HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 60 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4  Ďalšia
Autor Správa

Konateľ
Obrázok používateľa

Založený: 13.03.2005
Príspevky: 1811
Body: 7
Bydlisko: Drakulovce nad Torysov
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Nie, dnestnu noc som nepreveroval... nejako nevydalo... a ani neviem ci budem mat pristup k netu pocas veekendu velmi, takze ospravedlnte moju nizsiu kadenciu prispievania...

_________________
"Vincent, Tiger s ručaním obmedzeným..."
P.S.:Nechceš šalátik?


Hore
 Profil ICQ  

vajco
Obrázok používateľa

Založený: 01.08.2004
Príspevky: 1844
Body: 135
Bydlisko: Blava
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Vincent napísal:
Nie, dnestnu noc som nepreveroval... nejako nevydalo... a ani neviem ci budem mat pristup k netu pocas veekendu velmi, takze ospravedlnte moju nizsiu kadenciu prispievania...

Pockaj, cize dnesnu noc si ani nepouzil svoju abilitu? :)
Oooo dakujem, presne na toto som cakal :)

vina: Vincent
podla mojich informacii si totiz abilitu pouzil ;)
---
dnes:
Vincent napísal:
Viem doteraz, ze Specter nie je mafian, a ani saso :) ze je to dobry obcan mesta...

Vincent tvrdi ze Specter je nevinny obcan. A Specter "nevedomky" obhajuje Vincenta. Nikomu nie je podozrive ze na Vincove vyhlasenia nebola ziadna reakcia zo strany Spectera?
Inak, keby sa ukazalo, ze Vincent je nevinny, tak je urcite nevinny aj Specter, co nam pomoze :)
---
3. den:
Vcera velmi zdrahavo hlasovali za Maja (aj ked to bolo imho dost zjavne, a tazko sa dal spochybnit Kleriker), a navzajom sa podporovali (teda Vincent Spectera)
Vincent Specterovi napísal:
Neboj sa, napisal Klerik niekde cosi take? Kazdopadne, podla mna nie si mafian, takze minimalne ja za teba nebudem hlasovat :)

Vincent sa taktiez snazil odviest pozornost od ludi, co nechceli v 2. den hlasovat za Lillu (teda on, a Specter):
Vincent napísal:
s tymto sa stotoznujem ja... ak boli mafiani aspon trosku inteligentny, nechali Lillu pekne padnut v momente ked videli ze je to nezachranitelne... takze ja budem hladat mafianov hlavne medzi ludmi co zahlasovali za Lillinu vinu/resp. medzi ludmi co hlasovali uplne mimo Klerikera/Lilli.

---
2. den:
Citácia:
Hlasovanie:
Kleriker - 3 (Lilla, Specter, Vincent)

Plus ked som Vincovi zatlacil na citlive miesto ("povedz, ze nie si mafian"), videli ste co sa stalo.

Este Cerebro mi pride trosku podozrivy :P
Specter, mozem sa ta spytat, ake mas povolanie? Presne prosim.

Obhajoba?

_________________
Juro alias Archi


Hore
 Profil ICQ  

Profesionálny flákač školy
Obrázok používateľa

Založený: 06.06.2005
Príspevky: 1833
Body: 0
Bydlisko: Somewhere
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Juro napísal:
Este Cerebro mi pride trosku podozrivy :P

tak nech ti cim skor odpride podozrivy, lebo je cestny obcan mestecka :)
Juro napísal:
Vincent napísal:
Nie, dnestnu noc som nepreveroval...

Pockaj, cize dnesnu noc si ani nepouzil svoju abilitu? :)

moznoze pouzil ale bola ina... randomizer vladne svetu... viem viem, devils advocate ak je Vinco mafian :)
Juro napísal:
podla mojich informacii si totiz abilitu pouzil ;)

nieco blizsie? co to vlastne robis po nociach? :)
Juro napísal:
Vincent tvrdi ze Specter je nevinny obcan. A Specter "nevedomky" obhajuje Vincenta. Nikomu nie je podozrive ze na Vincove vyhlasenia nebola ziadna reakcia zo strany Spectera?
uvazoval si nad tym, ze mozno je rpeto ziadna reakcia zo strany Spectra, elbo odkedy to Vinco napisal, nebola vobec ziadna reakcia zo strany Spectra? :) moznoze jednoducho to neignoroval, mozno tu jednoducho nebol :D
Juro napísal:
Plus ked som Vincovi zatlacil na citlive miesto ("povedz, ze nie si mafian"), videli ste co sa stalo.
mno neviem... mne v polke mafii ujdu naznaky a myslienkove pochody 3/4 ludi... a pri tejto som este roztrzitejsi :)
na zvysok asi nemam co povedat... a uvedomujem si, ze ked tu teraz takto obhajujem Vinca, tak ked je mafian a ja sa mylim v pocte mafianov, asi som na rade dalsi :)

_________________
"You're welcome on my boat. God ain't."


Hore
 Profil ICQ  

vajco
Obrázok používateľa

Založený: 01.08.2004
Príspevky: 1844
Body: 135
Bydlisko: Blava
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Cerebro napísal:
Juro napísal:
podla mojich informacii si totiz abilitu pouzil ;)

nieco blizsie? co to vlastne robis po nociach? :)

uz som to pisal. Som reporter - v noci mozem zistit, ci bol dany clovek doma, t.j. ci pouzil abilitu.

Cerebro napísal:
uvazoval si nad tym, ze mozno je rpeto ziadna reakcia zo strany Spectra, elbo odkedy to Vinco napisal, nebola vobec ziadna reakcia zo strany Spectra? :) moznoze jednoducho to neignoroval, mozno tu jednoducho nebol :D

Nie, neuvazoval, pretoze vzapati po mojom poste sa Specter ozval - a to dokonca jemnou narazkou na mna :P
Specter napísal:
Juro, a ty si čo pozisťoval po nociach okrem toho, že jay nebol doma?

Takze tu bol.

_________________
Juro alias Archi


Hore
 Profil ICQ  

Profesionálny flákač školy
Obrázok používateľa

Založený: 06.06.2005
Príspevky: 1833
Body: 0
Bydlisko: Somewhere
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
este stale ale cakam na to Vincovo citlive miesto :)

_________________
"You're welcome on my boat. God ain't."


Hore
 Profil ICQ  

Paladin
Obrázok používateľa

Založený: 09.10.2007
Príspevky: 492
Body: 13
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
ospravedlnujem sa ale poslednu dobu som sa nejak nedostal k netu...cize...Juro ...nieco sa mi nezda...ty obvinujes Vinca ze je mafian a pri tom tvrdis ze si zisitl ze v noci pouzil svoju schopnost ale ved cez noc nikto nezomrel! a navyse mono to Vinco myslel tak ze tuto noc sice preveroval ale nic nezistil..ak to ma podla nejakej pravdepodobnosti mozno tato noc bola neuspesna...a este ...odkedy si confirmed obcan?

_________________
http://www.lfgcomic.com


Hore
 Profil ICQ  

vajco
Obrázok používateľa

Založený: 01.08.2004
Príspevky: 1844
Body: 135
Bydlisko: Blava
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Cerebro sak si precitaj den dva, niekde ku koncu...mne sa nechce sem kopirovat tie spravy alebo co, sak si to precitaj :D

Morti: to ze nikto nezomrel neznamena ze nikoho nezabijal...imho bol kleriker ochraneny alebo take nieco (alebo na koho uz utocili)
Dalej, obvinujem Vinca na zaklade toho, ze vravi ze nepouzil schopnost, a imho ju pouzil :) sak nech sa k tomu sam vyjadri, ako to myslel
A to ze som confirmed obcan...:) aj Jay mi to potvrdil...okrem ineho (tj okrem mojho stylu hry), co konkretne sa ti nezda? cely cas idem po mafianoch...

_________________
Juro alias Archi


Hore
 Profil ICQ  

Cisár
Obrázok používateľa

Založený: 14.07.2006
Príspevky: 884
Body: 5
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Nereagoval som na Vincentove vyhlásenia, lebo som nevedel, čo na to povedať a odkedy som písal posledný príspevok, som tu nebol. Včera mi bolo čudné keď písal, že mi verí a nebude za mňa hlasovať, ale ak naozaj zistil, že som nevinný, tak to nie je nezmysel. Ale mafián by vedel moju frakciu, takže by sa nemusel báť niečo také vyhlásiť, ibaže by som bol šašo, potom by som aj vedel, že klame, ale aj tak by som asi nemal motiváciu, povedať to ostatným :lol: . Ak obesíme Vincenta a bol by mafián, vyhrali by sme (minimálne jeden z údajných preverovačov podľa mňa klame a aj tak by boli štyria moc) a ak by bol občan, zmylo by sa zo mňa podozrenie, ale prísť o šancu preveriť niekoho by bola pre nás dosť strata. Ale inak nemáme žiadne ďalšie stopy, takže strieľať úplne naslepo na niekoho iného by nebolo asi to najlepšie. Treba trošku prinútiť aj ostatných nech o sebe viac povedia. Ale asi by som skôr veril tomu, že Vincent svoju abilitu použil, ale má iba nejakú šancu na úspech.

Juro ešte by som chcel vedieť, kde som "nevedomky" obhajoval Vincenta.

K môjmu povolaniu - pre zmenu to nie je preverovanie :lol: Ako som hovoril, nemôžem to použiť, aby som niečo zistil. Som vojnový veterán a keď zomriem cez deň môžem zobrať niekoho so sebou (ale vybrať si ho nemôžem). Tak potom pozor na šaša, ak budem mať zomrieť, teraz keď som to odhalil.

Morti, mohol by si odpovedať na moju otázku. Povedz nám o svojom povolaní.


Hore
 Profil ICQ  

vajco
Obrázok používateľa

Založený: 01.08.2004
Príspevky: 1844
Body: 135
Bydlisko: Blava
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Specter, nuz nasiel som napriklad toto:
Specter napísal:
Ostatné posty mi prídu dosť neutrálne, snáď okrem Vincenta. Ale z jeho konfliktov mi nepripadá, že by si zaslúžil hlas.

Specter napísal:
Ja som Mortiho obvinil preto, že ako dôvod obvinenia dal iba to, že Vincent "možno až nezvyčajne veľa postuje", čo je príšerná kravina. To už prijateľnejší dôvod by bol fakt aj, že nasadá na vozík.

Specter napísal:
Juro, a ty si čo pozisťoval po nociach okrem toho, že jay nebol doma?

ale zasa ako to citam, musim uznat ze to je velmi subjektivne a taketo hlasky by sa mozno dali najst na kazdeho. Stahujem argument :)

Inac, som za to, aby sme vsetci vylozili karty na stol. Chyba dnes nas moze stat vitazstvo - totiz, je nas 6. Ak zabijeme civila, a v noci padne dalsi civil, zajtra su 4 hraci. V pripade, ze su este dvaja mafiani, tak to moze byt 2v2 alebo 2v1 + saso, co je vlastne vyhra mafie. (ale stale sa moze stat ze je len jeden mafian, alebo ze v noci nikto nezomrie - mame dokaz ze aj take sa moze stat).
Takze ide o vsetko. Mozno by bolo dobre, aby kazdy povedal svoju story, a mozeme sa rozhodnut, ktora je najvacsi vymysel ;)

Na druhu stranu, ak je tu nejaky doktor, tak by skor nemal hovorit, lebo to znamena ze v noci urcite niekto zomrie (doktor :)). Heh dufam ze sa teraz vsetci zahraju na doktorov a budu mlcat :) je to zapeklita situacia no.

_________________
Juro alias Archi


Hore
 Profil ICQ  

Paladin
Obrázok používateľa

Založený: 09.10.2007
Príspevky: 492
Body: 13
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
...moje strory? ...dosti komplikovane... ale v skratke viem kazdu druhu noc preverovat ci je niekto nebezpecny...z toho sudim...bud niekto dobry vie strielat v noci...alebo ze mafiani nevedia vsetci zabijat (vid minule mafie)...kazdopadne som vnoci nic nezistil

_________________
http://www.lfgcomic.com


Hore
 Profil ICQ  

vajco
Obrázok používateľa

Založený: 01.08.2004
Príspevky: 1844
Body: 135
Bydlisko: Blava
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Pockaj, akoze si nic nezistil. Este si svoju schopnost nepouzil, alebo co?

_________________
Juro alias Archi


Hore
 Profil ICQ  

Cisár
Obrázok používateľa

Založený: 14.07.2006
Príspevky: 884
Body: 5
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Podľa toho, čo píše, ak by prvú noc nemohol použiť a druhú noc by použil, tretiu by nemohol. A prišlo mu vraj, že Kleriker je nebezpečný. Imho riadne nahovno schopnosť. Akosi nemôžem uveriť, že by tu bolo niečo až také nevyvážené.


Hore
 Profil ICQ  

Lost memoir...
Obrázok používateľa

Založený: 12.04.2006
Príspevky: 2823
Body: 2
Bydlisko: In your mind
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Dobre, vykladám karty.

Som poctivý člen mestečka a som zrkadlo, čo je pre mňa totálne nepoužiteľná vec, keďže ju mám iba raz za celú hru a neviem, kedy bude v noci útok na mňa.

Vsio z mojej strany.


Hore
 Profil ICQ  

Profesionálny flákač školy
Obrázok používateľa

Založený: 06.06.2005
Príspevky: 1833
Body: 0
Bydlisko: Somewhere
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
ked som to tak rpezrel, tak asi verim zatim anjviac Jurovi... sam preverovat neviem a nie som ani v stave robit nejake rozsiahle konspiracne zavery... takze asi tak, ze:
vina:Vincik

_________________
"You're welcome on my boat. God ain't."


Hore
 Profil ICQ  

vajco
Obrázok používateľa

Založený: 01.08.2004
Príspevky: 1844
Body: 135
Bydlisko: Blava
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
No rad by som bol, keby diskusia pokracovala a ludia sa este povyjadrovali. Prosim GM o trosku viac casu. Suhlasite?

_________________
Juro alias Archi


Hore
 Profil ICQ  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 60 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4  Ďalšia

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 19 hostí.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun