HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 502 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1 ... 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25 ... 34  Ďalšia
Autor Správa

Legenda

Založený: 20.07.2004
Príspevky: 1779
Body: 213
Bydlisko: Bratislava
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
aha takze podla teba je presadzovanie homosexualnych partnerstiev a dekriminalizacia marihuany na slovensku populisticky tah porovnatelny s meciarovym svajciarskom a dzurindovym dvojplatom ... na KONZERVATIVNOM krestanskom slovensku ,,, rozumieme si ?

a to nehovorim o tom, ze ako jedina liberalna strana koalicie toho moc nenapresadzuje, ze ano

_________________
"Si vis pacem, para bellum" ("If you wish for peace, prepare for war") -"Publius Flavius Vegetius Renatus"

hell yeah


Hore
 Profil ICQ  

Doomed eternally
Obrázok používateľa

Založený: 13.11.2004
Príspevky: 2819
Body: 57
Bydlisko: Košice
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Veru tak, presne to vravim:)

Nejdu na 40 percent Robertka. Oni prisli na net, Facebook, whatever a targetovali mladez. A potom bum, 10 percent. Liberali chybaju na Slovensku, tak to prisli zaplnit oni. Spominame na ANO?

Sam si dokazal, ze Sulikove dristy su ako Meciarovo Svajciarko a dvojite platy. Preco? LEbo Slovensko je predsa konzervativne, ako si sam povedal, a oni su jedina strana svojho druhu, takze neexistuje aby to presadili ako strana, to skor tu bude tatransky tiger a dvojnasobne platy :wink: Ak k tomu dojde, stane sa to zvonku, EU etc

_________________
An nescis, mi fili, quantilla prudentia mundus regatur?

Bet’ Kindlein bet’,
morgen kommt der Schwed’
morgen kommt der Oxenstjern’
der wird dem Kindlein ’s Beten lehr’n
bet’ Kindlein bet’


Hore
 Profil ICQ  

Legenda

Založený: 20.07.2004
Príspevky: 1779
Body: 213
Bydlisko: Bratislava
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
drizdy ? hlasovali za navysenie eurovalu ? nezahlasovali za navysenie eurovalu ... toto a galko mi kludne ako zaruka stacia
ci chces mi tvrdit, ze strana ktorej ide hlavne o korytko sa necha po roku a pol vysachovat ? ci chces mi tvrdit, ze zaujmove skupiny teraz davaju dole SaS lebo snimi SaS spolupracuje a spolupracoval? (ci chces tvrdit, ze cas.sk a pravda to dava len koli kvalite svojich invetigativnych reporterov ?)

_________________
"Si vis pacem, para bellum" ("If you wish for peace, prepare for war") -"Publius Flavius Vegetius Renatus"

hell yeah


Hore
 Profil ICQ  

Doomed eternally
Obrázok používateľa

Založený: 13.11.2004
Príspevky: 2819
Body: 57
Bydlisko: Košice
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Prepac ale ako sme sa dostali k eurovalu od partnerstiev a marihuany?

Prepac, kde som povedal ze zaujmove skupiny davaju dole SAS lebo blaaa? Ale ked sme uz pri tom, tak SDKU davaju potom podla teba dolu teiz zaujmove skupiny, ok, a pritom PEnte zrali z dlane, ono tych skupin je viac, vsakze ano...

A do tretice, navysenie eurovalu, tu sa nejdem hadat ci su natolko principialny ci zataty, nejdem rozoberat to, ze mozno chceli viac korytka a spraivli marketingovy tah lebo teraz Iliathanovia slovenska krochkaju blahom nad principialitou SAS (natolko principilanou ze rada pocuva aj co nema). JA som im vycital Sulika a Kocnera a marihuanu a homosexualov. Euroval som nespomenul ani slovkom.

Jo a zabudol som, bolo jasne, ze euroval prejde, hovno pomohlo ich nehjlasovanie, Fico deklaroval davno ze ked padne vlada podpori, etc etc. Takze na co to bolo dobre, okrem toho, ze rozbili vladu? Ukazali ze maju gule? Dufam ze ich to bude hriat pri srdiecku az tu budu cerveny dalsie styri roky veselo zrat z valova

_________________
An nescis, mi fili, quantilla prudentia mundus regatur?

Bet’ Kindlein bet’,
morgen kommt der Schwed’
morgen kommt der Oxenstjern’
der wird dem Kindlein ’s Beten lehr’n
bet’ Kindlein bet’


Hore
 Profil ICQ  

Legenda

Založený: 20.07.2004
Príspevky: 1779
Body: 213
Bydlisko: Bratislava
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
ano zaujmovych skupin je viac, a kazdemu patri nejake to medium, a SaS si dlhsie podavaju vsetci ci smecko, ci pravdicka ci casicko atd.
viac korytka ? cez euroval ? haha hahahaha ... ale iste, ved ho teraz aj maju
tak ci tak, radsej SaS pri porytku ako cokolvek ine co tam je ... tam aspon trocha principiality bola a je

_________________
"Si vis pacem, para bellum" ("If you wish for peace, prepare for war") -"Publius Flavius Vegetius Renatus"

hell yeah


Hore
 Profil ICQ  

Doomed eternally
Obrázok používateľa

Založený: 13.11.2004
Príspevky: 2819
Body: 57
Bydlisko: Košice
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
No ako chces. Mam rad argumenty ako hahahahhaha.


Nepletme si principialitu s ....... domyslite si pejorativum podla gusta.

Citácia:
ano zaujmovych skupin je viac, a kazdemu patri nejake to medium, a SaS si dlhsie podavaju vsetci ci smecko, ci pravdicka ci casicko atd.

Ergo definicia zaujmovej skupiny je , ze musi mat svoje medium? Alebo si azda myslis, ze su len zaujmove skupiny ktore pozna cele Slovensko a maju obrovske loga na budovach? Ale ok, na svoj list co mam proti sas prihodim, ze su dost neschopny a nevedia mat za sebou ani len zaujmovu skupinu, co ma nejake to medium. Amateri, vravim, strana pavianov, ziadna gorila

EDIT:No a este, vacsina pravicovych subjektov a hlavne pseudoliberali, co opustia svoje liberalne postoje, ako SAS v pripade marihuany a homosexualov, straca percenta v prospech sdku, teda do gorily to tak bolo. Sulikovi hrozilo, ze po 4 rokoch pride o volicov, lebo neboli nicim vynimocny, nezastali si nic, uz prieskumy po roku im davali par percent dolu viac ako sa cakalo, takze podla mna, mozem sa mylit, islo skor o pud sebazachovy, vlastny kazdemu primatovi.

_________________
An nescis, mi fili, quantilla prudentia mundus regatur?

Bet’ Kindlein bet’,
morgen kommt der Schwed’
morgen kommt der Oxenstjern’
der wird dem Kindlein ’s Beten lehr’n
bet’ Kindlein bet’


Hore
 Profil ICQ  

Schattenjäger Inquisitor
Obrázok používateľa

Založený: 14.05.2006
Príspevky: 21708
Body: 61
Bydlisko: Holy Terra
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
http://draxler.blog.sme.sk/c/291097/Spo ... onara.html

Slovenské strany sú dosť zúfalé spolky bez nejakých trvácnych vnútorných štruktúr, bez viditeľného vnútorného rozvoja, bez profesionalizácie. Často cez ne do vysokých postov vystúpajú ľudia, ktorí proste majú dosť času obiehať schôdze a dosť drzosti stále sa niekam pchať.

_________________
We are the Pilgrims, master; we shall go
Always a little further: it may be
Beyond that last blue mountain barred with snow
Across that angry or that glimmering sea ...

fly me to the moon and let me dance among the stars
=][=


Hore
 Profil  

Knieža
Obrázok používateľa

Založený: 22.07.2004
Príspevky: 612
Body: 10
Bydlisko: Kosice

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Kleriker napísal:
Veru je uplne ok a vhodne aby predseda parlamentu chodil pokecat si s clovekom co je roky spajany s podsvetím, zaujmovymi skupinami (je na pentu taktiez ehm, a zabudli sme na Rusko vs Kocner a gorily vykosene na oboch stranach v markize?) etc.

Všetci vieme, že ak chceš v tejto krajine niečo urobiť, tak potrebuješ známosti. A aby si odhalil takú mega kauzu (a zrejme aj mega korupciu) akou bolo to, že ktorých 6 poslancov koalície hlasovalo za Trnku (od ktorého závisí nejeden politik a mafián), tak potrebuješ mat kontakty s veľmi vplyvnými ľuďmi. a to sú v tejto krajine predovšetkým mafiáni a kurvy typu Kočner. Bože chráň, aby som obhajoval Kočnera :) Súlik však od začiatku tvrdí, že sa s ním stýkal preto, aby zistil kto boli tí šiesti poslanci, a predtým sa s ním stýkal preto, že je ako osoba dobrým zdrojom informácii (nepochybne je). Ani druhá séria ich smsiek a ani najnovšie videá neodhalili, že by v tomto klamal.. takže?

a co sa týka mýtusu, ze SAS povalila vládu - vláda padla na spojení o vyslovení dôvere. SAS spojenie od začiatku nechcelo, a opakovane tvrdilo, že nepodporí euroval. Spojenie chceli ostatne strany a predovšetkým Dzuri a Mikloš (však o tom aj verejne hovorili). ako všetci vieme, Radičová to s nimi dvoma nemala ľahké a podpora SDKÚ sa rovnala nule. a ak už niečo užitočné vyplynulo z tých videí Sulika a Kočnera, tak to, že Sulíka niekto nahováral na zmenu premiéra, konkrétne výmenu Radičovej za Mikloša (no ktože len ten niekto mohol byť...). Takže výsledok - misia splnená. Radičová skončila a SAS je zradca, ktorý povalil vládu a mohla sa začať masívna kampaň, ako sa s SASkármi už nikto nikdy nespojí do koalície (tzv. že ich ani netreba voliť..) :)

_________________
Česť je život

Byť prezidentom USA je nevďačná úloha. Ak sa svetu darí, pripisuje sa to svetu. Ak sa nedarí, na vine je Amerika. - Stefan Hrib

Nízke duše neveria vo veľkých ľudí. Nerestní otroci sa posmešne usmievajú nad slovom sloboda - J.J. Rousseau


Hore
 Profil  

Doomed eternally
Obrázok používateľa

Založený: 13.11.2004
Príspevky: 2819
Body: 57
Bydlisko: Košice
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Mytus ze SAS povalila vladu..... mýtus - vymyslené rozprávanie o dávnoveku a jeho božstvách a hrdinoch; báje, výmysel, blud; pripisovanie nejestvujúcich bla....

SAS nevyslovila doveru vlade, ergo povalila vladu. Tam nie je ziaden mytus, je to holy fakt, zaklady formalej logiky, etc. No a co ze davno to avizovali, tak isto Fico davno avizoval ze ak vlada padne, podppori euroval s sdku. Cize SaS bolo zrejme, ze dosiahnu len koniec vladnutia, nic ine. To akosi neberies v uvahu uz. A kedze vsetko prezentujes ako konspiracnu teoriu namierenu voci SaS, tak mi este povedz, preco SaS nahrala presne do karat tymto zlym zlym konspiratorom a nezahlasovala za Euroval. Ak maju tolko rozumu co ty, museli zbadat tuto pascu a museli vediet, ze nezahlasovanie je presne to, co od nich ti diabli ocakavaju. A predsa spadli do pasce. Prepac, nerozumiem ich dovodom a nikdy take ani nepodali. Pokojne mohli stiahnut chvost a odist, ze nechcu povalit vladu a pustit fica spat. Ak im odpustili ste upustenie od dekriminalizacie marihuany a legalizoania homosexualnych partnerstiev tri sekundy po vysledkoch volieb, istotne by ste im prepacili, ze nechcu sem pustit Fica. A este by ste im vlastne aj mohli zatlieskat, lebo ved usli pasci co im nastolili tie svine. A ano ostatni chceli spojenie, ta procedura tam je na to, aby zatlacila na poslancov, jednoducho predseda vlady to povazuje za principialne. To vas hadam ucili.

Ku Kocnerovi a sulikovi len tolko

Obrázok

_________________
An nescis, mi fili, quantilla prudentia mundus regatur?

Bet’ Kindlein bet’,
morgen kommt der Schwed’
morgen kommt der Oxenstjern’
der wird dem Kindlein ’s Beten lehr’n
bet’ Kindlein bet’


Hore
 Profil ICQ  

átra
Obrázok používateľa

Založený: 13.02.2008
Príspevky: 1360
Body: 13
Bydlisko: Tešik-Taš
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Kleriker napísal:
No a co ze davno to avizovali, tak isto Fico davno avizoval ze ak vlada padne, podppori euroval s sdku. Cize SaS bolo zrejme, ze dosiahnu len koniec vladnutia, nic ine.
Ale to isté bolo jasné aj koaličným partnerom, že sa tým dosiahne len koniec vládnutia, takže s toho vyplýva, že podporiť euroval (čiže ešte viac sa zadĺžiť) a zároveň poskytnúť Ficovi vládnuť je podla nich pre Slovensko lepšie, ako nepodporiť a udržať sa pri vláde.
Kleriker napísal:
A ano ostatni chceli spojenie, ta procedura tam je na to, aby zatlacila na poslancov, jednoducho predseda vlady to povazuje za principialne.

prečo to považovali za až tak principiálne?


Hore
 Profil  

Doomed eternally
Obrázok používateľa

Založený: 13.11.2004
Príspevky: 2819
Body: 57
Bydlisko: Košice
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Na obe otazky jedna odpoved.

Nebolo im to jasne, ten mechanizmus je tam na vyvinutie tlaku na poslancov. Premierka predpokladala, ze spojenie hlasovania donuti SaS zahlasovat v sulade s dalsimi troma stranami koalicie. Resp. toto je najjednoduchsie a najuveritelnejsie riesenie, Erkenova teoria je sice mozna, ale ehm trocha dookola a diery. Samozrejme, moze to byt ako vravi on, moze to byt hocijak, mozno su za tym mimozemstania. Occamova britva sucks proste.

Co sa Eurovalu tyka, nevyjadrujem sa k tomu, pretoze ja o tom nic neviem. Ja naozaj absolutne nerozumiem ekonomii, ekonomike, bankovnictvu. Nebudem sa hadat ci to je alebo nie je zadlzovanie, staci ze clovek si mzoe precitat plejadu nazorov roznych ekonomov a protirecia si. Tak prosim vyvarujme sa tvrdeniam, ze je to len dalsie zadlzenie, lebo mam pocit, ze v tom nema jasne nikto. Jedine ZOG, ze :lol:

_________________
An nescis, mi fili, quantilla prudentia mundus regatur?

Bet’ Kindlein bet’,
morgen kommt der Schwed’
morgen kommt der Oxenstjern’
der wird dem Kindlein ’s Beten lehr’n
bet’ Kindlein bet’


Hore
 Profil ICQ  

Legenda

Založený: 20.07.2004
Príspevky: 1779
Body: 213
Bydlisko: Bratislava
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Citácia:
Nebolo im to jasne, ten mechanizmus je tam na vyvinutie tlaku na poslancov. Premierka predpokladala, ze spojenie hlasovania donuti SaS zahlasovat v sulade s dalsimi troma stranami koalicie.


pokial viem podpora eurovalu nebola nikdy sucastou koalicnej dohody, co znamena, ze otazka eurovalu nebola dolezita pri formovani koalicie a postoj SaS k danej veci bol znamy uz od zaciatku a bol zasadnou sucastou jej volebneho programu ... inu tri koalicne strany sa rozhodli dotlacit stvrtu mimo platnej koalicnej dohody cim rozbila koaliciu

Citácia:
Erkenova teoria je sice mozna, ale ehm trocha dookola a diery. Samozrejme, moze to byt ako vravi on, moze to byt hocijak, mozno su za tym mimozemstania. Occamova britva sucks proste.


ako pravnik by si mohol poznat prezumpciu neviny, videa nepoukazali na ziadnu trestnu cinnost ... a to ja osobne sulikove pocinanie neberiem ako koser, aby sme mali jasno

Citácia:
Co sa Eurovalu tyka, nevyjadrujem sa k tomu, pretoze ja o tom nic neviem. Ja naozaj absolutne nerozumiem ekonomii, ekonomike, bankovnictvu. Nebudem sa hadat ci to je alebo nie je zadlzovanie, staci ze clovek si mzoe precitat plejadu nazorov roznych ekonomov a protirecia si. Tak prosim vyvarujme sa tvrdeniam, ze je to len dalsie zadlzenie, lebo mam pocit, ze v tom nema jasne nikto


iste, su skupiny ekonomov, ktory si protirecia, ale vzhladom na to, ze skupina ekonomov co su proti eurovalu spravne predpovedala grecky ekonomicky vyvoj, ja osobne budem verit im

_________________
"Si vis pacem, para bellum" ("If you wish for peace, prepare for war") -"Publius Flavius Vegetius Renatus"

hell yeah


Hore
 Profil ICQ  

vis maior
Obrázok používateľa

Založený: 20.07.2004
Príspevky: 4458
Body: 21
Bydlisko: Morava
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Erkenbrand napísal:
Všetci vieme, že ak chceš v tejto krajine niečo urobiť, tak potrebuješ známosti. A aby si odhalil takú mega kauzu (a zrejme aj mega korupciu) akou bolo to, že ktorých 6 poslancov koalície hlasovalo za Trnku (od ktorého závisí nejeden politik a mafián), tak potrebuješ mat kontakty s veľmi vplyvnými ľuďmi. a to sú v tejto krajine predovšetkým mafiáni a kurvy typu Kočner.

Boze, to sa naozaj najde niekto kto Sulikovi tie jeho vyhovorky zozral? Ja dokazem pochopit, ze SaS je ti sympaticka tym ze sa postavila proti eurovalu a keby si povedal, ze koli tomu si ochotny im odpustit, ze ich predseda sa kamarati s mafianom, tak to svojim sposobom pochopim. Sice s tym nebudem suhlasit, ale pochopim to. Ale ako mozes uplne vazne prehlasit, ze Sulik sa s Kocnerom stretaval, aby vypatral kto hlasoval za Trnku, tak to pochopit nedokazem.

http://volby.sme.sk/c/6276985/v-kocnerovej-vile-som-bol-viackrat-priznal-sulik.html
http://hnonline.sk/slovensko/c1-54864350-sulik-sa-pri-sasanke-zamotava
Takze si to zhrnme. V parlamente "cvirikali vrabci" o tom, ze niekto podplaca poslancov, aby hlasovali za Trnku. Takze pan predseda parlamentu, miesto toho aby vec oznamil policii ako mu kaze zakon, sa zahral na tajneho agenta a vydal sa na odvaznu misiu do Kocnerovho domu. V tej suvislosti si s nim potykal, chodieval k nemu na ranajky a detailne ho informoval o priebehu volby GP (okrem inych veci). A to vsetko davno predtym nez sa nejaka volba GP vobec zacala riesit. Makes perfect sense.


Hore
 Profil ICQ  

röndör
Obrázok používateľa

Založený: 21.07.2004
Príspevky: 15706
Body: 310
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Citácia:
Takze si to zhrnme. V parlamente "cvirikali vrabci" o tom, ze niekto podplaca poslancov, aby hlasovali za Trnku. Takze pan predseda parlamentu, miesto toho aby vec oznamil policii ako mu kaze zakon, sa zahral na tajneho agenta a vydal sa na odvaznu misiu do Kocnerovho domu. V tej suvislosti si s nim potykal, chodieval k nemu na ranajky a detailne ho informoval o priebehu volby GP (okrem inych veci). A to vsetko davno predtym nez sa nejaka volba GP vobec zacala riesit. Makes perfect sense.

Jasne, ze dava, nehral si na Hostinci Mafiu?

_________________
Light hand of Empelol.


Hore
 Profil ICQ  

Schattenjäger Inquisitor
Obrázok používateľa

Založený: 14.05.2006
Príspevky: 21708
Body: 61
Bydlisko: Holy Terra
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Obrázok
kto sa s mafianmi nestyka?

_________________
We are the Pilgrims, master; we shall go
Always a little further: it may be
Beyond that last blue mountain barred with snow
Across that angry or that glimmering sea ...

fly me to the moon and let me dance among the stars
=][=


Hore
 Profil  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 502 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1 ... 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25 ... 34  Ďalšia

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 2 hostí.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun