydlisko: Trencin/Brno
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
A ty nie ze? :P

Na kazdeho jedneho hraca sa daju vymysliet konspiracne teorie z uplnych konin. Ale pirati maju ocividne skvele presvedcovacie techniky, ked si tie svoje teorie dokazali pretlacovat uz 4 dni.

_________________
We are the wounds and the great cold death of the earth
http://last.fm/user/vampirequicky


Hore
 Profil ICQ Facebook  

Paladin
Obrázok používateľa

Založený: 09.10.2007
Príspevky: 492
Body: 13
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
btw aky je rozdiel medzi spravanim pirata a podozrievaveho pasaziera? aby som vedel z coho ma obvinujes :lol:  :lol:  :P

_________________
http://www.lfgcomic.com


Hore
 Profil ICQ  

TaliBAN
Obrázok používateľa

Založený: 13.08.2004
Príspevky: 4287
Body: 3
Bydlisko: Bansville

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Morti napísal:
btw aky je rozdiel medzi spravanim pirata a podozrievaveho pasaziera? aby som vedel z coho ma obvinujes :lol:  :lol:  :P

Branenie Eluna. :P

_________________
Siel som na vylet do Himalayasu, ale stretol som tam Polyneikesa z Thebesu, a isli sme pit do Los Angelesu.


Hore
 Profil ICQ  

Doomed eternally
Obrázok používateľa

Založený: 13.11.2004
Príspevky: 2819
Body: 57
Bydlisko: Košice
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Nebol som tu cely den a vskutku  sa mi nechce citat ani tieč dve strany, kedze tam isto nenjadem uz nic poriadne, kazdy  sa pekne vyfarbil a klame tu snad kazdy jeden :lol:  Lebo je tu tolko nazorov ze az

_________________
An nescis, mi fili, quantilla prudentia mundus regatur?

Bet’ Kindlein bet’,
morgen kommt der Schwed’
morgen kommt der Oxenstjern’
der wird dem Kindlein ’s Beten lehr’n
bet’ Kindlein bet’


Hore
 Profil ICQ  

Profesionálny flákač školy
Obrázok používateľa

Založený: 06.06.2005
Príspevky: 1833
Body: 0
Bydlisko: Somewhere
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
vina: specter
razim to tu uz odzaciatku, imo chaosi a vrazdi nas... umri

_________________
"You're welcome on my boat. God ain't."


Hore
 Profil ICQ  

Kráľovná
Obrázok používateľa

Založený: 09.01.2008
Príspevky: 732
Body: 5
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Boze tak sa uz dohodnite...

UZ to tu vyzera, akoby chcipol kazdy - ziadna komunikacia.

Vy co mlcite, vylezte a povedzte nieco pekne, za co by sme vas mohli obesit. Wlacho, o tebe nic nevieme. Ty budes iste pirat :) - pat dni imunita, okrem toho len zopar postov, a este naznacujes, ze sa nechas presviedcat, akoby si chcel aby ta podplatili.

Hovor clovece, alebo mlc navzdy!


Hore
 Profil ICQ  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 231 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16  Ďalšia

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 6 hostí.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun