HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 93 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Ďalšia
Autor Správa

Paladin
Obrázok používateľa

Založený: 09.10.2007
Príspevky: 492
Body: 13
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
peekay je v tom aj iny hacik okrem toho ze je to napisane v dvojkovej sustave?....mozno si najdem cez vikend cas a skusim to precitat (aspon zistim ci som to nezabudol)
2Velitel...jj blokol som ta...a nebude to nahodou tym ze som ta blokol ze nikto nezomrel? ....moja konspiracna teoria :) : Vies zabijat.Preto som zistil ze si pre mna nebezpecny.Blokol som ta.Nikto nezomrel. ....ale v tomto chaose povolani to vobec nemusi byt tak.

_________________
http://www.lfgcomic.com


Hore
 Profil ICQ  

Dreamer
Obrázok používateľa

Založený: 23.01.2005
Príspevky: 1453
Body: 8
Bydlisko: Trencin/Brno
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
No ak si bol jediny, kto niekoho blokoval, tak to moze byt pravda :).

_________________
We are the wounds and the great cold death of the earth
http://last.fm/user/vampirequicky


Hore
 Profil ICQ Facebook  

Paladin
Obrázok používateľa

Založený: 09.10.2007
Príspevky: 492
Body: 13
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
ved hovorim ,ze to moze byt aj inak...ale teoria je to dobra :) ...inak akože si zistil ,ze je mafian?...akoze konkretne mafian alebo mafian ako zly

_________________
http://www.lfgcomic.com


Hore
 Profil ICQ  

Dreamer
Obrázok používateľa

Založený: 23.01.2005
Príspevky: 1453
Body: 8
Bydlisko: Trencin/Brno
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Quicky napísal:
... Presnejsie v pm-ke som dostal ze "obcuje s mafiou".

_________________
We are the wounds and the great cold death of the earth
http://last.fm/user/vampirequicky


Hore
 Profil ICQ Facebook  

Imperátor
Obrázok používateľa

Založený: 30.01.2008
Príspevky: 958
Body: 5
Bydlisko: Bratislava

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Morti napísal:
peekay je v tom aj iny hacik okrem toho ze je to napisane v dvojkovej sustave?


Keby si si dal tu namahu a hodil to do lubovolneho konvertora, tak by si zistil, ze to v nie je prepis do binaru (pretoze to nie je delitelne osmimi).

Napisat do kolonky "S pozdravom Peekay" moze kazdy, nic by to nedokazovalo. Priam by to urcite dopadlo tak, ze by sa vyhlasilo "aha, XY pise kolonku, a kryje Peekaya! Obaja su mafiani! Zabite ich!" alebo nieco podobne stupidne.

Ta kolonka obsahuje

Citácia:
Dni plynú a ľudia umierajú... dobrí, ale aj zlí. Dávajte si dobrý pozor a neberte každé vyhlásenie za bernú mincu. Vaša popstar


V Huffmanovom kodovani (s kodmi jednotlivych pismen otocenymi, takze su odpredu dozadu).

Kto ma zaujem si spravit cvicenie z kryptologie, mozem mu dodat linku. Zvysku hadam bude ako dokaz mojej popstarovitosti stacit evidentny timing toho, kedy sa kolonka objavila v teme (ani nehovoriac o tom, ze som s najvacsou pravdepodobnostou jediny z este hrajucich, ktory ma nejaky vztah k nulam a jednickam :P ).

Quicky, zvazoval si aj moznost, ze ta niekto blokoval? (co sa evidentne v tejto konkretnej mafii prejavuje tak, ze zistis kravinu)

Kazdopadne, mna celkom nebavi Lilla, ako je najprv super-podozrievava, a potom zrazu hlce vsetko aj s navijakom, ako sa jej hodi.

vina: Lilla

_________________
GM for hire, pôvodca polovice zla, Bič boží a lesba v mužskom tele.
"You're so willing to take risks for your country, why aren't you willing to do the same for your own happiness?" -- I. Derevko


Hore
 Profil ICQ  

Dreamer
Obrázok používateľa

Založený: 23.01.2005
Príspevky: 1453
Body: 8
Bydlisko: Trencin/Brno
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Hmm, ja som si u Lilli ziadne take spravanie nevsimol :) Teda nezda sa mi ze by nieco zhltla aj s navyjakom...

_________________
We are the wounds and the great cold death of the earth
http://last.fm/user/vampirequicky


Hore
 Profil ICQ Facebook  

Imperátor
Obrázok používateľa

Založený: 30.01.2008
Príspevky: 958
Body: 5
Bydlisko: Bratislava

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
No vzhladom na to, ze paktuje s tebou, vobec nie je prekvapive, ze ty "si si to nevsimol".

(aha, asi budem potrebovat imunitu do pondelka - zajtra lietam ako handra na tyci, a cez vikend budem mimo domu)

_________________
GM for hire, pôvodca polovice zla, Bič boží a lesba v mužskom tele.
"You're so willing to take risks for your country, why aren't you willing to do the same for your own happiness?" -- I. Derevko


Hore
 Profil ICQ  

vajco
Obrázok používateľa

Založený: 01.08.2004
Príspevky: 1844
Body: 135
Bydlisko: Blava
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Peekay no to je tiez vcelku interesantne, ze mi vlastne davas za pravdu (co sa tyka Lilly), vsak si vravel ze mi neveris ani za mak ;)

kazdopadne za svojim si stojim a Quicky mi to opat raz potvrdil :P

_________________
Juro alias Archi


Hore
 Profil ICQ  

Profesionálny flákač školy
Obrázok používateľa

Založený: 06.06.2005
Príspevky: 1833
Body: 0
Bydlisko: Somewhere
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Juro napísal:
Peekay no to je tiez vcelku interesantne, ze mi vlastne davas za pravdu (co sa tyka Lilly), vsak si vravel ze mi neveris ani za mak ;)

bud som slepy, alebo sa mi zda, ze Teba v obvinovani Lilly uplne ignoroval (mozno som to len prehliadol, co moze byt nasledok nedostatku spanku a stresu pred prijamckami na vysku :D)
rozhodne v tom mam chaos....

_________________
"You're welcome on my boat. God ain't."


Hore
 Profil ICQ  

víla stratená
Obrázok používateľa

Založený: 25.01.2007
Príspevky: 2769
Body: 86
Bydlisko: Ostrovné Kráľovstvo
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
ano branila som baelaru, pretoze som v tej PM o nej nevidela nic, ani len naznak toho, ze by mohla byt mafianka alebo policajtka.
a nie je to len tak menenie nazorov ako sa mi to hodi, a vobec to nebolo po quickiho poste, mala som to rozpisane uz predtym, ale nemohla som to odoslat, bo mi zblbol komp a sam sa 3x restartoval, takze som musela pockat kym sa ukludni. napisala som to potom ako som si znovu precitala predosly den.
a clovek ked dostava nove informacie, alebo sa zjavia nove myslienkove pochody, tak nazor zvykne menit, ak ma pocit, ze ten ktoreho sa tak drzal nebude asi najlepsi.. teda aspon u mna je to tak...
peekay tebe sa nepaci ze rozmyslam alebo ako?
a s quickym asi nepaktujem, lebo o nom nejak vobec nic neviem, takze nemam dovod...


EDIT: okrem toho, prvy kto 'nahlas' uvazoval, ze mohla byt mafianka, bol specter, a quicky to len potvrdil, ze ano mohla byt...

_________________
We can not forget who we are...


NEdavajte mi pluska za prispevky vo vtipkoch. dik


Naposledy upravil Lilla dňa Pi. 13. Jún 2008, 15:08, celkovo upravené 1 krát.

Hore
 Profil ICQ  

Dreamer
Obrázok používateľa

Založený: 23.01.2005
Príspevky: 1453
Body: 8
Bydlisko: Trencin/Brno
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Jake paktovanie omg? Ja som napisal co som zistil a ona o tom povedzme "nahlas rozmysla". Teda tak to vidim ja. Akoze mala to co som napisat prejst a ignorovat to alebo co?

_________________
We are the wounds and the great cold death of the earth
http://last.fm/user/vampirequicky


Hore
 Profil ICQ Facebook  

vajco
Obrázok používateľa

Založený: 01.08.2004
Príspevky: 1844
Body: 135
Bydlisko: Blava
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Lilla: cize by si teoreticky nemala problem odsudit Quickyho? Ako obcan...

Quicky: cize ti Lilla nepride absolutne ani trochu podozriva? :)

_________________
Juro alias Archi


Hore
 Profil ICQ  

víla stratená
Obrázok používateľa

Založený: 25.01.2007
Príspevky: 2769
Body: 86
Bydlisko: Ostrovné Kráľovstvo
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
ak by mi bol quicky niecim podozrivy, tak mu dam hlas v pohode.. preco by som s tym mala mat nejaky problem?

inac ludia davajte co ste pozistovali bo ja som nezistovala a nemam na zaklade coho obvinovat zatim... ibak ak by som dala peekayovi ako obranu, ale to nie, lebo stale mam na pamati, ze mi zachranil zivot... aj ked... niekto tu vravel ze vraj obcuje s mafiou...

_________________
We can not forget who we are...


NEdavajte mi pluska za prispevky vo vtipkoch. dik


Hore
 Profil ICQ  

Dreamer
Obrázok používateľa

Založený: 23.01.2005
Príspevky: 1453
Body: 8
Bydlisko: Trencin/Brno
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Podozriva? Ale ved kazdy je tu podozrivy. A bolo tu ovela viac podozrivejsich ludi ako ona. A pre mna stale aj je :)

A neviem kde Lilla priznala ze na 100% veri ze Baelara je mafianka? Mne sa zda ze len priznala ze je to mozne.

Ale nejak sme odbehli od temy... preco mi potom vyslo ze Peekay paktuje s mafiou? Bud je to pravda, alebo ma niekto nejak oblbol... Napisali uz vsetci co cez noc robili? Napr Specter? A nechcem moc rypat, ale Cerebro pouzil si ty vobec ty svoj skill aspon jednu noc? Raz si ho nemal, potom si mal imunitu a teraz si ho zasa nemal. Zaujimave:D A aky mas vlastne skill?

_________________
We are the wounds and the great cold death of the earth
http://last.fm/user/vampirequicky


Hore
 Profil ICQ Facebook  

Profesionálny flákač školy
Obrázok používateľa

Založený: 06.06.2005
Príspevky: 1833
Body: 0
Bydlisko: Somewhere
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
mam ho kazdu druhu noc... kedze cez druhu noc som mal imunitu (teda ak nepocitam poslednych 12 hodin, ale aj tak ste vsetci boli v tom, ze ju mam, cize mi rpislo nefer to pouzit, kedze som bol isty ze nik nic na mna pouzit nemoze a ani nespravi), tak som ho logicky nemohol vyuzit
a ked to tak velmi chces vediet... ked ma sejmu, podakujem sa Ti zato
mozem cez noc niekoho preverit: ak patri k mafii alebo systemakom, sejmem ho, ked epatri, ostava zit

_________________
"You're welcome on my boat. God ain't."


Hore
 Profil ICQ  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 93 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Ďalšia

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 20 hostí.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun