HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 529 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 36  Ďalšia
Autor Správa

Pútnik
Obrázok používateľa

Založený: 22.01.2005
Príspevky: 20
Body: 5
Bydlisko: Duén Canell

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Silverbow napísal:
Online clickfesty kde ma tvoj rozum nulovu rolu a ide len o to, kto rychlejsie klika, fakt nehravam. :P

Nechcem zaparat ale ty si to asi jednoznacne nehral,hm? :wink: Urcite sa neda povedat ze tvoj rozum tam hra nulovu rolu a o rychlost klikania tam fakt nejde... ide o to ako si svoju postavu vypracujes... môze sa stretnut aj armada napr. orc samanov na 16 lvl a ani jeden nieje rovnaký ako iný (a nehovorim len o vzhade). Teda ja sa nepovazujem za fanaticku ale ak si to nehral nerob rychle zavery..."rychle prsty" ti nic nepomôzu ak mas protivnika, kt. vie co robi.
Mne osobne sa pacilo, ked mala koncit EU beta ... no jednoducho kto tam nebol nebude vediet o com hovorim ale... bolo pekne pozerat sa ako sa ti ludia lúcia :lol: Stali sme pri Crossroads a bolo jedno ci Elfi alebo Orkovia, ktorí sa doteraz o dusu mlatili :ikonka21: :ikonka45: :lol: spolu tancovali a lucili sa. Ta hra ma jednoducho skvelu atmosferu 8)


Hore
 Profil ICQ  

TaliBAN
Obrázok používateľa

Založený: 13.08.2004
Príspevky: 4287
Body: 3
Bydlisko: Bansville

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Bohuzial som tu betu skusil... akoze nic v zlom, ale je to Diablo v skaredsej grafike... a klikfest to je, pretoze tam dokopy nic ine nerobis.

_________________
Siel som na vylet do Himalayasu, ale stretol som tam Polyneikesa z Thebesu, a isli sme pit do Los Angelesu.


Hore
 Profil ICQ  

Pútnik
Obrázok používateľa

Založený: 22.01.2005
Príspevky: 20
Body: 5
Bydlisko: Duén Canell

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Pesimista az za hrob, Hm? :ikonka55: chcem sa spytat- ako dlho si to hral? a mal si tam nejakych kamaratov? Bo bez nich to neni ono. Ale nic v zlom viem,ze sa to nemusi pacit kazdemu
P.S. pouzival si klvesove skratky? :P :lol:

_________________
No use crying over spilt blood.


Hore
 Profil ICQ  

TaliBAN
Obrázok používateľa

Založený: 13.08.2004
Príspevky: 4287
Body: 3
Bydlisko: Bansville

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Nie je to jedno? Ked ta bavia hry ako Diablo, tak jasne, viem si predstavit, ze to moze byt pre cloveka super. Proti gustu ziaden disputat. :P

_________________
Siel som na vylet do Himalayasu, ale stretol som tam Polyneikesa z Thebesu, a isli sme pit do Los Angelesu.


Hore
 Profil ICQ  

Murphy Payne
Obrázok používateľa

Založený: 05.02.2005
Príspevky: 1625
Body: 0
Bydlisko: Noir York City
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Silverbow napísal:
Nie je to jedno? Ked ta bavia hry ako Diablo, tak jasne, viem si predstavit, ze to moze byt pre cloveka super. Proti gustu ziaden disputat. :P


Ehm... to že ťa baví Diablo neznamená že ťa bude baviť WOW... je to ÚPLNE iné ako Diablo... nieje to klikačka.... má to prepracovaný RPG systém... je to urobené úplne inak ako Diablo..

_________________
<insert cliché quote here>


Hore
 Profil  

TaliBAN
Obrázok používateľa

Založený: 13.08.2004
Príspevky: 4287
Body: 3
Bydlisko: Bansville

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Prosim ta ake RPG? *Je* to klikacka... ano, postavy su komplikovanejsie, ale podstata hry je stale akcia. Alebo sa ti tam snad prisnil nejaky super pribeh, skutocne questy a nedajboze aj zmysluplne dialogy?

_________________
Siel som na vylet do Himalayasu, ale stretol som tam Polyneikesa z Thebesu, a isli sme pit do Los Angelesu.


Hore
 Profil ICQ  

Cestovateľ
Obrázok používateľa

Založený: 03.10.2004
Príspevky: 40
Body: 5

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
silwerbow:
pribeh tvoria hraci vzajomnimi bitkami-horda vs aliancia,dotvataju ho questy...pribeh spociva v priprave na vojnove tazenie a v samotnom tazeni..je to ovela premakanejsie ako system diabla kde je malilinko questov,ktore su stale tie iste...kde neexistuje ta iskra ktoru WOW dodava pritomnost vzajomneho boja 2 stran..ked chapes co myslim.zmysluplne dialogy vytvaraju hraci,za to ze ty poznas hracov ktori ti napisu len pod za mnou alebo heal ja nemozem..je tam aj skutocna komunita,len musis mat trpezlivost..inak neviem ake su tie kvesty ked nie skutocne...

_________________
Temnota koluje v mojej krvi


Hore
 Profil ICQ  

TaliBAN
Obrázok používateľa

Založený: 13.08.2004
Príspevky: 4287
Body: 3
Bydlisko: Bansville

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Aso napísal:
silwerbow:
pribeh tvoria hraci vzajomnimi bitkami-horda vs aliancia,dotvataju ho questy...pribeh spociva v priprave na vojnove tazenie a v samotnom tazeni..je to ovela premakanejsie ako system diabla kde je malilinko questov,ktore su stale tie iste...kde neexistuje ta iskra ktoru WOW dodava pritomnost vzajomneho boja 2 stran..ked chapes co myslim.zmysluplne dialogy vytvaraju hraci,za to ze ty poznas hracov ktori ti napisu len pod za mnou alebo heal ja nemozem..je tam aj skutocna komunita,len musis mat trpezlivost..inak neviem ake su tie kvesty ked nie skutocne...

Questy? Prilis jednoduche... prines, zabi... bleh.

Ano, ak to beries ako vojnu A vs. B, tak fajn. A ja nikomu neberiem, ze by ho to mohlo bavit. Ale z mojho pohladu, boj A vs. B sa da zahrat v nejakom prastarom Doome. A tak ci tak, WoW ma blizsie k akcii, ako k RPG. Ability nerobia RPG. :P

_________________
Siel som na vylet do Himalayasu, ale stretol som tam Polyneikesa z Thebesu, a isli sme pit do Los Angelesu.


Hore
 Profil ICQ  

Cestovateľ
Obrázok používateľa

Založený: 03.10.2004
Príspevky: 40
Body: 5

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
myslim ze vyraznu rolu pri questoch zohrava nielen zadanie questov ale aj sposob plnenia questov..a prave to je pri WOW zaujimave..teamplay je pri kombinaciach abilit lepsi a tak
a myslim ze boj A vs B nieje rovnaky v napr doome a WOW-vo WOW len nechodis a klikas narozdiel od niektorych doomoviek treba aj rozmyslat
a WOW nemusi mat blizsie k akcii ak to tak zahras.ked si vyberies berserkera je jasne ze hra bude prevazne v diablo style..ak budes hrat barda,thiefa a tak tak nie.
tak kao vsetky rpg je to o roleplay-ked hrad rolepay fightra jasne ze sa ti to myli s diablom

_________________
Temnota koluje v mojej krvi


Hore
 Profil ICQ  

TaliBAN
Obrázok používateľa

Založený: 13.08.2004
Príspevky: 4287
Body: 3
Bydlisko: Bansville

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Mno, suhlas.

Jednoducho je to na mna prilis combat-oriented. Ja nemam rad boj ani len v PnP... beriem to ako nutne zlo, a ked to v hre prevazuje, tak ma to nudi.

_________________
Siel som na vylet do Himalayasu, ale stretol som tam Polyneikesa z Thebesu, a isli sme pit do Los Angelesu.


Hore
 Profil ICQ  

Murphy Payne
Obrázok používateľa

Založený: 05.02.2005
Príspevky: 1625
Body: 0
Bydlisko: Noir York City
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Silverbow napísal:
Mno, suhlas.

Jednoducho je to na mna prilis combat-oriented. Ja nemam rad boj ani len v PnP... beriem to ako nutne zlo, a ked to v hre prevazuje, tak ma to nudi.


Súhlas Silverbow. Keď v hre prevažuje boj tak to je o ničom... je lepšie keď tam je aj niečo iné... napríklad hordy dialógov... a také...

_________________
<insert cliché quote here>


Hore
 Profil  

Pútnik
Obrázok používateľa

Založený: 22.01.2005
Príspevky: 20
Body: 5
Bydlisko: Duén Canell

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Silverbow napísal:
Nie je to jedno? Ked ta bavia hry ako Diablo, tak jasne, viem si predstavit, ze to moze byt pre cloveka super. Proti gustu ziaden disputat. :P

Kto povedal ze ma bavi Diablo? Nie ze by som ho nehrala.... ale nikdy som pri tom nevydrzala dlho. Po pravde bolo na mna dost jednotvarne ( co sa o WoW zatial povedat neda). Chodis - zabijas... brr ako tu uz niektori povedali nieje dobre ked prevcazuje boj. ale tiez musim uznat ze uplne bez boja to nie je ono. Vo WoW som hrala na sarveri , kt. neni PvP ( neviem ako sa to vola - odpustte nemam na to pamät). Ved na PvP serveri by Ork nemohol tancovat s Elfom :ikonka34: . (Tam totiz musis druhemu hracovy dovolit s tebou bojovat).

_________________
No use crying over spilt blood.


Hore
 Profil ICQ  

Doomed eternally
Obrázok používateľa

Založený: 13.11.2004
Príspevky: 2819
Body: 57
Bydlisko: Košice
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Takze,ludia,poradte nejaky server neplateny,tam kde som zacal hravat,to ani nie je server.

_________________
An nescis, mi fili, quantilla prudentia mundus regatur?

Bet’ Kindlein bet’,
morgen kommt der Schwed’
morgen kommt der Oxenstjern’
der wird dem Kindlein ’s Beten lehr’n
bet’ Kindlein bet’


Hore
 Profil ICQ  

Old Elf
Obrázok používateľa

Založený: 04.10.2004
Príspevky: 2992
Body: 4
Bydlisko: UK
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Hehe, si pockas asi 2 rocky na poradny neplateny server.

_________________
Život je nanič, ale na niečom sa zabaviť treba.
Live as if your were to die tomorrow. Learn as if you were to live forever.


Hore
 Profil ICQ  

Doomed eternally
Obrázok používateľa

Založený: 13.11.2004
Príspevky: 2819
Body: 57
Bydlisko: Košice
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Uz sopm nasiel dost,nesu sice taek,ako platene,ale staci to. :D

_________________
An nescis, mi fili, quantilla prudentia mundus regatur?

Bet’ Kindlein bet’,
morgen kommt der Schwed’
morgen kommt der Oxenstjern’
der wird dem Kindlein ’s Beten lehr’n
bet’ Kindlein bet’


Hore
 Profil ICQ  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 529 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 36  Ďalšia

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 8 hostí.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun