HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 50 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4  Ďalšia
Autor Správa

Chaos Sorcerer
Obrázok používateľa

Založený: 05.03.2005
Príspevky: 1277
Body: 16
Bydlisko: the Screaming Vortex
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Grafika je aj podľa mňa trochu až moc ujetá a chaotická, ale nijak výrazne mi neprekáža. Battlefield je malý, čo je len dobre, aspoň sa už nekoná až toľko bojov typu "pol hodinu sa naháňame jednotkami a ostrelujeme kúzlami", ale ide sa rovno na vec.

_________________
Chaos is the only answer


Hore
 Profil ICQ Facebook  

Commander
Obrázok používateľa

Založený: 04.04.2006
Príspevky: 9934
Body: 398
Bydlisko: Trvale
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Aeris> to manevrovanie casto znamenalo vyhru nad presilou...
Na druhu stranu je to trosku usmevne ked kavaleria ktora sama zabera 4 policka moze prejst max. dalsie 4 lebo keby sla 10 tak precvala az za nepriatelske rady :?

_________________
Obrázok
"He who controls the past commands the future, He who commands the future, conquers the past."
--Kane--


Hore
 Profil  

TaliBAN
Obrázok používateľa

Založený: 13.08.2004
Príspevky: 4287
Body: 3
Bydlisko: Bansville

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Vacsi battlefield mi vyhovoval, ja som taky stary shooterofil, plus slow/haste/blind/berserk/resurrection, to boli casy.  :lol:

_________________
Siel som na vylet do Himalayasu, ale stretol som tam Polyneikesa z Thebesu, a isli sme pit do Los Angelesu.


Hore
 Profil ICQ  

Commander
Obrázok používateľa

Založený: 04.04.2006
Príspevky: 9934
Body: 398
Bydlisko: Trvale
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Silwerbow>  :ikonka33: veru veru.

_________________
Obrázok
"He who controls the past commands the future, He who commands the future, conquers the past."
--Kane--


Hore
 Profil  

Chaos Sorcerer
Obrázok používateľa

Založený: 05.03.2005
Príspevky: 1277
Body: 16
Bydlisko: the Screaming Vortex
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Will napísal:
Aeris> to manevrovanie casto znamenalo vyhru nad presilou...
Na druhu stranu je to trosku usmevne ked kavaleria ktora sama zabera 4 policka moze prejst max. dalsie 4 lebo keby sla 10 tak precvala az za nepriatelske rady :?


S tým manévrovaním som to myslel tak, že taktici, ktorí majú zväčša slabé reflexy nestíhajú manévrovať a obiehať a oblbovať, čo mne vyhovuje, pretože ja mám na HOMAM V dostatočne rýchle reflexy aby som stíhal manévrovať, očarovávať a mať prehľad zároveň, hoci to nie je až na úrovni taktika, ale dosahujem lepšie výsledky.

_________________
Chaos is the only answer


Hore
 Profil ICQ Facebook  

TaliBAN
Obrázok používateľa

Založený: 13.08.2004
Príspevky: 4287
Body: 3
Bydlisko: Bansville

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Naco su ti reflexy, sak to nie je RT"S", teda clickfest ako ShitCraft. :roll:

_________________
Siel som na vylet do Himalayasu, ale stretol som tam Polyneikesa z Thebesu, a isli sme pit do Los Angelesu.


Hore
 Profil ICQ  

Chaos Sorcerer
Obrázok používateľa

Založený: 05.03.2005
Príspevky: 1277
Body: 16
Bydlisko: the Screaming Vortex
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Silverbow napísal:
Naco su ti reflexy, sak to nie je RT"S", teda clickfest ako ShitCraft. :roll:


Vďaka Initiative systému práveže je  :wink:

_________________
Chaos is the only answer


Hore
 Profil ICQ Facebook  

TaliBAN
Obrázok používateľa

Založený: 13.08.2004
Príspevky: 4287
Body: 3
Bydlisko: Bansville

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Huh? WTF? Nevrav, ze z Heroes spravili nehratelnu hovadinu?! :evil:  :evil:  :evil:

_________________
Siel som na vylet do Himalayasu, ale stretol som tam Polyneikesa z Thebesu, a isli sme pit do Los Angelesu.


Hore
 Profil ICQ  

Chaos Sorcerer
Obrázok používateľa

Založený: 05.03.2005
Príspevky: 1277
Body: 16
Bydlisko: the Screaming Vortex
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Silverbow napísal:
Huh? WTF? Nevrav, ze z Heroes spravili nehratelnu hovadinu?! :evil:  :evil:  :evil:


Nie nehrateľnú, ale teraz má každá jednotka (vrátane hrdinov) initiative bar a ten ukazuje kedy pôjde na rad, pokiaľ si s ňou už dlho na rade (krátky čas), tak ti jej turn prepadne.

_________________
Chaos is the only answer


Hore
 Profil ICQ Facebook  

TaliBAN
Obrázok používateľa

Založený: 13.08.2004
Príspevky: 4287
Body: 3
Bydlisko: Bansville

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Hm, ale boj je stale TB, dufam. Ono zase ja tiez nemam rad ked niekto hodinu rozmysla, co spravit (aj tak to je furt Mass Slow, waitwaitwait, shootshootshoot, win).  :lol:

_________________
Siel som na vylet do Himalayasu, ale stretol som tam Polyneikesa z Thebesu, a isli sme pit do Los Angelesu.


Hore
 Profil ICQ  

Chaos Sorcerer
Obrázok používateľa

Založený: 05.03.2005
Príspevky: 1277
Body: 16
Bydlisko: the Screaming Vortex
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Silverbow napísal:
Hm, ale boj je stale TB, dufam. Ono zase ja tiez nemam rad ked niekto hodinu rozmysla, co spravit (aj tak to je furt Mass Slow, waitwaitwait, shootshootshoot, win).  :lol:


Je to stále Turn-based, len vždy je presne určené kto, kedy a akou jednotkou hýbe, ale najradšej na tom mám to prepadávanie turnov, kamošov, čo zvykli mať jeden turn tri minúty to nepekne zaskočilo. Inak Slow+shoot taktika je najefektívnejšia u nekráča, tisíce skeleton archeríkov, riadne svinstvo, sundávali mi takým spôsobom všetko okrem B.Dráčikov, ale nemali šancu akonáhle prišli čierni jašteráci naboostovaní kúzlami.

_________________
Chaos is the only answer


Hore
 Profil ICQ Facebook  

TaliBAN
Obrázok používateľa

Založený: 13.08.2004
Príspevky: 4287
Body: 3
Bydlisko: Bansville

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Negrodragoni uz nie su imunni na magiu?  :shock:

_________________
Siel som na vylet do Himalayasu, ale stretol som tam Polyneikesa z Thebesu, a isli sme pit do Los Angelesu.


Hore
 Profil ICQ  

Chaos Sorcerer
Obrázok používateľa

Založený: 05.03.2005
Príspevky: 1277
Body: 16
Bydlisko: the Screaming Vortex
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Silverbow napísal:
Negrodragoni uz nie su imunni na magiu?  :shock:


Sú, ale Dark Elfovia majú špeciálnu schopnosť prelomiť imunity a odolnosti monštier až do o 70%.

_________________
Chaos is the only answer


Hore
 Profil ICQ Facebook  

Commander
Obrázok používateľa

Založený: 04.04.2006
Príspevky: 9934
Body: 398
Bydlisko: Trvale
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Aeris> ked tri minuty nepohnes jednotkou tak si na tom istom :P

V HOMAM 3 sa jednotky hybali podla toho ktora ma vacsi speed (pohyb po mape) co je tu nahradene iniciativou a graficky znazornene (ak si to nechas zapnute). Inac je to uplne to iste akurat, ze vyskrtli velmi uzitocnu vec "Wait" a este ovela viac ma stve "Morale" ktora uz nesposobuje, ze jednotka ide este raz ale iba sa zaradi o kusok skorej akoby sa jej zvysila iniciativa.

Taktiez je pre mna uplne nepochopitelny tah hrdinu ktory moze zautocit na akukolvek jednotku ajked jeta jednotka za hradbami :? To si fakt mohli odpustit.

_________________
Obrázok
"He who controls the past commands the future, He who commands the future, conquers the past."
--Kane--


Hore
 Profil  

Chaos Sorcerer
Obrázok používateľa

Založený: 05.03.2005
Príspevky: 1277
Body: 16
Bydlisko: the Screaming Vortex
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Will napísal:
Aeris> ked tri minuty nepohnes jednotkou tak si na tom istom :P

V HOMAM 3 sa jednotky hybali podla toho ktora ma vacsi speed (pohyb po mape) co je tu nahradene iniciativou a graficky znazornene (ak si to nechas zapnute). Inac je to uplne to iste akurat, ze vyskrtli velmi uzitocnu vec "Wait" a este ovela viac ma stve "Morale" ktora uz nesposobuje, ze jednotka ide este raz ale iba sa zaradi o kusok skorej akoby sa jej zvysila iniciativa.

Taktiez je pre mna uplne nepochopitelny tah hrdinu ktory moze zautocit na akukolvek jednotku ajked jeta jednotka za hradbami :? To si fakt mohli odpustit.


Néééé, oni to tie sviňe tak zvýšili ten limit času? Sa s tým dajte vypchať, mali to nechať ako v bete :evil:

To s tymi hrdinami je podla mňa v poho, konečne už môžu robiť aj niečo iné než len kúzliť a napr. u Sylvan Rangera sú jeho strelecké útoky dosť smrtiace na vyšších leveloch.

_________________
Chaos is the only answer


Hore
 Profil ICQ Facebook  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 50 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4  Ďalšia

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 45 hostí.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun