HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 40 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3  Ďalšia
Autor Správa

Chaos Sorcerer
Obrázok používateľa

Založený: 05.03.2005
Príspevky: 1277
Body: 16
Bydlisko: the Screaming Vortex
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Ohľadom Flashu a Ghosta, všetko má svoj účel a v podstate ide o to, že Flash je pomôcka pre Carry (útek), Support (lepšia mobilita) a Assassina (mobilita) a Ghost je zas podpora pre útočného Tanka, ala Singed, alebo pre Fightera (v obidvoch prípadoch ide o udržanie rýchlosti so súperom, príp. predbehnutie). Taktiež dobré využitie Flashu je na uhýbanie nebezpečným skill shotom, alebo únik z niektorých AoEčok ala Jarvanov ultimate.

_________________
Chaos is the only answer


Hore
 Profil ICQ Facebook  

naivný cynik
Obrázok používateľa

Založený: 16.07.2006
Príspevky: 3124
Body: 14
Bydlisko: doma
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Hrám LoL 3/4 roka, väčšinou s kamošmi z CRO, tak hru-dve denne. Jediné o čo prichádzam tým že neplatím sú skiny champov.
Classic DotA 5v5 mapu mám nahranú najviac, AB Dominion je ľahký a moc rýchly.

hrávam poväčšine supporty a magov - Sona (AD hybrid support) , Morgana (pusher), Maokai (pusher tank), Cassiopeia (burst damage), Kayle
z AD drtičov mam kúpených len Olafa a Sivir.

pridajte si ma ak chcete - nick Yebénci.

_________________
Adults with imaginary friends are stupid.


Hore
 Profil  

Dreamer
Obrázok používateľa

Založený: 23.01.2005
Príspevky: 1453
Body: 8
Bydlisko: Trencin/Brno
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Aeris napísal:
Ohľadom Flashu a Ghosta, všetko má svoj účel a v podstate ide o to, že Flash je pomôcka pre Carry (útek), Support (lepšia mobilita) a Assassina (mobilita) a Ghost je zas podpora pre útočného Tanka, ala Singed, alebo pre Fightera (v obidvoch prípadoch ide o udržanie rýchlosti so súperom, príp. predbehnutie). Taktiež dobré využitie Flashu je na uhýbanie nebezpečným skill shotom, alebo únik z niektorých AoEčok ala Jarvanov ultimate.


S tymto suhlasim. Tiez flash cez steny (ak sa podari, co sa mi ale nestava az tak casto :D ). Ja niekedy flash vyuzivam aj utocne napr ked sa niekto flashne odomna ked utocim a nemam ho ako dohnat tak sa flashnem za nim.

_________________
We are the wounds and the great cold death of the earth
http://last.fm/user/vampirequicky


Hore
 Profil ICQ Facebook  

poet
Obrázok používateľa

Založený: 30.10.2008
Príspevky: 1862
Body: 1
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
ghost sa da taktiez vyuzit na utek. ale uznavam, ze flash je agilnejsi

_________________
Každého umelca kvôli niečomu považujú za šialeného; ja som pre iných šialený, lebo sa považujem za umelca.


Hore
 Profil  

Vojvoda
Obrázok používateľa

Založený: 01.10.2006
Príspevky: 538
Body: 6
Bydlisko: Slnečné Mesto
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Flashom sa blinknem aj cez väčšie útesy, super vec

Ja hrávam skôr AP:
Lux - glass cannon sniper
Orianna - hardcore AP carry, napriek nerfom vie byť silná a hlavne treba skill (to je výzva)
Janna - full support
Leona - awesome/stunning tank

no a teraz sa učím hrať poriadne Xina, ale rozmýšlam že si kúpim Nidalee (ďalší high-skill champ)


čo hovoríte na rotáciu na tento týždeň?
Fiddle-kass-atd

_________________
Múdri musia byť silní, aby sa ich zlí báli.


Hore
 Profil ICQ  

poet
Obrázok používateľa

Založený: 30.10.2008
Príspevky: 1862
Body: 1
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
jj, supporty su podla mna najnedocenenjsi champovia a prave preto ma lakaju. ale nie za kazdeho mi to ide

_________________
Každého umelca kvôli niečomu považujú za šialeného; ja som pre iných šialený, lebo sa považujem za umelca.


Hore
 Profil  

naivný cynik
Obrázok používateľa

Založený: 16.07.2006
Príspevky: 3124
Body: 14
Bydlisko: doma
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
s tymi supportami suhlasim - healer/support s 5/5/30 je podla mna dolezitejsi pre tym ako 15/12/x assassin/dps

_________________
Adults with imaginary friends are stupid.


Hore
 Profil  

Chaos Sorcerer
Obrázok používateľa

Založený: 05.03.2005
Príspevky: 1277
Body: 16
Bydlisko: the Screaming Vortex
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Quicci napísal:
s tymi supportami suhlasim - healer/support s 5/5/30 je podla mna dolezitejsi pre tym ako 15/12/x assassin/dps

15/12/x dpsko je hlavne veľmi zlé dpsko :lol: ... a support nie je až taký dôležitý (teda nie životne), resp. "support" v pro-gaming zmysle je hociktorý champion s dobrým crowd controlom s Clairvoyance spellom, ktorý dokáže ubrániť a pomáhať AD carry na bottom lajne. Je síce pravda, že support hráči sú nedocenení, ale to je tým, že dobrých support hráčov nie je až tak veľa a zlý support v tíme je častokrát horšia situácia než zlé extra dpsko v tíme. Ja ako mainly Kog'Maw hráč však ocením dobrého Alistara, alebo Tarica, pretože bez podpory tímu nemám žiadnu šancu prežiť niečo vážnejšie, pokiaľ už nie som nafeedený, vtedy mi to už je jedno a sólujem nepriateľov 1v3-5 :lol:

_________________
Chaos is the only answer


Hore
 Profil ICQ Facebook  

Vojvoda
Obrázok používateľa

Založený: 18.01.2007
Príspevky: 586
Body: 31
Bydlisko: Zlaté Moravce

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Quicky napísal:
Sidonel: Preco chodis zo zasady bez flashu? Myslis si ze je OP a ze by tam nemal byt vobec? Lebo taky nazor zastava vela ludi.
Mne sa ale zda nehrat flash celkom ako curat proti vetru, lebo ked si ho ty nedas a ostatni daju, tak to mas tahsie proti nim...podla mna kym tam je (teda neviem ci sa ho naozaj chystaju zrusit), tak by sa mal vyuzivat, lebo je uzitocny :)


Hej zdá sa mi to OP summoner spell oproti ostatným a to som ja že ak je niečo OP prestáva ma to baviť
a mám rád keď niekto si ten flash proti mne vezme aj ho použije a aj tak mu natrhnem prdel. lebo veľa ludí sa naň spolieha až moc.

A tak teda nemuseli by ho zrušiť možno by stačilo len znížiť dosah, aby sa nedalo tak ľahko skákať cez velké steny

_________________
Keď má problém riešenie starosti sú na nič. Keď problém riešenie nemá starosti nepomôžu. (Dalajláma)


Hore
 Profil  

Chaos Sorcerer
Obrázok používateľa

Založený: 05.03.2005
Príspevky: 1277
Body: 16
Bydlisko: the Screaming Vortex
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Sidonel napísal:
Quicky napísal:
Sidonel: Preco chodis zo zasady bez flashu? Myslis si ze je OP a ze by tam nemal byt vobec? Lebo taky nazor zastava vela ludi.
Mne sa ale zda nehrat flash celkom ako curat proti vetru, lebo ked si ho ty nedas a ostatni daju, tak to mas tahsie proti nim...podla mna kym tam je (teda neviem ci sa ho naozaj chystaju zrusit), tak by sa mal vyuzivat, lebo je uzitocny :)


Hej zdá sa mi to OP summoner spell oproti ostatným a to som ja že ak je niečo OP prestáva ma to baviť
a mám rád keď niekto si ten flash proti mne vezme aj ho použije a aj tak mu natrhnem prdel. lebo veľa ludí sa naň spolieha až moc.

A tak teda nemuseli by ho zrušiť možno by stačilo len znížiť dosah, aby sa nedalo tak ľahko skákať cez velké steny

Wow, tak to potom nechápem ako tú hru dokážeš hrať, pretože od vybalancovania má kus ďalej a existuje pomerne dosť championov, ktorí su oproti ostatným (všeobecne, alebo ich kategórie) strašne OP.

Flash určite nezrušia, jeho jediný problém bol, že kedysi rušil projektily zároveň, čo ale odstránili už dávno, takže ten spell je úplne vybalansovaný. Je to teraz rovnaká voľba ako iné summoner spelly (well, not really, keďže polovica z nich je dosť useless pre kompetentných ludí).

_________________
Chaos is the only answer


Hore
 Profil ICQ Facebook  

Vojvoda
Obrázok používateľa

Založený: 01.10.2006
Príspevky: 538
Body: 6
Bydlisko: Slnečné Mesto
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Ktorí herovia sú OP?
Nehovor že Trynda a Morde, really, ktorí sú OP?

_________________
Múdri musia byť silní, aby sa ich zlí báli.


Hore
 Profil ICQ  

Vojvoda
Obrázok používateľa

Založený: 18.01.2007
Príspevky: 586
Body: 31
Bydlisko: Zlaté Moravce

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
No ja hrávam opatrne hlavne a používam wardy

a inak netreba feadovať zo začiatu lebo potom sa to už len nabaluje.

_________________
Keď má problém riešenie starosti sú na nič. Keď problém riešenie nemá starosti nepomôžu. (Dalajláma)


Hore
 Profil  

Vojvoda
Obrázok používateľa

Založený: 01.10.2006
Príspevky: 538
Body: 6
Bydlisko: Slnečné Mesto
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
na tejto hre je patetické to, že skoro vždy som jediný kdo kupuje wardky (a to nehrám supporta) a jediný kto sa snaží obraňovať veže, aj keď moji spoluhráči už nafeedili súperov a teraz chcú "Surrender". Of course, prehrám 4/1 v hlasovaní.

Ako je to u vás?

_________________
Múdri musia byť silní, aby sa ich zlí báli.


Hore
 Profil ICQ  

Chaos Sorcerer
Obrázok používateľa

Založený: 05.03.2005
Príspevky: 1277
Body: 16
Bydlisko: the Screaming Vortex
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Eruner napísal:
Ktorí herovia sú OP?
Nehovor že Trynda a Morde, really, ktorí sú OP?

Ani Trynda ani Morde nie sú OP, lebo sú veľmi ľahko odstavitelní už v early game, ich výhodou je veľmi vysoký late game scaling s farmou a killmi.

OP sú napríklad spomedzi junglerov momentálne Lee Sin a Nocturne (oproti ostatným junglerom), napr. z AD carry je rebríček Caitlyn > Kog'Maw > Vayne a Corki >>> ostatné AD carry, z AD fighterov/solo-top je napríklad momentálne absolútne useless Xin Zhao v porovnaní s Jaxom, či Talonom, atď. atď. Čistý balance v tej hre nehladať, pretože aj Riot uznal, že sú champovia, za ktorých keď sa človek naučí všetky triky, tak sú v porovnaní s inými champami toho druhu (a niekedy aj všeobecne) oveľa silnejší/účinnejší. Samozrejme záleží na úrovni na ktorej človek hrá, drvivá väčšina hráčou sú noobovia a neovládajú ani najzákladnejšie herné mechaniky (to sú tí čo tvrdia, že Trynd a Morde su OP), ale čím vyššia úroveň hry, tým viacej sa tie balance veci prejavujú a brutálne klesá používanosť ne-OP championov.

_________________
Chaos is the only answer


Hore
 Profil ICQ Facebook  

naivný cynik
Obrázok používateľa

Založený: 16.07.2006
Príspevky: 3124
Body: 14
Bydlisko: doma
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Aeris napísal:
najzákladnejšie herné mechaniky


o, enlighten me please. hram to nejaky cas a zatial som sa k nim nedostal.

a nikomu nehovor ze je noob, lebo budes hned kurwa [vymazané].
najhorsie su 12rocne deti co pridu, nafeeduju za 10 minut, ziadna komunikacia, a potom rant ze im neviem pomoct.

_________________
Adults with imaginary friends are stupid.


Hore
 Profil  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 40 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3  Ďalšia

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 18 hostí.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun