HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 90 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5, 6  Ďalšia
Autor Správa

átra
Obrázok používateľa

Založený: 13.02.2008
Príspevky: 1360
Body: 13
Bydlisko: Tešik-Taš
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
alef0 napísal:
Ja hadzat vinu nebudem, jedine ako som hovoril: obvinit sa do kriza.
Obviniť do kríža: to znamená že zloduchovia všetci prežijú a v noci niekoho znova odstránia, alebo zavrú. Ale aj keď obviniť keď sme si nie istý je predsa len risk

Morti: obviňovať niekoho na základe toho že je športovec... azda ani sám tomu neveríš. Najprv si obvinil, až potom si si našiel dôvod. Čo by to mohlo hovoriť? Ale stále je mi alef podozrivejší


Hore
 Profil  

Paladin
Obrázok používateľa

Založený: 09.10.2007
Príspevky: 492
Body: 13
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
to bol moj dovod lenze som ho nechcel vytahovat skor ako sa o tebe nieco dozviem...i ked som sa stale nic nedozvedel = )... ale tak hmm co ja viem ked treba sledovat stopy tak sledujem stopy... Mena detaily...podla mna to je jedina sanca ako na niecom zakladat... ...stale lepsie ako na pocite, nemyslis? = )
cize teba obvinujem na zaklade ze si sportovec a Mr Crow bol zavrazdeny tak ze ho niekto uskrtil tak silno ze mu takmer oddelil hlavu od tela... ja myslim ze tomuto by som vpohode uveril ...ci?... mozno si nejaky krasokorculiar alebo take nieco ...to by potom narusovalo moju teoriu = )

_________________
http://www.lfgcomic.com


Hore
 Profil ICQ  

Dreamer
Obrázok používateľa

Založený: 23.01.2005
Príspevky: 1453
Body: 8
Bydlisko: Trencin/Brno
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Celkom zaujimavy pobyt tu vo vazeni. Strava sice nic moc ale dozvedel som sa par veci.

Juro je vo vazeni zrejme neopravenene uz odzaciatku. Je to sice smutne, ale je to tak, ak by ho nejaky najmenej skazeny systemak chcel vybrat z vazenia, len by vam to prospelo...mali by ste o jednu zivu ovecku viac.
martim ani Cerebrom si niesom isty vobec. Patria je jasna mafianka, tu by som obvinil hned ako sa vrati z vazenia.

Co sa vas tyka, tak dalsi o ktorom si myslim ze je mafian je Morti. Trust me I'm a superhero :wink:

Takze vina: Morti

Inak som celkom zvedavy ktory sialeny systemak ma sem dostal...ale ako by jeden slepy elf povedal, vengeance is mine!! :ikonka45:

takze....I'll be back...ci to bol terminator....tak nic..

_________________
We are the wounds and the great cold death of the earth
http://last.fm/user/vampirequicky


Hore
 Profil ICQ Facebook  

Dau?ur Stjóri
Obrázok používateľa

Založený: 26.07.2007
Príspevky: 1331
Body: 102
Bydlisko: 48°44'27.99" N 21°15'8.57" E
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Takže dve veci:

1. Ideme na hokej všetci? Poďte, bude sranda! :D
2. Quicky, ja ti verím, že si batman a celkovo. Ale je otázne či batman stojí na strane mesta. Keďže toto je Gothem, viem si predstaviť, že tu môže pobehovať superhrdina - mafián. Avšak na druhej strane ak by si bol zlý, tak asi najskôr obviníš svoju konkurenciu, čo vyhovuje aj mne.

Môj plán do blízkej budúcnosti vyzerá asi takto: Pôjdem na hokej a uvidím čo sa stane (predpokladám, že sa stane niečo epic). Potom zvážim, rozhodnem a obviním.

_________________
Die, ctfmon, die!


Hore
 Profil ICQ  

Profesionálny flákač školy
Obrázok používateľa

Založený: 06.06.2005
Príspevky: 1833
Body: 0
Bydlisko: Somewhere
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Quicky napísal:
Co sa vas tyka, tak dalsi o ktorom si myslim ze je mafian je Morti. Trust me I'm a superhero :wink:

Takze vina: Morti

si jediny o kom som presvedceny ze je ten, za kho sa vydava (a tym padom i Juro)... ako som to uz i avizoval, cize nemam dovod hlasovat inac ako ty
vina: Morti
EDIT: a je po zapase: Tay tie dva pustene goly mali co znamenat?!!!!!!!!!!

_________________
"You're welcome on my boat. God ain't."


Naposledy upravil Cerebro dňa Pi. 29. Apr 2011, 7:50, celkovo upravené 1 krát.

Hore
 Profil ICQ  

átra
Obrázok používateľa

Založený: 13.02.2008
Príspevky: 1360
Body: 13
Bydlisko: Tešik-Taš
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Dead Boss napísal:
2. Quicky, ja ti verím, že si batman a celkovo. Ale je otázne či batman stojí na strane mesta. Keďže toto je Gothem, viem si predstaviť, že tu môže pobehovať superhrdina - mafián. Avšak na druhej strane ak by si bol zlý, tak asi najskôr obviníš svoju konkurenciu, čo vyhovuje aj mne.
presne tak
Cerebro napísal:
si jediny o kom som presvedceny ze je ten, za kho sa vydava (a tym padom i Juro)... ako som to uz i avizoval, cize nemam dovod hlasovat inac ako ty
S týmto by sa vlastne tiež dalo celkom súhlasiť. A Juro písal niečo v zmysle, že je presvedčený, že alef je dobrý človek.

Možno je to aj plus, že Quicky je v base, lebo tam je tie tri dni chránený a môže bezpečne pracovať na svojom výskume :D Ale ak po skončení hry zistíme, že si vymýšľal, tak...sa zasmejem nad svojou naivnosťou :D
Morti napísal:
cize teba obvinujem na zaklade ze si sportovec a Mr Crow bol zavrazdeny tak ze ho niekto uskrtil tak silno ze mu takmer oddelil hlavu od tela... ja myslim ze tomuto by som vpohode uveril ...ci?... mozno si nejaky krasokorculiar alebo take nieco ...to by potom narusovalo moju teoriu = )
a poznáš iných povolania? Lebo toto by sa dalo aplikovať na akékoľvek povolanie vyžadujúce fyzickú aktivitu, trebárs aj záhradník.

pokračovanie (alebo EDIT): Prečítal som si ešte raz celý dnešný deň (pre prehlad, snáď som na niekoho nezabudol: alef 3x, Tay 1x, DeadBoss 1x, Morti 2x ) a začínam vážne uvažovať nad zmenou obvivenia na Mortiho. Proste verím Quickymu. martyho považujem za mafiána a alef mi príde už tak 50 na 50 a zatial ho obviňujem hlavne preto, že niekoho obviniť musím. Na rozdiel od Mortiho, ktorý mňa obvinil na základe (podla mňa) divného argumentu...


Hore
 Profil  

átra
Obrázok používateľa

Založený: 13.02.2008
Príspevky: 1360
Body: 13
Bydlisko: Tešik-Taš
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
po úvahe: nevina:alef
vina:Morti


Hore
 Profil  

Dau?ur Stjóri
Obrázok používateľa

Založený: 26.07.2007
Príspevky: 1331
Body: 102
Bydlisko: 48°44'27.99" N 21°15'8.57" E
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Co sa teraz deje? Je koniec dna ci nie? Bude ten zapas, alebo ako?

_________________
Die, ctfmon, die!


Hore
 Profil ICQ  

Paladin
Obrázok používateľa

Založený: 09.10.2007
Príspevky: 492
Body: 13
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
myslim ze nema zmysel sa tu ohanat tym ze som obcan a ako tak ste si mohli vsimnut ze obvinujem obe strany (Alefa zo systemactva ...Patriu uz od zaciatku a Taya z mafianstva) ale aj tak to tu uz citat nikto nebudete tak myslim ze je to zbytocne
ale tak ovela podstatnejsie je ...
taka otazka preco ma obvinujete? :D pretoze ma obvinuje Betman ktory je v base a len tak sa mu nezdam a Tay na to naskoci pretoze som ho tu zrejme prekukol :ikonka06: ...a Cerebro sexualny delikvent :ikonka15: :D
Citácia:
Co sa vas tyka, tak dalsi o ktorom si myslim ze je mafian je Morti. Trust me I'm a superhero :wink:
Srsly? no ako chcete teda

_________________
http://www.lfgcomic.com


Hore
 Profil ICQ  

röndör
Obrázok používateľa

Založený: 21.07.2004
Príspevky: 15706
Body: 310
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Oh bandwagon!

Vina: Morti

_________________
Light hand of Empelol.


Hore
 Profil ICQ  

Dau?ur Stjóri
Obrázok používateľa

Založený: 26.07.2007
Príspevky: 1331
Body: 102
Bydlisko: 48°44'27.99" N 21°15'8.57" E
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Mám tomu rozumieť tak, že mafia je mŕtva?

_________________
Die, ctfmon, die!


Hore
 Profil ICQ  

röndör
Obrázok používateľa

Založený: 21.07.2004
Príspevky: 15706
Body: 310
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
V tu noc nasli dalsiu mrtvolu. Slecna Mafia nas opustila po 3 dnovom vegetativnom stave.

_________________
Light hand of Empelol.


Hore
 Profil ICQ  

Daitenshi
Obrázok používateľa

Založený: 23.01.2007
Príspevky: 1533
Body: 33
Bydlisko: hore na kopci a dole pri rieke
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
nie , rozumej tomu tak ze gm si daval chvilku aby mal na vas zas chut niektory vedia preco :)

_________________
Já tvora divokého nespatřil, jenž by se litoval. Pták zmrzlý jistě z větve spadne, leč nikdy neproklíná svůj osud.
Pád to je poslední vec co andel citi.... vzdaleny hlas mu neustale zni v hlave .... ale vubec poprve je to jeho vlastni


Hore
 Profil ICQ Facebook  

Daitenshi
Obrázok používateľa

Založený: 23.01.2007
Príspevky: 1533
Body: 33
Bydlisko: hore na kopci a dole pri rieke
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Obrázok

A je to tu. Vecer na ktory sme vsetci cakali. Zapas tohto roku. Zapas na zivot a na smrt. Zapas o titul medzi HK Gothem a HC GM. Kto sa stane majstrom sa konecne dozvieme o par minut. Policajna eskorta prave doprevadza veznov na ich vyhradene miesta. Clovek by si ich pomaly v ich oranzovych munduroch poplietol s roztlieskavackami. Oba tímy sú už na mieste. Rozhodca sa chysta na prve buly a v brane je nas hrdina Janko Lasak. Nesmieme ani opomenut hviezdy ktore su v publiku ako byvala miss sympatia ci svetoznama doktorka brenenova ci miestny zbohatlik a milovnik krasnych zien Bruce Wayn. Nas generalny sponzor chce este pripomenut , ze vsetci ucastnici zapasu dostavaju jeden hlas na viac , kazdy dostal pmku s indiciami ktore si pocas zapasu vsimol, kazdy musi hlasovat , kazdy kto ma poslat pmku nech posle a den sa konci dnes :), a este chce pripomenut ze ak juro bude v base este zajtra bude to den jeho funusu.

Citácia:
nebyt znacneho prispevku na vystroj od miestneho miliardara nasi chlapci by na lade vyzerali takto


Spoiler! :
Obrázok

veznom boli povolene pred zapasom rodinne nastevy

_________________
Já tvora divokého nespatřil, jenž by se litoval. Pták zmrzlý jistě z větve spadne, leč nikdy neproklíná svůj osud.
Pád to je poslední vec co andel citi.... vzdaleny hlas mu neustale zni v hlave .... ale vubec poprve je to jeho vlastni


Hore
 Profil ICQ Facebook  

Daitenshi
Obrázok používateľa

Založený: 23.01.2007
Príspevky: 1533
Body: 33
Bydlisko: hore na kopci a dole pri rieke
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
btw jay straca imunitu , niekolkokrat som ho tu videla tak moze byt aj tu.

_________________
Já tvora divokého nespatřil, jenž by se litoval. Pták zmrzlý jistě z větve spadne, leč nikdy neproklíná svůj osud.
Pád to je poslední vec co andel citi.... vzdaleny hlas mu neustale zni v hlave .... ale vubec poprve je to jeho vlastni


Hore
 Profil ICQ Facebook  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 90 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5, 6  Ďalšia

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 27 hostí.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun