HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 63 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5
Autor Správa

Legenda

Založený: 30.04.2007
Príspevky: 1081
Body: 2
Bydlisko: ZA

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Nevydalo.
Diki za hru.


Hore
 Profil ICQ  

Doomed eternally
Obrázok používateľa

Založený: 13.11.2004
Príspevky: 2819
Body: 57
Bydlisko: Košice
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Majo napísal:
A čo užitocné si povedal ty, Kleriker?? Len si ukázal prstom na mňa a povedal, že som mafián, a všetci ti to zožrali aj s navyjákom.
Nepovedal si absolútne žiadny argument, na ktorý by som mohol reagovat alebo brániť sa . Nepovedal si proste ani prd!

S niekym takým sa proste nedá hrať mafia. :ikonka11: Nemá to zmysel.


Ty si snad spadol z Marsu. Ked som ta v noci preveril a dozvedel sa, ze si mafian, mal som si vymysalt 4 stranovu obhajobu, preco to tak je? Vsetci vedia co som, ved by som bol ako debil, keby som este hladal v tvojich postoch, preco presne si isto mafian. Ked nemam jasne indicie, argumentujem na zaklade postov a snazim sa ich najst, ale ked mam jasno, nemusim hladat a staviat vety, mojim argumentom je povolanie. Ty sa spamataj, ved ty hras kazdu mafiu ako nahuleny, normalne si ma nasra, spytaj sa niekedy niekoho, kto bol s tebou v nejakom time, co ti A chces azda svoje ucinkovanie posledne dva dni nazvat hrou? Tvojich trapnych par viet, co bolo uplne odveci vzdy, len tak si dosiel, dzabol vetu odveci, ked sa bavilo o inych ludoch, prisiel o 4 strany, dzabol dalsiu a skoncil den. Pekna praca, keby som bol mafian, teba sundam uz len pre to.

Hadalo sa medzi Jayom a Lillou, ty dojdes a das hlas mne, lebo mam malo postov, pricom den predtym tusim sa navazas, z eniekto zas vela postuje.

Potom dojdes a das hlas Cerebrovi, pretoze MUSIS zahlasovat, co je LOZ, lebo si nemusel, nie je to v pravidlach.

_________________
An nescis, mi fili, quantilla prudentia mundus regatur?

Bet’ Kindlein bet’,
morgen kommt der Schwed’
morgen kommt der Oxenstjern’
der wird dem Kindlein ’s Beten lehr’n
bet’ Kindlein bet’


Hore
 Profil ICQ  

Kráľ

Založený: 29.09.2005
Príspevky: 787
Body: 7

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Ziadne dalsie prispevky, odteraz kazde porusenie pravidiel, blbe posty, pisanie do temy, ked uz den skoncil niekym kto neumrel a podobne sa budu tresrat smrtou.

_________________
.


Hore
 Profil ICQ  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 63 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 11 hostí.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun