HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 2 ] 
Autor Správa

Ja XXII.
Obrázok používateľa

Založený: 02.03.2011
Príspevky: 2155
Body: 21
Bydlisko: Pressburg
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou


No tak vec, s ktorou začnem úplne najprv, ták, žé, Lara <3 celú hru som sa nevedel vynadívať, stvorili neskutočne dokonalý model a je to proste Lara <3 má krásne oči, vlásky, postavu, no... a tak <3 fu

Spoiler! :
Obrázok


Tento Tomb Raider sa možno odklonil od klasických Tomb Raiderov, ale keď si to mohol dovoliť pán Bond, a pán Wayne, tak prečo by nemohla aj Croft <3 , táto hra sa skladala z veľa emočných prvkov, ktoré mi nevadili,

Spoiler! :
Obrázok


Príbeh je celkom v pohode, ajkeď možno mi táto pieseň prišla naladená na notách far cry 3 - tajuplný ostrov pri Japonsku atď, samozrejme, ako v každej Croftovke sa jednalo najprv o jej problémy, (teraz spoilujem) ako prežije sama, potom problémy v skupine výpravy atď, nevedela sa uzmieriť s tým, že je všetko jej vina, sem tam kydačky na ňu, inak je veľmi pekne urobená <3
Príbeh sa neskôr odchýli, ako inak, k božskosti, a nesklamalo to moje očakávania, a teda, (spoilujem) Bohyňa, resp. Kráľovná ostrova prežívajúca po tisícky rokov Laru <3 a jej výpravu nechcela pustiť z ostrova, takže v polke hry, keď už odlietajú na helikoptére, by sa zdalo, že tu hra končí, no nie, ona je ešte v polke, pekne sú spravení rebelský "osadníci" ostrova, a veľmo sa mi lúbila armáda kráľovnej

Spoiler! :
Obrázok


Ako som naznačil hrá má super setting, super farby, blato, tmavozelená džungla, šedá pláž, ľad - úžasné textúry

Spoiler! :
Obrázok


Táto hra, myslím si, prináša do herného priemyslu veľa nového, čo sa týka všetkých puzzle, nad každým som chvíľku musel dumať, čo sa mi dlho nestalo pri hre, samozrejme upgradujete si zbrane (Luk, 9mm, shotgun, arisaku typu 100 a neskôr AK47) pri ohníčku zo salvage, ktoré získavate z krabíc pohádzaných na ostrove, rozhadzujete si exp do skillov, a Lara je neskutočne sexy v koženej bundičke

Spoiler! :
Obrázok


Nenašiel by som na ňu zlého slova, odporúčam každému, ja som to zapol, a vypol až keď som dohral, čo sa mi často nestáva

Spoiler! :
Obrázok


Spoiler! :
Obrázok


Ah <3


Hore
 Profil ICQ  

Vojvoda
Obrázok používateľa

Založený: 18.01.2007
Príspevky: 586
Body: 31
Bydlisko: Zlaté Moravce

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
No zahral som si to aj ja a...

Je to super hra, osobne som viac na clasicke RPG, ale toto je fakt boží :)
+Spád deja
+na normali som zomieral primeraný počet krát
+Grafika
+Lara :twisted:

jedine že
-ľahké hádanky v hrobkách (ale kamarát sa s nimi potrápil takže pre niekoho+)
-až moc lineérna cesta levelmi (ale že vraj to je v takýchto hrách normlálne takže bez znaminka)

Takže: idem si dať ešte raz :D

_________________
Keď má problém riešenie starosti sú na nič. Keď problém riešenie nemá starosti nepomôžu. (Dalajláma)


Hore
 Profil  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 2 ] 

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 12 hostí.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun