HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 230 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5 ... 16  Ďalšia
Autor Správa

Legenda
Obrázok používateľa

Založený: 07.10.2004
Príspevky: 7236
Body: 121
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
ACAB  :lol:   :ikonka01:

_________________
Blep


Hore
 Profil  

the exorcist
Obrázok používateľa

Založený: 19.02.2005
Príspevky: 3015
Body: 194
Bydlisko: Miskatonic
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
ano batrflaj je strasny idiot a nevzdelany blbec...
za to ze ty zidov tolerujes tak to neznamena ze oni toleruju teba, prosim ta precitaj si aspon jedinu knihu zaoberajucu sa zidmi, aj kludne "politicky korektnu" pre nich my, ako gojimovia nemame ziadnu cenu, sme pre nich obycajnymi nastrojmi...
holocaust je predsa historicka udalost, ktora sa po case skuma a stale ziskavame nove a nove informacie, je to predsa historia a ta nebude nikdy 100% pravdiva a nezaujata, je to prirodzene ze ludia zistuju ze sa kedysi mohli mylit, lenze pri holokauste proste nie! je to fakt, je to dane a hotovo koniec diskusie, demokracia?
idiot je imho niekto kto to odmieta vidiet, pcha si na oci cely zivot ruzove okuliare a tvari sa ze zijeme v krasnom svete...tak si to teda uzite
ak si chcete zase vylievat na mne vase post-pubertalne vyhonky odpustite si ich, nestojim o to :|

_________________
""There is no worse tyranny than to force a man to pay for what he does not want merely because you think it would be good for him.""
Robert A. Heinlein


Hore
 Profil ICQ  

Legenda
Obrázok používateľa

Založený: 07.10.2004
Príspevky: 7236
Body: 121
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
keby si mi to prosim este napisal na kus pregamenu ja si to doma zaramujem


och kde je warrior
okej edit


17 rocny fagan co hlada svoje miesto v zivote a nikdy nic nedokazal len skakal z jednej subkultury na druhu (cim viac cool a temnosti tym lepsie)  tu nebuden ikomu rozpravat o postupuvbertalnych vylevoch ked vsetko co napise je len uzasny vyplod jeho rovnako postihnutych kamaratov

na rozdiel od teba som precital trosku viac knih ako ty (hej lebo drizzt je o zidoch) a revizionisti nie su zdroj chlapce, a prekusal som vela aj kedysi zakazanu pusku a olivovu ratolest, a nechodim do threadov a nerozdavam rozumy a nazory lebo si este stale myslim ze mam po vedomostnej stranke co dohanat

a preco ti tu nikto nikdy rozumne  neodpoveda? kto by sa hadal so zasranym chudackym rebelom ktory bude mat o pol roka zasa inu zabavku a ktory je prilis sprosty na to aby rozmyslal a radsej si adoptuje postoj ktory ho robi specialnym a odlisnym od toho stada debilov z ktorym musi zit

len aby si vedel nikoho nezaujimaju tie tvoje pseudointelektualne vylevy , a to ze povies [vymazané] akoze inteligentne a pekne to zaobalis neznamena ze to neni megachujovina

takze hej dockas sa len postpubertalnych vylevov lebo nicim inym na teba ludia plytvat nebudu

_________________
Blep


Naposledy upravil Ozzy dňa Pi. 11. Jan 2008, 12:24, celkovo upravené 1 krát.

Hore
 Profil  

röndör
Obrázok používateľa

Založený: 21.07.2004
Príspevky: 15706
Body: 310
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Rad sa necham poucit, staci ak vysypes zoznam literatury.

Spakruky si nadelim:
* Fordova legendarna kniha
* Ecovo Foucaultovo kyvadlo

Citácia:
holocaust je predsa historicka udalost, ktora sa po case skuma a stale ziskavame nove a nove informacie, je to predsa historia a ta nebude nikdy 100% pravdiva a nezaujata, je to prirodzene ze ludia zistuju ze sa kedysi mohli mylit, lenze pri holokauste proste nie! je to fakt, je to dane a hotovo koniec diskusie, demokracia?

Rad si vypocujem tvoj nazor na tuto problematiku. Vacsina ludi totiz akceptuje vseobecnu historiu: Zidia boli systematicky vyvrazdovani, ich pocet bol X tisic (cisla by som musel googlit) a z hladiska civilizovanej Zapadne Europy to bola najvacsia planovana genocida.  Mas na to iny nazor? Rad si ho vypocujem :-)

Ono suhlasim s tym, ze casto prevladaju nepatrne historicke omyly, vid napr. spanielsku inkviziciu. Vacsina ludi vsak protestuje proti holokaustu takmer principialne, bez toho aby o tom mali nejake vedomosti. Vyhovuje im to totiz do vseobecneho filozofickeho rozpolozenia. Budem parafrazovat (tusim) Karla Poppera: kedysi ludstvo obvinovalo za katastrofy a neuspechy Boha. Teraz, ked je modne byt ateistom, su za katastrofy a neuspechy a beh dejin obvinovane korporacie a Zidia. Verim, ze nie si ten pripad.

V kazdom pripade nie je mi jasne, co chce ta druha strana dokazat. Ze holokaust absolutne nebol? Ze je to zidovsky komplot? Ze su cisla prehnane?

Rovnako si velmi rad podebatim i o tom, ze Zidia ma netoleruju. Tak ako si neviem predstavit, ze existuje spolok kardinalov, ktory za velkeho BWAHAHAHA kuje pikle zavrety vo Vatikane a zapisnice si ukladaju do tajnych archivov, neverim, ze existuje nejaky megaspolok Zidov, ktory sa za ticheho Bwahaha snazi ovladnut svet.

My znalci totiz vieme, ze svet riadia Tamti spolu s Les XXXVI inuisibles separez en six bandes

Ale naozaj rad si o tom podebatim.

_________________
Light hand of Empelol.


Naposledy upravil alef0 dňa Pi. 11. Jan 2008, 12:26, celkovo upravené 1 krát.

Hore
 Profil ICQ  

Sanjuro
Obrázok používateľa

Založený: 05.02.2006
Príspevky: 6707
Body: 5
Bydlisko: BA
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
toto ma potencial na "flame mesiaca"  :lol:

_________________
Barbarism is the natural state of mankind.
Civilization is unnatural. It is a whim of circumstance.
And barbarism must ultimately triumph.


Hore
 Profil ICQ  

the exorcist
Obrázok používateľa

Založený: 19.02.2005
Príspevky: 3015
Body: 194
Bydlisko: Miskatonic
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Citácia:
Zidia boli systematicky vyvrazdovani


Proti tomuto absolutne nic nenamietam, ja holokaust nepopieram len netvrdim ze bol presne tak ako s tvrdi a ze v nom zahynulo 6 000 000 zidov. To je proste absurdne cislo. Staci si to vypocitat prostou matematikou. Kedze sa tvrdi ze zidov nicili Zyklonom B co je vysoko toxicky plny a po jeho pouziti zostavaju priestory zamorene najmenej 24 hodin. Dalsie veci ako vyroba mydla zo židov a podobne, tomu snad neveria ani oni sami. Prečo by mala "čista" germanska rasa tužiť po umyvani sa mydlom zo "špinavych" židov. Proste vo vojne zahynulo OVELA viac slovanov a ostatnych narodov. Lenze o tom sa vobec nehovori. Ked sa povie holokaust, II ww hned si vsetci vybavia ubohych zidov v taboroch :roll: .

Citácia:
Ze je to zidovsky komplot? Ze su cisla prehnane?


čistočne, ked pridem domov (pišem z netky) tak postnem odkazy na literaturu lebo toto by bolo nadlho...

Citácia:
Rovnako si velmi rad podebatim i o tom, ze Zidia ma netoleruju.


Toto jedine sa da povazovat za 100% fakt, oni sami to priznavaju. Tiez upnem nejaku lit a poslem ti odkazy ak mas zaujem.

Citácia:
Tak ako si neviem predstavit, ze existuje spolok kardinalov, ktory za velkeho BWAHAHAHA kuje pikle zavrety vo Vatikane a zapisnice si ukladaju do tajnych archivov, neverim, ze existuje nejaky megaspolok Zidov, ktory sa za ticheho Bwahaha snazi ovladnut svet.


Tak samozrejme tomuto neverim ani ja, ako sa snazi par ludi naznacit. Je to pritiahnute za vlasy...

[/quote]

_________________
""There is no worse tyranny than to force a man to pay for what he does not want merely because you think it would be good for him.""
Robert A. Heinlein


Hore
 Profil ICQ  

Lord of the flies
Obrázok používateľa

Založený: 19.06.2005
Príspevky: 5195
Body: 37
Bydlisko: Under the moon
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
toto ma nabeh na dobry tread :P

Btrflaj nemusel si si to komplikovat.. stacilo napsiat ze si naozaj myslel ACAB, ja som ti chcel len dobre..

_________________
"There isn't anyone to help you. Only me. And I'm the Beast."


Hore
 Profil ICQ  

Lord of the flies
Obrázok používateľa

Založený: 19.06.2005
Príspevky: 5195
Body: 37
Bydlisko: Under the moon
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Zidia ans netoleruju
Moslimovia nas netoleruju este viac
Krestania nas netoleruju
Ateisti nas netoleruju (sak sa staraju sami o seba)
Bila liga nas netoleruje
.. to sme dopadli.. podme do vojny
:lol:

_________________
"There isn't anyone to help you. Only me. And I'm the Beast."


Hore
 Profil ICQ  

Legenda
Obrázok používateľa

Založený: 07.10.2004
Príspevky: 7236
Body: 121
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Dragonlord napísal:
Zidia ans netoleruju
Moslimovia nas netoleruju este viac
Krestania nas netoleruju
Ateisti nas netoleruju (sak sa staraju sami o seba)
Bila liga nas netoleruje
.. to sme dopadli.. podme do vojny
:lol:


aj po tebe hadzu kamene?

_________________
Blep


Hore
 Profil  

Lord of the flies
Obrázok používateľa

Založený: 19.06.2005
Príspevky: 5195
Body: 37
Bydlisko: Under the moon
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Zatim len pohlady..
Najma moslimski studenti.. budem potrebovat pomoc white POWER RANGERS!

_________________
"There isn't anyone to help you. Only me. And I'm the Beast."


Hore
 Profil ICQ  

Arnold for the president!

Založený: 05.02.2006
Príspevky: 1679
Body: 67
Bydlisko: Piestanska drzava
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
nemam robotu- moze za to zid, je tu inflacia- moze za to zid, niekde je vojna- moze za to zid, skapal mi pes- moze za to zid, som lenivy alkac- moze za to zid
podla mna tych par milionov zidov nebude z tejto planety, pretoze take neuveritelne schopnosti, ake im ich nepriatelia prisudzuju, nemoze mat obycajny clovek

ze cista rasa sa nebude umyvat mydlom zo zidov  :lol:  :lol: kamo o elegancii SSmanov mas pomylene predstavy, zvacsa to boli poriadni uchyli


Hore
 Profil  

Legenda
Obrázok používateľa

Založený: 03.08.2005
Príspevky: 1755
Body: 6
Bydlisko: Bratislava

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
6mil zabitych zidov bolo dlho oficialne cislo (Aj ked sa obcas v literature objavovali aj cisla 9 mil a viac, samozrejme vzdy to boli len odhady kedze neboli ziadne hodnoverne podklady).

V Auswitzi zomrelo 4 mil ludi - prevazne zidov (vacsinou sa o ostatnych narodoch nehovori) repektive tak to bolo az do roku 1990 ked otvorili sovietske archivy (a spristupnili sa nacisticke zaznamy) a cislo sa znizilo na 1.4mil. Ostatne koncentracne tabory by sa udajne tiez mali takto updatnut.

Z nejakeho dovodu je vsak stale 6 - 2.6 = 6 a kto tvrdi ine, je antisemita (BTW arabi su tiez semiti)).

Holokaust je jedina udalost v ludskej historii ktoru je zakazane vedecky a historicky skumat. Rovnako je to jedina udalost v ludskej historii kde su samotne obete (respektive ti co ich zastupuju) proti jej vedeckemu a historickemu skumaniu. Preto su mnohe myty (mydlo, nabytok), svedectva, denniky obeti, ktore aj ked boli vyvratene, spochybnene, preukazane za falzifikaty, neustale udrzovane a pripominane.

Armenov udajne zomrelo v Turecku 1.5 mil.
Rusov v 2sv. zomrelo udajne 24 mil
Cinanov v 2sv. zomrelo udajne 20 mil
Korejcov v Korejskej vojne udajne zomrelo 1mil (niektore zdroje tvrdia zase ze 3mil)
Kambodza 2 mil
Tutsiov v Rwande (1994!) zomrelo 800tisic

Z nejakeho dovodu sa vsak neustale hovori a spomina Holokaust Zidov(BTW je to copyright pojem, ziadna ina genocida sa nesmie nazyvat Holokaust).

edit: tato tema je vsak prilis rozporuplna a preto si ju nebudem vsimat

_________________
Tek tik-tik. : Gak’lak, thri-kreen guardian
Jenom člověk, který si není jistý svým vlastním rozhodnutím, že hraje dobrou hru se musí neustále opírat do jiných her s tím, že jsou špatné, aby se ujistil, že dělá dobře : Alnag


Hore
 Profil ICQ  

Lord of the flies
Obrázok používateľa

Založený: 19.06.2005
Príspevky: 5195
Body: 37
Bydlisko: Under the moon
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Holokaust zidov je In lebo sa onho zajimaju nazis.. a my sa zaujimame o nazis  :lol:

_________________
"There isn't anyone to help you. Only me. And I'm the Beast."


Hore
 Profil ICQ  

Sanjuro
Obrázok používateľa

Založený: 05.02.2006
Príspevky: 6707
Body: 5
Bydlisko: BA
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Dragonlord: inak to ma napadlo uz davnejsie: preco sa tak zaujimas o nazis? a odkedy? warriorov vplyv?

_________________
Barbarism is the natural state of mankind.
Civilization is unnatural. It is a whim of circumstance.
And barbarism must ultimately triumph.


Hore
 Profil ICQ  

Lord of the flies
Obrázok používateľa

Založený: 19.06.2005
Príspevky: 5195
Body: 37
Bydlisko: Under the moon
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
warrior je moj OTEC!

Odkedy? Odkedy najkamos prisiel skoro o oko(ma "iba" trvale poskodenie) kvuli nazis..

_________________
"There isn't anyone to help you. Only me. And I'm the Beast."


Hore
 Profil ICQ  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 230 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5 ... 16  Ďalšia

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 2 hostí.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun