HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 21 ]  Prejsť na stránku 1, 2  Ďalšia
Autor Správa

the exorcist
Obrázok používateľa

Založený: 19.02.2005
Príspevky: 3015
Body: 194
Bydlisko: Miskatonic
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
hravate niekto? zacal som strasne na tom zavislacit...uz dlho ma tak ziadna primarne MP hra nechytila. ma to hodne hodne steep learning curve (a to som celkom dost hraval aj povodnu w3 mapu) ale moc moc ma to bavi. milion hrdinov. skvele spraveny free to play. a kedze je to BETA tak neustale pribudaju novinky. radost to hrat...

_________________
""There is no worse tyranny than to force a man to pay for what he does not want merely because you think it would be good for him.""
Robert A. Heinlein


Hore
 Profil ICQ  

Vojvoda
Obrázok používateľa

Založený: 18.01.2007
Príspevky: 586
Body: 31
Bydlisko: Zlaté Moravce

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Šak všetci hrávame League of Legends :)
Lepšie jak DOTA

_________________
Keď má problém riešenie starosti sú na nič. Keď problém riešenie nemá starosti nepomôžu. (Dalajláma)


Hore
 Profil  

the exorcist
Obrázok používateľa

Založený: 19.02.2005
Príspevky: 3015
Body: 194
Bydlisko: Miskatonic
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
ehm. v com presne?:D

horsia grafika,freetoplay/nefreetoplay a celkovo rip off povodnej mapy? seriously, nevidim jediny dovod preco to teraz hrat, ked je vonku dota2 v kombinacii so steam supportom...

_________________
""There is no worse tyranny than to force a man to pay for what he does not want merely because you think it would be good for him.""
Robert A. Heinlein


Hore
 Profil ICQ  

Dreamer
Obrázok používateľa

Založený: 23.01.2005
Príspevky: 1453
Body: 8
Bydlisko: Trencin/Brno
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Neviem ci Sidonel nechcel len potrolit ale...
Dota 2 je taky isty rip off povodnej mapy, kedze Icefrog povodnu mapu nevymyslel, zatial co Guinsoo (ktory vymyslel Dota:Allstars) pracuje v Riote (tvorcovia LoL).

wormwood napísal:
nevidim jediny dovod preco to teraz hrat, ked je vonku dota2...

Pretoze, sice su obe zalozene na tej istej mape, stale su to dve rozdielne hry?
Vela ludi preslo na LoL z Doty a HoN prave preto ze to nie je uplne to iste ako DOTA (zatial co HoN je presna kopia). Takze to bolo nieco ine a tym zaujimave. LoLko tiez vyslo skorej ako Dota 2 a vela ludi sa na to tym padom namotalo skor a skus povedat fausikovi nejakej hry ze ta jeho je zla a mal by hravat prave tu tvoju oblubenu hru. :)
LoLko ma jednoduchsie herne mechaniky, to uznavam a vdaka tomu je jednoduchsie byt v tej hre dobry -> viac dobrych ludi -> vacsia sutaz a pre mna vacsia zabava.
Jo a jednoduchsia grafika ma netrapi, aspon to pobezi na horsich strojoch :) pri vysoko kompetitivnych hrach ako je LoL alebo Dota mi ide skor o gameplay ako grafiku.

_________________
We are the wounds and the great cold death of the earth
http://last.fm/user/vampirequicky


Hore
 Profil ICQ Facebook  

Chaos Sorcerer
Obrázok používateľa

Založený: 05.03.2005
Príspevky: 1277
Body: 16
Bydlisko: the Screaming Vortex
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
wormwood napísal:
ehm. v com presne?:D

horsia grafika,freetoplay/nefreetoplay a celkovo rip off povodnej mapy? seriously, nevidim jediny dovod preco to teraz hrat, ked je vonku dota2 v kombinacii so steam supportom...

Prehľadnejšia grafika (hej, pri teamfightoch v LoLku častokrát nevidím nič a idem čisto na inštinkte, lenže v DotA2/HoN mám problém rozlišovať herov a moby aj keď sa nič nedeje), aj iné mapy/módy keď sa človeku chce hrať niečo odľahčenejšie, zábavnejší koncept item buildov, neexistencia denyingu a straty goldov, ktorá z toho častokrát robila hodinové (a viac) paranoidné sedenie na riti a potom jeden fight vyhral hru jednému z tímov. Celkovo je to svižnejšie, zábavnejšie, určite aj ľahšie (ale ako potrvdil už SC2, zľahčovanie je valídny a osvedčený spôsob ako výrazne pomôcť svojej hre v e-sports) a artstyle a celkový grafický design sa mi páči 100x viac. A ruku na srdce, som ten typ človeka, čo keď sa mu na tom nepáči čo i len jedna vec, ktorá je tam počas väčšiny interakcie s danou vecou, tak sa na to vyserie, hlavne ak ide o zábavu a médiá.

_________________
Chaos is the only answer


Hore
 Profil ICQ Facebook  

Weretroll
Obrázok používateľa

Založený: 19.09.2005
Príspevky: 1637
Body: 57
Bydlisko: Bratislava
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
A co takto poxnora?
Zacal som ju znova hrat za SL (Draksars a skeezisk deck mam ) a musim povedat ze ju zlepsili k lepsiemu zmenili commonove runy a celkovo sa mi zda poxnora lepsia ako ked som ju pred dvoma rokmi opustil
http://poxnora.station.sony.com/index.do
update :oops sorry za ot toto je o dote2 som si nevsimol

_________________
Neplač, že zapadlo slnko, lebo slzy ti zabrania uvidieť hviezdy.
Albert Einstein


Hore
 Profil  

Vojvoda
Obrázok používateľa

Založený: 18.01.2007
Príspevky: 586
Body: 31
Bydlisko: Zlaté Moravce

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Ten rip pôvodnej mapy - tam sa nedá moc variácii vymyslieť pokial nechcete mapu zväčšiť o xxx%, takže tam by som ten rozdiel nehladal. DOTA 2 zaspala svoju dobu ak chcela výraznejšie preraziť. Aj hrdinov ako pridávajú, v tomto čase ich už má LoL toľko, že vždy budeš mocť ukázať aha oni už jedného s podobnými vlastnosťami majú, zas nič nové. Aké herné mechaniky by museli zaviesť aby to všetkých chytilo?

_________________
Keď má problém riešenie starosti sú na nič. Keď problém riešenie nemá starosti nepomôžu. (Dalajláma)


Hore
 Profil  

Dreamer
Obrázok používateľa

Založený: 23.01.2005
Príspevky: 1453
Body: 8
Bydlisko: Trencin/Brno
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Sidonel napísal:
Aj hrdinov ako pridávajú, v tomto čase ich už má LoL toľko, že vždy budeš mocť ukázať aha oni už jedného s podobnými vlastnosťami majú, zas nič nové.


To by som zas netvrdil. Oni zatial pridavaju len hrdinov, ktori boli v povodnej DOTA mape, takze naozaj nic nove a povedat "aha oni uz jedneho takeho maju" sa da skor naopak, lebo vsetci co su v Dota 2 su starsi ako ti co su v LoLku. Podobnost medzi skillmi je preto, lebo vacsinu hrdinov z Doty robil Guinsoo, ktory teraz prave robi na LoLku (len zobral koncepty ktore uz vymyslel a upravil ich).

_________________
We are the wounds and the great cold death of the earth
http://last.fm/user/vampirequicky


Hore
 Profil ICQ Facebook  

Chaos Sorcerer
Obrázok používateľa

Založený: 05.03.2005
Príspevky: 1277
Body: 16
Bydlisko: the Screaming Vortex
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Keď už je reč o hrdinoch, LoL aspoň nemá ten dementný system exkluzivity podľa strán a každý vyberá z toho istého champion poolu.

DotA je holt príliš postavená na zbytočne "scumbag" konceptoch a pravidlách a tú povesť toxicity hráčov si teda fakt poriadne zaslúžila. Elitizmus ku sláve (v e-sports či len hráčskej obľúbenosti) nevedie, keď sa to preháňa. Je mi jasné, že tí najvokálnejší hráči su obvykle práve scumbags a elitisti, len bohužial je to krutá minorita oproti potenciálnym hráčom.

+ Riotu nerobí problém dať permaban za správanie sa hocikomu, progamer neprogamer (koľko tímov si tak posralo možnosti v Season 2 a 3 už? :lol: ) a o niečom takom som v žiadnej inej MOBA ešte nepočul.

_________________
Chaos is the only answer


Hore
 Profil ICQ Facebook  

naivný cynik
Obrázok používateľa

Založený: 16.07.2006
Príspevky: 3124
Body: 14
Bydlisko: doma
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Aj LoL ma steam support, aspon co ja viem... :)

+ ked tu tolki hrame, dajme jednu hostincovsku... :D

_________________
Adults with imaginary friends are stupid.


Hore
 Profil  

the exorcist
Obrázok používateľa

Založený: 19.02.2005
Príspevky: 3015
Body: 194
Bydlisko: Miskatonic
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
riadne si tu vymyslate a trepete niektorí, je vidno, ze maximalne tak quicky ako jediny z vas aj tu druhu dotu aspon par minut hral. ostatny tu len lolzorujete a bazirujete na domnienkach a polopravdach.

tak len aby som vas dal na spravnu mieru.

1.nie, league of legends nema steam support (wtf? ako si prosim ta na toto prisiel? logujes sa na steam ked to hras?:D);

2.ano, hrac si moze vybrat z akejkolvek hero unity aj napriek tomu, ze je dire/radiant. stare rozdelenie v dvojke neplati. ale to urcite vies, kedze si druhu dotu skusal a mas s nou taku super skusenost aeris

inymi slovami. prestante [vymazané] a aspon si to skuste zahrat. je to stale beta, takze tam horda veci zatial nefunguje. ano, nieje to take jednoduche ako LoL, co mi vyhovuje. ma to zabijacky learning curve, co je vsak pre mna opat len plus. bezi to pod source enginom (takze to tiez bezi fajn na starsich strojoch) a celkovo, bude to free a velka vlajkova lod steamu hned vedla team fortress ked to oficialne vyjde von. uz teraz je to proste o triedu niekde inde ako LoL...ale zase chapem, ked ste uz na to zvyknutý a nechce sa vam to ani len skusat. len to nedissujte len tak z principu, ked neviete o com hovorite.

_________________
""There is no worse tyranny than to force a man to pay for what he does not want merely because you think it would be good for him.""
Robert A. Heinlein


Hore
 Profil ICQ  

Vojvoda
Obrázok používateľa

Založený: 18.01.2007
Príspevky: 586
Body: 31
Bydlisko: Zlaté Moravce

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Quicci napísal:
+ ked tu tolki hrame, dajme jednu hostincovsku... :D


Ja hrávam na EU west :)

A k DOTE2, dobre nehral som, (ani ma neláka), ale pozerám si championov a videa z hrania ak ma nejaký zaujme a je to strašne pomalé oproti LoLku. Aj grafika championov je horšie. Možno je DOTA2 modernejšie, ale vyzuálne je nezujímavá.

_________________
Keď má problém riešenie starosti sú na nič. Keď problém riešenie nemá starosti nepomôžu. (Dalajláma)


Hore
 Profil  

Chaos Sorcerer
Obrázok používateľa

Založený: 05.03.2005
Príspevky: 1277
Body: 16
Bydlisko: the Screaming Vortex
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
wormwood napísal:
riadne si tu vymyslate a trepete niektorí, je vidno, ze maximalne tak quicky ako jediny z vas aj tu druhu dotu aspon par minut hral. ostatny tu len lolzorujete a bazirujete na domnienkach a polopravdach.

tak len aby som vas dal na spravnu mieru.

1.nie, league of legends nema steam support (wtf? ako si prosim ta na toto prisiel? logujes sa na steam ked to hras?:D);

2.ano, hrac si moze vybrat z akejkolvek hero unity aj napriek tomu, ze je dire/radiant. stare rozdelenie v dvojke neplati. ale to urcite vies, kedze si druhu dotu skusal a mas s nou taku super skusenost aeris

inymi slovami. prestante [vymazané] a aspon si to skuste zahrat. je to stale beta, takze tam horda veci zatial nefunguje. ano, nieje to take jednoduche ako LoL, co mi vyhovuje. ma to zabijacky learning curve, co je vsak pre mna opat len plus. bezi to pod source enginom (takze to tiez bezi fajn na starsich strojoch) a celkovo, bude to free a velka vlajkova lod steamu hned vedla team fortress ked to oficialne vyjde von. uz teraz je to proste o triedu niekde inde ako LoL...ale zase chapem, ked ste uz na to zvyknutý a nechce sa vam to ani len skusat. len to nedissujte len tak z principu, ked neviete o com hovorite.


Nebeží to dobre na starých kompoch, pretože narozdiel od LoL som DotA2 nerozbehal hratelne (10+ fps) ani keď som všemožne poupravoval veci aby čo najviac boostli performance. To, že už je spoločný hero pool neeliminovalo všetky tie retardované mechaniky, ktoré som na tom nenávidel už od pôvodného All Stars (creep denying, gold loss, item a stat systémy, hero imbalance a type rigiditu + grafické spracovanie), takže nemám dôvod sa to ani snažiť hrať. Taktiež tých 10 DotA2 turnajov čo som si odpozeral ma nehorázne nudilo oproti LoL turnajom (especially kraviny ako, že jeden hero príde na mid, 3x po sebe tam hodí len ultimátku čo je AoE s pokrytím na 2,5 obrazovky, čo mu proste sfarmí 3 creep wave a štvrť turretu, portne domov a rinse and repeat 20 minút). Nikdy som sa tu nehádal, prečo je objektívne LoL lepšie, ale som poukázal na aspekty Doty a HoN (a ostatných 95% accurate klonov), ktoré sa mi nepáčia a odrádzajú ma od toho, takže prosím urob sám sebe láskavosť a nepridávaj ešte viac jedu do DotA toxic poolu.

Pre tvoje info, DotA All Stars som hrával príležitostne dokopy asi rok, vždy tak po mesiaci-dvoch rôzne verzie postupne ako vychádzali. HoN som hral asi polroka od bety kým som sa nedostal na LoLko. Battle of the Immortals a ešte asi zo dve podobné variácie Doty čo vyšli za posledné 2-3 roky som hral každú možno tak týždeň-dva. DotA2 ako som spomínal som hratelne nerozbehal, akurat tak ledva in-game turnaje a replaye to zvládalo.

_________________
Chaos is the only answer


Hore
 Profil ICQ Facebook  

the exorcist
Obrázok používateľa

Založený: 19.02.2005
Príspevky: 3015
Body: 194
Bydlisko: Miskatonic
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
boze. aeris ty si taky mega troll.

takže sam tu este raz priznas, ze si to nerozbehal hratelne (mam 4 rocny notas a ide mi to bez problemov, asi tazko budu optimalizovat novu hru na 10 rocne stroje) ale to ti samozrejme, nebrani v tom mat na dotu 2 velmi kvalifikovany nazor :roll:

to, ze ti vadi creep denying a dalsich XY vecí, je samozrejme tvoj osobna preference. tak mas holt radsej jednoduchsie hry.whatever. to, ze si pozeral 10 dota 2 turnajov aj ked ta nudili, je uz tvoj problem. seriously, mas cas pozerat 10 dota 2 turnajov ak ta to nudi? čo sa tyka toho, ze tu pridavam "jed do Dota toxic poolu" uz len samotna henta veta implájuje to, že mas nejaky osobny problem s dotou.

tiež mi neda neragovat na to, ze "sa nehadas o tom, co je objektivnejsie lepsie" pretoze, prave o tom sa tu predsa od zaciatku bavime, nie? viz. napríklad tvoja veta "Celkovo je to svižnejšie, zábavnejšie, určite aj ľahšie", ktorá to pekne zhŕňa;) len jediny rozdiel medzi nami je v tom, ze ja som LoL hral a ty novu Dotu nie.

_________________
""There is no worse tyranny than to force a man to pay for what he does not want merely because you think it would be good for him.""
Robert A. Heinlein


Hore
 Profil ICQ  

Chaos Sorcerer
Obrázok používateľa

Založený: 05.03.2005
Príspevky: 1277
Body: 16
Bydlisko: the Screaming Vortex
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
wormwood napísal:
boze. aeris ty si taky mega troll.

/facepalm

Potrebujem to hrať x-tý krát v druhej grafike, keď som to isté hral už 10x krát? A to sa nebavím o rozdieli medzi Meal of Honor a Call of Duty alebo akokoľvek sa teraz nadáva strielačkám čo sa hrajú, pretože zatiaľ čo som si všimol (z turnajov, replayov, videí, wikis a štatistík) sa na tej hre nezmenilo reálne takmer nič. Čiže podľa teba môj experience s pôvodnou Dotou a jej x klonami mi nedáva žiadne oprávnenie sa vyjadrovať k Dote 2.0? Seems legit, pekná forma logiky.

A takmer nikdy sa nevyjadrujem objektívne, to že som porovnal môj experience s Dota klonmi voči LoLku ako "Celkovo je to svižnejšie, zábavnejšie, určite aj ľahšie" je moja subjektívna skúsenosť s danými hrami, to, že sa stotožňuje so všeobecným konsensusom z toho imho nerobí objektívny posudok z mojej strany.

Taktiež 4 ročný noťas nepovažujem za "starý komp" (i keď môj takmer sedemročný Inspiron 6400 je fakt že krutý low end).

ps: Vážne sa nesnažím hádať sa o tom, čo je objektívnejšie lepšie, pretože mám zásadu, že hry posudzujem len podľa seba a ak to, že môj subjektívny názor, ktorý som sem pridal prakticky len do počtu (keďže zrovna veľa ludí sa do tejto témy nevyjadril teda) mieniš považovať za niečo, čo ja z toho robiť nechcem, budem ti to vytýkať nech si aj prezident USA - moje myšlienky sú moje a prekrúcať ich nikto nebude. Nech to kludne hocikto považuje za petty, detinské, trolly, whatever, tak to chcem a tak to bude.

_________________
Chaos is the only answer


Hore
 Profil ICQ Facebook  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 21 ]  Prejsť na stránku 1, 2  Ďalšia

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 8 hostí.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun