HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 502 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24 ... 34  Ďalšia
Autor Správa

Schattenjäger Inquisitor
Obrázok používateľa

Založený: 14.05.2006
Príspevky: 21708
Body: 61
Bydlisko: Holy Terra
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
galko inak fakt milassek
toho by som chcel znova. a ak pojdem volit a nahodou sa rozhodnem pre tychto dementov, tak kruzkujem v prvom rade galka

_________________
We are the Pilgrims, master; we shall go
Always a little further: it may be
Beyond that last blue mountain barred with snow
Across that angry or that glimmering sea ...

fly me to the moon and let me dance among the stars
=][=


Hore
 Profil  

Commander
Obrázok používateľa

Založený: 04.04.2006
Príspevky: 9934
Body: 398
Bydlisko: Trvale
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
To ano. Handpickunt z kazdej strany par ludi ktori za nieco stoja a spravit z nich parlamnet by bolo asi najlepsie riesenie v sucastnej situacii.

_________________
Obrázok
"He who controls the past commands the future, He who commands the future, conquers the past."
--Kane--


Hore
 Profil  

naivný cynik
Obrázok používateľa

Založený: 16.07.2006
Príspevky: 3124
Body: 14
Bydlisko: doma
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
presne tak.

z SaS Galka, ale nie Sulíka a Miskova
z SDKU Zitnansku, ale nie Gorily.
z KDH Lipsica, ale nie zvysok inkvizicie
z OLaNO Hubu, ale nie Matoviča.

inak ani niet koho voliť....

_________________
Adults with imaginary friends are stupid.


Hore
 Profil  

átra
Obrázok používateľa

Založený: 13.02.2008
Príspevky: 1360
Body: 13
Bydlisko: Tešik-Taš
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
v podstate si to myslím podobne (aj keď mne Sulík až tak nevadí). U mňa ešte Osuský (kt. inak asi neni moc populárny na tomto fóre) čiže nakoniec sa možno aj pre SaS rozhodnem...


Hore
 Profil  

Doomed eternally
Obrázok používateľa

Založený: 13.11.2004
Príspevky: 2819
Body: 57
Bydlisko: Košice
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Quicci napísal:
presne tak.

z SaS Galka, ale nie Sulíka a Miskova
z SDKU Zitnansku, ale nie Gorily.
z KDH Lipsica, ale nie zvysok inkvizicie
z OLaNO Hubu, ale nie Matoviča.

inak ani niet koho voliť....


Smiem sa spytat co spravila taka Zitnanska, ze je popularna? Nie v zlom, ale vazne mi nejako unika, cim je speci. Pretoze ja mam pocit, ze Zitnanska je troska ako Fico. Fico tazi z toho, ako pinda na bohatich, lebo on je zastanca prosteho ludu, a ako akoze bojuje s tymi, co tie istoty maju a upieraju ich inym. A Zitnanska to robi so sudnictvom, pretoze vacsina pravicovych volicov nie je nasrana na niekoho, kto ma viac penazi, ale na sudy a vobec akekolvek organy verejnej moci su tu nasrani vsetci (a povacsine aj pravom samozrejme). Lenze tak ako Fickove kroky nevedu k zabezpeceniu onych bajnych istot a potrestaniu nenasytnych, tak Zitnanskej kroky nevedu k naprave systemu, len naoko. Niektore kroky totiz su marene, ine zas nie su tym, cim sa tvaria byt. A niektore su populisticke

_________________
An nescis, mi fili, quantilla prudentia mundus regatur?

Bet’ Kindlein bet’,
morgen kommt der Schwed’
morgen kommt der Oxenstjern’
der wird dem Kindlein ’s Beten lehr’n
bet’ Kindlein bet’


Hore
 Profil ICQ  

Legenda
Obrázok používateľa

Založený: 29.11.2004
Príspevky: 1094
Body: 77

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
jj zitnanska je slaba. a ten for, ze chce kandidovat na predsedu sdku hahahah... akokolvek nesympaticky mi je miki platini, aspon je to lider. zitnanska nema vodcovske schopnosti ani nahodou. ked s mikim sdku atkuje 5%, so zitnanskou by na tom boli este horsie.

sdku potrebuje niekoho nezatazeneho tuctom kauz, ale zaroven silnu osobnost schopnu byt lidrom pravice, zitnanska splna len jednu z tychto podmienok., pride mi nudna, nevyrazna a bez nazoru.


Hore
 Profil  

naivný cynik
Obrázok používateľa

Založený: 16.07.2006
Príspevky: 3124
Body: 14
Bydlisko: doma
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
ad Zitnanska -
z toho ako som zachytil ja (nie som právnik ani po súdoch nelietam, opravte ma ak sa mylim...) presadila aby boli zverejnovane (!) rozhodnutia sudov v plnom zneni aj s odovodneniami. toto mi pride ako spravne opatrenie ktore tu malo byt uz aspon 22 rokov.

Riso -
v poriadku, je slaba ako liderka. prilis zamerana do svojho fachu..
KTO je silna osobnost ktoru by si akceptoval ako lidra pravice, a zaroven nie je gorila, a zaroven je znamy/znama?

_________________
Adults with imaginary friends are stupid.


Hore
 Profil  

röndör
Obrázok používateľa

Založený: 21.07.2004
Príspevky: 15706
Body: 310
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Citácia:
Riso -
KTO je silna osobnost ktoru by si akceptoval ako lidra pravice, a zaroven nie je gorila, a zaroven je znamy/znama?

Obrázok

_________________
Light hand of Empelol.


Hore
 Profil ICQ  

the exorcist
Obrázok používateľa

Založený: 19.02.2005
Príspevky: 3015
Body: 194
Bydlisko: Miskatonic
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Quicci napísal:
Riso -
v poriadku, je slaba ako liderka. prilis zamerana do svojho fachu..
KTO je silna osobnost ktoru by si akceptoval ako lidra pravice, a zaroven nie je gorila, a zaroven je znamy/znama?


Lipšic

_________________
""There is no worse tyranny than to force a man to pay for what he does not want merely because you think it would be good for him.""
Robert A. Heinlein


Hore
 Profil ICQ  

Schattenjäger Inquisitor
Obrázok používateľa

Založený: 14.05.2006
Príspevky: 21708
Body: 61
Bydlisko: Holy Terra
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
lipsic ne. preboha, botoxovy svatuskar s perami jak kucharenko..
i ked to je v zasade len vizual :)
ja ho mam ako-tak rad. pokial je len nekde do poctu
ale z kdh a ich derivatov by som nikoho nechcel ako lidra pravice.

lebo skoncime pri
Obrázok
a neviem, ci mi budeme mat obetaveho pohana - pilota :lol:

_________________
We are the Pilgrims, master; we shall go
Always a little further: it may be
Beyond that last blue mountain barred with snow
Across that angry or that glimmering sea ...

fly me to the moon and let me dance among the stars
=][=


Hore
 Profil  

the exorcist
Obrázok používateľa

Založený: 19.02.2005
Príspevky: 3015
Body: 194
Bydlisko: Miskatonic
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
imo v kdh je zopar fakt velmi schopných ludí - viem si predstavit kruzkovanie stvorice
lipsic.procházka (na slovenske pomery fakt genius),zitnanska, žilinka --- ale vadili by mi silne [vymazané] v style hrusovskeho,abrhana, pridala etc.
aj ked nazorovo sa s nimi minam vo viacerích veciach, asi mi nic ine ani neostane

beblaveho by som dal v sdku, lenze z principu nemozem dat hlas strane s dzurindom a miklosom
sas zlyhava na plnej ciare v tohtorocnej kampani + tych par libertarianov co by som tak kruzkoval by sa aj tak nedostalo hore
matovic je deges a nema tam nikoho kto by mi sadol
most je SROčka...

_________________
""There is no worse tyranny than to force a man to pay for what he does not want merely because you think it would be good for him.""
Robert A. Heinlein


Hore
 Profil ICQ  

Knieža
Obrázok používateľa

Založený: 22.07.2004
Príspevky: 612
Body: 10
Bydlisko: Kosice

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Nightfall napísal:
Tato vec je smutnym prikladom toho, ako aj "nova strana" rychlo zapadne do bahna politiky.. Kladiem si otazku ci je vobec realne chciet od politikov, aby boli "cisti"

tato pseudokauza je dokazom iba toho, co uz vsetci davno vieme - ze bez podpory vplyvnych ludi je velmi tazke s niecim v tejto krajine pohnut. Navyse "kauza" sasanka nehovori nic o tom, ze by bol Sulik skorumpovany, korumpoval alebo "kul pikle". Nahravky nepopieraju uz prvotne tvrdenie Sulika, ze mu islo o to zistit, ktore gorilky hlasovali za Trnku. Vidime politika, ktory sa rozprava s clovekom, ktory ma v nasej spolocnosti velky vplyv a teda aj vela informacii.

o com je teda "kauza" Sasanka? (o nicom..)


inak volim SAS, aj ked som "konzerva" :)

SDKU - a co sa tyka SDKU, tak asi fakt iba ta Zitnanska. ako oni nemaju po Dzurindovi a Miklosovi ineho cloveka, co by dokazal byt schopny lider. ale to je vsetko len teoria, lebo predsedom je stale Dzuri, a nechysta sa odist..

_________________
Česť je život

Byť prezidentom USA je nevďačná úloha. Ak sa svetu darí, pripisuje sa to svetu. Ak sa nedarí, na vine je Amerika. - Stefan Hrib

Nízke duše neveria vo veľkých ľudí. Nerestní otroci sa posmešne usmievajú nad slovom sloboda - J.J. Rousseau


Hore
 Profil  

Doomed eternally
Obrázok používateľa

Založený: 13.11.2004
Príspevky: 2819
Body: 57
Bydlisko: Košice
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Veru je uplne ok a vhodne aby predseda parlamentu chodil pokecat si s clovekom co je roky spajany s podsvetim, zaujmovymi skupinami (je na pentu taktiez ehm, a zabudli sme na Rusko vs Kocner a gorily vykosene na oboch stranach v markize?) etc. A obhajoba ktoru dnes davali simultanne krajcer a este ten sedivy na roznych kanaloch, evidentne nacvicenu, kedze to iste zvastali, ze to je len sulikova naivita a jednoduchost ci ako to povedali (vzdy som si vravel, ze predsedom parlamentu a jeden z koalicnej rady ma byt naivny trulko, to je obhajoba ako svina). Sulik proste nie je gorila, sulik je len pavian.

_________________
An nescis, mi fili, quantilla prudentia mundus regatur?

Bet’ Kindlein bet’,
morgen kommt der Schwed’
morgen kommt der Oxenstjern’
der wird dem Kindlein ’s Beten lehr’n
bet’ Kindlein bet’


Hore
 Profil ICQ  

Legenda

Založený: 20.07.2004
Príspevky: 1779
Body: 213
Bydlisko: Bratislava
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
ale iste iste, je SaS v centre zaumovych skupin, ved liberalna strana presadzujuca mimo ine dekrimizaciu marisku a registrovane partnerstva homosexualov je na slovensku nebezpecne blizko v srdci kazdeho spravneho krestanskeho konzervativneho cloveka :roll:

_________________
"Si vis pacem, para bellum" ("If you wish for peace, prepare for war") -"Publius Flavius Vegetius Renatus"

hell yeah


Hore
 Profil ICQ  

Doomed eternally
Obrázok používateľa

Založený: 13.11.2004
Príspevky: 2819
Body: 57
Bydlisko: Košice
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Sas odkedy presadzuje registrovane partnerstva a dekriminalizaciu marihuany? To ze si to daju do volebneho programu sa nepocita, Dzurinda tam mal dvojnasobne platy a Meciar Svajciarsko, no nemam pocit, ze niekto s kuskom rozumu povie, ze SDKU presadzovalo dvojnasobne platy etc. Rozumieme si iste.... SAS tieto temy ma len na zlakanie mladeze, upusti od nich pri prvom naznaku vzniku koalicie, vid rok a pol dozadu.

Ja mam pocit, ze aby sa nejaka strana stala liberalna na slovensku staci, aby to o sebe prehlasili a potom mozu pokojne hlasat aj obmedzenie sukromneho majetku do vysky vlastnych potrieb :lol:

_________________
An nescis, mi fili, quantilla prudentia mundus regatur?

Bet’ Kindlein bet’,
morgen kommt der Schwed’
morgen kommt der Oxenstjern’
der wird dem Kindlein ’s Beten lehr’n
bet’ Kindlein bet’


Hore
 Profil ICQ  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 502 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24 ... 34  Ďalšia

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 3 hostí.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun