HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 120 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Ďalšia
Autor Správa

Legenda
Obrázok používateľa

Založený: 01.08.2004
Príspevky: 1040
Body: 43
Bydlisko: Kosice
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Ono s potmi sa to da, a ked ich pouzivas tak aj dost padaju, ale healing navyse je healing navyse :D

_________________
Go for the beer Boo! GO FOR THE BEER!!!!
WAAAAAAGH!!!


Hore
 Profil ICQ  

TaliBAN
Obrázok používateľa

Založený: 13.08.2004
Príspevky: 4287
Body: 3
Bydlisko: Bansville

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
No vseobecne treba bez toho viac micromanagementu, absenciu haste/elemental weapons/heroic aura dost citit, ale zase Merril killuje lepsie ako Beth tak sa to trochu dorovnalo.

_________________
Siel som na vylet do Himalayasu, ale stretol som tam Polyneikesa z Thebesu, a isli sme pit do Los Angelesu.


Hore
 Profil ICQ  

Legenda
Obrázok používateľa

Založený: 01.08.2004
Príspevky: 1040
Body: 43
Bydlisko: Kosice
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Neviem, mne beth prisla lepsia lebo standardne sla do elemental stromu, ktory ma v sebe vela AoE kuziel plus zamrazit zopar nepriatelov a urobit na nich cross class combo je vcelku cool :) Ale vacsinu hry som siel combo ja ako roguna na blizko, aveline ako tank, varric a beth. Po deep roads som ju vymenil za andersa. Neviem preco ale Merril mi prisla vcelku slaba, hlavne koli tomu ze hned ako nahodila aury zo svojho speci stromu tak polka nepriatelov sla po nej :D

_________________
Go for the beer Boo! GO FOR THE BEER!!!!
WAAAAAAGH!!!


Hore
 Profil ICQ  

TaliBAN
Obrázok používateľa

Založený: 13.08.2004
Príspevky: 4287
Body: 3
Bydlisko: Bansville

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Shadow napísal:
Neviem, mne beth prisla lepsia lebo standardne sla do elemental stromu, ktory ma v sebe vela AoE kuziel plus zamrazit zopar nepriatelov a urobit na nich cross class combo je vcelku cool :) Ale vacsinu hry som siel combo ja ako roguna na blizko, aveline ako tank, varric a beth. Po deep roads som ju vymenil za andersa. Neviem preco ale Merril mi prisla vcelku slaba, hlavne koli tomu ze hned ako nahodila aury zo svojho speci stromu tak polka nepriatelov sla po nej :D

U mna idu nepriatelia po Aveline a mne. Merril mam zvacsa v elemental strome tiez (viac ako Beth ktoru som mal primarne ako bufferku a healerku), plus par veci z jej speci.

Ty si hral s dvoma roguimi? Naco? :o

_________________
Siel som na vylet do Himalayasu, ale stretol som tam Polyneikesa z Thebesu, a isli sme pit do Los Angelesu.


Hore
 Profil ICQ  

Legenda
Obrázok používateľa

Založený: 01.08.2004
Príspevky: 1040
Body: 43
Bydlisko: Kosice
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Ja som siel two weapons, varric je tak sam od seba ranged a nejako mi prirastol k srdcu, hlavne dokaze hadzat neuveritelne bluff checky a skvele hlasky :D
Neskor som to striedal a hru som dokoncil s merril.

_________________
Go for the beer Boo! GO FOR THE BEER!!!!
WAAAAAAGH!!!


Hore
 Profil ICQ  

TaliBAN
Obrázok používateľa

Založený: 13.08.2004
Príspevky: 4287
Body: 3
Bydlisko: Bansville

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Varric je jedina jak-tak sympaticka muzska postava. Ti zvysni dvaja su nehorazne otravne osoby (besonders teply emo elf je monstrous). :ikonka09:

_________________
Siel som na vylet do Himalayasu, ale stretol som tam Polyneikesa z Thebesu, a isli sme pit do Los Angelesu.


Hore
 Profil ICQ  

Tommy
Obrázok používateľa

Založený: 05.03.2005
Príspevky: 1560
Body: 46
Bydlisko: Somewhere far beyond reality...
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
preto som ani elfa ani andersa v parte nemal :D to je ta krasa ze si moze clovek vybrat.. aj ked neviem kdo by si vybral tychto dvoch eh :D

_________________
meh.


Hore
 Profil ICQ  

Legenda
Obrázok používateľa

Založený: 01.08.2004
Príspevky: 1040
Body: 43
Bydlisko: Kosice
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Toz vzhladom na to ze ander se jediny hailer ktory ti zostane a je v tom vcelku dobry vdaka mass healu tak som ho v parte mal, ale postavou sa mi nepacil. A uz vobec nie pribehom.
Fenris je... zaujimavy. vdaka skillom. Inac... Meh. Isabela mi prisla taka tuctova cajocka s issues. Najviac ma sere ze jedina zenska co sa mi tam pacila (aveline) sa neda pretiahnut....

_________________
Go for the beer Boo! GO FOR THE BEER!!!!
WAAAAAAGH!!!


Hore
 Profil ICQ  

TaliBAN
Obrázok používateľa

Založený: 13.08.2004
Príspevky: 4287
Body: 3
Bydlisko: Bansville

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Hm, a zvysne sa daju? Aj tak som sa nevedel rozhodnut ci Aveline, Isabela alebo Merril.

_________________
Siel som na vylet do Himalayasu, ale stretol som tam Polyneikesa z Thebesu, a isli sme pit do Los Angelesu.


Hore
 Profil ICQ  

Legenda
Obrázok používateľa

Založený: 01.08.2004
Príspevky: 1040
Body: 43
Bydlisko: Kosice
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Ja som skusil aveline ale skocilo to pri tom ze skusil (a neskorsi check ci to ide na wiki dokazal ze nejde), s isabelou som mal nizky friendship a tak nejak som ju odpalkovaval a neriesil romancu tak som skoncil pri merril, ktora je zasa skareda. fuch.

_________________
Go for the beer Boo! GO FOR THE BEER!!!!
WAAAAAAGH!!!


Hore
 Profil ICQ  

TaliBAN
Obrázok používateľa

Založený: 13.08.2004
Príspevky: 4287
Body: 3
Bydlisko: Bansville

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
No dohral som akurat. Celkom fajn, citam na nete, ze vsetci picuju ostosest na pribeh, ale mne sa akurat pacilo, ze to nebolo "OLOLOL me be da chosen one, me be saving da world!" jak zvycajne. Aj ked niektore plot device boli mega infuriating (WTFAnders? WTFGrace? WTFOrsino? Fucktards.).

Spoiler! :
Inac mne ostali companions vsetci, este ani obrkokota Andersa som nezakilloval. Romance som mal s Isabelou, friendship s kazdym a vymaxovane u kazdeho okrem Fenrisa.

Ten fight s Orsinoabomination co spominal Wolf ako uber hard bol epicky lahky, ved nic nerobil. Zato high dragon bol peklo co trvalo cez pol hodiny a dal som ho dole len vdaka run and rise bug abuse. Holt life without a healer is hard. Ale zase som dal 3/4 hry bez healera co ma tesi. Mal by za to byt achievement.:lol:

Inak speaking of achievements, WTF ako sa da ziskat seize the throne?!

Inak normalne chapem co myslel predmetmi, to, ze mi v Act 3 padali uber crappy +3% physical damage ringy a podobna haved z nepriatelov a hra to hodnotila vyssie ako strictly better predmety som fakt nechapal. Bleh.

_________________
Siel som na vylet do Himalayasu, ale stretol som tam Polyneikesa z Thebesu, a isli sme pit do Los Angelesu.


Hore
 Profil ICQ  

Tommy
Obrázok používateľa

Založený: 05.03.2005
Príspevky: 1560
Body: 46
Bydlisko: Somewhere far beyond reality...
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
zrovna pribehovo, atmosfericky imo lepsie nez jednotka prave, neviem co sa vsetci stazuju... sice kratsie, malo lokacii, ale pribeh bol pohoda

Spoiler! :
Silverbow napísal:
Ten fight s Orsinoabomination co spominal Wolf ako uber hard bol epicky lahky, ved nic nerobil. Zato high dragon bol peklo co trvalo cez pol hodiny a dal som ho dole len vdaka run and rise bug abuse. Holt life without a healer is hard. Ale zase som dal 3/4 hry bez healera co ma tesi. Mal by za to byt achievement.:lol:


sak jo.. ten healer chybal mrte... plus nehovoriac o tom ze som mal polku skupiny co ty kedze si mal vsetkych :D ale tak bol to moj styl hry za to si mozem sam cakal som ze budu problemy ku koncu :) ale prave dragon sa mne tazsi nezdal a tiez bez healera som siel tak neviem :D


Silverbow napísal:
Inak normalne chapem co myslel predmetmi, to, ze mi v Act 3 padali uber crappy +3% physical damage ringy a podobna haved z nepriatelov a hra to hodnotila vyssie ako strictly better predmety som fakt nechapal. Bleh.


jop :D

_________________
meh.


Hore
 Profil ICQ  

Commander
Obrázok používateľa

Založený: 04.04.2006
Príspevky: 9934
Body: 398
Bydlisko: Trvale
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Vcera som rozohral ale padlo mi to v prologu tak som sa na to uz vysral :)

_________________
Obrázok
"He who controls the past commands the future, He who commands the future, conquers the past."
--Kane--


Hore
 Profil  

Legenda
Obrázok používateľa

Založený: 01.08.2004
Príspevky: 1040
Body: 43
Bydlisko: Kosice
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Ano ten Anders nasral aj mna... A vlastne vyvrcholenie celeho pribehu bolo take, meh.

Spoiler! :
Citácia:
Inac mne ostali companions vsetci, este ani obrkokota Andersa som nezakilloval. Romance som mal s Isabelou, friendship s kazdym a vymaxovane u kazdeho okrem Fenrisa.


Ja som tak nejak moc neriesil friendship cize mi zutekala Izabella, kedze som s nou nemal romancu, Fenris ma nemal rad lebo som nadrziaval magom a toz siel do prdele a tesne pred poslednym bojom som ho musel zabit (coz je inac lol, lebo dosiel aj s guardmi, o ktorych mi Aveline povedala ze na nas utocit nebudu)

Citácia:
Ten fight s Orsinoabomination co spominal Wolf ako uber hard bol epicky lahky, ved nic nerobil. Zato high dragon bol peklo co trvalo cez pol hodiny a dal som ho dole len vdaka run and rise bug abuse. Holt life without a healer is hard. Ale zase som dal 3/4 hry bez healera co ma tesi. Mal by za to byt achievement.:lol:

Live without healer suxx hard, ale toz, vybral si si svoju cestu :) A jo ten boj s Orsinom bol lahucky, draka som opakoval asi 10x (aj ked, ja opakujem boj vacsinou hned ako mi niekto zomrie...), tu som nadaval ze preco som [vymazané] nesiel na lukostrelca ale two weapons, ked je cisto ranged partia je to daleko lahsie (a s dvomi magmi co maju namaxovany crowd control je to este lahsie...)


Citácia:
Inak speaking of achievements, WTF ako sa da ziskat seize the throne?!


Ak maju na wiki pravdu tak pri poslednom vybere medzi templarmi a magmi musis drzat stranu templarom, plus pravdepodobne ta ludia musia mat aj radi D:

Citácia:
Inak normalne chapem co myslel predmetmi, to, ze mi v Act 3 padali uber crappy +3% physical damage ringy a podobna haved z nepriatelov a hra to hodnotila vyssie ako strictly better predmety som fakt nechapal. Bleh.


Ono ked ti padne taky ring s dalsimi dobrymi statmi tak je to vcelku win... ale inac, toz, common sense na predmety :)



Will> try again, mne sa to tiez stalo a vcelku ma to nasralo, ale tak toz na druhy run to slo vsetko v pohode. Najhorsie je ze v prologu to nemozes ani savenut...

_________________
Go for the beer Boo! GO FOR THE BEER!!!!
WAAAAAAGH!!!


Hore
 Profil ICQ  

TaliBAN
Obrázok používateľa

Založený: 13.08.2004
Príspevky: 4287
Body: 3
Bydlisko: Bansville

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Kratsie to nebolo, trvalo mi to 46+ hodin, myslim ze aj jednotka podobne. Asi inac zahram aj ten datadisk k jednotke, som nehral este.

Spoiler! :
Ono mne sa islo bez healera vcelku do pohody 99% casu, len high dragon bol peklo lebo sa odmietal sustredit na Aveline a rad mi [vymazané] mna/Izzy/Merri, teda vlastne furt. A hej ranged by to islo, bohuzial ja som bol very melee heavy.

A este bol jeden megahard fight s dvoma revenantmi s menom v jednom queste (nieco so scrolls a aspects), tych som vedel dat len tak ze som ich odlakal postupne, ked boli spolu tak ma rozcupovali nehorazne.

Plus arishok ofc., dal som duel a ako 2H warrior som na duel nebol 2x usposobeny, vypil som pri tom de facto vsetky health a stamina potiony co som mal a utekal som dookola jak fas.

Ohladom friendshipu, tak ja som tiez sidoval s magmi, ale nechodil som s Fenrisom nikde, len pokecy som s nim poriesil a bol friend, na zaciatku posledneho konfliktu sidol s teplarmi ale v Gallows som ho presvedcil sa vratit na moju stranu.

Anders detto, tiez som friendship ziskal len cez kecoquesty v podstate. Jednoducho som tych dementov nepouzival.

_________________
Siel som na vylet do Himalayasu, ale stretol som tam Polyneikesa z Thebesu, a isli sme pit do Los Angelesu.


Hore
 Profil ICQ  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 120 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Ďalšia

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 3 hostí.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun