HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 90 ]  Prejsť na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6  Ďalšia
Autor Správa

Daitenshi
Obrázok používateľa

Založený: 23.01.2007
Príspevky: 1533
Body: 33
Bydlisko: hore na kopci a dole pri rieke
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Celú noc si nemohol spať. Bal si sa. Mal si pocit , že si na rade. Že to budeš dnes kto zomrie. No únava ťa premohla. Už si nedokázal bdieť. Sny ......, nie nočné mory. Zobudil si sa celý spotený a pichalo ťa pri srdci. Pomaly si sa obliekol, ani nevieš prečo ale skoro cely do čierneho. Pri dverách si zastal. Zaváhal, zazeral na klučku. Naozaj sa oplati isť von. No nakoniec si sa sa pohol. Radsej zomrieť vonku než v dusnote tejto izby. Isiel si ako vzdy potiahnut dennu tlač, no ked uz si ju mal v rukach si sa zarazil. Vsade na vokol ludia len stali a citali coraz ztensujuce sa vydanie novin. S neprijemnym pocitom si sklonil hlavu nad noviny. Krutil si hlavou..... Ma vobec toto mesto nadej ?

Citácia:
System mesta kolabuje. Policia podnika cim viacej neopravnenych zatknuti. Dnes nad ranom slavny miliardar nahlasil pokus o vrazdu a podal staznost na policiu ked , rano vypadla vsetka svetelna signalizacia a svetla v tuneli pod riekov. Nasledovala hromadna zrazka pri ktorej zomrelo 6 ludi a 30 bolo vazne zranenych. Bruce Wayn ktory bol ucastnikom nehody zachranil niekolko zivot. Policia stale zapiera vsetky dohady o tom ze to nebola nehoda ale umysel. Podla vyjadrenia nacelnika nikto sa nedostal do systemu. Pan Wayn len zbytocne vyvolava paniku a preto bol zadrzany. Prebieha vysetrovanie kde ano vysetrujeme aj dotycneho pana Wayna. To je zatial vsetko co k tomu chcem dodat. Tak ste to sami poculi.


Citácia:
Niekedy je cestovanie autom v meste narocnejsie na cas, ako pesia chodza a konieckoncov, mozete si byt istejsi hlavou. Parkovisko bude coskoro plne. Vodici sa vsak zastavuju pri jazierku a zaujimaju sa o jeho nezvycajne sfarbenie. Vas anonym


mrtvi = weerty , crow
v base = juro , marty , patria , cerebro , quicky
v hre = alef0 , morti , BD , taysik,
jay - asi imunita - zistujem

den trva do stredy do 19:00

_________________
Já tvora divokého nespatřil, jenž by se litoval. Pták zmrzlý jistě z větve spadne, leč nikdy neproklíná svůj osud.
Pád to je poslední vec co andel citi.... vzdaleny hlas mu neustale zni v hlave .... ale vubec poprve je to jeho vlastni


Hore
 Profil ICQ Facebook  

Dau?ur Stjóri
Obrázok používateľa

Založený: 26.07.2007
Príspevky: 1331
Body: 102
Bydlisko: 48°44'27.99" N 21°15'8.57" E
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Ci pana. Nejak malo nas tu je.

Takze na uvod dna, si dame malu rekapitulaciu, lebo osobne mam z toho v hlave gulas. Po poradi:

Jura sme poslali do basy 1. den
Mr. Crow zomrel v noci (ktosi spominal, ze to bola mafia)
Martyho v noci supli do basy (najskor systemaci)
Weerty sa pwnol druhy den
Patria dostala basu od JuK-i na jeden den
Cerebra zabasli za sexualne obtazovanie na jeden den (toto netusim co malo znamenat)
Quicky je uz asi kazdemu jasny (komu to nebolo jasne uz druhy den?)
jay je mimo

Teraz, ked sme sa tu takto komorne zisli, ma niekto nejaky napad, ako dalej? Kedze nemozem preverovat ludi, mozem len tipovat kto je kto. A ludi o ktorych mam urobeny aspon aky taky nazor je tu pomenej (alef0). Morti a Taysikuu su mi nezname.

_________________
Die, ctfmon, die!


Hore
 Profil ICQ  

Ja XXII.
Obrázok používateľa

Založený: 02.03.2011
Príspevky: 2155
Body: 21
Bydlisko: Pressburg
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Konečne sa zotmelo, mohol výjsť a nadýchať sa čerstého vzduchu. Konečne. Z dverí sa zaprášilo keď sa otvorili. Prvý krok na zablatený asfalt, druhý. Až kým nedošiel k žblnkajúcej, smradlavej rieke. Cigáro v ústach ten smrad prehlušovala. Z toho klamania ho bolel každý kĺb, každá ulička svedomia, ktorú mal. Už s tým chcel prestať, no nedalo sa. Proste nie a nie. Každým klamstvom zčernal viac. A viac. “Už nie! Už je koniec!” Pomalým krokom vychádzal proti prúdu rieky až prišiel k jazierku. “Koniec!” Šepkal vietor keď sa zdvihol, začalo pršať. Svetlo mesiaca bolo zastreté čiernym oblakom. Tak čiernym ako bolo srdce Nicka Carthera. Kvapky sa pohrávali s brehom jazierka, ktoré začalo byť klzké. Pošmykol sa. Už nevnímal. Pocítil elektrický šok. Zbohom!

No tak keďže mi milosti a láskyplná Juk-i povolila po tom všetkom čo som porobil, píšem svoj posledný výkrik do tmy. Nech ide všetko po poradí... A som proti Janovu... Ešteže som skončil v noci...
Vždy som si prial smrť moreplavca. Tú hrdú smrť, čo očistí každú vinu, duše špinu. Oľutoval som svoje hriechy a vydal sa na poslednú púť loďou. Urobil som viac ako by ste si mohli myslieť...

PS: Sorry za podvody, ale keď ja som tak chcel povedať tomu s kým som, že som s ním, že som zabudol na pravidlá... Kotva, konečne padla a ztiahla ma preč. Last Words of Weerty.


Hore
 Profil ICQ  

átra
Obrázok používateľa

Založený: 13.02.2008
Príspevky: 1360
Body: 13
Bydlisko: Tešik-Taš
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Cerebro mi je záhada
Quicky škoda, chcel som s ním ísť na chlastačku. Ale vlastne, keď je zabasnutý, tak to už mi dáva akú takú odpoveď - predpoklad, že tú vlastnosť, ktorú naznačil, naozaj má. Nepozdáva sa mafiánom (Patrtia), ani systemákom (alef?). Keby ho mafián(ka) odbachol, padlo by podozrenie na Patriu (ale ona je aj tak v base). Zabasli ho aspoň systemáci, keďže nikoho z nich zrejme neodhalil (aspoň to nenaznačil).

Sprvoti som si myslel, že systemáci zatkli aj Patriu (čoby nepriatela), ale to preto, že som pozabudol na to že ona už v base je (bolo mi divné, že čo ich je tam tak vela :) )

Nikto neumrel - Patria v base, alebo nedokázali nikoho zabiť

možno nám niečo ozrejmia (alebo viac spletú) príspevky z väzenia


Hore
 Profil  

röndör
Obrázok používateľa

Založený: 21.07.2004
Príspevky: 15706
Body: 310
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Ono ked sa tak na to pozeram, tak mam pocit, ze jadro mafianov je v base alebo mrtvy, nie je tak? (Weerty, marty, Patria yadda yadda mafia). Ja furt tvrdim, ze Patria je mafia, a v base je jej urcite dobre.

Quicky je zjavne batman a slusny obcan.

Inak sipim, ze Cerebro bol zadrzany ,,z vole Pani hry", kedze si vsimnime, ze Patria bola zatknuta za demenciu (a zrejme za nasratie Pani), a i Cerebro bol zadrzany s divnym obmedzenim. IMHO obaja porusili pravidla alebo nieco take (vid JuK-iine bedaky).

Ja by som pockal na spravy z vazenia, lebo tam sa dokaze zvrtnut karta poriadne.

_________________
Light hand of Empelol.


Hore
 Profil ICQ  

Dau?ur Stjóri
Obrázok používateľa

Založený: 26.07.2007
Príspevky: 1331
Body: 102
Bydlisko: 48°44'27.99" N 21°15'8.57" E
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Train of thoughts:
Weerty sa prave priznal, ze bol s niekym. Cize bol bud mafian, alebo systemak (vsakze alef). Juro ale vcera povedal, ze Weerty je nevinny, cize je mozne, ze Juro bol s Weertym? Koho ineho Juro "obvinil" z obcianstva? Alef0?

Predpokladam, ze ak by uz bola cela mafia/system v base alebo mrtvy, hra by sa skoncila. Cize, je tu este jeden mafian, jeden systemak a dvaja neutraly? Alebo su este dvaja mafiani/systemaci a jeden neutral?

V kazdom pripade, okrem toho ze cakame na spravy z vezenia, mohli by ste sa podelit s tym, co ste v priebehu hry zistili?

_________________
Die, ctfmon, die!


Hore
 Profil ICQ  

röndör
Obrázok používateľa

Založený: 21.07.2004
Príspevky: 15706
Body: 310
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
DeadBoss, stav ,,weerty je so mnou" som komentoval na konci minuleho dna:

alef0 napísal:
Citácia:
). Mafiáni odrazu dvaja sa spamätajú, že sú dvaja a nastane panika prvého stupňa. Vtedy sa rozhodnú trošku na oko povädiť a Alef obviní Weertyho. Weerty potom naschvál vypustí famózny post, ktorým sa nechá usvedčiť (to jeho zázračné Tak si ma zabite). Prečo? No preto, aby Alef získal cover. Obetuje vlastného čím sa dostane mimo podozrenia.

To znie ako majsterplan a naozaj by som nan pritakal, keby som nebol jeho sucastou, lebo obeta mafiana sa uz raz davno stala. Lenze stala sa v noci, ked mafiani odbachli Eluneho.

Weerty hral tak idiotsky, ze jeho obeta by stala za to :-)

Akurat s drobnou chybou: aku logiku by malo odsudit svojho kumpana a ostat v mafii sam cez den voci dvom frakciam? Aby som sa schoval?


Ja som v hre nezistil nic, kedze nemam detekovaciu schopnost.

IMHO mafia v base neznamena, ze sme vyhrali, lebo stale ju niekto moze vynecrovat na slobodu.

_________________
Light hand of Empelol.


Hore
 Profil ICQ  

Paladin
Obrázok používateľa

Založený: 09.10.2007
Príspevky: 492
Body: 13
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Takto ludia takto
najskor
Citácia:
Quicky je uz asi kazdemu jasny (komu to nebolo jasne uz druhy den?)
jay je mimo

mozez mi prosim ta ozrejmit mne to nejako unika

tak isto by som pozval Taya lebo mam iste podozrenie ze on nebude cestny obcan ale pretoze o nom viem strasne malo tak ho este nebudem priamo obvinovat
kazdopadne sa mi nepozdava...

_________________
http://www.lfgcomic.com


Hore
 Profil ICQ  

röndör
Obrázok používateľa

Založený: 21.07.2004
Príspevky: 15706
Body: 310
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Morti, precitaj si Quickyho posty z prveho dna a bude ti jasne, ze to je Batman :-)

A precitaj si moje posty, uz som to pisal tiez.

Batman ma zjavne superschopnosti, co je len dobre.

_________________
Light hand of Empelol.


Hore
 Profil ICQ  

Paladin
Obrázok používateľa

Založený: 09.10.2007
Príspevky: 492
Body: 13
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
edit...sorry zle som precital noviny

_________________
http://www.lfgcomic.com


Hore
 Profil ICQ  

átra
Obrázok používateľa

Založený: 13.02.2008
Príspevky: 1360
Body: 13
Bydlisko: Tešik-Taš
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Prijímam Mortiho pozvanie, on mi síce ešte podozrivý nebol, ale to bude možno tým že sa tiež nijak neprejavil a nebolo by od veci dačo o ňom zistiť.

EDIT: vlastne, možno aj hej v prvom dni, ale tam mi vyznel skôr pozitívne... Žeby sa niečo zlé dozvedel o mne sa nebojím :)


Hore
 Profil  

Paladin
Obrázok používateľa

Založený: 09.10.2007
Príspevky: 492
Body: 13
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
no ja ti podozrivy ani nemam byt preco = ) ja si tu zijem moj zivot nikomu nic nerobim a snazim sa zabranit tomu aby zli ludia ovladli mesto bez toho aby ma niekto zabil

_________________
http://www.lfgcomic.com


Hore
 Profil ICQ  

Paladin
Obrázok používateľa

Založený: 09.10.2007
Príspevky: 492
Body: 13
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
inak dnes je herna streda nie?
ak si pamatam tak Pan vrana naznacoval ze Tay je hokejista a dnes by mal hrat... ci to je nepodstatne? a co nam k tomu povie Tay?

_________________
http://www.lfgcomic.com


Hore
 Profil ICQ  

átra
Obrázok používateľa

Založený: 13.02.2008
Príspevky: 1360
Body: 13
Bydlisko: Tešik-Taš
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Citácia:
no ja ti podozrivy ani nemam byt preco = ) ja si tu zijem moj zivot nikomu nic nerobim a snazim sa zabranit tomu aby zli ludia ovladli mesto bez toho aby ma niekto zabil
to by ovšem napísal každý, okrem jedného mŕtveho :D

Citácia:
ak si pamatam tak Pan vrana naznacoval ze Tay je hokejista a dnes by mal hrat... ci to je nepodstatne? a co nam k tomu povie Tay?
kadečo už vyplývalo aj z mojich príspevkov (celkom by ma zaujímalo skade to Vrana mal, ale ten už je mŕtvy, tak to je vlastne jedno, ale možme povedať že mal pravdu). Ale väčšinou sa zápas nehrá celý deň :)


Hore
 Profil  

Paladin
Obrázok používateľa

Založený: 09.10.2007
Príspevky: 492
Body: 13
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
ne ne myslis sa kazdy by to nenapisal :D Weerty by sa od tych dobrych vylucil :D

_________________
http://www.lfgcomic.com


Hore
 Profil ICQ  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 90 ]  Prejsť na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6  Ďalšia

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 15 hostí.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun