HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 305 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 21  Ďalšia
Autor Správa

Legenda
Obrázok používateľa

Založený: 07.10.2004
Príspevky: 7236
Body: 121
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
ja som pozeral aj na veci priamo z ich stranky

ak uz opravili ikonkovy inventar tak super, ale grafickeho stylu wowka sa nezbavili, a to ako hovorim disproporcne postavy a krive prostredie

_________________
Blep


Hore
 Profil  

Commander
Obrázok používateľa

Založený: 04.04.2006
Príspevky: 9934
Body: 398
Bydlisko: Trvale
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Pocheckujem cez vikend aky je posledny status ...

_________________
Obrázok
"He who controls the past commands the future, He who commands the future, conquers the past."
--Kane--


Hore
 Profil  

Chaos Sorcerer
Obrázok používateľa

Založený: 05.03.2005
Príspevky: 1277
Body: 16
Bydlisko: the Screaming Vortex
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Ozzy napísal:
ja som pozeral aj na veci priamo z ich stranky

ak uz opravili ikonkovy inventar tak super, ale grafickeho stylu wowka sa nezbavili, a to ako hovorim disproporcne postavy a krive prostredie


Inventár je fajn imo, veci zaberajú buď 1 alebo 2 sloty, i keď všetky sú imo dosť prťavé na rozoznávanie nejakých detailov. S tým grafickým štýlom stále neviem čo máš, ku komiksovosti WC3 či WoW to má imo ďaleko (istá classic SnS fantasy štylizovanosť tam je, ale ak ti vadí už to, tak to si vôbec v nesprávnom žánri skôr), proporcie sa mi zdajú ok (byť klasický Blizz trademark ala mäsitý barbar stále existuje, ale ten ma zaujíma najmenej, imo always most boring so whatever), krivé sa mi to nezdá, nech pozerám ako chcem, vidím rovné stĺpy a pekné dvere, ale tak možno máme celkovo iné vnímanie reality, ktovie.

btw: ofic. stránka nie je aktuálna cca od late 2009, takže na tú by som sa nespoliehal (same shit ako bolo u SC2)

_________________
Chaos is the only answer


Hore
 Profil ICQ Facebook  

Legenda
Obrázok používateľa

Založený: 07.10.2004
Príspevky: 7236
Body: 121
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
takto mi len bez argumentacie protirecis, nuz supni aktualne screeny alebo video, nech sa sam presvedcim

_________________
Blep


Hore
 Profil  

Schattenjäger Inquisitor
Obrázok používateľa

Založený: 14.05.2006
Príspevky: 21708
Body: 61
Bydlisko: Holy Terra
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
som rad, ze do niektorych debat sa nezapajam :)

_________________
We are the Pilgrims, master; we shall go
Always a little further: it may be
Beyond that last blue mountain barred with snow
Across that angry or that glimmering sea ...

fly me to the moon and let me dance among the stars
=][=


Hore
 Profil  

Chaos Sorcerer
Obrázok používateľa

Založený: 05.03.2005
Príspevky: 1277
Body: 16
Bydlisko: the Screaming Vortex
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Ozzy napísal:
takto mi len bez argumentacie protirecis, nuz supni aktualne screeny alebo video, nech sa sam presvedcim


Husky
HD
Day9

Sorry, nenapadlo ma to skorej, v hlave trošku životne závažnejšie problémy. :oops:

_________________
Chaos is the only answer


Hore
 Profil ICQ Facebook  

Legenda

Založený: 20.07.2004
Príspevky: 1779
Body: 213
Bydlisko: Bratislava
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Aeris napísal:
Iku komiksovosti WC3 či WoW to má imo ďaleko (istá classic SnS fantasy štylizovanosť tam je, ale ak ti vadí už to, tak to si vôbec v nesprávnom žánri skôr)


a uz presne viem co mi na tej grafike vadi ... ako vravis classic fatasy stylizovanost
diablo vychadzal z realnych umelckych stylov originalne prisposobenych potrebam hry
prvy ak bol vyrazne ovplyvneny gotikou, druhy arabskou a egypskou kulturou, treti vo mne evokoval mayou aztekov atd. ... design diabla tri je uz klasicka fantazy s omalovavankovymi farbami ( ambientne farby do modra, cervena, zelena ) s klasickym designom armorov a zbrani, nicim nezaujimava ( aspon pre mna ) ... takych je uz niekolko

ako priklad sluzi postava Diabla ... v jednotke a dvojke to bol stredoveky rohaty demon, v trojke vyzera skor ako balrog ( aspon na videu )

tam kde barbar v dvojke vyzeral cool a jeho armor pomerne vierohodne


Obrázok


teraz vyzera barbar ako orc (ta bradicka a naramniky ako by od thralla vypadli )


Obrázok


tak isto efekty a skilly
mne nevadi ze v diable III pridali taky uz klasicky swing efekt farebny a cacany co ostane po sekajucej zbrani... ale ked barbar zacina zmrazovat oponentov ci buchne nohou do zeme a vyvalia sa ladove ostne to uz povazuje za prehnane ( toto je koncept Warcraftu )

skratka to co bolo na diablo II pre mna osobitne a originalne to tam neni

_________________
"Si vis pacem, para bellum" ("If you wish for peace, prepare for war") -"Publius Flavius Vegetius Renatus"

hell yeah


Hore
 Profil ICQ  

Commander
Obrázok používateľa

Založený: 04.04.2006
Príspevky: 9934
Body: 398
Bydlisko: Trvale
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
S tym suhlasim ... ajked osobne na lokacky sa tesim. Mesto v pusti vyzera uzasne, imo stale si zachovava orientalny styl akurat uz je rozmachle a nie len jedno namestie s pristavom. Na druhu stranu ... mam pocit, ze keby sa dalo tak uz v dvojke bude take. Ale este uvidime ako realne bude vyzerat v hre. In game zatial ukazali tusim iba nejaku mensiu pevnost ake sa realne daju najst v pusti a vyzeralo to ok.

Ovela viac mi budu chybat postavy a equip zakotveny v realite.

Je to tak trosku funny ale, ked vysla dvojka vsade sa pisalo co im na tom tak dlho trvalo, ved to slapalo iba v 640x480 a vyzeralo to v podstate tak isto ako jednotka. Trojka opat pricahdza po dlhom natahovani a vyzera ako nieco co uz Blizzard ma. Akurat to rozlisko spravili :ikonka01:

_________________
Obrázok
"He who controls the past commands the future, He who commands the future, conquers the past."
--Kane--


Hore
 Profil  

Chaos Sorcerer
Obrázok používateľa

Založený: 05.03.2005
Príspevky: 1277
Body: 16
Bydlisko: the Screaming Vortex
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Illiathan: IMO, istá štylizovanosť bola už v dvojke, určite nie až takáto, ale povedzme tak, že Blizz (nie pôvodný Blizz North) bol vždy ovplyvnený komiksovosťou (american nerds holt) a odkedy sa do všetkých Lead Art Designov dostal Sam Didier, tak sa komiksová fantasy stala trademarkom Blizzu (a Hammerfallu, pre zainteresovaných). Ja som si za tie roky na to zvykol a nemám s tým problém, hoci by som tiež radšej dark fantasy aj vizuálne, chápem však, že je to náročnejšie na design, menej populárne (read: american mainstream) a odkedy sú ešte aj v područí Activision, tak šanca, že zvolia "less money milking" rozhodnutie je takmer nulová. Zakončím to tak, že pre mňa to vyzerá ako tmavší Torchlight, čo nemusí byť zlá vec a určite si to aspoň raz zahrám ak budem mať príležitosť u niekoho s lepším strojom, ale nevidím to zrovna na x-ročnú záležitosť ala Diablo 2 v LAN café v časoch gympla.

_________________
Chaos is the only answer


Hore
 Profil ICQ Facebook  

Schattenjäger Inquisitor
Obrázok používateľa

Založený: 14.05.2006
Príspevky: 21708
Body: 61
Bydlisko: Holy Terra
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
mne sa to wow prepalene fantazy svojim sposobom v diable paci.
i ked je pravda, ze ten 3D svet je taky.. neviem si na to uz roky zvyknut
to izometricke som mal radsej

na dark mam warhammere

_________________
We are the Pilgrims, master; we shall go
Always a little further: it may be
Beyond that last blue mountain barred with snow
Across that angry or that glimmering sea ...

fly me to the moon and let me dance among the stars
=][=


Hore
 Profil  

I am your father!
Obrázok používateľa

Založený: 16.07.2004
Príspevky: 6471
Body: 222
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Mne sa toto strasne nepaci:

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Ja chcem vyzerat ako elitny stredoveky rytier (alebo co) a nie ako pridrbany mimozemstan z mass effectu.

Toho dizajnera co vymyslal brnenia by som zavesil za nieco.

_________________
Tak sme konečne so ženou boli v tom Westerose.
- sent from my iPhone


Hore
 Profil ICQ  

Commander
Obrázok používateľa

Založený: 04.04.2006
Príspevky: 9934
Body: 398
Bydlisko: Trvale
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Tak a je to jasne, tym meteorom co na zaciatku padne na Tristram priletia Protossovia a Prime Evils spojenym do jedneho tela natrhneme kakac Zeratulovym lightsaberom :D Ja chcem aby to uz vyslo to bude tru metal a budem si k tomu pustat Manowar z platni :ikonka57: :ikonka57: :ikonka57:

_________________
Obrázok
"He who controls the past commands the future, He who commands the future, conquers the past."
--Kane--


Hore
 Profil  

Legenda

Založený: 20.07.2004
Príspevky: 1779
Body: 213
Bydlisko: Bratislava
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
dakujem annun, ak boli doteraz moje pocity rozporuplne tak teraz som znechuteny

toto je presne ten grcny charakter design co neznasam ... ziadna invencia, len co najviac detajlov hadzat aby to vyzeralo pubertalne cool ... to je hnus velebnosti

_________________
"Si vis pacem, para bellum" ("If you wish for peace, prepare for war") -"Publius Flavius Vegetius Renatus"

hell yeah


Hore
 Profil ICQ  

I am your father!
Obrázok používateľa

Založený: 16.07.2004
Príspevky: 6471
Body: 222
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Video k tomu mozete zhliadnut na Sectore: http://www.sector.sk/novinka/62425/diab ... nostou.htm

Podla vsetkeho to odraza, ako sa bude menit styl brneni v obtiaznostiach - prvy obrazok je Normal, druhy Nightmare a treti Hell.

Cize teoreticky pocas Normalu budete este vyzerat relativne Normalne, ale potom uz ako cisty douchebag,

Ja tu hru este nezatracujem, tie videa z bety vyzeraju celkom ako stare dobre Diablo co sa tyka hratelnosti. Len ten graficky styl sa mi velmi nepaci.

Kym to ale bude zabava, asi to prezujem.

_________________
Tak sme konečne so ženou boli v tom Westerose.
- sent from my iPhone


Naposledy upravil Annun dňa Pi. 23. Sep 2011, 13:48, celkovo upravené 1 krát.

Hore
 Profil ICQ  

poet
Obrázok používateľa

Založený: 30.10.2008
Príspevky: 1862
Body: 1
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
ved to vyzera ako z mortal kombat

_________________
Každého umelca kvôli niečomu považujú za šialeného; ja som pre iných šialený, lebo sa považujem za umelca.


Hore
 Profil  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 305 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 21  Ďalšia

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 41 hostí.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun