HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 199 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 14  Ďalšia
Autor Správa

Schattenjäger Inquisitor
Obrázok používateľa

Založený: 14.05.2006
Príspevky: 21708
Body: 61
Bydlisko: Holy Terra
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
kainit: vdaka konzolam uz nevychadzaju hry podobne dobre ako Planescape
a az na konzolu vyjde Sid Meyers: Alpha Centaury, potom sa mozme bavit o fajn hrach na konzole

pamatam jednu hru, IL-2 Sturmovik sa volala. vysla roku pana na PC a bola uzasna. dala sa hrat weekendovym hracom flight simulatorov rovnako dobre ako hardcore hracom vdaka skvelym nastaveniam realicnosti
onehdy vysiel IL-2 Sturmovik: Birds of Prey co bola absolutne pokazena hra, jedna sprosta idiotska arkada len preto, ze idiotske deti vedia len zmolikat tlacitka na gamepade a nie lietat s kniplom. takze dakujem za [vymazané] hru

o "rpg" typu Dragon šmejd alebo fallout 3 pomlcim, ovladanie pre tupcov, jednoducha nekomplexna hra (i ked ten dragon age mal dobre momenty)
na druhej strane take Halo 3 hravam rad

_________________
We are the Pilgrims, master; we shall go
Always a little further: it may be
Beyond that last blue mountain barred with snow
Across that angry or that glimmering sea ...

fly me to the moon and let me dance among the stars
=][=


Hore
 Profil  

Cestovateľ

Založený: 08.05.2010
Príspevky: 47
Body: 5

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Hej tak ked chces poriadne hry najdi mi ktoru cenu za najlepsiu ... roku niaka hra co je na pc :D a nauc sa slusne vyjadrovat aspon na fore :D Ty si asi v zivote nehral pokemona ked hovoris ze monster hunter ma s tym nieco spolocne. Neviem o com sa tu bavime. Ja som hrac ktory moze mat hocijaku hru ktora vyjde (a aspon vobec viem co vychadza) a ty sa hrac obmedzeny na 10 rocne hry ktore hra stale dookola :D Vsak porovnajme si hry medzi pc a konzolami- najlepsie rpg- demon's sousl (ps3), final fantasy(iba konzoly) , vyjde valkyrie profile len na ps3, white knight chronicles (ps3)... najlepsie fpska- MAG(ps3), killzone2 (ps3), halo 3(xbox) mw2 (vsetky platformy ale ty si urcite nezahras mp lebo hry stahujes takze pre teba to nema ani vyznam 6 hodinovy singleplayer)... racing- forza (xbox), gt5 (ps3)... arkadovky- little big planet (ps3), ...strategia- halo wars (xbox)... dalsie hry co by taky "hardcore" hrac ako ty mohol poznat- metal gear solid4, god of war3, uncharted2(hra co minuly rok povyhravala vsetky ceny) Ake skvele hry ti vysli na PC a na konzolach si ich nezahram? Baldurs gate co vyslo pred 10 rokmi? Jedine co ma napada su total wary ale jednu hru obedujem pre 20 exkluzivit.
warrior- kvoli piratstvu vam na pc nevychadza uz nic :D A hovorim o tom ze treba hravat aj hry co vychadzaju nove a nie hrat stale dookola stare hry a hovorit ze som super hrac. A preto som tu spomenul demon's souls lebo je to najtahsia hra co vysla za poslednych 5-10 rokov.


Hore
 Profil  

Schattenjäger Inquisitor
Obrázok používateľa

Založený: 14.05.2006
Príspevky: 21708
Body: 61
Bydlisko: Holy Terra
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
ano, ano..cena za najlepsiu hru ma asi taku hodnotu ako cena za najlepsi film alebo knihu (tana vasilkova-kellerova... )
to co ma najviac hlasov je evidentne vzdy najlepsie ---> SMER-socialna demokracia.....

njn, nevychadza nic. pravdu mas :) a je to aj dobre, neviem co ma posledne udrzalo pri compe tak dlho ako Alpha Centauri, Hearts of Iron II&III :) posledne ten fallout III a aj to len z ucty k tradicii, vratit som sa k nemu nejako trvalo nedokazal
ale ja si rad zahram novu hru (Dragon age, mass effect som skusal a sice pekne, bavilo ale max par dni... a ten feeling, ze musim mat v ruke gamepad aby som si zahral :) nieee, dakujem ) pokial bude stat za to a nebude to nejaky nedorobeny a naivny, ale graficky krasny paskvil.

najtahsia vs najtazsia hra. sa nauc gramatiku nez na nekoho vytiahnes nech pise slusne...
este nam povedz, v com je taka tazka? treba rychlo mackat gombiky?

_________________
We are the Pilgrims, master; we shall go
Always a little further: it may be
Beyond that last blue mountain barred with snow
Across that angry or that glimmering sea ...

fly me to the moon and let me dance among the stars
=][=


Hore
 Profil  

Cestovateľ

Založený: 08.05.2010
Príspevky: 47
Body: 5

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
No potom som napisal aj najlepsie hry podla mna ak si si vsimol. Podla mna je gramaticka chyba ovela menej ako ked sa niekto nevie ani na fore kde mam moznost rozmyslenia vyjadrit inak ako nadavanim.


Hore
 Profil  

the exorcist
Obrázok používateľa

Založený: 19.02.2005
Príspevky: 3015
Body: 194
Bydlisko: Miskatonic
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
1. hentie vsemozne "ceny" niesu pre mna ziadnym meradlom kvality
2. ja sa s tebou nebavim o tom kde vychadzaju lepsie hry (nechapem preco mas stale ten pocit)
3. poznas ma evidentne lepsie ako ja sameho seba :P
4. cely cas sa hovori o hruskach a ty zacnes do mna hustit o jablkach (uz neviem ako inak ti to mam povedat, ze cely cas sa tu rozobera nieco ine)
5. uz ma to nebavi

*--* HRY SA ZJEDNODUSUJU (ZDEBILNUJU) A ZJEDNODUSUJU (ZDEBILNUJU) SA KVOLI KONZOLAM, TO JEDINE MI VADI, O TOM JEDINOM SA CELY CAS BAVIME *--*

(za poslednych 5 rokov ma nenapadna ziadna hra ktora by zobrala tak ako kedysi planescape napriklad; pacili sa mi (len tak z brucha strelim) mass effect 2,dragon age a batman arkham asylum, z konzol novy soul calibur a crisis core; my point is, ze aj ked urcite nejde o zle hry, ale jednoducho uz niesu tak komplexne a tak pohlcujuce ako tie starsie...a uz koncim, musim bezat :P

ps. ano som hulvát

_________________
""There is no worse tyranny than to force a man to pay for what he does not want merely because you think it would be good for him.""
Robert A. Heinlein


Hore
 Profil ICQ  

Schattenjäger Inquisitor
Obrázok používateľa

Založený: 14.05.2006
Príspevky: 21708
Body: 61
Bydlisko: Holy Terra
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
tak nepovedal ti, ze si [vymazaný], takze myslim easy
pre mna je totalne smiesne, ked sa niekto ohana slusnostou a pise jak mongol
sam robim preklepy a gramatika ninczen, ale aspon sa nehram na phána
komunikuje ako komunikuje, da sa mu na to odpovedat aj slusne a nadavky ignorovat

pravdou vsak je, ze do velkej miery je toto debata o trolleni, lebo nepriznas, ze PC je superior. a nielen koli hram (kere nam konzoly pokazily... kedy posledne vysla hra ako Duna I, kde sa klbila adventurka so strategiou?)
ludia chcu konzumne <>oviny... a co ine je konzola, nez vrchol konzumnej sracky.
to nieje urazka, to je fakt. zial ako v mediach mas alternativu ku konzumnym veciam, v hernom priemysle este nie

_________________
We are the Pilgrims, master; we shall go
Always a little further: it may be
Beyond that last blue mountain barred with snow
Across that angry or that glimmering sea ...

fly me to the moon and let me dance among the stars
=][=


Hore
 Profil  

Schattenjäger Inquisitor
Obrázok používateľa

Založený: 14.05.2006
Príspevky: 21708
Body: 61
Bydlisko: Holy Terra
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
bat)R(flaj napísal:
ps. ano som hulvát


zly zly vycapat lopárikom!!

_________________
We are the Pilgrims, master; we shall go
Always a little further: it may be
Beyond that last blue mountain barred with snow
Across that angry or that glimmering sea ...

fly me to the moon and let me dance among the stars
=][=


Hore
 Profil  

Cestovateľ

Založený: 08.05.2010
Príspevky: 47
Body: 5

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Nepriznam ze je superior lebo hry co tu vypisujete som hral pred piatimi rokmi a nic nove ste tu nevytiahli.


Hore
 Profil  

Murphy Payne
Obrázok používateľa

Založený: 05.02.2005
Príspevky: 1625
Body: 0
Bydlisko: Noir York City
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
lol man, split this shit, clovek si pride precitat o the bitcherovi a najde ich tu celu kopu.

_________________
<insert cliché quote here>


Hore
 Profil  

Schattenjäger Inquisitor
Obrázok používateľa

Založený: 14.05.2006
Príspevky: 21708
Body: 61
Bydlisko: Holy Terra
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Kainit napísal:
Nepriznam ze je superior lebo hry co tu vypisujete som hral pred piatimi rokmi a nic nove ste tu nevytiahli.


cim to asi tak bude...

_________________
We are the Pilgrims, master; we shall go
Always a little further: it may be
Beyond that last blue mountain barred with snow
Across that angry or that glimmering sea ...

fly me to the moon and let me dance among the stars
=][=


Hore
 Profil  

TaliBAN
Obrázok používateľa

Založený: 13.08.2004
Príspevky: 4287
Body: 3
Bydlisko: Bansville

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Kainit napísal:
Nepriznam ze je superior lebo hry co tu vypisujete som hral pred piatimi rokmi a nic nove ste tu nevytiahli.

Naco vytahovat, ked si to vytiahol sam (Total Wary)? Ked si zahras na konzole Civilku, Heroes alebo nejake RPG kde sa aj pouziva mozog a nie len klika jak [vymazané], tak potom mozes vobec zacat uvazovat, ze sa konzoly priblizuju aspon na par svetelnych rokov PC.

Furt radsej budem mat komp kde si zahram Planescape, BG, JA2 a ine dobre hry, plus de facto vsetko co stoji za to z konzol (Bitcher, FO3, DA, ME, GH) a nezahram si leda tak nejake turbo[vymazané] pseudorpg ala Final Craptasy XYZ, ako konzolu kde stoji za zahratie tak 5 hier dokopy.

_________________
Siel som na vylet do Himalayasu, ale stretol som tam Polyneikesa z Thebesu, a isli sme pit do Los Angelesu.


Hore
 Profil ICQ  

Cestovateľ

Založený: 08.05.2010
Príspevky: 47
Body: 5

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Rpg kde pouzivas mozog? Demons souls, white knight chronicles, 3d dot game heroes. Napisal som ti tolko exkluzivit a ty napises 5 hier dokopy? :D S ignorantmi sa neoplati hadat.


Hore
 Profil  

Schattenjäger Inquisitor
Obrázok používateľa

Založený: 14.05.2006
Príspevky: 21708
Body: 61
Bydlisko: Holy Terra
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Kainit napísal:
S ignorantmi sa neoplati hadat.

second to that...

akurat by ma zaujmalo, co je white knight chronicles..
znie to jak zivotopis Iana Stuarta :D

bílí ritíř jede tmou, bílej meč má nad hlavou...

_________________
We are the Pilgrims, master; we shall go
Always a little further: it may be
Beyond that last blue mountain barred with snow
Across that angry or that glimmering sea ...

fly me to the moon and let me dance among the stars
=][=


Hore
 Profil  

Cestovateľ

Založený: 08.05.2010
Príspevky: 47
Body: 5

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
UTFG


Hore
 Profil  

Schattenjäger Inquisitor
Obrázok používateľa

Založený: 14.05.2006
Príspevky: 21708
Body: 61
Bydlisko: Holy Terra
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Kainit napísal:
UTFG


vs

Citácia:
a nauc sa slusne vyjadrovat aspon na fore


F-word je slusne sa vyjadrovat? ts ts ts...

_________________
We are the Pilgrims, master; we shall go
Always a little further: it may be
Beyond that last blue mountain barred with snow
Across that angry or that glimmering sea ...

fly me to the moon and let me dance among the stars
=][=


Hore
 Profil  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 199 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 14  Ďalšia

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 16 hostí.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun