HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 259 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 18  Ďalšia
Autor Správa

Legenda

Založený: 31.01.2007
Príspevky: 1392
Body: 5
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
jj.. :)


Hore
 Profil  

Commander
Obrázok používateľa

Založený: 04.04.2006
Príspevky: 9934
Body: 398
Bydlisko: Trvale
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Programatori si mnohe zlahcili tym, ze Geralt nevie skakat ani prekonavat terene prekazky pokial to oni nedovolia co je trosku smutne v epickom RPG (a v kontraste s introm :P) ale preco je v hre vsehovsudy 10 modelov common postav?  :? Eh toto teda setrili na blbom mieste.

_________________
Obrázok
"He who controls the past commands the future, He who commands the future, conquers the past."
--Kane--


Hore
 Profil  

*meh*
Obrázok používateľa

Založený: 06.08.2004
Príspevky: 1866
Body: 6
Bydlisko: Košice....
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Will napísal:
Programatori si mnohe zlahcili tym, ze Geralt nevie skakat ani prekonavat terene prekazky pokial to oni nedovolia co je trosku smutne v epickom RPG (a v kontraste s introm :P) ale preco je v hre vsehovsudy 10 modelov common postav?  :? Eh toto teda setrili na blbom mieste.

v baldurs gate som sa teda tiez naskakal tolko ze fuha....
osobne mi pride skakanie v takychto rpg maximalne zbytocne (ostatne aj kotor sa bez toho zaobisiel a dobre bolo... az na force jump...ale to je o inom :p )

_________________
Obrázok
http://www.eve-online.com
for those better gamers :p


Hore
 Profil ICQ  

Kráľovná
Obrázok používateľa

Založený: 09.01.2008
Príspevky: 732
Body: 5
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Mne nevadi nic okrem toho, ze treba sto rokov cakat na kazdom rohu na load - kvoli tomu mi to sedi na disku a nehram to moc, ked treba pobehovat medzi mestom a mociarom, ide to kvalitne na nervy (nehovoriac ked treba chodit kazdu chvilu do ineho domu).


Hore
 Profil ICQ  

Legenda

Založený: 31.01.2007
Príspevky: 1392
Body: 5
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Kup si lepsiu Ram .. ja som dokupila a teraz mi to uz ide v pohode.. Napr. ked som musela asi 20min cakat do kedy vosiel do nejakeho domu .. tak teraz len otvori dvere a vstupi bez nacitavania  :)


Hore
 Profil  

Kráľovná
Obrázok používateľa

Založený: 09.01.2008
Príspevky: 732
Body: 5
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Verim, ze 2G nie je az take lame (rezerva ostava, monitorujem system), cize asi inak vnimame cakanie (pre mna je aj pol minuty neznesitelne dlho, ked to treba casto opakovat).


Hore
 Profil ICQ  

Legenda

Založený: 31.01.2007
Príspevky: 1392
Body: 5
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
aha tak..  :)


Hore
 Profil  

*meh*
Obrázok používateľa

Založený: 06.08.2004
Príspevky: 1866
Body: 6
Bydlisko: Košice....
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Baelara napísal:
Verim, ze 2G nie je az take lame (rezerva ostava, monitorujem system), cize asi inak vnimame cakanie (pre mna je aj pol minuty neznesitelne dlho, ked to treba casto opakovat).

graficka karta A! update hry... ten update by mal skratit loadovanie na znesitelnejsiu uroven ( heh.. znesitelnejsiu... jasne... ked sa ti beztak loaduje kazdy dom...ale aspon nie tak dlho)

_________________
Obrázok
http://www.eve-online.com
for those better gamers :p


Hore
 Profil ICQ  

Rytier

Založený: 29.10.2007
Príspevky: 352
Body: 5
Bydlisko: Kralovstvo hračiek

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Baelara napísal:
Mne nevadi nic okrem toho, ze treba sto rokov cakat na kazdom rohu na load - kvoli tomu mi to sedi na disku a nehram to moc, ked treba pobehovat medzi mestom a mociarom, ide to kvalitne na nervy (nehovoriac ked treba chodit kazdu chvilu do ineho domu).


Bud stastny ze si nehral hru Postal 2 (no mozno hral)... tam sa ti to nacitava pri kazdom podchode a az to su nervy...


Hore
 Profil  

Sanjuro
Obrázok používateľa

Založený: 05.02.2006
Príspevky: 6707
Body: 5
Bydlisko: BA
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Cross napísal:
Bud stastny ze si nehral hru Postal 2 (no mozno hral).


Baelara je zena. :roll:

_________________
Barbarism is the natural state of mankind.
Civilization is unnatural. It is a whim of circumstance.
And barbarism must ultimately triumph.


Hore
 Profil ICQ  

Kráľovná
Obrázok používateľa

Založený: 09.01.2008
Príspevky: 732
Body: 5
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Corvus: Vdaka :)

forestmarko: na NB je grafika problem, suhlasim, moja zase nie je najaka strasna (256 MB nezdielana), ale tazko narvat do notasa nejke graficke delo. Skusim ten update, vdaka za tip.

Cross: Postal som nehrala, a asi ani nebudem - vdaka za upozornenie :)


Hore
 Profil ICQ  

Lost memoir...
Obrázok používateľa

Založený: 12.04.2006
Príspevky: 2823
Body: 2
Bydlisko: In your mind
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
K tomu postal - Ale zas tá hra je dobrá :) Jediný mínus je načítavanie a že týždeň má 7 dní :D


Hore
 Profil ICQ  

Commander
Obrázok používateľa

Založený: 04.04.2006
Príspevky: 9934
Body: 398
Bydlisko: Trvale
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Jop update vsetci pochvaluju a na 2GB RAM je loading v pohode.

Forestmarko> Co sem pleties Baldur's? :D skaknie povazujem za samozrejmu sucast RPG o jednom hrdinovi a hlavne kua toto je Zaklinac - Jedi vo Fantasy :P pre ktoreho je pohyb sucastou boja ne nejaky zasrany paladin :) ale to je fakt len taka drobnost. Viac ma stvu ine veci ako rozhadzany inventar (preco sa nemoze sam upratat alebo byt upratatelny nejakym tlacitkom), ked je inventar plny a niekto mi dava predmet predmet jednoducho zmizne, nexistencia puzdier na mece a zbrane vseobecne to je fakt funny :D a taketo...

Inac hra zatial dobra, dost namotavka :)

_________________
Obrázok
"He who controls the past commands the future, He who commands the future, conquers the past."
--Kane--


Hore
 Profil  

Lost memoir...
Obrázok používateľa

Založený: 12.04.2006
Príspevky: 2823
Body: 2
Bydlisko: In your mind
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Ten inventár je hovadina. Proste retardovaná časť hry, ktorá ma štve a samotná hra mi len zavadzia na disku, lebo ma to zatiaľ vôbec nechytilo. Ani neviem prečo.
Možno, keď nič iné nebude, tak sa do nej pustím.


Hore
 Profil ICQ  

Commander
Obrázok používateľa

Založený: 04.04.2006
Príspevky: 9934
Body: 398
Bydlisko: Trvale
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Ah ano a totalne ma nasral autosave pred bojom s nejakym bossom ked je pred nim X minut rozhovoru alebo nieco podobne cez co sa treba KAZDY KRAT preklikat :? To si fakt mohli vychytat takuto kravinu a dat ten autosave PO comkolvek co suboju predchadza. Vcerajsi suboj s golemom to naststie neobsahoval (neobsahoval vobec nic lebo bol sucho kratky) ale dufam, ze sa to uz nebude opakovat :uc:

_________________
Obrázok
"He who controls the past commands the future, He who commands the future, conquers the past."
--Kane--


Hore
 Profil  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 259 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 18  Ďalšia

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 4 hostí.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun