HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 462 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1 ... 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31  Ďalšia
Autor Správa

poet
Obrázok používateľa

Založený: 30.10.2008
Príspevky: 1862
Body: 1
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
taka drobnost mi usla... argumentovat, preco obvinujem v prvy den teda uz zrejme nemusim, kedze mojou motivaciou bola nutnost. no nemysli si, ze tymto svoje obvinenie stiahnem, potom budem vyzerat ako velmi prisposobivy. nepaci sa mi, ze alef dealuje drogy, ale ani to, ze ich uzivas a hladas hackera. na svojom obvineni trvam. mozno ta nakoniec z tej basy niekto dostane

_________________
Každého umelca kvôli niečomu považujú za šialeného; ja som pre iných šialený, lebo sa považujem za umelca.


Hore
 Profil  

Knieža
Obrázok používateľa

Založený: 20.11.2008
Príspevky: 639
Body: 2
Bydlisko: tv/ba/anywhere
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
dnes o štvrtej končí prvý herný deň?

inak, nenapadla vám táto alternatíva prečo juro hľadá maloletého?

v novinách písali, že hacker nabúral systém mesta.
dozvedeli sme sa, že hackeri sú maloletí.
juro zháňa hackera.
-------------
hacker je mafián - nabúral systém
hacker je maloletý.
juro je systemák a chce zistiť identitu mafiána

_________________
chcem tvoriť, načo
teória umenia, chcem
kričať!


Hore
 Profil ICQ  

Ja XXII.
Obrázok používateľa

Založený: 02.03.2011
Príspevky: 2155
Body: 21
Bydlisko: Pressburg
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
jay napísal:
dnes o štvrtej končí prvý herný deň?

hacker je mafián - nabúral systém

juro je systemák a chce zistiť identitu mafiána


-áno 16:00
-nemáš istotu že je to konkrétny systém (frakcia), takže si nemôžeš vyvodiť že je Juro systemák...


Hore
 Profil ICQ  

röndör
Obrázok používateľa

Založený: 21.07.2004
Príspevky: 15706
Body: 310
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
kratka recap

cerebro: 1
dead boss: 1
alef0: 1
marty: 4
patria: 2
juro: 2

berte to s rezervou

ak nenastane bandwagon, tak marty pojde do kelu. ja navrhujem odbachnut quickyho podla zakona o pasivite

nevina: patria
vina: quicky

_________________
Light hand of Empelol.


Hore
 Profil ICQ  

Ja XXII.
Obrázok používateľa

Založený: 02.03.2011
Príspevky: 2155
Body: 21
Bydlisko: Pressburg
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Som zvedavý ako sa odvolá, obháji marty


Hore
 Profil ICQ  

Bojovník

Založený: 15.02.2011
Príspevky: 166
Body: 23
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
takže sa ozvem aj ja, chudák.. :) aj keď nemám osobné predsudky voči iným ktorých ani nepoznám.. :)

Juro ma pravdu, ale iba čiastočne - sám citoval čo citoval -
Vynimkou je prvy den, ak sa nadpolovičná vacsina zhodne na tom, aby nik nesiel do basy, bude to den bez strát.

Bohužiaľ, už viac ako polovica hráčov HLASOVALA, teda deň bez strát to už nebude.. :)
A taktiež, hlas nemôžeš odvolať (zrušiť vinu), môžeš ho len "darovať" niekomu inému (zmeniť vinu)..Padlo to aj v diksuii skôr, myslím ťe Weerty, ale nie som si istý či to bol on.. :)


teda tu je ten argument prečo ťa obviňovať, Juro.. :)

Pýtal som sa Ťa - Juro viackrát či alef hovorí o tebe pravdu alebo nie, alef možno hrá svoju hru, ale ty sám vieš či ju hrá dobre alebo nie - ty sám vieš či hovorí o tebe pravdu a vtedy si podozrivý ty alebo klame a vtedy je podozrivý on.. mlžíš, jeho slová nevyvraciaš, naoapk svojimi vyjadreniami ešte podvrdzuješ podozrenie na seba.. áno, možno si mafián či systemák, ale v mojom prípade to je egal, jeden ako druhý..
Citácia:
a inak Juro tu chaosi az strach, bol som s nim na pive a jedine, co som sa dozvedel, ze je to moj byvaly znamy, ktoreho som sto rokov nevidel a momentalne ma asi tak 20x viac svalov nez kedysi a som z neho zmateny

A aj keď mi ej alef tiež stále podozrivý, tiež hrá "svoju hru" ako Juro správne poznamenal, tiež nemá čisto za nechtami, ale aj tak -

nevina - alef0
vina: Juro


Ak sa ukáže že vinu odvolať môžem a zároveň neobviniť nikoho iného, vtedy Jurove argumenry prijímam a vinu stiahnem (aj keď musia viaceríí:)), ale dovtedy som presvedčený že v tomto štúdiu už bohužiaľ nadpolovičná väčšina hlasovala za niekoho.. :)


Naposledy upravil .marty. dňa St. 06. Apr 2011, 14:32, celkovo upravené 1 krát.

Hore
 Profil  

Bojovník

Založený: 15.02.2011
Príspevky: 166
Body: 23
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Weerty napísal:
Som zvedavý ako sa odvolá, obháji marty


stačí takto? :)


Hore
 Profil  

átra
Obrázok používateľa

Založený: 13.02.2008
Príspevky: 1360
Body: 13
Bydlisko: Tešik-Taš
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
jay napísal:
-------------
hacker je mafián - nabúral systém
hacker je maloletý.
juro je systemák a chce zistiť identitu mafiána

tak ak by to tak platilo, ta idaálne by bolo, keby najprv systemák odstráni mafiána a potom my odstránime systemáka, či?


Hore
 Profil  

Ja XXII.
Obrázok používateľa

Založený: 02.03.2011
Príspevky: 2155
Body: 21
Bydlisko: Pressburg
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
2 .marty. ----- :doh:
2 Täysikuu -- :ikonka15:


Hore
 Profil ICQ  

Dau?ur Stjóri
Obrázok používateľa

Založený: 26.07.2007
Príspevky: 1331
Body: 102
Bydlisko: 48°44'27.99" N 21°15'8.57" E
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
No Juro. Obviňujem ťa preto, lebo stále postuješ voloviny a tvrdíš, že sú to užitočné informácie. Moja mozgová kapacita mi nedovoľuje dešifrovať tvoje hieroglyfy a pseudo-múdre rady. Kľudne si to nazvi fear of the unknown, ale nepozdáva sa mi to. Reálne nevidím dôvod, prečo by si mal viac informácií ako my. Inak si ale tiež nie som celkom istý, či chcem aby niekto v prvý deň išiel do basy. Zatiaľ ti nehrozí nič, ale pokiaľ to bude vyzerať s tebou bledo, tak pouvažujem, že hlas zmením.

Osobne tápem. Netuším kto je kto, mám isté podozrenia, ale len veľmi slabučké. Tak napríklad o Jurovi by som povedal, že je to asi mafián, ale jayova dedukcia, že je systemák, vyzerá stále reálnejšie.

_________________
Die, ctfmon, die!


Hore
 Profil ICQ  

Bojovník

Založený: 15.02.2011
Príspevky: 166
Body: 23
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Weerty napísal:
2 .marty. ----- :doh:
2 Täysikuu -- :ikonka15:


aj keď predpokladám že teraz zase "niekto" presunie hlas zase na mňa aby sa ubránil, bohužiaľ taká je hra.. :(
ja som sa snažil vás presvedčiť a argumentovať, niektorí to berú osobne, iní to berú z neponania, ďalší zase veria v moju vinu.. ak pôjdem "do kelu" ako vravíš ty, aspoň viem že na hru plnú klamstvá a toho ako druhého "oštať" nemám, vždy som jednal priamo "čo na mysli to na jazyku" a aj preto ma kždý tak nesmierne miluje.. :D ale je to môj prvý pokus, čo už :)


Hore
 Profil  

Ja XXII.
Obrázok používateľa

Založený: 02.03.2011
Príspevky: 2155
Body: 21
Bydlisko: Pressburg
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
.marty. napísal:
Weerty napísal:
2 .marty. ----- :doh:
2 Täysikuu -- :ikonka15:


aj keď predpokladám že teraz zase "niekto" presunie hlas zase na mňa aby sa ubránil, bohužiaľ taká je hra.. :(
ja som sa snažil vás presvedčiť a argumentovať, niektorí to berú osobne, iní to berú z neponania, ďalší zase veria v moju vinu.. ak pôjdem "do kelu" ako vravíš ty, aspoň viem že na hru plnú klamstvá a toho ako druhého "oštať" nemám, vždy som jednal priamo "čo na mysli to na jazyku" a aj preto ma kždý tak nesmierne miluje.. :D ale je to môj prvý pokus, čo už :)


Vieš čo, ako každý samozrejme podozrievam Jura, ale čo keď chce byť podozrievaný? Nerád niekomu plním sny, či pomáham k zahnaniu absťáku nejakej úchylky... jasne... podľa všetkého čo tu vypísal je to feťák.. , ale je fetovanie zlé? a je vôbec feťák mafián? či systémák? podľa mňa je to skôr obyčajný občan, feťák, hulič... Možno úzko spolupracuje s mafiou... možno nie ... možno mu Juki zdelila, resp. prikázala aby tu hral RP feťáka (čo pochybujem) .. Ťažko povedať..

.Marty. daj mi dôvod prečo mám obviniť Jura a spravím to... Ale daj mi Priamy Dôvod, najlepšie dôkaz.. A ja mu pre tento raz splním sen a pôjde do basy.


Hore
 Profil ICQ  

Bojovník

Založený: 15.02.2011
Príspevky: 166
Body: 23
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Weerty napísal:
.marty. napísal:
Weerty napísal:
2 .marty. ----- :doh:
2 Täysikuu -- :ikonka15:


aj keď predpokladám že teraz zase "niekto" presunie hlas zase na mňa aby sa ubránil, bohužiaľ taká je hra.. :(
ja som sa snažil vás presvedčiť a argumentovať, niektorí to berú osobne, iní to berú z neponania, ďalší zase veria v moju vinu.. ak pôjdem "do kelu" ako vravíš ty, aspoň viem že na hru plnú klamstvá a toho ako druhého "oštať" nemám, vždy som jednal priamo "čo na mysli to na jazyku" a aj preto ma kždý tak nesmierne miluje.. :D ale je to môj prvý pokus, čo už :)


Vieš čo, ako každý samozrejme podozrievam Jura, ale čo keď chce byť podozrievaný? Nerád niekomu plním sny, či pomáham k zahnaniu absťáku nejakej úchylky... jasne... podľa všetkého čo tu vypísal je to feťák.. , ale je fetovanie zlé? a je vôbec feťák mafián? či systémák? podľa mňa je to skôr obyčajný občan, feťák, hulič... Možno úzko spolupracuje s mafiou... možno nie ... možno mu Juki zdelila, resp. prikázala aby tu hral RP feťáka (čo pochybujem) .. Ťažko povedať..

.Marty. daj mi dôvod prečo mám obviniť Jura a spravím to... Ale daj mi Priamy Dôvod, najlepšie dôkaz.. A ja mu pre tento raz splním sen a pôjde do basy.


Súhlasím.. A teraz mi daj PRIAMY dôkaz prečo hlasuješ ty za toho koho si hlasoval? Prečo odo mňa očakávaš že budem psotupovať inak ako ty sám? Kr´do každého by malo byť - nerob to čo nechceš aby iní robili tebe.. Ja voči Tebe nemám nič osobní, nehlasujem za Teba.. Dôvod orečo si MYSLÍM že Juro je systímak či amfián je popísany v mojom príspevku vyššie.. Áno, myslím, priamy dôkaz ale nemá NIKTO kto hlasoval, či si ty myslíš že PRIAMY dôkaz niekot má (proti už hocikomu, napr. mne!? :)


Hore
 Profil  

Ja XXII.
Obrázok používateľa

Založený: 02.03.2011
Príspevky: 2155
Body: 21
Bydlisko: Pressburg
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Kašli už na to... Prikláňam sa k Alef0vi+jeho zákonu o pasivite, a hlasujem:

nevina: .Marty.
vina: Quicky


Hore
 Profil ICQ  

Barónka
Obrázok používateľa

Založený: 22.12.2007
Príspevky: 167
Body: 15
Bydlisko: v sirej krajine plnej slnecnic :-)
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
.marty. napísal:
Morti napísal:
aha dobre... len vzdy to v prvy den byvalo inak a hladal sa spravodlivy funkcny sposob...ale ked si to zoberies ze ludia co chcu novinu su teoreticky proti poprave, alebo zeby sa len spoliehali ze sa niekto odsudi a potom povedia ze krv neni na ich rukach? ... tak preto by som chcel vediet ako to funguje teraz v Gotheme... noviny su novinka s ktorou som este nehral


no priznám sa, rád by som aby to bolo inak, veď momentálne "vediem" ja.. :) k tomu ja som to ešte nehral. ktovie čím nás / Vás pani Boh prekvapí a usmerní.. :)


Marty ak si dobre pamätám tak v tejto mafií mesto navštívil tajný agent a zo starej mafie mal tento ujo schopnosť niekoho ochráňiť. Skús nám dodať nejake zaujímavé info o tebe. A ktovie možno tvoje zatknutie bude len pro forma.

_________________
i love chaos! it is my life!!! :-)))


Hore
 Profil  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 462 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1 ... 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31  Ďalšia

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 12 hostí.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun