HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 152 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 11  Ďalšia
Autor Správa

Kráľovná
Obrázok používateľa

Založený: 09.01.2008
Príspevky: 732
Body: 5
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Velitel napísal:
Ja Jurovi verím, lebo by si takú postavu určite nevymyslel a s ním majú občania šancu vyhrať.


Juro by si dokázal vymyslieť omnoho úžasnejšie veci :D

Alef: V budúcnosti by možno bolo dobre keby si to napísal aj do témy - bola tu tuším jedna poznámka, že máš imunitu, ale lepšie kričať vopred. Čo samozrejme neznamená, že nie si podozrivý - zatiaľ ťa ale niet z čoho obviniť (ak áno, tak mi to Peekay určite otrepe o hlavu).

Patria: toto mi samozrejme nemusíš veriť, ale novinár nie som. Okrem toho, v tom prvom príspevku kde sa písalo, že novinárovi netreba veriť bolo napísané aj to, že tri veci sú nepravdivé.

_________________
Thinking isn't sufficient. I want to know. -- J. Bristow
"I am free, no matter what rules surround me. I am free because I know that I alone am morally responsible for everything I do."


Hore
 Profil ICQ  

Imperátor
Obrázok používateľa

Založený: 30.01.2008
Príspevky: 958
Body: 5
Bydlisko: Bratislava

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Prosim ta, netriple-postuj... kym po tebe nikto nepostol, edit je uplne v pohode.

Patria napísal:
hmmm ale to este neznamena ze je len superstar mozna je to len krytie


A co nam o sebe povies ty, inak?

_________________
GM for hire, pôvodca polovice zla, Bič boží a lesba v mužskom tele.
"You're so willing to take risks for your country, why aren't you willing to do the same for your own happiness?" -- I. Derevko


Hore
 Profil ICQ  

Barónka
Obrázok používateľa

Založený: 22.12.2007
Príspevky: 167
Body: 15
Bydlisko: v sirej krajine plnej slnecnic :-)
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Peekay napísal:
Prosim ta, netriple-postuj... kym po tebe nikto nepostol, edit je uplne v pohode.

Patria napísal:
hmmm ale to este neznamena ze je len superstar mozna je to len krytie


A co nam o sebe povies ty, inak?


prepac Peekay ja som sa nepredstavila tesi ma mozem ta niekam hodit
poznam všetky zakutia našho Gothemu a kym si so mnou nic sa ti nestane pokial na nas navystreli raketa ale sa nezachveje zem pod nami :D
stačí ti takato oidpoveď
kedze pod hrozbou dozivotnych pekelnych plamenov nemam zverejnovat pmku

_________________
i love chaos! it is my life!!! :-)))


Hore
 Profil  

vajco
Obrázok používateľa

Založený: 01.08.2004
Príspevky: 1844
Body: 135
Bydlisko: Blava
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Patria prepac ale od zaciatku trochu zavádzaš. Som to chcel nechat tak, nakolko kazdy sa dopusta nejakej dezinformacie, no pozri:

Patria napísal:
A inak nesuhlasim s Jurom, že keby majo hlasoval zeby ho to zachranilo, podla mna by sa sa jeho hlasovanie zobrazilo normalne a az potom ako by GM oznamil vysledky by sme sa dozvedeli ze mal dva hlasy. a inak Juro od teba to sedi ked si sa do neho pustal od zaciatku!!! :x

Precitaj si poriadne to hlasovanie :) nepustal som sa do neho od zaciatku, ba takmer vobec. Pustal som sa do teba za tvoje dlhe vety :) A to je dovod preco som ti podozrivy.

Patria napísal:
hmmm zaujimave ale podla mna keby ze ma taketo schopnosti nemusi sa vobec odhalovat,

to je pravda, vsak to som napisal :) kebyze chcem, kludne sa tu zaondievam celu hru a dotiahnem to do konca...ale asi tazko vyherneho. To by sa mi hodilo, kebyze som mafian alebo policajt a staci mi prezit ako posledny + obcania. Zvysok mojho postu si precitaj :)

Patria o vsetkych pochybujes, vsetkych spochybnujes a vyvracias - co je asi aj podstatou mafie, cize sa to neda vytknut. Ale predsa len - komu sa potom da verit, podla teba?
Skus na chvilu odlozit osobne nesympatie a porozmyslat. Mas co stratit a mas co ziskat?

_________________
Juro alias Archi


Naposledy upravil Juro dňa Ut. 27. Máj 2008, 10:29, celkovo upravené 1 krát.

Hore
 Profil ICQ  

Kráľovná
Obrázok používateľa

Založený: 09.01.2008
Príspevky: 732
Body: 5
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
To sa tvári ako taxikár - tiež dobré krytie na mafiána...

Juro: podľa teba sa dá niekomu veriť? Prejavil sa niekto tak, že sa mu dá veriť? Povolania (popstar, spisovateľ, novinár, sestrička taxikár a čojaviemčoiné) môžu byť, ak som správne pochopila, len krytie. Pri takomto koncepte kľudne môže aj zlý mať schopnosti zachrániť človeka, alebo odrážať guľky v noci... Tiež nie je na prejavoch vidno motiváciu - žiadna zo zlých strán nievie, koho vlastne má zabíjať alebo sa snažiť zabíjať cez deň (alebo možno vie, ale potom hrajú všetci dokonale).

_________________
Thinking isn't sufficient. I want to know. -- J. Bristow
"I am free, no matter what rules surround me. I am free because I know that I alone am morally responsible for everything I do."


Naposledy upravil Baelara dňa Ut. 27. Máj 2008, 10:36, celkovo upravené 1 krát.

Hore
 Profil ICQ  

Barónka
Obrázok používateľa

Založený: 22.12.2007
Príspevky: 167
Body: 15
Bydlisko: v sirej krajine plnej slnecnic :-)
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Baelara napísal:
Velitel napísal:
Ja Jurovi verím, lebo by si takú postavu určite nevymyslel a s ním majú občania šancu vyhrať.
Tomu verim aj ja, ale isto nieco tymto tvrdenim sleduje - ale keby to tak bolo jedinou vyhodou ktoru obcania maju je, že nemoze jurko preverovat co sa mi fakt zda velmi zvlastne. a nechce sa mi cakat na situaciu, ktora zrejme Juorvi vyhovuje akoze jeden mafian , jeden policajt staci jeden obcan a ON. hmmm


Patria: toto mi samozrejme nemusíš veriť, ale novinár nie som. Okrem toho, v tom prvom príspevku kde sa písalo, že novinárovi netreba veriť bolo napísané aj to, že tri veci sú nepravdivé.

to je pravda ale z coho usudzujes ze prave tento uryvok o novinarovi nebol pravdivy.
ok kesdze vyhlasujes ze si spisovatel tak mi prezrad co si napisala ??,

a inak chvilku tu nebudem tak pre istotu aj zahlasujem moj typ aj ked neviem ci je systemak alebo mafian
je vina: E ´lune . vysvetlenie mate v predoslych postocg a tiez v hlasovani v prvy den
majte sa :D

_________________
i love chaos! it is my life!!! :-)))


Hore
 Profil  

Barónka
Obrázok používateľa

Založený: 22.12.2007
Príspevky: 167
Body: 15
Bydlisko: v sirej krajine plnej slnecnic :-)
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
napísal juro: Precitaj si poriadne to hlasovanie :) nepustal som sa do neho od zaciatku, ba takmer vobec. Pustal som sa do teba za tvoje dlhe vety :) A to je dovod preco som ti podozrivy.
som rada že si to povedal sam !!!

Juro:
Patria o vsetkych pochybujes, vsetkych spochybnujes a vyvracias - co je asi aj podstatou mafie, cize sa to neda vytknut. Ale predsa len - komu sa potom da verit, podla teba?
Skus na chvilu odlozit osobne nesympatie a porozmyslat. Mas co stratit a mas co ziskat?[/quote]

Tak poprve ja k tebe nechovam nesympatie alebo antypatie - vobec ta nepoznam. a to co pisem. pisem na zaklade informacii co som dostala. a ano mam info ze verit sa v tomto dni neda nikomu - takze prepac ze ta iritujem . a ano ma co stratit okrem svojho zivota, ma budu prenasledovat duchovia v zahrobi, že som nechala svoje milovane rodisko skaze.

_________________
i love chaos! it is my life!!! :-)))


Hore
 Profil  

Kráľovná
Obrázok používateľa

Založený: 09.01.2008
Príspevky: 732
Body: 5
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Len technická poznámka: Patria, hlasuj NA NOVOM RIADKU a ZVÝRAZNI HLASOVANIE (napríklad boldom), lebo keď bude JuK-i počítať hlasy, tak jej to môže ujsť.

_________________
Thinking isn't sufficient. I want to know. -- J. Bristow
"I am free, no matter what rules surround me. I am free because I know that I alone am morally responsible for everything I do."


Hore
 Profil ICQ  

Doomed eternally
Obrázok používateľa

Založený: 13.11.2004
Príspevky: 2819
Body: 57
Bydlisko: Košice
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Juro, nemas prilis silnu abilitu akosi?

_________________
An nescis, mi fili, quantilla prudentia mundus regatur?

Bet’ Kindlein bet’,
morgen kommt der Schwed’
morgen kommt der Oxenstjern’
der wird dem Kindlein ’s Beten lehr’n
bet’ Kindlein bet’


Hore
 Profil ICQ  

Murphy Payne
Obrázok používateľa

Založený: 05.02.2005
Príspevky: 1625
Body: 0
Bydlisko: Noir York City
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Okaj, zacinam hrat az teraz.

Tusim CL spomenula ze preverovala Baelaru a zistila, ze sa narodila v Gotheme, right? Ako bolo v uvodnom poste naznacene, vlada vyslala sem nejaku svoju tajnu zbran, teda predpokladam ze to bude nejaka osoba, komando/agent? Viem, ze to ze sa "tu" Baelara narodila nevylucuje to ze mohla ist prec, ale je tu taka moznost ze vzhladom na to ze pomoc tu bola POSLANA, Baelara, ktora sa tu narodila, to asi nie je. Opakujem, nemusi to byt tak, a vlastne tym len potvrdzujem ze Baelara je pravdepodobne ten spisovatel a asi patri k "dobrym".

Jurova abilita mi taktiez pripada overpowered, no moze to byt tak ze Juki sa rozhodla vytvorit taky protipol policajtov a mafie, aby obcania mali tiez nejakeho skryteho zolika. Samozrejme, ako poznam Jura, ten by urobil z komara somara (homara), tak si mohol vymysliet polovicu, pripadne zmenit frakciu. Rozhodne by nebolo na skodu vyskusat tie jeho odvazne reci a skusit si vystrelit alebo preverit ho dvakrat. Lenze kto chce minat svoje schopnosti ked "riziko" ze Juro hovori pravdu je dost vysoke a tieto mozu byt zuzitkovane lepsie.

Patria ake "info" mas ze v tomto dni sa nikomu verit neda? Den klamarov? Alebo som zle pochopil? :)

_________________
<insert cliché quote here>


Hore
 Profil  

Daitenshi
Obrázok používateľa

Založený: 23.01.2007
Príspevky: 1533
Body: 33
Bydlisko: hore na kopci a dole pri rieke
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Pol dna je za nami

Alef0 (1) - Peekay
E`lune (1) - Patria

Vas GM

_________________
Já tvora divokého nespatřil, jenž by se litoval. Pták zmrzlý jistě z větve spadne, leč nikdy neproklíná svůj osud.
Pád to je poslední vec co andel citi.... vzdaleny hlas mu neustale zni v hlave .... ale vubec poprve je to jeho vlastni


Hore
 Profil ICQ Facebook  

Daitenshi
Obrázok používateľa

Založený: 23.01.2007
Príspevky: 1533
Body: 33
Bydlisko: hore na kopci a dole pri rieke
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
E´lune napísal:
Ach silverov avatar mi tu bude chýbať.
Maja sme dali všetci a to sme naskočili na vozík pre ten chaos, ktorým hral.
A teraz v rukách zas nič nemáme, juki nám nič nehodila.
Patria - a čo presne ti prišlo? Možno tam bude niečo, čoho sa chytiť. Alebo ak si niečo všimneš, napíš.



E´lune napísal:
chcem sa vám zveriť... JA NEMÁM NIČ!!!... neviem vôbec nič, nemám na to schopnosť. nemám o čom písať, neprišla mi žiadna pm. obviňujem len na základe vašich postov a aj tak nič nemám.. juk-i - why?



E´lune napísal:
Juro - ja by som tú schopnosť nazval terminátor.
Prečo mám taký pocit, že teraz je každý občan? Som z tohto zmätený.


pre tych co maju niektorych clenov v ignore
:roll: :lol:

_________________
Já tvora divokého nespatřil, jenž by se litoval. Pták zmrzlý jistě z větve spadne, leč nikdy neproklíná svůj osud.
Pád to je poslední vec co andel citi.... vzdaleny hlas mu neustale zni v hlave .... ale vubec poprve je to jeho vlastni


Hore
 Profil ICQ Facebook  

Dreamer
Obrázok používateľa

Založený: 23.01.2005
Príspevky: 1453
Body: 8
Bydlisko: Trencin/Brno
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
JuK-i: Obrázok

Elune: vzdy "je" kazdy obcan :D

Mno... Juro tak toto ma dostalo :D... Neviem ci ti verit, alebo nie, lebo po predoslych mafiach viem ze ty si dokazes vymysliet hocico a podat to dost vierohodne. Dobra taktika, v pripade ze ti vsetci uveria, ale som zvedavy ze ci je to co hovoris pravda... Mozno budeme mat zajtra plno mrtvych a plno ludi, co kazdy bude tvrdit ze si nieco ine :D

Inak Patria ake informacie? Aki zli chlapci? :shock: ...

_________________
We are the wounds and the great cold death of the earth
http://last.fm/user/vampirequicky


Hore
 Profil ICQ Facebook  

Profesionálny flákač školy
Obrázok používateľa

Založený: 06.06.2005
Príspevky: 1833
Body: 0
Bydlisko: Somewhere
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
E´lune napísal:
Prečo mám taký pocit, že teraz je každý občan? Som z tohto zmätený.

a Ty obcan si? lebo mi nejak velmi obcanom zatim nepripadas... ako vysvetloval Quicky, kady sa prezentuje ako dobry... len Ty nejak nie... aspon tak na mna posobis... :-P

_________________
"You're welcome on my boat. God ain't."


Hore
 Profil ICQ  

Cisár
Obrázok používateľa

Založený: 14.07.2006
Príspevky: 884
Body: 5
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Juro to má teraz dobré. Ak je dobrý nemal naozaj čo stratiť, ale ak je zlý tak má teraz skvelú imunitu. Keďže je to teraz pre nás 50% šanca, že je zlý (nemáme žiadne dôkazy), tak pochybujem, že sa nazbierajú ľudia na popravu.

Ale ja si myslím, že by GM nedal na stranu občanov dvoch ľudí s takým skvelým povolaním (druhý je batman), preto sa skôr prikláňam k tomu, že klameš. Toto je jediný dôvod prečo by som ti nemal veriť - dôvod prečo by som ti mal veriť zatial nemám.


Hore
 Profil ICQ  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 152 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 11  Ďalšia

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 21 hostí.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun