HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 21 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2
Autor Správa

the exorcist
Obrázok používateľa

Založený: 19.02.2005
Príspevky: 3015
Body: 194
Bydlisko: Miskatonic
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Aeris napísal:
Potrebujem to hrať x-tý krát v druhej grafike, keď som to isté hral už 10x krát? A to sa nebavím o rozdieli medzi Meal of Honor a Call of Duty alebo akokoľvek sa teraz nadáva strielačkám čo sa hrajú, pretože zatiaľ čo som si všimol (z turnajov, replayov, videí, wikis a štatistík) sa na tej hre nezmenilo reálne takmer nič. Čiže podľa teba môj experience s pôvodnou Dotou a jej x klonami mi nedáva žiadne oprávnenie sa vyjadrovať k Dote 2.0? Seems legit, pekná forma logiky.


podla tvojej argumentacnej linie sa mozem nalezite vyjadrovat ku kazdej FPS ked som hral HalfLife. ku kazdej strategii ked som hral Warcraft a preco nie k Starcraftu II ked som hral Starcraft I. in other words. zase trepes. takze nie. tvoj nazor o tej hre ma nulovu hodnotu kedze si ju nehral

Aeris napísal:
A takmer nikdy sa nevyjadrujem objektívne, to že som porovnal môj experience s Dota klonmi voči LoLku ako "Celkovo je to svižnejšie, zábavnejšie, určite aj ľahšie" je moja subjektívna skúsenosť s danými hrami, to, že sa stotožňuje so všeobecným konsensusom z toho imho nerobí objektívny posudok z mojej strany.


subjektivna skusenost sa zvycajne oznacuje niecim ako, "podla mna"; "myslím si" alebo "mám taký dojem"; ty si nic take nepouzil takze neviem podla coho som si to mal odvodit.

Aeris napísal:
Taktiež 4 ročný noťas nepovažujem za "starý komp" (i keď môj takmer sedemročný Inspiron 6400 je fakt že krutý low end).


to ze ho ty nepovazujes za stary comp, neznamena, ze ním nieje :lol:

Aeris napísal:
ps: Vážne sa nesnažím hádať sa o tom, čo je objektívnejšie lepšie, pretože mám zásadu, že hry posudzujem len podľa seba a ak to, že môj subjektívny názor, ktorý som sem pridal prakticky len do počtu (keďže zrovna veľa ludí sa do tejto témy nevyjadril teda) mieniš považovať za niečo, čo ja z toho robiť nechcem, budem ti to vytýkať nech si aj prezident USA - moje myšlienky sú moje a prekrúcať ich nikto nebude. Nech to kludne hocikto považuje za petty, detinské, trolly, whatever, tak to chcem a tak to bude.


uz si len tak trollím.

_________________
""There is no worse tyranny than to force a man to pay for what he does not want merely because you think it would be good for him.""
Robert A. Heinlein


Hore
 Profil ICQ  

Chaos Sorcerer
Obrázok používateľa

Založený: 05.03.2005
Príspevky: 1277
Body: 16
Bydlisko: the Screaming Vortex
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
wormwood napísal:
Aeris napísal:
Potrebujem to hrať x-tý krát v druhej grafike, keď som to isté hral už 10x krát? A to sa nebavím o rozdieli medzi Meal of Honor a Call of Duty alebo akokoľvek sa teraz nadáva strielačkám čo sa hrajú, pretože zatiaľ čo som si všimol (z turnajov, replayov, videí, wikis a štatistík) sa na tej hre nezmenilo reálne takmer nič. Čiže podľa teba môj experience s pôvodnou Dotou a jej x klonami mi nedáva žiadne oprávnenie sa vyjadrovať k Dote 2.0? Seems legit, pekná forma logiky.


podla tvojej argumentacnej linie sa mozem nalezite vyjadrovat ku kazdej FPS ked som hral HalfLife. ku kazdej strategii ked som hral Warcraft a preco nie k Starcraftu II ked som hral Starcraft I. in other words. zase trepes. takze nie. tvoj nazor o tej hre ma nulovu hodnotu kedze si ju nehral


Nie, nemôžeš, pretože som jasne povedal, že to nie sú rozdiely ako medzi dvoma kompletne inými sériami toho istého žánru hry, rozdiely medzi DotA All Stars a DotA 2 sú takmer zanedbateľné, keďže gameplay je takmer nachlp rovnaký mechanika po mechanike, prepočet po prepočte, lebo celé čo to je len grafický a interfacový update s pridanými modernými e-sports funkciami.

Ak chceš príklad toho čo myslím skutočne, tak budiž: nemôžeš porovnávať Age of Empires a Tiberian Sun, pokiaľ si nehral obidvoje, pretože majú úplne inak mechanicky ošetrené takmer všetky aspekty RTS žánru, ale kľudne môžeš porovnávať s obrovskou presnosťou Tiberian Sun a Tiberian Wars pokiaľ si hral iba jedno z toho, lebo mechanicky sa tie hry takmer vôbec nelíšia a bol som schopný hrať TW na prvýkrát tak dobre ako týpek čo to hral už 3 mesiace aj keď som predtým hrával iba TS.

_________________
Chaos is the only answer


Hore
 Profil ICQ Facebook  

the exorcist
Obrázok používateľa

Založený: 19.02.2005
Príspevky: 3015
Body: 194
Bydlisko: Miskatonic
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Aeris napísal:
wormwood napísal:
Aeris napísal:
Potrebujem to hrať x-tý krát v druhej grafike, keď som to isté hral už 10x krát? A to sa nebavím o rozdieli medzi Meal of Honor a Call of Duty alebo akokoľvek sa teraz nadáva strielačkám čo sa hrajú, pretože zatiaľ čo som si všimol (z turnajov, replayov, videí, wikis a štatistík) sa na tej hre nezmenilo reálne takmer nič. Čiže podľa teba môj experience s pôvodnou Dotou a jej x klonami mi nedáva žiadne oprávnenie sa vyjadrovať k Dote 2.0? Seems legit, pekná forma logiky.


podla tvojej argumentacnej linie sa mozem nalezite vyjadrovat ku kazdej FPS ked som hral HalfLife. ku kazdej strategii ked som hral Warcraft a preco nie k Starcraftu II ked som hral Starcraft I. in other words. zase trepes. takze nie. tvoj nazor o tej hre ma nulovu hodnotu kedze si ju nehral


Nie, nemôžeš, pretože som jasne povedal, že to nie sú rozdiely ako medzi dvoma kompletne inými sériami toho istého žánru hry, rozdiely medzi DotA All Stars a DotA 2 sú takmer zanedbateľné, keďže gameplay je takmer nachlp rovnaký mechanika po mechanike, prepočet po prepočte, lebo celé čo to je len grafický a interfacový update s pridanými modernými e-sports funkciami.

Ak chceš príklad toho čo myslím skutočne, tak budiž: nemôžeš porovnávať Age of Empires a Tiberian Sun, pokiaľ si nehral obidvoje, pretože majú úplne inak mechanicky ošetrené takmer všetky aspekty RTS žánru, ale kľudne môžeš porovnávať s obrovskou presnosťou Tiberian Sun a Tiberian Wars pokiaľ si hral iba jedno z toho, lebo mechanicky sa tie hry takmer vôbec nelíšia a bol som schopný hrať TW na prvýkrát tak dobre ako týpek čo to hral už 3 mesiace aj keď som predtým hrával iba TS.


bottom line je vsak stale ten isty. nehral si to a aj tak to tu hejtujes. je jedno ako si sam pre seba obhajis, ze tvoj nazor je mega fundovany lebo si hral vsetky hry podobneho typu len dota2 ne :lol:

_________________
""There is no worse tyranny than to force a man to pay for what he does not want merely because you think it would be good for him.""
Robert A. Heinlein


Hore
 Profil ICQ  

Chaos Sorcerer
Obrázok používateľa

Založený: 05.03.2005
Príspevky: 1277
Body: 16
Bydlisko: the Screaming Vortex
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
wormwood napísal:
bottom line je vsak stale ten isty. nehral si to a aj tak to tu hejtujes. je jedno ako si sam pre seba obhajis, ze tvoj nazor je mega fundovany lebo si hral vsetky hry podobneho typu len dota2 ne :lol:

:doh:

Nemám slov.

Zapáľ si za mňa kubánsku cigaru, naprav si monokel a daj si ďalšiu dvestoročnú whiskey s ostatnými členmi klubu.

_________________
Chaos is the only answer


Hore
 Profil ICQ Facebook  

the exorcist
Obrázok používateľa

Založený: 19.02.2005
Príspevky: 3015
Body: 194
Bydlisko: Miskatonic
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Aeris napísal:
wormwood napísal:
bottom line je vsak stale ten isty. nehral si to a aj tak to tu hejtujes. je jedno ako si sam pre seba obhajis, ze tvoj nazor je mega fundovany lebo si hral vsetky hry podobneho typu len dota2 ne :lol:

:doh:

Nemám slov.

Zapáľ si za mňa kubánsku cigaru, naprav si monokel a daj si ďalšiu dvestoročnú whiskey s ostatnými členmi klubu.


:zrudi:

_________________
""There is no worse tyranny than to force a man to pay for what he does not want merely because you think it would be good for him.""
Robert A. Heinlein


Hore
 Profil ICQ  

Bojovník
Obrázok používateľa

Založený: 15.10.2004
Príspevky: 116
Body: 0
Bydlisko: BA

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Ak by ste niekto potrebovali invite tak tutok je celkom funkčný systém.

_________________
Only a fool is sure of anything,
a wise man keeps on guessing.


Hore
 Profil  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 21 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 11 hostí.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun