HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 19 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2
Autor Správa

I am your father!
Obrázok používateľa

Založený: 16.07.2004
Príspevky: 6471
Body: 222
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou




OMG.

Vyzera to prenadherne.

A vsetky tie krasne lode, ktore podla vsetkeho nebudem moct priamo pilotovat! Dufam, ze to mody poriesia.

_________________
Tak sme konečne so ženou boli v tom Westerose.
- sent from my iPhone


Hore
 Profil ICQ  

I am your father!
Obrázok používateľa

Založený: 16.07.2004
Príspevky: 6471
Body: 222
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
No, tak Rebirth je von uz par dni a podla vsetkeho je to celkom sracka.

V den vydania egosoftacke fora doslovne explodovali, serveri boli dole, nedalo sa tam ani prihlasit. RPS napisalo velmi vlazne a opatrne "first look", kade-tade na nete sa zacinali objavovat negativne komentare a cele to vyzeralo podozrivo.

Den na to potom zacali fora normalne fungovat a ukazal sa velmi skaredy obrazok. Na 1 pozitivny thread pripada 10 negativnych, stari aj novi uzivatelia viac menej nadavaju na tie este veci. Hra je podla nic uplne zle navrhnuta, absolutne zabugovana (uz aj vysiel prvy patch), nudna, skareda a smiesna.

Ja som si to dva dni cital a potom mi nedalo a hru spiratil (nastastie som to nemal preordernute, lebo som mal od zaciatku o tom mierne zmiesane pocity a bohuzial demo neexistuje), ze sa reku pozriem co a ako a aspon to na chvilku vyskusam. Momentalne urcite nemam odvahu dat za to tych 40 eciek (ci kolko) co za to pytaju.

Po 20 minutach tichej fascinacie som to vypol a odinstaloval.

1. hra vyzera hnusne a ide nenormalne pomaly. Na viac menej plnych detailoch a ful HD to na telke vyzera horsie ako X3 AP (porovnal som to), je to cele nejake zelene, neostre, rozmazane, samy shader efekt a nic pod tym. Textury su dost low-res, na niektorych miestach normalne vidno prechody medzi nimi, NPCcka vyzeraju ako druhotriedne zombie z hororoveho filmu. Kokpit je OBROVSKY a zabera snad tretinu obrazovky, neda sa vypnut, neda sa zmenit kamera. UI je uchylne a to hovorim ako clovek, co tuto seriu hra od X2 a dobre vie, ze UI nikdy nebola jej silna stranka.
2. niektore napady su uplne sialene - preco musim chodit po stanici a klikat na jednotlive postavicky len aby som zistil, co sa da kupit a za kolko? To sa naozaj neda vyriesit cez jedno menu, alebo aspon na jednom mieste? Preco musim double-klikat na sialene male ikonky okolo stanic, aby som vedel pristat, ci komunikovat? Kde je autopilot? Komu prislo ako dobry napad napchat do kazdej stanice do krabic tovar, ktory mam potom ja "kradnut"? Wtf.
3. mapy su nepouzitelne
4. pribeh vyzera byt zatial rovnako debilny a nedavajuci zmysel ako v ostatnych Xkach.
5. text je na full HD taky maly, ze je viac menej necitatelny. Kuriozne ale nie vsetok text.
6. otrasne sa to ovlada. Podla vsetkeho to je navrhnute pre XBox controller s ktorym som to zatial neskusal, ale pre klavesnicu + mys to je dost zle.

Moj plan je momentalne dat tomu par dni a potom to skusit este raz, zrejme s controllerom. Mozno sa to zlepsi. Neviem.

V kazdom pripade takuto negativnu reakciu do samotnej Egosoft komunity som este nikdy nevidel, vyzera to dost smutne, o to skor, ze to je jedna z tych vyspelejsich a rozumnejsich komunit.

_________________
Tak sme konečne so ženou boli v tom Westerose.
- sent from my iPhone


Hore
 Profil ICQ  

I am your father!
Obrázok používateľa

Založený: 16.07.2004
Príspevky: 6471
Body: 222
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Na druhu stranu Rebirth vyprovokovalo minimalne jedneho nasrateho skota (?) aby spravil videorecenziu:



Zatial mi to prinieslo viac radosti, nez hra samotna. :)

_________________
Tak sme konečne so ženou boli v tom Westerose.
- sent from my iPhone


Hore
 Profil ICQ  

I am your father!
Obrázok používateľa

Založený: 16.07.2004
Príspevky: 6471
Body: 222
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
RPS spravilo Wot I Think: http://www.rockpapershotgun.com/2013/11 ... x-rebirth/

Je to velmi smutne.

Asi zmenim svoj povodny plan a uz sa k tomu nevratim vobec.

Aj tak, vyslo Enemy Within pre XCOM povedal som si, ze skusim prvy krat Ironman, tak preco travit cas na pokazenymi hrami.

_________________
Tak sme konečne so ženou boli v tom Westerose.
- sent from my iPhone


Hore
 Profil ICQ  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 19 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 18 hostí.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun