HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 39 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3
Autor Správa

Legenda

Založený: 30.04.2007
Príspevky: 1081
Body: 2
Bydlisko: ZA

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Trosku rozumiem Vincentovi. Je to skoda ze je znechuteny. Tie prve dni mafie su v zdy uplne najblbsie, v podstate vzdy zomrie niekto uplne nevinny. mna by to asi tiez znechutilo keby ma zabili v prvy den (ak som nejak prispel k tomu znechuteniu tak sa ospravedlnujem, ja som sa proste prvy den chcel za kazdu cenu prezit)

Inac sa mi velmi paci ze v tejto mafii sa az tak moc nenadavalo medzi hracmi, akurat trochu na zaciatku voci Peekayovi. Som si uvedomil, ze toto je pre mna velmi dolezite, lebo ked si ludia pri hre nadavaju, tak ma to dokaze riadne znechutit a vykolajit.


Hore
 Profil ICQ  

Imperátor
Obrázok používateľa

Založený: 30.01.2008
Príspevky: 958
Body: 5
Bydlisko: Bratislava

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Annun napísal:
Nemôžem povedať, že by to šlo tak, ako som chcel, na druhú stranu, ani sa to nepokazilo až tak, ako som sa obával. :)


Ako si chcel, aby to islo? Ako si sa obaval, ze sa to pokazi?


Annun napísal:
Vaše názory / pripomienky? Čo by ste nabudúce zmenili?


Dobre to bolo. Hlavne ta neznalost pravidiel tomu dalo tu spravnu stavu :D

Traja zdravi su na 9 hracov strasne vela, kvoli problemom spominanym v mojom poste z prveho dna :) Sice to trochu meni skutocnost, ze v noci nevedeli zabijat... ale furt, nevim-nevim.

Osobne mi trochu mozno vadili tie nahodne elementy s hodom kockou, ale to su moje tendencie chciet situaciu "vyriesit" ako logicku hadanku... takze celkovo thumbs up.

Annun napísal:
A nakoniec ešte moje postrehy a komentáre:
1. nebolo v pláne, že Alef prvú noc zomrie. Keby akurát ten týždeň necestoval preč, s najväčšou pravdepodobnosťou by som sfalšoval hod kocky a nechal ho žiť. Stalo sa ale, čo sa stalo.


Vtipne je, ze povodne som chcel najprv presetrovat Baelaru, a zmenil som ciel az v poslednej sekunde (medzi "preview" a "send" na PMke Annunovi). Keby sa prvu noc objavila zdrava mrtvola, to by bol asi dost wtf moment :D

Annun napísal:
2. takto spätne mi príde ako chyba, že som spravil Peekayove povolanie tak, ako som ho spravil. 20% je očividne veľa. Pôvodne som predpokladal, že zabije možno tak raz za hru, no prerátal som sa.


Ako som pisal vyssie, problem nevidim vo vyske pravdepodobnosti, ale v nahodnosti samotnej. Skor by som ocakaval nejaky divoky if-then-else na styl "ak vysetruje zdraveho a je to otacac, tak zabije. Ak zdraveho pseudolekara, nic sa nedozvie a nic si nebude pamatat. Ak schizofrenika, tak..." atd. Trvalo by to dlhsie vygenerovat (pri priprave hry), ale myslim, ze by to bolo lepsie.

Annun napísal:
3. Vinca som do mafie nemal púšťať vôbec a Majo očividne potreboval pred tým školenie.


Suhlas, a suhlas.

Annun napísal:
Tak ja neviem, bavili ste sa aspoň trochu?


Rozhodne!

Majo napísal:
Peekay, Ty si tiez nevedel ze sa nemozu pisat pm-ky?


Co ja viem... vobec som to neriesil - precital som PMku, stlacil "odpovedat" a napisal odpoved.

Este neskor som tusim Klerikovi poslal jednu, ale to sa akurat zacalo pretriasat, ze sa take nesmie, tak to on tusim zmazal bez precitania.

Cool-Lilla napísal:
Peekay ma nastval... povedal si ze preveris maja... klamar jeden :lol:


To bol test na to, ako vlastne hra funguje. Teba som zo zdravia podozrieval uz predtym, preto som si ta vybral ako obet :D

_________________
GM for hire, pôvodca polovice zla, Bič boží a lesba v mužskom tele.
"You're so willing to take risks for your country, why aren't you willing to do the same for your own happiness?" -- I. Derevko


Hore
 Profil ICQ  

Doomed eternally
Obrázok používateľa

Založený: 13.11.2004
Príspevky: 2819
Body: 57
Bydlisko: Košice
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Zas nesuhlasim PK, ze traja su vela, uvedom si, ze tak amsovo sa preverovalo, ze prilis lahke nas odhalit a my sme potrebovali tolko schopnosti, aby sme nejako zahmlili to.

_________________
An nescis, mi fili, quantilla prudentia mundus regatur?

Bet’ Kindlein bet’,
morgen kommt der Schwed’
morgen kommt der Oxenstjern’
der wird dem Kindlein ’s Beten lehr’n
bet’ Kindlein bet’


Hore
 Profil ICQ  

Imperátor
Obrázok používateľa

Založený: 30.01.2008
Príspevky: 958
Body: 5
Bydlisko: Bratislava

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Kleriker napísal:
Zas nesuhlasim PK, ze traja su vela, uvedom si, ze tak amsovo sa preverovalo, ze prilis lahke nas odhalit a my sme potrebovali tolko schopnosti, aby sme nejako zahmlili to.


Argument s masovym preverovanim ale nie celkom drzi, pretoze neexistovala istota o pravdivosti vysledkov preverovaciek (ba co viac, existovala neistota).

Argument s poctom schopnosti je trochu divny tiez - kludne sa dal rovnaky pocet schopnosti stlacit do menej ludi... pripadne pridat viac, aby sa vykompenzovala pripadna strata zdraveho.

_________________
GM for hire, pôvodca polovice zla, Bič boží a lesba v mužskom tele.
"You're so willing to take risks for your country, why aren't you willing to do the same for your own happiness?" -- I. Derevko


Hore
 Profil ICQ  

víla stratená
Obrázok používateľa

Založený: 25.01.2007
Príspevky: 2769
Body: 86
Bydlisko: Ostrovné Kráľovstvo
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Peekay ja mam napad, dalsiu podonu mafiu ako bolo sanatorium robis ty....

annun jasne povedal ze to je experiment a nemusi to vypalit dobre...

_________________
We can not forget who we are...


NEdavajte mi pluska za prispevky vo vtipkoch. dik


Hore
 Profil ICQ  

Imperátor
Obrázok používateľa

Založený: 30.01.2008
Príspevky: 958
Body: 5
Bydlisko: Bratislava

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Cool-Lilla napísal:
Peekay ja mam napad, dalsiu podonu mafiu ako bolo sanatorium robis ty....

annun jasne povedal ze to je experiment a nemusi to vypalit dobre...



Lilla, citas ty vobec cele posty? Akoze nic v zlom, ale fakt ze skus aspon obcas.

(Povedal som, ze som sa bavil. Odpovedal som na Annunov dotaz na feedback. Preco by to, ze mam nejaky feedback na poskytovanie muselo znamenat, ze to chcem skritizovat pod ciernu zem?)

_________________
GM for hire, pôvodca polovice zla, Bič boží a lesba v mužskom tele.
"You're so willing to take risks for your country, why aren't you willing to do the same for your own happiness?" -- I. Derevko


Hore
 Profil ICQ  

víla stratená
Obrázok používateľa

Založený: 25.01.2007
Príspevky: 2769
Body: 86
Bydlisko: Ostrovné Kráľovstvo
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
ano citam to cele.. vzdy citam vsetky posty a cele... to ze odpovedam len na random vybrate casti postov je uz ina vec...

_________________
We can not forget who we are...


NEdavajte mi pluska za prispevky vo vtipkoch. dik


Hore
 Profil ICQ  

Doomed eternally
Obrázok používateľa

Založený: 13.11.2004
Príspevky: 2819
Body: 57
Bydlisko: Košice
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Peekay napísal:
Kleriker napísal:
Zas nesuhlasim PK, ze traja su vela, uvedom si, ze tak amsovo sa preverovalo, ze prilis lahke nas odhalit a my sme potrebovali tolko schopnosti, aby sme nejako zahmlili to.


Argument s masovym preverovanim ale nie celkom drzi, pretoze neexistovala istota o pravdivosti vysledkov preverovaciek (ba co viac, existovala neistota).

Argument s poctom schopnosti je trochu divny tiez - kludne sa dal rovnaky pocet schopnosti stlacit do menej ludi... pripadne pridat viac, aby sa vykompenzovala pripadna strata zdraveho.


Schopnosti NAS zdravych, nie vas.

Lenze nik nevedel, ze je tot ak nespolahlive a dokonca este aj cerebrove preverovanie sa javilo OK. Ale v konecnom dosledku ste mali dost info.

_________________
An nescis, mi fili, quantilla prudentia mundus regatur?

Bet’ Kindlein bet’,
morgen kommt der Schwed’
morgen kommt der Oxenstjern’
der wird dem Kindlein ’s Beten lehr’n
bet’ Kindlein bet’


Hore
 Profil ICQ  

Daitenshi
Obrázok používateľa

Založený: 23.01.2007
Príspevky: 1533
Body: 33
Bydlisko: hore na kopci a dole pri rieke
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Hoci som to nehrala . Mne sa tato mafia velmi lubila. Keby Lilla tak drasticky na zaciatku nezmenila taktiku alebo keby som preskocila prve 2-3 strany tak by som asi vobec nevedela ze je zdrava. Moj typ na mafianov z prveho dna bol - 98% Kleriker a Baelara , 50% Vincik alebo Lilla. Moc dobre som sa bavila ked som citala aky su vsetci zo vsetkeho zmeteny a nevedia comu maju verit . Podla mna sa ti to annun podarilo :ikonka19:

_________________
Já tvora divokého nespatřil, jenž by se litoval. Pták zmrzlý jistě z větve spadne, leč nikdy neproklíná svůj osud.
Pád to je poslední vec co andel citi.... vzdaleny hlas mu neustale zni v hlave .... ale vubec poprve je to jeho vlastni


Hore
 Profil ICQ Facebook  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 39 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 24 hostí.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun