HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 98 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1 ... 3, 4, 5, 6, 7
Autor Správa

röndör
Obrázok používateľa

Založený: 21.07.2004
Príspevky: 15706
Body: 310
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
ono to nie je o tom, ze "neurobil", ale ze "odmietol urobit" (podla vetneho vzoru "odmietol zaplatit dan")

Citácia:
Extrémna je aj teória, že keď niekto neupečie homosexuálom tortu, tak kôli tomu bude vela násilia a rozdelovanie spoločnosti

nasilia nie :-) rozdelovania hej.

inak to je podobne ako vyhrada svedomia.

ale ked som na to pozeral, tak je to cele (ako vzdy) o zlej komunikacii, resp. o znacnej nestastnosti/debilite toho cukrovinkara.

_________________
Light hand of Empelol.


Hore
 Profil ICQ  

Profesionálny flákač školy
Obrázok používateľa

Založený: 06.06.2005
Príspevky: 1833
Body: 0
Bydlisko: Somewhere
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
K tomu, ci cukrar mal alebo nemal pravo sa moc vyjadrit nemozem, sam som v tom rozpolteny a neviem na ktoru stranu sa priklonit (na jednej strane pravo na rovnake zaobchadzanie bez ohladu na rasu, sex./nab. presvedcenie etc; na strane druhej rozhodnut sa s kym obchodujem)

rozhodne sa ale priklanam k Alefovmu nazoru, ze cukrovinkar bol retard, teda aspon jeho argumentacia (teda za predpokladu, ze Annunov citat je pravdivy)
Citácia:
Hovorí, že piecť pre homosexuálne sobáše mu bráni kresťanská viera. Podľa únie pre občianske slobody pritom v minulosti upiekol tortu aj pre "svadbu" dvoch psov.

_________________
"You're welcome on my boat. God ain't."


Hore
 Profil ICQ  

Commander
Obrázok používateľa

Založený: 04.04.2006
Príspevky: 9934
Body: 398
Bydlisko: Trvale
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Hmm, co ja viem tak v kazdej profesii (komercnej) si vykonavatelia uplne v klude vyberaju komu poskytnu svoje sluzby a komu nie. A kedy a ako, pretoze vsetko je to otazkou dohody o vykonani prace. V pripade odmietnutia vyroby zakusku pre homosexualny par je to sice vcelku komicke pretoze keby zakusok prisla dat spravit tretia osoba a on nevie pre koho to je tak zakusok spravi a nasledne moze drmolit Otcenase. Na druhu stranu, trvat na tom, ze ten zakusok musi spravit ked ma k dispozicii informaciu, ze sa jedna o homosexualny par a on proste nechce mi pride nieco ako trvat na tom, ze ma Izak musi obsluzit cez sabes.

Jednoducho pokial maka sam na seba tak si vobec nemusi davat ziadnu cedulku ze tuna Judy neobsluhujeme, po jednej takejto skusenosti mu tam uz ziadna Judy nikdy nepride. On stratil cast klientely a oni si zakusok daju spravit inde. Win win pre dobro spolocnosti. Pokial by to bol predavac v hypermakretovom oddeleni so zakuskami tak ma smolu a musi zakusok predat bars aj mojej macke, ked si macka vystoji radu.

Ako som uz napisal na zaciatku, hocijaky stavebnik si tiez romysli kam pride obkladat kachlicky a nikto z toho nerobi federalny pripad. Nech su jeho argumenty akokolvek dementne, ja fakt nemam pocit, ze ked ma Trnavsky majster vyfuckuje tak prave [vymazané] dalsi kol do uz hlbokej brazdy rozporu medzi Bratislavou a zvyskom Slovenska a v zachavate spravodlivosti mu nepojdem vyfucat pneumatiky na aute.

_________________
Obrázok
"He who controls the past commands the future, He who commands the future, conquers the past."
--Kane--


Hore
 Profil  

Commander
Obrázok používateľa

Založený: 04.04.2006
Príspevky: 9934
Body: 398
Bydlisko: Trvale
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Netreba chodit daleko:
http://hradec.idnes.cz/policie-resi-penzion-modrin-kvuli-odmitnuti-prezidenta-p26-/hradec-zpravy.aspx?c=A131218_102731_hradec-zpravy_kvi

Majitelka je obvinena z podnecovania nenavisti a pritom zjavne je nenavist podnecovana proti nej. Cukrar si dovolil neobsluzit gay couple, pani odmietla ubytovat prezidenta. Same thing. Obaja na to maju plne pravo bez kecov o nejakom holokauste a tak.

_________________
Obrázok
"He who controls the past commands the future, He who commands the future, conquers the past."
--Kane--


Hore
 Profil  

Weretroll
Obrázok používateľa

Založený: 19.09.2005
Príspevky: 1637
Body: 57
Bydlisko: Bratislava
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Neviem tak treba asi trocha popremyslat
tak hadam je to v rozpore zo zasadami liberalnej demokracie
cesi maju opisanu ustavu od americanov plus minus takze postupuju rovnako

_________________
Neplač, že zapadlo slnko, lebo slzy ti zabrania uvidieť hviezdy.
Albert Einstein


Hore
 Profil  

röndör
Obrázok používateľa

Založený: 21.07.2004
Príspevky: 15706
Body: 310
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Pani hotelierka vsak dostala denial of service od kontroly, cize prudenie dementnou formou na urovni systemovej pomsty. [inak sa hovori, ci to nie je vdaka nejakemu iniciativnemu debilovi]

_________________
Light hand of Empelol.


Hore
 Profil ICQ  

átra
Obrázok používateľa

Založený: 13.02.2008
Príspevky: 1360
Body: 13
Bydlisko: Tešik-Taš
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
diskriminovaní sa cítili aj u nás proliferi http://www.sme.sk/c/6862474/odporcom-po ... naciu.html i keď v tomto prípade myslím neboli až takí drbnutí aby to dali na súd, ale i tak zbytočne vyťahovali akési popretie ich neexisktujúceho práva


Hore
 Profil  

Commander
Obrázok používateľa

Založený: 04.04.2006
Príspevky: 9934
Body: 398
Bydlisko: Trvale
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
alef0 napísal:
Pani hotelierka vsak dostala denial of service od kontroly, cize prudenie dementnou formou na urovni systemovej pomsty. [inak sa hovori, ci to nie je vdaka nejakemu iniciativnemu debilovi]


Ved hej anonymne udania. Cize proste zastancovia Zemana posielaju kontroly. Odmietnutim ubytovat prezidenta ale majitelka penzionu neporusila ziadne pravo.

_________________
Obrázok
"He who controls the past commands the future, He who commands the future, conquers the past."
--Kane--


Hore
 Profil  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 98 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1 ... 3, 4, 5, 6, 7

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 25 hostí.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun