HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 175 ]  Prejsť na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 12  Ďalšia
Autor Správa

Kráľ

Založený: 29.09.2005
Príspevky: 787
Body: 7

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
A nastal den 2.
Do neho sa zobudili vsetci dedincania az na Annuna.
Nasli ho v jeho izbe s motykou v hlave, kedze vieme ze Annun nenavidel pracu v zahradke, a dokonca nevlastnil ani motyku, musela to byt vrazda.
Annun bol poctivy dedincan.
Annun moze mat posledny vykrik do tmy ...


Inak poprosim ak mi posielate PM s otazkou, alebo vlastne cimkolvek ohladom mafie, napiste do predmetu; "Mafia-den/noc XY" a ak mate, tak aj schopnost na sprehladnenie. (schopnost uvedte za den !!!)

Dakujem

Vas mierne zmateny GM

_________________
.


Hore
 Profil ICQ  

Knieža
Obrázok používateľa

Založený: 20.11.2008
Príspevky: 639
Body: 2
Bydlisko: tv/ba/anywhere
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Ok, vyjadrim sa asi prvy,

Annun siel dost proti mne, teda jeho z terajsej situacie sa daju usudzovat rozne veci napriklad, ze ja som mafian, na co hovorim : nie som. Myslel som si ze podozrivy, pretoze z vlastnej skusenosti viem, ze mafiani sa najviac snazia zabijat cez den, pretoze je to pre nich ulahcenie hry, navyse nemaju pochybnosti, kedze vedia kto je a kto nie je mafian. Ja takuto istotu nemam, preto som prvy den nechcel zabijat.

Boli tu narazky na moj "mafiansky" post a takisto obhajoba, ze toto je moja prva mafia. Aj ked je toto moja prva "forumova" mafia, napisal som ten post presne tak ako som chcel. Chcem vyhrat, nie byt druhy. Ale ak to vsetci vidite tak, ze je to jedno, tak kludne mozme na sasa kaslat. A k tomu editu : to ze som post editol, nahrava len a len tomu, ze som chcel lepsie vysvetlit to, ze nie som mafian. keby som bol, rovno by som ten post editaciou zmenil, nie pridaval vysvetlenie.

Teraz nasleduju len moje domienky, navyse vas skutocne nepoznam, tak neviem aky ste v inych mafiach..
Obvinit a zabit toho co je neaktivny a teda sa nebrani hraje do karat len mafianom
Mäsotron napísal:
Kleriker (Majo, Lilla)


takisto, Cerebro ma obvinil a pritom nemal nejaky velky dovod, zda sa mi ze sa len zacitil prilezitost a zviezol sa bez toho aby bral na seba riziko argumentacie a prvotneho obvinovania. a je mi automaticky podozrivy clovek, ktory ma obvini, kedze viem o sebe, ze som nevinny.

teda uberal by som sa tadeto.

_________________
chcem tvoriť, načo
teória umenia, chcem
kričať!


Hore
 Profil ICQ  

Paladin
Obrázok používateľa

Založený: 09.10.2007
Príspevky: 492
Body: 13
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
mily Jay...myslim ze obhajoba typu "ja vazne nie som mafian" nie je velmi ucinna ...
Citácia:
z terajsej situacie sa daju usudzovat rozne veci napriklad, ze ja som mafian
v tomto mas pravdu = )

_________________
http://www.lfgcomic.com


Hore
 Profil ICQ  

Doomed eternally
Obrázok používateľa

Založený: 13.11.2004
Príspevky: 2819
Body: 57
Bydlisko: Košice
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Zabit Annuna je uz mierne svinstvo, pretoze vzdy zakape na zaciatku, zda sa, ze je to skor pre to, ze je to Annun, a nie z dovodu, ako hra. Mafiani sa mi dost zhnusili.

_________________
An nescis, mi fili, quantilla prudentia mundus regatur?

Bet’ Kindlein bet’,
morgen kommt der Schwed’
morgen kommt der Oxenstjern’
der wird dem Kindlein ’s Beten lehr’n
bet’ Kindlein bet’


Hore
 Profil ICQ  

Cisár
Obrázok používateľa

Založený: 14.07.2006
Príspevky: 884
Body: 5
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Ak bol Annun nevinný, tak sa zbavili manipulátora. To je aj celkom predvídateľná voľba pre mafiánov. Okrem toho, ak je jay nevinný, tak ho uvrhli do ešte väčšieho podozrenia.


Hore
 Profil ICQ  

Konateľ
Obrázok používateľa

Založený: 13.03.2005
Príspevky: 1811
Body: 7
Bydlisko: Drakulovce nad Torysov
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Presne to, ak je Jay nevinny... to je otazka, ja osobne si nemyslim ze by bol vinny on. Mojim osobny nazorom je, tak ako to uz nacrtol Specter, ze sa mafiani rozhodli navazat do aktivnych, mienkotvornych hracov... a preto ostavam pri svojom nazore, ze mafian je Morti, ktori sa uz minuly den navazal do mna, ze mam "podozrivo vela prispevkov"... cele mi to pripada ako by sa bal, ze niekto mobilizuje este zatial nejednotnu dedinu proti podozrivim individuam.

_________________
"Vincent, Tiger s ručaním obmedzeným..."
P.S.:Nechceš šalátik?


Hore
 Profil ICQ  

Paladin
Obrázok používateľa

Založený: 09.10.2007
Príspevky: 492
Body: 13
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
prosim ta aku mienku si vytvoril ked sa podla teba mafiani navazaju do mienkotvornych obyvatelou? a podla mna annun nebol zabity preto lebo je to Annun...ale preto ze by mohol byt nebezpecny tym ze dokaze presvedcit ludi...

_________________
http://www.lfgcomic.com


Hore
 Profil ICQ  

vajco
Obrázok používateľa

Založený: 01.08.2004
Príspevky: 1844
Body: 135
Bydlisko: Blava
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
jay napísal:
Annun siel dost proti mne

fuha, ja som si to prilis ani nevsimol :D teda jasne obvinil ta etc, ale aj tak mi to neprislo ako nejake tazenie alebo co, skor len tak strielal
ale imho vo (forumackych) mafiach plati, zda sa, ze kto sa prilis obhajuje, obracia pozornost na seba a ludia sa budu rypat v jeho obhajobe. Kebyze si ticho tak si na to mozno ani nikto nespomenie :D
Mozno to nie je celkom spravne, stale bohuzial plati ze kto sa tvari nenapadne vacsinou mu to prejde, a kto keca dava dovody na obvinenia :\

Problem ale napriklad je, ze ja teraz konkretne nemam co povedat, lebo nic neviem a som rovnako sprosty ako vcera. Zabitie Annuna nehovori asi nic, lebo je to proste Annun. Ktovie ci mafiani vobec nerozmyslali a len tak strelili prveho kto ich napadol (cize Annun), alebo to maju kruto premyslene aj s tym hadzanim viny okolo a neviem co.

_________________
Juro alias Archi


Hore
 Profil ICQ  

Profesionálny flákač školy
Obrázok používateľa

Založený: 06.06.2005
Príspevky: 1833
Body: 0
Bydlisko: Somewhere
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
osobne si myslim, ze Annuna odpraskli skor koli tomu, ze holt annun a koli nicomu inemu...
Jay: ano zviezol som sa... som zastancom toho, ze v prvy den treba zabijat, tak, ako kazdy iny... nezabitie = automaticke zacatie dna nocou, co nahrava do karat mafianom... a ked uz idem niekoho obvinit, pripojim sa s obvineniami k tomu (v pripade ze nemam najmensieho ponatia), kto ma najviac hlasov... co si v danom pripade bol Ty... a vymyslat nejaky dovod, ked nie su ziadne poriadne zachytne body, ked nikto nevie nic o nicom povazujem za hlupost...

_________________
"You're welcome on my boat. God ain't."


Hore
 Profil ICQ  

Konateľ
Obrázok používateľa

Založený: 13.03.2005
Príspevky: 1811
Body: 7
Bydlisko: Drakulovce nad Torysov
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Morti napísal:
prosim ta aku mienku si vytvoril ked sa podla teba mafiani navazaju do mienkotvornych obyvatelou? a podla mna annun nebol zabity preto lebo je to Annun...ale preto ze by mohol byt nebezpecny tym ze dokaze presvedcit ludi...

Ano, presne to znamena ze sa mafiani podla mna sustredili na mienkotvornych obyvatelov :D ( = ze zabili Annuna kvoli jeho presvedcovacim schopnostiam, kvoli tomu ze vela a rozumne postoval) Prave preto si mi podozrivy, kedze sa ti vcera nepacilo ze postujem vela...

_________________
"Vincent, Tiger s ručaním obmedzeným..."
P.S.:Nechceš šalátik?


Hore
 Profil ICQ  

Cisár
Obrázok používateľa

Založený: 14.07.2006
Príspevky: 884
Body: 5
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Ja som Mortiho obvinil preto, že ako dôvod obvinenia dal iba to, že Vincent "možno až nezvyčajne veľa postuje", čo je príšerná kravina. To už prijateľnejší dôvod by bol fakt aj, že nasadá na vozík.


Hore
 Profil ICQ  

Paladin
Obrázok používateľa

Založený: 09.10.2007
Príspevky: 492
Body: 13
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
2Vinco:no podla mna si ma obvinil preto lebo som obvinil ja teba...ale tak vysvetluj si to ako chces...
2Specter...to je podla mna riadna kravina...lepsie je mat nejaky konspiracny dovod ako len tak naskocit na vozik...naskakovanie na vozik je imho pre mafianou...

_________________
http://www.lfgcomic.com


Hore
 Profil ICQ  

Legenda

Založený: 30.04.2007
Príspevky: 1081
Body: 2
Bydlisko: ZA

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Chudak Annun zasa zomrel hned na zaciatku mafie. Uz to zacina byt klise. Byt nim, tak som celkom nastvany.

jay napísal:
Obvinit a zabit toho co je neaktivny a teda sa nebrani hraje do karat len mafianom
Mäsotron napísal:
Kleriker (Majo, Lilla)
Za Klerika som hlasoval preto lebo bol proste neaktivny. Nie preto lebo by som bol mafian. S neaktivnymi hracmi sa podla mna hra dost naprd.

Ja mam stale trochu pocit, ze jay je saso a stale caka ze za neho zahlasujeme, a preto za neho naschval hlasovat nebudem.


Hore
 Profil ICQ  

vajco
Obrázok používateľa

Založený: 01.08.2004
Príspevky: 1844
Body: 135
Bydlisko: Blava
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
No len s tou neaktivitou je problem :S toto sa mi stalo v mafii asi prvykrat, neviem ci som stary alebo mam zle povolanie :) ale proste nemam co povedat...tak o com budem tliachat? mozem len sledovat vase prispevky a potom vypichnut nejake nezrovnalosti a kritizovat...ale inak sa nemam o co opriet. O nikom nic neviem = mozem obvinit kohokolvek alebo nikoho...

a prispievat len tak prazdne posty (ako je tento) len kvoli aktivite mi pride take slabsie...

_________________
Juro alias Archi


Hore
 Profil ICQ  

Legenda

Založený: 30.04.2007
Príspevky: 1081
Body: 2
Bydlisko: ZA

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Juro: Mozno mas pravdu, ale mne niekedy viac vyhovuje ked niketo napise aspon tliachaci prispevok, ako ked nenapise nic, lebo aspon viem ze sa ucastni hry a sleduje ju.


Hore
 Profil ICQ  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 175 ]  Prejsť na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 12  Ďalšia

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 21 hostí.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun