HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 67 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5  Ďalšia
Autor Správa

Doomed eternally
Obrázok používateľa

Založený: 13.11.2004
Príspevky: 2819
Body: 57
Bydlisko: Košice
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
No ten blud o dievcati by mohla byt sposobena deluziou, lenze, to by znamenalo,ze ti Lila neklamala. A teda lila bola naozaj doktor, v takom pripade by klamala asi Baelara. Dalej to moze znacit aj to, ze si si to vymyslel s tou lilou, lebo ti to pekne sedi do pribehu o dievcati a Lilu si vyuzil ako svojho mrtveho kumpana, aby to vyzeralo zahadnejsie.

_________________
An nescis, mi fili, quantilla prudentia mundus regatur?

Bet’ Kindlein bet’,
morgen kommt der Schwed’
morgen kommt der Oxenstjern’
der wird dem Kindlein ’s Beten lehr’n
bet’ Kindlein bet’


Hore
 Profil ICQ  

Legenda

Založený: 30.04.2007
Príspevky: 1081
Body: 2
Bydlisko: ZA

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Silverbow: Annun mi napisal, ze zrazu som si uvedomil, ze nevidim dovod ist za Peekayom a ze som sa vratil do izby.


Hore
 Profil ICQ  

Imperátor
Obrázok používateľa

Založený: 30.01.2008
Príspevky: 958
Body: 5
Bydlisko: Bratislava

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Majo napísal:
Peekay: Skusal si rozmyslat nad tym co mi napisal Annun?


Ano.

Ak sa rozhodnem ti verit, moze sa Baelara buducu noc tesit na navstevu :twisted:

Silverbow napísal:
Annun ti pisal, ze "rozhodujes sa vratit do izby"? :roll:


Tomuto napriklad nemam najmensi problem uverit, moja PMka obsahovala velmi podobnu mieru deprotagonizacie.

Kleriker napísal:
No ten blud o dievcati by mohla byt sposobena deluziou, lenze, to by znamenalo,ze ti Lila neklamala. A teda lila bola naozaj doktor, v takom pripade by klamala asi Baelara. Dalej to moze znacit aj to, ze si si to vymyslel s tou lilou, lebo ti to pekne sedi do pribehu o dievcati a Lilu si vyuzil ako svojho mrtveho kumpana, aby to vyzeralo zahadnejsie.


Nuz, ak sa rozhodneme, ze je tam prave jedna deluzia, tak je pravdepodobne, ze to bude to dievcatko. Mozno ale je deluziou aj Lillina nocna navsteva.

_________________
GM for hire, pôvodca polovice zla, Bič boží a lesba v mužskom tele.
"You're so willing to take risks for your country, why aren't you willing to do the same for your own happiness?" -- I. Derevko


Hore
 Profil ICQ  

Legenda

Založený: 30.04.2007
Príspevky: 1081
Body: 2
Bydlisko: ZA

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Peekay napísal:
Mozno ale je deluziou aj Lillina nocna navsteva.
To by bolo riadne hardcore. Ale mozne je vsteko. Ale ja osobne mam skor sklon verit, ze Lillina navsteva bola skutocna.
Baelara povies k tomu nieco?


Hore
 Profil ICQ  

Kráľovná
Obrázok používateľa

Založený: 09.01.2008
Príspevky: 732
Body: 5
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Peekay: Ak ma chceš zabiť, prečo ma neobviníš teraz cez deň? Ak chceš o mne zistiť či som chorá či zdravá - to som sama hovorila.

Majo: Tvoje správanie sa KĽUDNE dá vysvetliť tak, že si nevieš vymyslieť ani to, aby si vyhlásil, že je niekto chorý, a nechceš o vlastných povedať, že sú chorí pre prípad, že by ich v noci niekto preveroval a prehlásil, že sú zdraví neskôr ako ty, čím by ťa reálne prinútili vysvetľovať konečne niečo k veci - a teraz sa musíš držať svojej pesničky. Takáto verzia tiež zapadá do profilu zbabelca, ktorý ti tu Peekay vybudoval.

Citácia:
To by bolo riadne hardcore. Ale mozne je vsteko. Ale ja osobne mam skor sklon verit, ze Lillina navsteva bola skutocna.
Baelara povies k tomu nieco?


Je to skvelý spôsob, ako ma zdiskreditovať - pokojne, ja o život neprosíkam. Ja neviem čo Lilla mala v popise práce, ale ak to nebol blud alebo tvoj výmysel, Majo, tak tvrdím, že klamala. Ja ti poviem len jedno - s Lillou nemám nič spoločné, a keby neumrela bola by som dnes pokračovala v jej pozorovaní, a keby hrala podobne ako včera, tak by som ju obvinila - ako si určite nespomínate, už včera som hovorila, že hrá divne, a typicky mafiánskym štýlom preskakuje na tú kopu, ktorá sa zdá byť najrýchlejšie zbudovateľná (keď všetci fičali proti Peekayovi, hop tam, keď proti Silverovi, hop tam, a potom mlčala, a pekne na ňu každý zabudol).

_________________
Thinking isn't sufficient. I want to know. -- J. Bristow
"I am free, no matter what rules surround me. I am free because I know that I alone am morally responsible for everything I do."


Hore
 Profil ICQ  

Legenda

Založený: 30.04.2007
Príspevky: 1081
Body: 2
Bydlisko: ZA

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Ludia nemate povinny pocet prispevkov.
Silverbow ma 1, aj Baelar, Peekay, Kleriker ma 1. A Cerebro ma 0.
Co ak Vas Annun zabije :lol:
Je pravda ze ani mne sa moc nechce pisat, lebo ten kto na seba upozornuje moze zle dopadnut.


Hore
 Profil ICQ  

TaliBAN
Obrázok používateľa

Založený: 13.08.2004
Príspevky: 4287
Body: 3
Bydlisko: Bansville

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
:roll:

Zatial nedavas zmysel...

Ked sa na to divam:
Peekay, Kleriker - oboch som checkol, obaja my vysli ako zdravi, ovsem som si takmer isty paranoiou. Peekay ako vrazdiaci psychopat? Hm.
Baelara - vraj lekarka, OVSEM nevyhraju chori vtedy, ked su VSETCI zdravi mrtvi??? -> silny kandidat na popravu
Cerebro - mierne zahmleny
Majo - nie ze zahmleny, ale zatemneny -> prime kandidat na popravu

Ja by som obesil Maja a poslal v noci Peekaya na Baelaru. :lol:

_________________
Siel som na vylet do Himalayasu, ale stretol som tam Polyneikesa z Thebesu, a isli sme pit do Los Angelesu.


Hore
 Profil ICQ  

Profesionálny flákač školy
Obrázok používateľa

Založený: 06.06.2005
Príspevky: 1833
Body: 0
Bydlisko: Somewhere
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
dnes mam nejaky blby, den, nic konstruktivne (aspon trochu) sa mi hlavou nehoni... kebyze neviem, ze chlast som nepil, tak by som rpisahal, ze som spity... :oops:
za Maja by som bol tiez, nepaci sa mi jeho styl hrania, je mi podozrivy uz od vcera, najradsej by som bol, kebyze ho v tejto noci navstivil PK :-)

_________________
"You're welcome on my boat. God ain't."


Hore
 Profil ICQ  

Kráľovná
Obrázok používateľa

Založený: 09.01.2008
Príspevky: 732
Body: 5
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Prečo mám pocit, že ste úplne otočení?

Cez deň máte zabíjať a vnoci vyšetrovať - a vy chcete v noci zabíjať z cez deň debatovať a nič nerobiť.

Inak - Silver, som za, nech ma Peekay príde navštíviť, ak je ten psychopat a má 40%, tak mám 60% šancu prežiť, keď nemáte dosť odvahy ma sundať cez deň :roll: Pomôže vám to ako mŕtvole zubná kefka.

Vina: Majo

Dôvod bol spomínaný stokrát - chaos, chaos a nič len chaos.

_________________
Thinking isn't sufficient. I want to know. -- J. Bristow
"I am free, no matter what rules surround me. I am free because I know that I alone am morally responsible for everything I do."


Hore
 Profil ICQ  

Imperátor
Obrázok používateľa

Založený: 30.01.2008
Príspevky: 958
Body: 5
Bydlisko: Bratislava

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Baelara napísal:
Peekay: Ak ma chceš zabiť, prečo ma neobviníš teraz cez deň? Ak chceš o mne zistiť či som chorá či zdravá - to som sama hovorila.


Keby som ta chcel zabit, tak ta obvinim, ano. Ale zatial si nespravila nic, co by ma presvedcilo, ze si dobry kandidat na popravu... na rozdiel od takmer kazdeho ostatneho. Az do momentu, kym sa ukaze nejaky objektivny dovod neverit tvojim presetrovackam, im verim. Ak by som uveril tomu, co hovori Majo, navstivit ta je dalsi logicky krok - konkretne si myslim, ze by si tu navstevu prezila.

Som teda manik alebo psychopat? Nazory?

(Ak som psychopat, tak je dost nepravdepodobne, ze by som vrazdil aj dnes... treti krat za sebou 40%, Cerebro iste rad spocita)

Baelara napísal:
Majo: Tvoje správanie sa KĽUDNE dá vysvetliť tak, že si nevieš vymyslieť ani to, aby si vyhlásil, že je niekto chorý, a nechceš o vlastných povedať, že sú chorí pre prípad, že by ich v noci niekto preveroval a prehlásil, že sú zdraví neskôr ako ty, čím by ťa reálne prinútili vysvetľovať konečne niečo k veci - a teraz sa musíš držať svojej pesničky. Takáto verzia tiež zapadá do profilu zbabelca, ktorý ti tu Peekay vybudoval.


Hm. Zaujimave. Zmysel teda davas :D

Baelara napísal:
(keď všetci fičali proti Peekayovi, hop tam, keď proti Silverovi, hop tam, a potom mlčala, a pekne na ňu každý zabudol).


Uplne kazdy na nu nezabudol ;)

(bwhahahahahahahahahaha)

Silverbow napísal:
:
Baelara - vraj lekarka, OVSEM nevyhraju chori vtedy, ked su VSETCI zdravi mrtvi??? -> silny kandidat na popravu


"Na strane chorych", ak sa rozhodneme brat ten konkretny bod ako pravdivy.


Silverbow napísal:
:
Cerebro - mierne zahmleny


Ano. Uz druhy den, napriek vsetkym pokusom odohmlit. Me not like.

Najvyssi cas zacat sa odohmlievat, bratku.

Silverbow napísal:
:
Ja by som obesil Maja a poslal v noci Peekaya na Baelaru. :lol:


Ak chcete, Maja kludne obesit mozete. Ja ale za neho nemam (zatial) preco hlasovat. Na koho pojdem v noci, sa ale rozhodujem ja a len ja.

(zatial sa zdal moj choice dobry, planujem v tom pokracovat)

_________________
GM for hire, pôvodca polovice zla, Bič boží a lesba v mužskom tele.
"You're so willing to take risks for your country, why aren't you willing to do the same for your own happiness?" -- I. Derevko


Hore
 Profil ICQ  

Profesionálny flákač školy
Obrázok používateľa

Založený: 06.06.2005
Príspevky: 1833
Body: 0
Bydlisko: Somewhere
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Peekay napísal:
(Ak som psychopat, tak je dost nepravdepodobne, ze by som vrazdil aj dnes... treti krat za sebou 40%, Cerebro iste rad spocita)
sanca na to, ze dnes budes vrazdit je... 40% ;) a nato netreba ani gympel, aby clovek na to prisiel ;)
matematicky povedane: jednotlive generovanie vrazdenia su od seba navzajom nezavisle... vysledok predchadzajucich generovani nema vplyv na ten najblizsi
Peekay napísal:
Najvyssi cas zacat sa odohmlievat, bratku.
das mi aj nejaky navod? alebo poukazat aspon nato, co konkretne sa Ti zda zahmlievanim?

_________________
"You're welcome on my boat. God ain't."


Hore
 Profil ICQ  

Doomed eternally
Obrázok používateľa

Založený: 13.11.2004
Príspevky: 2819
Body: 57
Bydlisko: Košice
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Peekayovi sa to vrazdenie zapacilo :lol:

Rad by som ale podotkol,ze si nam uz sundal i nevinneho, takze tak.

_________________
An nescis, mi fili, quantilla prudentia mundus regatur?

Bet’ Kindlein bet’,
morgen kommt der Schwed’
morgen kommt der Oxenstjern’
der wird dem Kindlein ’s Beten lehr’n
bet’ Kindlein bet’


Hore
 Profil ICQ  

Profesionálny flákač školy
Obrázok používateľa

Založený: 06.06.2005
Príspevky: 1833
Body: 0
Bydlisko: Somewhere
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Kleriker napísal:
Peekayovi sa to vrazdenie zapacilo :lol:

Rad by som ale podotkol,ze si nam uz sundal i nevinneho, takze tak.

viac menej dvoch (ak pocitam, ze PK bol zakladny kamen na Vincovu smrt :lol: :ikonka42:

_________________
"You're welcome on my boat. God ain't."


Hore
 Profil ICQ  

Imperátor
Obrázok používateľa

Založený: 30.01.2008
Príspevky: 958
Body: 5
Bydlisko: Bratislava

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Cerebro napísal:
sanca na to, ze dnes budes vrazdit je... 40% ;) a nato netreba ani gympel, aby clovek na to prisiel ;)
matematicky povedane: jednotlive generovanie vrazdenia su od seba navzajom nezavisle... vysledok predchadzajucich generovani nema vplyv na ten najblizsi


Lenze ja som sa nepytal, aka je sanca, ze budem vrazdit dnes. Ja som sa pytal, aka je pravdepodobnost, ze sa stane ze budem vrazdit tri noci za sebou. Tot dve rozlicne otazky.

Kleriker napísal:
Peekayovi sa to vrazdenie zapacilo :lol:


Nuz - jediny zdravy, ktory zatial zomrel, bol mojou rukou. Snad je pochopitelne, preco to vnimam ako pozitivne ;)

Kleriker napísal:
Rad by som ale podotkol,ze si nam uz sundal i nevinneho, takze tak.


Prvu noc, ked:

a) absolutne nebolo podla coho sa rozhodovat
b) som ani len netusil, ze by moje navstevy mohli zabijat

Vinco bol chory, ale nevinny urcite nie :lol:

_________________
GM for hire, pôvodca polovice zla, Bič boží a lesba v mužskom tele.
"You're so willing to take risks for your country, why aren't you willing to do the same for your own happiness?" -- I. Derevko


Naposledy upravil Peekay dňa So. 17. Máj 2008, 12:02, celkovo upravené 1 krát.

Hore
 Profil ICQ  

Doomed eternally
Obrázok používateľa

Založený: 13.11.2004
Príspevky: 2819
Body: 57
Bydlisko: Košice
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Peekay napísal:

Nuz - jediny zdravy, ktory zatial zomrel, bol mojou rukou. Snad je pochopitelne, preco to vnimam ako pozitivne ;)


To sa v podstate da povedat aj o chorych co umreli, tiez tvoja ruka :lol:

_________________
An nescis, mi fili, quantilla prudentia mundus regatur?

Bet’ Kindlein bet’,
morgen kommt der Schwed’
morgen kommt der Oxenstjern’
der wird dem Kindlein ’s Beten lehr’n
bet’ Kindlein bet’


Hore
 Profil ICQ  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 67 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5  Ďalšia

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 22 hostí.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun