HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 47 ]  Prejsť na stránku 1, 2, 3, 4  Ďalšia
Autor Správa

röndör
Obrázok používateľa

Založený: 21.07.2004
Príspevky: 15706
Body: 310
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Citácia:
What are you gonna do, talk the alien to death?
-- James Cameron


hviezdny datum 2022
lod USS Noe
misia: XF2322, Epsilon Eridanu (zachranna)

Kapitanov dennik:
6:30:23 elune sa nasiel na osetrovni priviazany o postel
6:42:56 detekovana smrt

stratili sme dalsieho astronauta

Aktivni hraci (6):
Cerebro, Franz, jay, Lilla, Morti, Juro.

Mäsotron je pozastaveny.

Na obvinenie treba 4 hlasy.

Do hry sa vratil Juro.

_________________
Light hand of Empelol.


Naposledy upravil alef0 dňa Ut. 30. Jún 2009, 16:40, celkovo upravené 1 krát.

Hore
 Profil ICQ  

Profesionálny flákač školy
Obrázok používateľa

Založený: 06.06.2005
Príspevky: 1833
Body: 0
Bydlisko: Somewhere
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
fuuuha... eluna chcipla (aspon ju mozem dalej zvesela ignorovat :D)
zistit neviem, chcelo by to vediet, ako Lilla zistila vcera DBsovu vinu, ako to ze nechcipla, atd atp :) je to imo moc podozrive... :) zatim je to u mna Lilla za koho bych asi hlasoval

_________________
"You're welcome on my boat. God ain't."


Hore
 Profil ICQ  

víla stratená
Obrázok používateľa

Založený: 25.01.2007
Príspevky: 2769
Body: 86
Bydlisko: Ostrovné Kráľovstvo
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Lilla mala vcera asi 20 postov, takze som mala asi moc velku sancu na prezitie, tak sa na to pani asi vykaslali...
a DeadBosssove mafianstvo som zistila presne tak isto ako teraz to, ze ty, Cerebro, mafian nie si. co mi mimochodom dost posramotilo moje uvahy, lebo po oboch hernych dnoch som si bola naozaj ista, ze mafian si. a ty nie si. Sakra. Teraz nemam ziadnu indiciu ani voditko.
este mi je ale velmi podozrivy Morti...

_________________
We can not forget who we are...


NEdavajte mi pluska za prispevky vo vtipkoch. dik


Hore
 Profil ICQ  

vajco
Obrázok používateľa

Založený: 01.08.2004
Príspevky: 1844
Body: 135
Bydlisko: Blava
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Zdravim, prepacte, ale nasiel som v kajute vo vetraku zabudnuty pytel plny omamnych latok, jedov a prekurzorov, tak som ho musel podrobit expertize.

Nuz k samotnej hre: precital som vsetko co sa dalo. Lillin styl hrania mafie sa mi nikdy nepacil (ja by som si nikdy nedovolil povedat nieco na 100%), ale treba uznat, ze to ako dostala DB bolo kvalitne :)

Zaroven o sebe Lilla prave vyhlasila nieco v tom zmysle, ze ma odhalovaciu schopnost :)
Lilla napísal:
a DeadBosssove mafianstvo som zistila presne tak isto ako teraz to, ze ty, Cerebro, mafian nie si.

pride mi to trosku nerealne. Vcera ako som si cital ten den, mal som pocit ze sa len chopila prilezitosti, sikovne vyuzila DeadBossovu chybu a znicila ho. Ale dnes o tom hovori, ako keby to vedela uz aj predtym...

a teraz povie ze Cerebro nie je mafian. Ved to je ta ista chyba co spravil DB. Da sa pouzit ta ista argumentacia: "Samozrejme ze vies ze je nevinny, pretoze si mafian." Teraz mas pocit, ze ti ludia veria, tak mozes diktovat.

Ja neviem. Podla mna ste obaja ufonci, DB ste pekne predhodili a show sa zacina.
Ak boli ufonci na zaciatku traja, tak uz su len 2 vs 5. To znamena, ze dnes si mozme dovolit stratit aj obcana.

Je tu este druha strana karty: ak som teda spravne pochopil, Lilla vyhlasuje ze vie zistit frakciu v noci. Predpokladam, ze taky clovek je tu len jeden (za astronautov). Teda ak Lilla blafuje, ozve sa pravy vysetrovatel a je to jasne (alebo to bol Majo/Specter a ufonci maju stastie).

_________________
Juro alias Archi


Hore
 Profil ICQ  

Knieža
Obrázok používateľa

Založený: 20.11.2008
Príspevky: 639
Body: 2
Bydlisko: tv/ba/anywhere
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
co povedat...strata Eluneho boli, jeho posty budu chybat..
okej, takze vyezera to tak, ze Lillla postuj ako o zivot este aspon 5 dni a malo by to byt v suchu :)
btw, ziadne ine povolania uz nie su ?

ad Juro, a jeho domienky, Lilla mi pride praveze doveryhodna v tom, ze an tuto (vysetrovatelsku) stranu hraje prilis sebaisto na to, aby blafovala..ale nepoznam ju a jej hru tak dobre aby som si bol isty..len by som sa skor priklonil k nazoru verit jej..zatial jej isla karta :)

_________________
chcem tvoriť, načo
teória umenia, chcem
kričať!


Hore
 Profil ICQ  

vajco
Obrázok používateľa

Založený: 01.08.2004
Príspevky: 1844
Body: 135
Bydlisko: Blava
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Ved iste. Tak ci tak ak sa neozve nejaky dalsi odhalovac, tak nie su argumenty.
Ale podla mna hra Lilla vzdy tak trochu podozrivo :lol: aspon co som s nou zatial hral...a sak minule aj bola mafian tusim

pochybujem ze budu nejake povolania okrem astronautov, ufoncov a mozno jedneho dvoch vysetrovatelov (co ja viem napriklad moze mat daky ufonec schopnost sa pytat na niekoho, ci je dotycny vysetrovatel)

postovat vela by mali vsetci, uplne sa mi to paci, ak su ludia aktivni - plany sa krizia a hra sa natahuje. Tuna to ale zda sa nema ziadny efekt, mozno to je aj tymi prazdninami, ako vsetci bezia fajcit pytle.

_________________
Juro alias Archi


Hore
 Profil ICQ  

Kráľ

Založený: 29.09.2005
Príspevky: 787
Body: 7

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Sebaiste hranie trt znamena.
Hlavne potom co si hral Mafiu s Klerikerom, ktory ti vie sstopercentne tvrdit s istotou ze nie je Kleriker.

Juro: Ako zistime ze druhy "odhalovatel" je pravy odhalovatel? zas len jeho tvrdeniami. Budes mat tvrdenie proti tvrdeniu a tak dookola ..
Inak to neznamena ze sa Lilly zastavam, ona uz vac menej otvorene vcera priznala ze ma odhalovaciu schopnost a prezila. Aj ked otazka je ako funguje ta "ochrana". Ci ju mozu zabit aj napriek tomu, alebo nie.
S tym poctom mafianov, neviem, 3 sa mi zdaju malo, DB hovoril "nahodou" o 4 ..

_________________
.


Hore
 Profil ICQ  

Profesionálny flákač školy
Obrázok používateľa

Založený: 06.06.2005
Príspevky: 1833
Body: 0
Bydlisko: Somewhere
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Mäsotron napísal:
S tym poctom mafianov, neviem, 3 sa mi zdaju malo, DB hovoril "nahodou" o 4 ..
4 kebyze su, je to vela... vysvetloval som uz, ze preco ;) staci si nalistovat ;)

Lilla nemam ponatia ci je vinna

ano ano, kleriker vie zahmlievat a prevratit vsetko....

Jay: Eluneho posty aspon mne soobne chybat nebudu xD kedze som ich i tak necital

schopnost, co viem funguje tak, ze ak by Lillu vybrali na smrt alieni a mala tych 20 postov, tak alef by zvolil nejaky random generator a 60% vystupov generatoru by znamenalo ze to Lilla rozchodi a 40% ze chcipne :-D

beztak, ja som napr na to uplne zabudol, na imunitu a ufoni su taky len ludia :D (chape snad kazdy, ako to myslim :D) cize dost mozne ze mohli taky zabudnut a kebyze Lilla nepatri k nim, sli by po nej... :)

_________________
"You're welcome on my boat. God ain't."


Hore
 Profil ICQ  

vajco
Obrázok používateľa

Založený: 01.08.2004
Príspevky: 1844
Body: 135
Bydlisko: Blava
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Citácia:
ona uz vac menej otvorene vcera priznala ze ma odhalovaciu schopnost

kde? mozem citaciu poprosit?

edit: A ano inac, tiez dost zaujimava myslienka, ze Lilla zabije DB a prezije noc...to znamena ze s nou ufonci planuju hrat a obratit na nu astronautov...pretoze asi na nu v noci neutocili (ked zomrel Elune); alebo je sama ufonec

_________________
Juro alias Archi


Hore
 Profil ICQ  

Kráľ

Založený: 29.09.2005
Príspevky: 787
Body: 7

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Uff, presne o tom hovorim ze neviete ako funguje zabijanie v noci, lebo kludne moze byt ze ufoni daju pokus, nevide, ide sa dalej, skusaju dalsiu osobu ..
Preto moze byt ze sli po nej, inak neviem, realne, E'lune bol dobra volba na zabitie, preco ..???
Preco zije Cerebro, preco zijem ja, co sli po najslabsom clanku abo co .. ???
Citaciu najdem a poslem ..
EDIT:

Mäsotron napísal:
Blbost podla toho hlasovat, kto koho obvinil, neobvinil etc.
Ako som pisal vyssie, je to absolutne nepouzitelne, aspon prvy a druhy den, teraz jedine co mozes robit je:
A) dufat ze ten co ma preverovaciu schopnost je schopny clovek a trafil
B) spoliehat sa na neschopnost mafianov.

Lilla napísal:
masko pozri, dead boss sa ma zacal zastavat, lebo je to dobre krytie. sama som to pouzila ked som minule bola mafian - tiez som vyhlasila o nejakom nevinnom, ze je nevinny.
a mimochodom moznost A je spravne

One, ize, neviem ci len ja si davam taky pozor ked citam abo co, no ale proste vsimol som si to, podla mna celkom dost odvazne. Vzhladom k tomu ze predtym obvinila Dead Bossa, a ku koncu dna boli aj ine vyhlasenia s ktorych sa to dalo dedukovat.
Vyhodil som farbu, kludne si pozrite orig. post na druhej strane predchadzajuceho dna.
Tralala, takze ja vobec neviem.
A Cerebro, kludne mozu byt aj styria. Byt tien tiez tvrdim ze nas je menej aby sme "este dnes mohli obetovat dedincana". Radsej som ochotny verit DB ze sa preriekol, neviem preco by zbytocne daval iny pocet a tiez to vysvetluje preco chcel prvy den niekoho z istotou obesit. 3 mi pripada dost malo.

_________________
.


Hore
 Profil ICQ  

vajco
Obrázok používateľa

Založený: 01.08.2004
Príspevky: 1844
Body: 135
Bydlisko: Blava
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
fuha, no to su zavazne veci, vobec som si to nevsimol :) dakujem
okej teda asi neostava nic len Lille verit

v tom pripade mame zostavu Franz, jay, Morti, Mäsotron, Juro
pricom dvaja alebo traja z nich su ufonci

alebo tiez velke sprisahanie maso + DB + lilla :P

_________________
Juro alias Archi


Hore
 Profil ICQ  

Profesionálny flákač školy
Obrázok používateľa

Založený: 06.06.2005
Príspevky: 1833
Body: 0
Bydlisko: Somewhere
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
na jednej strane mi Lilla pripada podozriva, na druhej chcem, aby bola nevinna, aby moje alibi bolo potvrdene :)

_________________
"You're welcome on my boat. God ain't."


Hore
 Profil ICQ  

Kráľ

Založený: 29.09.2005
Príspevky: 787
Body: 7

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Juro napísal:
fuha, no to su zavazne veci, vobec som si to nevsimol :) dakujem
okej teda asi neostava nic len Lille verit

v tom pripade mame zostavu Franz, jay, Morti, Mäsotron, Juro
pricom dvaja alebo traja z nich su ufonci

alebo tiez velke sprisahanie maso + DB + lilla :P

Dajak barz veris Lille, ci sa mi len zda .. ???
Kedze si ochotny vyciarknut zo zoznamu podozrivych Cerebra len preto ze to Lilla tvrdi ...

_________________
.


Hore
 Profil ICQ  

vajco
Obrázok používateľa

Založený: 01.08.2004
Príspevky: 1844
Body: 135
Bydlisko: Blava
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Pokial hovoris, ze Lilla ma (asi!) odhalovaciu schopnost, ze to nenapadne spomenula uz vcera, a zaroven vieme ze odsudila ufonca, a navyse sa este neozval nikto ze "ja som pravy odhalovac, ona klame", tak nemam proti nej momentalne ziadne dalsie argumenty :) to je jasnejsia formulacia tej vety "neostava nic len Lille verit"

samozrejme ze verit sa neda nikomu, a ako som uz povedal, hra podozrivo ako vzdy

_________________
Juro alias Archi


Hore
 Profil ICQ  

Knieža
Obrázok používateľa

Založený: 20.11.2008
Príspevky: 639
Body: 2
Bydlisko: tv/ba/anywhere
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
momentalne tabula rasa, pisem tu len preto, aby ste ma neobvinili ze som sliedil po fore a nic nenapisal :)
ale predsa len: mne osobne sa nechce verit ze su tiene styria, podla toho, co pisal cerebro to znie dost logicky, traja je taky idealny pocet
druha vec: mozno by nebolo odveci dnes nikoho nezabijat, len preverit Lillu, viem je mozne ze do konca hry bude "preverovat" len nevinnych ale za pokus to stoji..

_________________
chcem tvoriť, načo
teória umenia, chcem
kričať!


Hore
 Profil ICQ  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 47 ]  Prejsť na stránku 1, 2, 3, 4  Ďalšia

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 19 hostí.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun