HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 3 ] 
Autor Správa

the exorcist
Obrázok používateľa

Založený: 19.02.2005
Príspevky: 3015
Body: 194
Bydlisko: Miskatonic
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Takze, kde zacat...

zacnem tym podstatnym, takto zdegenerovanu hru som nezazil ani nepamatam. Ten kto robil ten port, by si zasluzil poskakat po hlave. Absolutne mi nedochadza ako mohol toto niekto vypustit von, Lucas Arts nema sudnost? Nikto tych ludi nekontroloval? WTF??

Kapitola I : Port

1. 25 Gb installacia (podotykam za 70% tvoria uzasne HD-videa)
2. Instalacia trva cca hodinu, HODINU, HODINU SA TO INSTALLUJE. (a to som sa este k patchu nedostal)
3. Uplna ignoracia myši v menu.
4. Ingame [vymazané] sa nedaju skipovat (sranda prevelika ked pozerate tu istu [vymazané] 25 krat).
5. Ziadne nastavenia okrem rozlisenia (naozaj, a aj to vsetko pred hrou v launcheri, pocas hry nenastavite ani hovno)
6. Pridlhe loadingy.
7. Nezvladnute vybalancovanie enginu. ATD ATD ATD......

vsetko zle proste, na tom porte neni dobra jedina vec

Kapitola II : Patch

No a teraz pride sranda najvacsia. Ked si samotny 450 mb patch stiahnete, to este netusite ze na installaciu budete potrebovat dalsich volnych 20 gb :lol: :lol: Seriozne :lol: Nasim skvelym autorom portu totizto vznikol v hlave napad, ze pred installaciou sa cela hra zalohuje do tempu (nie, nemame hru na dvdcku predsa a save ulozeny niekde uplne inde;) Installacia patchu trva asi dve hodiny (kvoli spominanej zalohe). Po installacii ma cela hra !! 30GB !! a to uplne zbytočne. To ze patch skoro nic neopravuje a prakticky nic dolezite neriesi (furt mi to pada kazdu chvilu aj tak, enginu sibe stale atd atd atd).

Kapitola III : Hra

Samotna hra nieje vobec zla, krasna grafika, havok,zaujimavy pribeh, atmosfera, plno kostymov atd atd, aka taka replayabillita vdaka rozlicnym koncom + bonusove misie. Klasickym neduhom je dlzka hry 5-6 hodin (aj to je mozno moc), niekedy naozaj dementny design urovni a par frustrujucich pasazi (za ktore vsak moze super port, napr, len tak z nicoho nic, aby bola sranda, zacnu ist tlacidla oneskorene, popripade postava vobec neskoci, atd...). Najviac ma mrzi to ze, hru tak neskutocne [vymazané] ten port. Hral som FU na PSP a DSku a tam ma to bavilo neporovnatelne viac.

Takze tak, vas nazor?

_________________
""There is no worse tyranny than to force a man to pay for what he does not want merely because you think it would be good for him.""
Robert A. Heinlein


Hore
 Profil ICQ  

Legenda
Obrázok používateľa

Založený: 01.08.2004
Príspevky: 1040
Body: 43
Bydlisko: Kosice
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Zaujimave, vacsinu problemov s enginom som nemal, spadlo mi to asi 2 alebo 3x za celu hru, jediny problem bol nahodne spomalovanie hry ale to nebolo sposobene hrou samotnou ale prilisnym mnozstvom prachu na chladici :)
Instalacia je peklo, 20GB tiez, patch som ani nedaval, takze neviem (a kedze to nemienim znova instalovat tak asi ani nebudem :) )
Ignoracia mysi dostala aj mna, prvy krat ked som to spustil som rozmyslal ci sa nepohodly ovladace mysky s hrou alebo co, taktiez nastavenia v hre a pred nou su nahovno. Loadingy sa mi pridlhe nezdali, to bude asi tym sata defragmentovanym diskom :D
Co ma hlavne dostalo na hre bolo zhadzovanie Star destroyeru z oblohy, konkretne jeho uplne posledna faza, kde mi poriadne nefungovalo zobrazovanie ako mam natocit tu masinu aby som ju mohol stiahnut, plus mi asi 10 minut zbesileho behania myskou po podlozke trvalo kym som zistil ze nemam behat zbesilo ale cim pomalsie tym lepsie :lol:
Inac ma napodiv hra vcelku bavila, presiel som si vsetko (okrem alternativneho konca za temnu stranu), fakt som nenarazil na zaseky typu neskoro mi zareaguje klavesnica, skor na zaseky typu, jak [vymazané] mam chytit hento a toto vcas aby ma neusmazil superlaser :)

_________________
Go for the beer Boo! GO FOR THE BEER!!!!
WAAAAAAGH!!!


Hore
 Profil ICQ  

the exorcist
Obrázok používateľa

Založený: 19.02.2005
Príspevky: 3015
Body: 194
Bydlisko: Miskatonic
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
sw:force unleashed II. dohrate; ok, bolo to plytke, repetetivne, miestami nezazivne, dej prakticky vykradol outcast a osobne celu unleashed seriu povazujem pre moj pokoj na dusi za non-canon; ale, bolo to predsalen vizualne uchvatne , je to starwars a mame tu nejaku tu atmosferu + ten voiceacting je perfektny! inak...priemer, tato hra je krasnou ukazkou toho kam speje herny priemysel...graficky uzasna, dejovo plytka hra ktoru dohrate za jedno doobedie (4-5 hodin max) - inak klasicka - konzoloidnost, aspon ze uz niesu take problems s portom ako pri jednotke

_________________
""There is no worse tyranny than to force a man to pay for what he does not want merely because you think it would be good for him.""
Robert A. Heinlein


Hore
 Profil ICQ  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 3 ] 

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 18 hostí.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun