HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 105 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Ďalšia
Autor Správa

Commander
Obrázok používateľa

Založený: 04.04.2006
Príspevky: 9934
Body: 398
Bydlisko: Trvale
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Tak musim povedat, ze uz na strednej obtiaznosti je to citelne lahsie. Obzvlast koli augmented realite (vysvietene usables, navigacia k cielom), mam pocit, ze aj viac praxis kitov alebo aspon viac XP. Na najlahsej obtiaznosti to musi byt uz uplny oddych :)
Ale kvitujem, ze sa to da takto relaxacne hrat a skusat si rozne varianty subquestov.

_________________
Obrázok
"He who controls the past commands the future, He who commands the future, conquers the past."
--Kane--


Hore
 Profil  

I am your father!
Obrázok používateľa

Založený: 16.07.2004
Príspevky: 6471
Body: 222
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Na Steame na to maju tento vikend zlavu 66% (17 eur), celkom to zvazujem, oplati sa to?

Som jednym z mala ludi, ktorym povodne Deus Ex velmi nesadlo, na druhu stranu System Shock je jedna z mojich top hier.

Kolko to asi trva dohrat?

A da sa to hrat tak "relaxacne", par hodin to tyzdna? Alebo sa v tom clovek potom strati?

_________________
Tak sme konečne so ženou boli v tom Westerose.
- sent from my iPhone


Hore
 Profil ICQ  

vajco
Obrázok používateľa

Založený: 01.08.2004
Príspevky: 1844
Body: 135
Bydlisko: Blava
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
tak ked chces definitive rozhodnutie, spirat si to aspon skrz intro a uvidis :) ale podla mna sa oplati, ak mas dost chechtakov na jedlo

a da sa to hrat aj casually si myslim

_________________
Juro alias Archi


Hore
 Profil ICQ  

Legenda
Obrázok používateľa

Založený: 01.08.2004
Príspevky: 1040
Body: 43
Bydlisko: Kosice
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Casualy sa da hrat vsetko :)
Kazdopadne hra je to fajna, akurat to dohravam, zabil som s tym velku cast tyzdna, osobne vidim hraciu dobu (cisty cas) tak na 40 hodin, zalezi od toho ci to pojdes ako strielacku alebo thief-like.
A za 17e, preco ne. Pripadne stahni, odskusaj.

_________________
Go for the beer Boo! GO FOR THE BEER!!!!
WAAAAAAGH!!!


Hore
 Profil ICQ  

Commander
Obrázok používateľa

Založený: 04.04.2006
Príspevky: 9934
Body: 398
Bydlisko: Trvale
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Deus ma silnu atmosferu, dobry pribeh (predsalen to tam imo v kritckom momente statocne zakrivalo a padlo na kolena koli nemoznosti nieco dopovedat a vyriesit).
Ak ta bavi cyberpunk aspon trochu toto ta chyti. Kedze sneakovanie je tentokrat aj o inom nez ist krokom miesto behu dava to hre nieco co jednotke miestami dost chybalo. Konspiracie, vlada nad svetom ... to vsetko tam je.
No a hlavne je to naozaj variabilna hra. To kde v hlavnom pribehu skor ci neskor pride na zamavanie logikou, v jednotlivyvh misiach ta to vobec nemusi trapit a cestu si volis podla toho ako si vyskladas augmentacie. Velmi silny element vdaka ktoremu som mal opat pocit, ze hram RPG.

_________________
Obrázok
"He who controls the past commands the future, He who commands the future, conquers the past."
--Kane--


Hore
 Profil  

I am your father!
Obrázok používateľa

Založený: 16.07.2004
Príspevky: 6471
Body: 222
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Tak uz sa to stahuje, kupil som rovno aj DLCka, lebo sa to vsetko voslo to 20 eciek.

Som zvedavy.

_________________
Tak sme konečne so ženou boli v tom Westerose.
- sent from my iPhone


Hore
 Profil ICQ  

Legenda
Obrázok používateľa

Založený: 01.08.2004
Príspevky: 1040
Body: 43
Bydlisko: Kosice
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Hm len skoda ze ku koncu hry mas fakt ze vsetky augmentacie...
A prepojenie medzi hrou a datacom je vskutku divne...

_________________
Go for the beer Boo! GO FOR THE BEER!!!!
WAAAAAAGH!!!


Hore
 Profil ICQ  

Commander
Obrázok používateľa

Založený: 04.04.2006
Príspevky: 9934
Body: 398
Bydlisko: Trvale
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Mat vsetky augmentacie sa mi nestalo ano ked som to hral na strednej obtiaznosti na najvyssej uz vobec nebola sanca.

_________________
Obrázok
"He who controls the past commands the future, He who commands the future, conquers the past."
--Kane--


Hore
 Profil  

Dobrodruh
Obrázok používateľa

Založený: 02.04.2007
Príspevky: 53
Body: 29
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Will napísal:
Mat vsetky augmentacie sa mi nestalo ano ked som to hral na strednej obtiaznosti na najvyssej uz vobec nebola sanca.

Veľmi závisí od štýlu hry. Ak skúmaš všetky možné cesty/riešenia, používaš hacking namiesto zadávania získaných kódov, plníš side questy a volíš "správne" dialógy, bez problémov môžeš mať všetko aj na najvyššej obtiažnosti. Mne na konci reálne chýbali dva praxis body do plného počtu, a to na Give me Deus Ex/Pacifist, kde som sa podľa možnosti vyhýbal konfrontácii.

V konečnom dôsledku je to viac-menej jedno, keďže približne tretina augmentácií je buď prakticky zbytočná (Hacking: Fortify) alebo sa tomu veľmi blíži (Hyper-Oxygenation, Flesh Suppressant), alebo je zbytočná pre istý štýl hry (stealth/combat). V tomto mi prišiel výrazne lepší systém z pôvodného Deus Ex, kde si musel voliť buď-alebo.

Annun napísal:
Tak uz sa to stahuje, kupil som rovno aj DLCka, lebo sa to vsetko voslo to 20 eciek.

Som zvedavy.

Annun: Jedna rada -- ak by si zvolil pacifistický štýl hry, priprav sa vopred na to, že sú tam 4 nepreskočiteľné (a celkovo oproti zvyšku hry veľmi slabé) súboje s bossmi (už sa to spomínalo vyššie), na ktoré je vhodné sa vopred pripraviť. Špeciálne ten prvý je celkom výrazne nepríjemný, ak sa k nemu dostaneš vyzbrojený iba uspávacími šípkami.

Obrázok


Hore
 Profil  

Legenda
Obrázok používateľa

Založený: 01.08.2004
Príspevky: 1040
Body: 43
Bydlisko: Kosice
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Tam mi pomohli emp granaty... A vlastne zatial na akykolvek boj s bossmi (tie dva co som mal) mi emp granaty boli dobre, rozhodne ich zbieraj.

Co sa tyka komplet augmentacii... Ano ked ides shoot 'em all stylom tak rozhodne mat nebudes, kedze to mas tak 10 expov za cloveka, ked ides stealth, takedown stylom, 50xp za cloveka :) Plus ghost a smooth operator bonusy a hned sa to nazbiera.
Na druhu stranu, 2/3 tych augmentacii su fakt bud nanic alebo len nieco co sa hodi pouzit z casu na cas a trocha ti to urychli hru. Nic co by nevyriesil save/load a sledovanie strazi.

Jedine co ma sere ze sa mi dobija baterka len na jednu, sux

_________________
Go for the beer Boo! GO FOR THE BEER!!!!
WAAAAAAGH!!!


Hore
 Profil ICQ  

Tommy
Obrázok používateľa

Založený: 05.03.2005
Príspevky: 1560
Body: 46
Bydlisko: Somewhere far beyond reality...
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
hm... tak neviem co som robil zle ale skoro celu hru (okrem dvoch, troch pasazi) som isiel stealth (najtazsia obtiaznost) a na konci som mal praxisov tak mozno polovicu iba

inak bossovia boli pain in the ass, hlavne ta zenska co bola ako druha, ten komix to pekne vystihol.. asi jedina real slabina tej hry to boli tieto fighty

_________________
meh.


Naposledy upravil Wolf dňa Po. 27. Feb 2012, 17:34, celkovo upravené 1 krát.

Hore
 Profil ICQ  

I am your father!
Obrázok používateľa

Založený: 16.07.2004
Príspevky: 6471
Body: 222
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
O tych bossoch som si uz precital na wikipedii, najviac ma pobavila perla

Citácia:
Square Enix had outsourced the development of the boss fights to GRIP Entertainment.


Ako clovek co sa pohybuje v IT som nad tymto uronil sladkokyslu slzu.

_________________
Tak sme konečne so ženou boli v tom Westerose.
- sent from my iPhone


Hore
 Profil ICQ  

Legenda
Obrázok používateľa

Založený: 01.08.2004
Príspevky: 1040
Body: 43
Bydlisko: Kosice
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Wolf napísal:
hm... tak neviem co som robil zle ale skoro celu hru (okrem dvoch, troch pasazi) som isiel stealth (najtazsia obtiaznost) a na konci som mal praxisov tak mozno polovicu iba

inak bossovia boli pain in the ass, hlavne ta zenska co bola ako druha, ten komix to pekne vystihol.. asi jedina real slabina tej hry to boli tieto fighty


Dunno, na druhu stranu vsetko hackujem, preleziem kazdu moznu ventilacnu sachtu a prerazim kazdu stenu co najdem, kupim kazdy praxis kit co mozem, akurat som odplaval z hengshai a do komplet augmentacii mi chyba mozno tak 25 bodov.

Hm, neviem neviem ale tie bossfighty mi pridu strasne lahke, hodis empt, strielas, hodis dalsie emp strielas dalej a takto dookola. Uvidime tie posledne dva :)

_________________
Go for the beer Boo! GO FOR THE BEER!!!!
WAAAAAAGH!!!


Hore
 Profil ICQ  

Tommy
Obrázok používateľa

Založený: 05.03.2005
Príspevky: 1560
Body: 46
Bydlisko: Somewhere far beyond reality...
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
oni niesu zas as tak tazke to je true.. len na prvy som nabehol skoro bez nicoho, lebo nac su mne zbrane a pri zenskej som nemal emp akurat... posledne dva som prave dal uplne easy - v tretom som pouzil moj max upgrade revolver a na posledny tam bola ta plazma pohodena alebo co...
skor nez ze by ale boli tazke boli proste uplne out of place v tej hre a nedavali ti ziadnu moznost na rozdiel od hocicoho ineho co si v tej hre prechadzal

_________________
meh.


Hore
 Profil ICQ  

Dobrodruh
Obrázok používateľa

Založený: 02.04.2007
Príspevky: 53
Body: 29
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Najjednoduchšie riešenie je upgradnutý Typhoon, s ním každý súboj (okrem posledného, ktorý funguje inak) trvá zhruba 4 sekundy (jedno použitie, druhé použite, koniec). Je to skoro až cheat, ale vzhľadom k tomu, že sú tie súboje nielen výrazne nezábavné, ale vo všeobecnosti absolútne nezapadajú do atmosféry a designu hry, mi to príde ako vykúpenie, ktoré stojí akurát tie tri praxis pointy navyše.

Annun: Ten outsourcing je smutný sám osebe, ale ešte nepochopiteľnejšie mi pripadá, prečo to tam nakoniec nechali, keď si boli sami vedomí, ako veľmi je to zlé (a kritizovali to následne všetky recenzie). Chápem, že nemali čas urobiť to "správne" (ako v Missing Linku), ale aj nič mi príde výrazne lepšie, než toto a aj z hľadiska príbehu sú všetky tie súboje úplne nadbytočné a dali by sa jednoducho obísť...


Hore
 Profil  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 105 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Ďalšia

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 14 hostí.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun