HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 232 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5 ... 16  Ďalšia
Autor Správa

I am your father!
Obrázok používateľa

Založený: 16.07.2004
Príspevky: 6471
Body: 222
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Warrior napísal:
ked ja neviem, ci mi to pojde...
henten program, co mi to mal zistit, ma 300mega a chce, aby som sa niekde signol...

nikde sa prihlasovat nemusis, ja som to stiahol v pohode a urcite tam konto nemam

tak akurat treba kustok pockat, lebo na public serveroch je vacsinou rada

mne to na notasi ide v pohode, tak akurat som musel vypnut v options ssao a shadows dat na medium (to iste som musel spravit aj v tom programe)
Will napísal:
Bitch please, som starsi nez ty ;)

ospravedlnujem sa, nemyslel som to tak, ze ty nie si stary harcovnik (pfff), ale len aby si nebol prekvapeny, ze to je viac old skul, ako sa moze zdat :)

_________________
Tak sme konečne so ženou boli v tom Westerose.
- sent from my iPhone


Hore
 Profil ICQ  

vis maior
Obrázok používateľa

Založený: 20.07.2004
Príspevky: 4458
Body: 21
Bydlisko: Morava
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Mna sice povodny DM bavil zo vsetkych dungeonov najmenej, a nepredpokladam ze by som pri tomto travil nejake dlhe hodiny, ale idem to kupit uz len preto ze mi je sympaticke, ze sa do toho chalani vobec pustili. Viac takychto remakov starych klasik. Ishar v hd by bol uzasny...


Hore
 Profil ICQ  

Commander
Obrázok používateľa

Založený: 04.04.2006
Príspevky: 9934
Body: 398
Bydlisko: Trvale
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Annun> nezapnem si ten HC mod z cirocistej lenivosti (zakryme to ekologiou) to je sice pravda ale napr. tebou spomenute Ishary mam prelezene zhora z dola :)

_________________
Obrázok
"He who controls the past commands the future, He who commands the future, conquers the past."
--Kane--


Hore
 Profil  

Dobrodruh
Obrázok používateľa

Založený: 02.04.2007
Príspevky: 53
Body: 29
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Ja som bol vždy lenivý kresliť si mapy a snažil som sa orientovať naspamäť, čo bolo jednak celkom ťažké, jednak som strašne nemal rád také tie políčka, ktoré človeka otočili o povedzme 90 stupňov, pričom sa to ale nedalo odhaliť čisto vizuálne. Keď si niekto kreslil mapu, zistil, že tam niečo nesedí, ale ja som sa tak zasekol napr. v DM na asi dva týždne. :)

ZRudi: Ako Annun píše, s vypnutým SSAO a shadows to behá veľmi dobre aj na starom hardvéri, myslím, že oficiálne nároky sú dosť prehnané.


Hore
 Profil  

Commander
Obrázok používateľa

Založený: 04.04.2006
Príspevky: 9934
Body: 398
Bydlisko: Trvale
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Tiez mam pocit, ze oficialne naroky su neprimerane krvave, mozno vyvoj hry sponzorovala nejaka HW firma, ale tak mozno tam casom zacnu lietat ohnivi draci :D


Oooooooooooooooooo tak toto je cisty navrat do detskych cias oooooooooooooo anooooooooooooooooooooooooooo!
Ocakavam siahodlhu temu s vymenou skusenosti, rad a zazitkov.

Grupu som zlozil klasicky dvaja fightery, mag a rouge. 2 ks Humac, jeden Minotaur a jeden Lizard. Insektoidi mi mozu ...

_________________
Obrázok
"He who controls the past commands the future, He who commands the future, conquers the past."
--Kane--


Hore
 Profil  

vis maior
Obrázok používateľa

Založený: 20.07.2004
Príspevky: 4458
Body: 21
Bydlisko: Morava
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Hahaa. Ja mam 2x warrior (human + minotaur), lizard rogue + hmyzi mag. Zatial som posekal par slimakov a skoncil pri prvom rytierovi.

Automapu ocenujem velmi. Sice kreslenie do stvorcekovych zositov malo svoje kuzlo, ale dnes by som na to uz asi nemal nervy.


Hore
 Profil ICQ  

Legenda
Obrázok používateľa

Založený: 01.08.2004
Príspevky: 1040
Body: 43
Bydlisko: Kosice
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Sakra, paypal.... this sux!

_________________
Go for the beer Boo! GO FOR THE BEER!!!!
WAAAAAAGH!!!


Hore
 Profil ICQ  

Commander
Obrázok používateľa

Založený: 04.04.2006
Príspevky: 9934
Body: 398
Bydlisko: Trvale
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
No ja som lizarda vymenil za humaca inac the same :)

Google saved inac by som musel objednavat cez Steam.

Dostal som sa po papulu ktorej treba vratit oci, na dnes koncim rano vstavam skoro :D

_________________
Obrázok
"He who controls the past commands the future, He who commands the future, conquers the past."
--Kane--


Hore
 Profil  

Schattenjäger Inquisitor
Obrázok používateľa

Založený: 14.05.2006
Príspevky: 21708
Body: 61
Bydlisko: Holy Terra
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Shadow napísal:
Sakra, paypal.... this sux!


na gog staci karta

_________________
We are the Pilgrims, master; we shall go
Always a little further: it may be
Beyond that last blue mountain barred with snow
Across that angry or that glimmering sea ...

fly me to the moon and let me dance among the stars
=][=


Hore
 Profil  

Legenda
Obrázok používateľa

Založený: 01.08.2004
Príspevky: 1040
Body: 43
Bydlisko: Kosice
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Ja sa celkovo nemam rad s takymito vecami... Skusim nejako poriesit cez kamaratov a gift :)

_________________
Go for the beer Boo! GO FOR THE BEER!!!!
WAAAAAAGH!!!


Hore
 Profil ICQ  

I am your father!
Obrázok používateľa

Založený: 16.07.2004
Príspevky: 6471
Body: 222
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Spoiler! :
Nebojte sa padat do tych dier co sa otvaraju, pripravte sa, sejvnite a skocte do kazdej jednej. Casto tam su schovane dobre veci a cesta spat je vzdy mozna, len sa obcas treba trochu potrapit.


Will napísal:
Annun> nezapnem si ten HC mod z cirocistej lenivosti (zakryme to ekologiou) to je sice pravda ale napr. tebou spomenute Ishary mam prelezene zhora z dola :)

Jezis Ishar. Bola to moja prva originalka, nikdy som to nepresiel, bolo to uchylne tazke, ale krasne.

Ja som inak este nenakreslil ani stvorcek mapy, prave som dobehol ku schodom na stvrty level a orientujem sa po pamati. Levely mi zatial nepridu take velke a su relative linearne, takze zvladam.

V kazdom pripade tu su este jedny dvere, ktore neviem otvorit, sipim niekde tajnu chodbu a neviem ju najst, tak to tu mozno predsa len zmapujem.

Inak 3. level je naozaj uplne iny svet, HEMZI sa to tu pavukmi, ktori vas dvaja v pohode daju uplne dolu plus vedia dat poison, ktory sam o sebe po case bez masticky zabije kazdeho. Treba byt velmi, velmi opatrny nenechat sa zahnat do kuta, mat furt po ruke masticku a nebat sa utekat spat ku krystalu.

Mišo Spáda napísal:
Ja som bol vždy lenivý kresliť si mapy a snažil som sa orientovať naspamäť, čo bolo jednak celkom ťažké, jednak som strašne nemal rád také tie políčka, ktoré človeka otočili o povedzme 90 stupňov, pričom sa to ale nedalo odhaliť čisto vizuálne. Keď si niekto kreslil mapu, zistil, že tam niečo nesedí, ale ja som sa tak zasekol napr. v DM na asi dva týždne. :)

Kompas! :)

Nightfall napísal:
Zatial som posekal par slimakov a skoncil pri prvom rytierovi.

Finta v boji je stale sa hybat, tie prvotne prisery ako slimaci a knechti su strane pomale a nie je problem ich obiehat dookola a sekat do nich kym sa otacaju. Neskor to uz bude veselsie, ale toto je dobry trening.

Urcite pred nimi len nestoj a nesekaj bez pohybu, takto sa cez treti level urcite nedostanes.

V momente ako sa dostanes do obklucenia, alebo do rohu a nemas kam ustupovat, si vacsinou mrtvy.

Jo a este vzdy si dopredu u maga priprav aspon jedno kuzlo, nech mas co vycarovat hned na zaciatku boja. Ja to tak robim vzdy a potom runy vyklikavam ked nikto nemoze utocit. Celkom sa to da stihat, ale netusim ako by som to robil, keby som mal magov dvoch.

Shadow napísal:
Sakra, paypal.... this sux!

Ja som myslim platil cez AmazonPay, kde to v pohode berie kreditku. Neda sa to uz?

_________________
Tak sme konečne so ženou boli v tom Westerose.
- sent from my iPhone


Hore
 Profil ICQ  

Commander
Obrázok používateľa

Založený: 04.04.2006
Príspevky: 9934
Body: 398
Bydlisko: Trvale
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Anun> Ishary som presiel iba dvojku a trojku.


Ako sa pouziva lieciva bylina? Sipim lektvar ...

_________________
Obrázok
"He who controls the past commands the future, He who commands the future, conquers the past."
--Kane--


Naposledy upravil Will dňa Št. 12. Apr 2012, 23:51, celkovo upravené 1 krát.

Hore
 Profil  

Legenda
Obrázok používateľa

Založený: 01.08.2004
Príspevky: 1040
Body: 43
Bydlisko: Kosice
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Annjun> Netusim, paypal poznam, viem ze s nim mam problemy (nejdem riesit, nema vyznam), amazaon ani google nepoznam. Kazdopadne, vzhladom na to ze mam hlupu visa electron ktoru skoro nikde neberu...
Ale uz to mam +- poriesene.

_________________
Go for the beer Boo! GO FOR THE BEER!!!!
WAAAAAAGH!!!


Hore
 Profil ICQ  

vis maior
Obrázok používateľa

Založený: 20.07.2004
Príspevky: 4458
Body: 21
Bydlisko: Morava
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Nepoznam hadam nikoho kto dohral prvy Ishar. Dodnes si pamatam ze len prveho rytiera na akomsi moste som zabijal cely den.

Maga mam zatial este na prvom lvl takze kuzla mi nejdu. Co si kuzlil ako prve? Btw, prisery sa nejak respawnuju?


Hore
 Profil ICQ  

I am your father!
Obrázok používateľa

Založený: 16.07.2004
Príspevky: 6471
Body: 222
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Will napísal:
Anun> Ishary som presiel iba dvojku a trojku.

Presiel si trojku? Bez navodu?

Lebo ja si spominam, ze tyzdne som sa viac menej bezcielne tulal po tom meste a zabijal tych zlodejov, potom som sa dostal viac menej nahodou na nejake hory a do nejakeho lesa a potom som to vzdal. Zo zvedavosti som si potom precital navod a ono to podla vsetkeho bolo uplne sialene, casove portaly, suslednost, trebalo veci robit v spravnom case a na spravnom mieste. Sam by som na to asi v zivote neprisiel.

Will napísal:
Ako sa pouziva lieciva bylina? Sipim lektvar ...

Nechcem spoilovat, tak to poviem diplomaticky - ak to este nevies, tak treba byt trpezlivy a hra ti to ozrejmi v spravny cas sama.

Nightfall napísal:
Maga mam zatial este na prvom lvl takze kuzla mi nejdu. Co si kuzlil ako prve? Btw, prisery sa nejak respawnuju?

Ja som sa dal na earth magic, cize nejaky poison daco. Vacsina zakladnych kuziel ma rovnaky recept, jednoducho runu z daneho elementu, ale potrebujes k tomu skill z danej skoly magie.

Prisery sa nerespawnuju, miesta co vycistis ostavaju bezpecne (aspon ja som este nic respawnovat nevidel, ale neviem, co je nizsie). Ale treba byt aj tak trochu opatrny, niekedy potiskas tlacitka a za chrbtom sa ti otvori stena z ktorej nieco vylezie.

_________________
Tak sme konečne so ženou boli v tom Westerose.
- sent from my iPhone


Hore
 Profil ICQ  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 232 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5 ... 16  Ďalšia

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 10 hostí.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun