HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 41 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3
Autor Správa

prekladateľ
Obrázok používateľa

Založený: 27.10.2004
Príspevky: 1558
Body: 10
Bydlisko: Pratscha on Wineroad
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
V Brlohu majú Deus Ex Anthology (1, 2, Project: Snowblind) za tri stovky.

_________________
Personally, I like the university. They give us money and facilities, we don't have to produce anything! You've never been out of college! You don't know what it's like out there! I've *worked* in the private sector. They expect *results*.


Hore
 Profil  

Commander
Obrázok používateľa

Založený: 04.04.2006
Príspevky: 9934
Body: 398
Bydlisko: Trvale
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Twoflower napísal:
V Brlohu majú Deus Ex Anthology (1, 2, Project: Snowblind) za tri stovky.


Eh, toto ma vzdy stve ked ja uz jednotku mam :D ale za tri stovky...


Hore
 Profil  

tuláčka po hviezdach
Obrázok používateľa

Založený: 07.12.2006
Príspevky: 2299
Body: 117
Bydlisko: Spálene mlyny
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Snowbild mi pripadal uplnbe ako Deus Ex (taky menej podareny, ale vsetky textury akoby boli okopirovane) ale, ze ma fakt nieco spolocne s Deusom ma nenapadllo. Snad to bude tym, ze jedine co som o nom vedel je to, ze mi ho doniesol kamos na disku (:

_________________
Obrázok


Hore
 Profil ICQ  

prekladateľ
Obrázok používateľa

Založený: 27.10.2004
Príspevky: 1558
Body: 10
Bydlisko: Pratscha on Wineroad
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Presiel som jednotku a bolo to supeeer, chceeem viaaaaac.

Zacal som dvojku a zatial sa mi prilis nepaci, divne ovladanie a este divnejsi pribeh, ale aspon ma peknu grafiku - ci to staci neviem, mozno ked si zvyknem na ovladanie...

_________________
Personally, I like the university. They give us money and facilities, we don't have to produce anything! You've never been out of college! You don't know what it's like out there! I've *worked* in the private sector. They expect *results*.


Hore
 Profil  

Legenda

Založený: 19.10.2005
Príspevky: 1885
Body: 5
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Ja len ze je na ceste 3ka, aj ked uz o tom mozno viete.


Hore
 Profil  

Sanjuro
Obrázok používateľa

Založený: 05.02.2006
Príspevky: 6707
Body: 5
Bydlisko: BA
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
nevieme. a potom ako vyzerala dvojka neviem ci chcem vediet...

_________________
Barbarism is the natural state of mankind.
Civilization is unnatural. It is a whim of circumstance.
And barbarism must ultimately triumph.


Hore
 Profil ICQ  

Lost memoir...
Obrázok používateľa

Založený: 12.04.2006
Príspevky: 2823
Body: 2
Bydlisko: In your mind
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Vieme a chceme vidieť o nej viac a viac, pretože sa tešíme.


Hore
 Profil ICQ  

Legenda

Založený: 19.10.2005
Príspevky: 1885
Body: 5
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
teaser


Hore
 Profil  

Commander
Obrázok používateľa

Založený: 04.04.2006
Príspevky: 9934
Body: 398
Bydlisko: Trvale
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Corvus napísal:
nevieme. a potom ako vyzerala dvojka neviem ci chcem vediet...


Kedze to robi uplne iny develoment team bojim sa skor inych veci. Tema ale rozhodne vyzera zaujimavo, hlavne pokial by sme sa tam pozreli nielen na vznik nano-technologii ale hlavne na politicke pozadie neskorsieho konfliktu.

_________________
Obrázok
"He who controls the past commands the future, He who commands the future, conquers the past."
--Kane--


Hore
 Profil  

vajco
Obrázok používateľa

Založený: 01.08.2004
Príspevky: 1844
Body: 135
Bydlisko: Blava
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Ja som sa vcelku dost tesil, aj som vzdy hovorieval, ze budem upgradovat, az ked vyjde dex3, ale po tomto preview sa tesim coraz menej:
http://hry.sme.sk/clanok.asp?cl=4236174

Citácia:
Nepočíta sa so zbieraním skúseností a postupným rozdeľovaním bodov do jednotlivých vlastností či postupné odomykanie si špeciálnych schopností.

= bezducha strielacka?
Citácia:
Kam sa teda podeli RPG prvky? Tie by sa mali dostaviť výhradne v možnosti zlepšovania ako hrdinu, tak aj používaných zbraní.

ooo ano, to je rovnaky alibizmus ako Stalker. Tiez vyvojari tvrdili, ze to bude mat RPG prvky. Ked sa nakoniec ziadne neobjavili, tvrdili, ze RPG prvok je predsa v tom, ze zbrane su nepresne, a hrac sa musi naucit s nimi robit, cize samotny hrac sa zlepsuje a ze to je velmi realisticke a super. A ze zbrane sa daju modifikovat.
V praxi to znamena, ze si dam na zbran tlmic. YEA, NAO WE'RE ROLEPLAYIN'
Citácia:
Tešiť sa môžeme aspoň na to, že zostal pestrý výber hrateľných možností. Niekto vezme do rúk zbraň a na úplný koniec sa jednoducho prestrieľa a nechá za sebou more mŕtvol. Iný hráč sa radšej zakráda v tieňoch a bude potichu a nevidený poťahovať nitky osudu. Mordovaniu sa zrejme nevyhne ani on, no pôjde o ataky zo zálohy, tiché „klofnutia po hlave“ v štýle stealth akcií.

HM no to je uzasne!! To je asi taka volba, ako ze "stlacim shift na stealth/nestlacim shift". Neviem si spomenut na FPS v poslednej dobe, ktora by toto nemala ako nieco uplne zakladne, a nechvalia sa s tym...ach, kde su tie casy, ked sme si mohli vybrat aspon medzi lockpick/multitool/hack.
Citácia:
Otvorený, obrovský, rozsiahly, ponúkajúci more ciest, kde každá akcia vyvolá reakciu okolia. Každá vaša voľba bude mať následok, ktorý vám buď zahrá do karát alebo spraví hranie náročnejšie.

OHOHOOO no teda...ale znova si nespominam na hru z poslednych rokov, ktora by toto nevyhlasovala...kurnik, ved aj sprosty tetris to ma :S

Jednoducho nerozumiem, co je tak tazke na tom, okopirovat systemy z Deus Ex 1, mozno pridat dake skilly, vylepsit grafiku, dat novy pribeh, a voila mame uzasnu hru, ktoru by som si urcite zahral a bol ochotny kvoli nej aj upgradovat. Nie, oni musia vymyslat hovadiny, lebo su lenivi, a potom to zakryvat "vsak to je cool, moderne a logicke" - asi tak ako rovnake naboje do vsetkych zbrani v Dex2. Zda sa, ze vyvojarom nestaci jedno popalenie.


Dvojkvet: dex2 je hratelnostou shit, prakticky som to nemohol hrat s nicim inym nez so snajperkou...ale pribeh moze byt

_________________
Juro alias Archi


Hore
 Profil ICQ  

Commander
Obrázok používateľa

Založený: 04.04.2006
Príspevky: 9934
Body: 398
Bydlisko: Trvale
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Tento clanok na SME som cital aj ja ale tam su dost casto mimo.

_________________
Obrázok
"He who controls the past commands the future, He who commands the future, conquers the past."
--Kane--


Hore
 Profil  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 41 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 29 hostí.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun