HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 56 ]  Prejsť na stránku 1, 2, 3, 4  Ďalšia
Autor Správa

I am your father!
Obrázok používateľa

Založený: 16.07.2004
Príspevky: 6471
Body: 222
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Hra to tu niekto?

Ja som si to kupil este ako Alpha verziu a relativne rychlo som sa stal zavisly, milujem Lego a toto bolo tomu celkom podobne, len v pocitacovej verzii. Clovek si stavia blbosti, zabija zombikov (ak chce) a bavi sa.

Nehram to velmi casto, ale za ten cas som uz co-to postavil.

Mate nejake kreacie, ktorymi sa chcete pochvalit? Osobne mam rozohraty vlastne uz skoro od zaciatku ten isty svet, mam malu kvazi-stredoveku dedinku, ktoru teraz budujem, majak, celkom rozlahle bane, hrad a metro system ktory to cele spaja (na to som hrdy).

Nejake zaujimave mechanizmy? Ja som sa bohuzial este k redstonu az tak nedostal, okrem toho metra mam tak akurat jednu automaticku 3x6 branu postavenu z pistonov a stupidny blikaci system na majaku.

Poukazujte obrazky, ak mate. (ja som teraz v praci a nemam to po ruke, ale ak bude zaujem, postnem)

Momentalne to hram na Peaceful, lebo pri stavani ma prisery otravuju a pozabijal som ich uz take kvanta, ze o material nemam nudzu.

A tesite sa na Adventure Update?

Inak ak mate radi podobne veci, doporucujem http://www.minecraftforum.net/daily-diamond/ , kazdy den tam je jedno video zaujimavych kreacii v Minecrafte.

Napriklad toto:
Spoiler! :


alebo toto:



alebo toto!



A naposledy mi vyrazila dych komplet prerabka Stredozeme (http://www.youtube.com/watch?v=QhksNvUwaRc - video ma 46 min, ale niektore z tych veci co ukazuju su prekrasne, napriklad Moria, alebo roklinka).

_________________
Tak sme konečne so ženou boli v tom Westerose.
- sent from my iPhone


Naposledy upravil Annun dňa St. 17. Aug 2011, 9:34, celkovo upravené 1 krát.

Hore
 Profil ICQ  

Legenda

Založený: 20.07.2004
Príspevky: 1779
Body: 213
Bydlisko: Bratislava
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
mne vyrazilo dych toto




ale inak ma moc minecraft neoslovil

ale paci sa mi jeho 2d "klon" terraria


_________________
"Si vis pacem, para bellum" ("If you wish for peace, prepare for war") -"Publius Flavius Vegetius Renatus"

hell yeah


Hore
 Profil ICQ  

Legenda
Obrázok používateľa

Založený: 07.10.2004
Príspevky: 7236
Body: 121
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
hraval/m (teraz mam pauzu) multiplayer na serveri aurora, prezil som tam uz dva restartovacie cykly pricom uz by mal byt svet permanentny, momentalne mam uchyteny celkom lukrativny pozemok na hranici respawnu a kedze som mal dlho pauzu susedia uz stihli porobit kopu kreacii a co sa mi paci nejak sme sa nahodou trafili do architektonickeho stylu takze to vsetko zapada, ked budem mat viac osobneho volna tak postnem viac a porobim screenshoty

_________________
Blep


Hore
 Profil  

I am your father!
Obrázok používateľa

Založený: 16.07.2004
Príspevky: 6471
Body: 222
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Urcite daj obrazky, som zvedavy, ako to vyzera na takom beznom MP serveri.

Ja hram cisto single, bojim sa, ze ak by som zacal MP, zacalo by mi to neumerne zrat cas.

Inak vy to hravate normalne survival? Kazdy block si najprv poctivo vytazite a v noci vytahujete dlhe noze, alebo to je cisto len o stavani a o suroviny sa staraju modi?

_________________
Tak sme konečne so ženou boli v tom Westerose.
- sent from my iPhone


Hore
 Profil ICQ  

Legenda
Obrázok používateľa

Založený: 07.10.2004
Príspevky: 7236
Body: 121
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
hravame survival ale mame zakazany griefing, na pvp mame skylands, co je alternativny svet do ktoreho sa ide cez portal, suroviny su vsetko poctivo vytazene, raz za cas modi urobia tzv farm world, ale nikdy som v nom nebol, je to hlavne preto ze ludia velmi rychlo vytazili pobrezia kvoli piesku, inak mame kopu uzirocnych pluginov napriklad na zatvaranie skriniek, mesta, ekonomiu etc...

sme celkom peaceful komunita, niekedy mam chut zahrat si agresivnejsi survival ale pvm, nie pvp, su servre robene tak ze zombici napriklad mozu rozbijat kocky, to by som chcel skusit niekedy, ale na aurore som zatial stastny

http://www.auroramc.net/


bojim sa endermana

_________________
Blep


Hore
 Profil  

Ja XXII.
Obrázok používateľa

Založený: 02.03.2011
Príspevky: 2155
Body: 21
Bydlisko: Pressburg
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Minecraft je super, a ak by si niekedy chcel vyskúšať, tak si môžeš kľudne dať aj taký private game cez hamachi :)

Ja som hrával dávnejšie na rakete, ale dostal som ban, bo som bol zvyknutý na SP a tak som si zobral z jednej truhlice cudzie diamanty...

Je kopa možností na minecrafte, ako napríklad skiny, mody a dokonca aj servery majú veľa nových vecí.. napríklad nedávno na jeden nahodili niečo na štýl MMORPG... Ale radšej Annunovi nebudem o tom hovoriť, lebo by mu to naozaj začalo žrať čas :)


Hore
 Profil ICQ  

Legenda
Obrázok používateľa

Založený: 07.10.2004
Príspevky: 7236
Body: 121
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
vola sa to mcmmo, ale neni to take zhave, proste sa daju levelovat jednotlive skilly a padaju ti lepsie dropy, popripade pri akrobacii mas sancu rollnut pad, najlepsie tam je opravovanie

_________________
Blep


Hore
 Profil  

I am your father!
Obrázok používateľa

Založený: 16.07.2004
Príspevky: 6471
Body: 222
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Ozzy napísal:
hravame survival ale mame zakazany griefing, na pvp mame skylands, co je alternativny svet do ktoreho sa ide cez portal, suroviny su vsetko poctivo vytazene, raz za cas modi urobia tzv farm world, ale nikdy som v nom nebol, je to hlavne preto ze ludia velmi rychlo vytazili pobrezia kvoli piesku, inak mame kopu uzirocnych pluginov napriklad na zatvaranie skriniek, mesta, ekonomiu etc...

sme celkom peaceful komunita, niekedy mam chut zahrat si agresivnejsi survival ale pvm, nie pvp, su servre robene tak ze zombici napriklad mozu rozbijat kocky, to by som chcel skusit niekedy, ale na aurore som zatial stastny

http://www.auroramc.net/


fiha, tak pozrel som si mapu servera a ludia sa tam ocividne vyhraju, niektore kreacie vyzeraju uzasne (companion cube :) )

ja som rozmyslal, ze si to pomodifikujem, ale kym bol este taky divoky development cycle, kazdy tyzden bol update a potom to treba vzdy riesit, tak som sa na to vykaslal a hram vanillu

plus tajne dufam ze ten novy adventure update prinesie kopec z tych veci co si spominal

Ozzy napísal:
bojim sa endermana

Pacil sa mi Notchov clanok o geneze tej prisery, napad s tym, ze zautoci az ked od neho odvratis zrak, mi pride celkom genialny.

Tu su nejake obrazky mojich vytvorov, nemam odfotene nic spod zeme okrem metra, mozno neskor.

Spoiler! :
Obrázok
Ten hnusny sandstone barak napravo som uz prerobil, vyzera podstatne lepsie (sikma strecha, okenice...), teraz rozmyslam co s tym hnusnym bielym. Chcem to stavat ako stredoveke mestecko, ale je to proces.

Obrázok
Dom lesnika.

Obrázok
Hrad.

Obrázok
Salas.

Obrázok
Majak a strazne veze.

Obrázok
Metro. Prepnutim paky sa ovlada destinacia.

_________________
Tak sme konečne so ženou boli v tom Westerose.
- sent from my iPhone


Hore
 Profil ICQ  

Ja XXII.
Obrázok používateľa

Založený: 02.03.2011
Príspevky: 2155
Body: 21
Bydlisko: Pressburg
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
no na to, že nemáš invedit, tak veľmi pekné stavby :)
ja stavám v inom archytektonickom štýle a využívam veľa skla pod vodou (niečo v štýle Antarktída pod podou, pod sklenenou strechou)
a ešte mám dva také domy, čo by si v reále postavil len mafián :D pohľadám fotky na steame

ináč, stiahol som si MC zadara


Hore
 Profil ICQ  

Dreamer
Obrázok používateľa

Založený: 23.01.2005
Príspevky: 1453
Body: 8
Bydlisko: Trencin/Brno
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Hravam uz asi polroka. Asi jedina hra, ktoru som si sam kupil lol :lol:

Singleplayer mam uz asi treti svet, lebo ma to vzdy po nejakom case omrzi a aj to uz som na inej lokacii nez som zacinal...

Multiplayer som dlho nevedel najst nejaky dobry server, nakoniec som zakotvil na jednom co sa vola BuildCraft, nie je zly a je celkom zabezpeceny proti grieferom, takze pohoda :)

moja semi-automaticka farma s pistonmi a vodnym dopravnym systemom:


obrazky coming soon.

_________________
We are the wounds and the great cold death of the earth
http://last.fm/user/vampirequicky


Hore
 Profil ICQ Facebook  

I am your father!
Obrázok používateľa

Založený: 16.07.2004
Príspevky: 6471
Body: 222
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Weerty napísal:
ja stavám v inom archytektonickom štýle a využívam veľa skla pod vodou (niečo v štýle Antarktída pod podou, pod sklenenou strechou)

taky malicky podvodny mam aj ja jeden (nie je na obrazkoch), ale zvonku je strasne skaredy, mam ho na zozname, chcem ho prerobit aby tematicky zapadol

Quicky napísal:
Singleplayer mam uz asi treti svet, lebo ma to vzdy po nejakom case omrzi a aj to uz som na inej lokacii nez som zacinal...

ja som za cely cas mal svety len dva, ked sa preslo na Betu, musel som stary zahodit, lebo sa vsetko pokazilo.

dufam ze to teraz nebudem musiet spravit znova, lebo konecne mam natazene dost aj na vacsie projekty a nechce sa mi tazit znova.

Quicky napísal:
moja semi-automaticka farma s pistonmi a vodnym dopravnym systemom:

toto je super! jednoduche a efektivne. paci mi sa fancy anglicke video a na tabuli napis "Zber". :)

rozmyslal som nad niecim podobnym, ale vyplytval som vsetok redstone na to metro (tahal som kable cez pol mapy tam a spat), tak teraz zbieram rucne. mozno neskor

inak co to je za texturepack?

_________________
Tak sme konečne so ženou boli v tom Westerose.
- sent from my iPhone


Hore
 Profil ICQ  

Dreamer
Obrázok používateľa

Založený: 23.01.2005
Príspevky: 1453
Body: 8
Bydlisko: Trencin/Brno
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Hej ten "Zber" som tam dal, ked som to staval, aby tam nieco bolo a az na tom videu som si to vsimol znovu, ale znovu nahravat sa mi to nechcelo :lol:

texturepack je Dokucraft, bohhuzial ho prestali update-ovat a zdrojove textury dali ako free-to-use, takze teraz sa na MC forach objavuju jeho fan klony a rozne fan updaty.

_________________
We are the wounds and the great cold death of the earth
http://last.fm/user/vampirequicky


Hore
 Profil ICQ Facebook  

Ja XXII.
Obrázok používateľa

Založený: 02.03.2011
Príspevky: 2155
Body: 21
Bydlisko: Pressburg
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Tvoj patent tá farma? lebo niečo podobné som už videl, ale ináč bomba

Keď tak nejaké umenie z mojho sveta (New World 1)
Spoiler! :
Obrázok
Obrázok
Obrázok


Ináč Annun čo by si povedal na Annun minecraft server? Ak máš server, tak by sme mohli hodiť nejaký private naň čo ty na to?


Hore
 Profil ICQ  

Dreamer
Obrázok používateľa

Založený: 23.01.2005
Príspevky: 1453
Body: 8
Bydlisko: Trencin/Brno
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Patent ako patent....Tiez som podobne uz videl, urcite pistony a vodu pouzit na farmenie nenapadlo len mna :P . Ale toto som cele staval sam, aj redstone kable som si sam navrhol bez tutorialov atd....

_________________
We are the wounds and the great cold death of the earth
http://last.fm/user/vampirequicky


Hore
 Profil ICQ Facebook  

I am your father!
Obrázok používateľa

Založený: 16.07.2004
Príspevky: 6471
Body: 222
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Weerty napísal:
Ináč Annun čo by si povedal na Annun minecraft server? Ak máš server, tak by sme mohli hodiť nejaký private naň čo ty na to?

Bohuzial moj 24/7 server by Minecraft neutiahol.

A mat pusteny nonstop desktop kvoli minecraftu, to by som sa nedoplatil na elektrine.

Jedine ze by sa nejako dohodlo vzdy na nejaky cas kedy by sme si zahrali, ale to nevidim realne, plus muselo by nas byt viac ako dvaja aby to malo zmysel.

_________________
Tak sme konečne so ženou boli v tom Westerose.
- sent from my iPhone


Hore
 Profil ICQ  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 56 ]  Prejsť na stránku 1, 2, 3, 4  Ďalšia

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 11 hostí.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun