HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 188 ]  Prejsť na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 13  Ďalšia
Autor Správa

I am your father!
Obrázok používateľa

Založený: 16.07.2004
Príspevky: 6471
Body: 222
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Tí, ktorí ma poznajú osobne, vedia, že o tomto uź dlhšie rozprávam a nič nerobím.

Tak teda, toto je môj prvý krok. :)

Zaujímalo by ma, či by ste mali záujem ísť počas zimy na pár dní niekam na chatu. Zrejme by to bolo niekedy v Janurári na zatiaľ bližšie nešpecifikovanom mieste (záležalo by od počtu ľudí a ochoty investovať).

Môj zámer by zrejme nebol robiť veľké, masové stretko, ale ak by sa aj také pošťastilo, nevadilo by, len by bol väčší problém zohnať niekde chatu (tak do desať ľudí som v mierne stiesnených podmienkach schopný ubytovať v chatke pri Poprade celkom zadarmo aj ja sám).

Toto chápte ako taký predbežný prieskum. Chceli by ste túto zimu nejakú takú akciu? Ak áno, kedy by vám to vyhovovalo? Aký typ ubytovania a na akom mieste? Viete prípadne niečo zohnať? Na ako dlho?

Skúste sa prosím k tomuto nejako konštruktívne vyjadriť (veci typu "ta ja by som prišiel" mi prd pomôžu a len znižujú vašu šancu sa na to stretko potom naozaj dostať).

Kuči, kuči, kuči.

_________________
Tak sme konečne so ženou boli v tom Westerose.
- sent from my iPhone


Hore
 Profil ICQ  

TaliBAN
Obrázok používateľa

Založený: 13.08.2004
Príspevky: 4287
Body: 3
Bydlisko: Bansville

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Konstruktivne? Hm...

Zaujem by som mal, aj ked to tak trochu zalezi od ucasti (bez niektorych ludi by to nebolo ono...). Co sa casu tyka, je tu ten problem, ze vacsina z nas ma v januari/februari skuskove... a preto si dovolim kacirsky navrhnut... ehm... Silvester (priblizne obdobie 27. 12. - 5.1.).  Typ ubytovania a miesto nie su bohvieako relevantne (kym v noci nezmrzneme a nebude to na Luniku IX, tak je to fajn...).

Zohnat neviem nic, pokial ovsem nepovazujes za vhodne ubytovanie dom (tak 3 km od lyziarskeho... strediska (hah, takto referovat o Parihuzovciach je fasa vtip... ale objavuje sa to aj v sneznych spravach...)), kde je v zime teplota (okrem kuchyne) pod nulou (teoreticky tam sice je kotol, ale nie je uhlie a ani neviem, ako sa to pouziva).

Ehm, asi tak. Dufam, ze je to pre Vasu Vysost dost konstruktivne... :P

_________________
Siel som na vylet do Himalayasu, ale stretol som tam Polyneikesa z Thebesu, a isli sme pit do Los Angelesu.


Hore
 Profil ICQ  

Old Elf
Obrázok používateľa

Založený: 04.10.2004
Príspevky: 2992
Body: 4
Bydlisko: UK
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Je to sice pekny napad ale tazko realizovatelny. Na sviatky su doma, na silvestra s kamaratmi z realu, januar a februar skuskove. A podobne to maju aj ostatni.

A keby sa z cista jasna najde nejaky vhodny termin, tak v podstate mne by bolo jedno kde, hlavne aby tam bolo teplo, jedlo a postel.

Z toho vypliva, ze mam zaujem, ale okolnosti su inaksie.

_________________
Život je nanič, ale na niečom sa zabaviť treba.
Live as if your were to die tomorrow. Learn as if you were to live forever.


Hore
 Profil ICQ  

*meh*
Obrázok používateľa

Založený: 06.08.2004
Príspevky: 1866
Body: 6
Bydlisko: Košice....
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
záujem, čo sa mňa týka, tak by bol a dosť veľký. Ohľadom termínu sa hádať nebudem, pretože mi to je vlastne jedno. resp. vyhovuje mi každý dátum okrem vianoc... čo sa podmienok týka, tak vlastne súhlasim so Silverom (teplo,voda a miesto na varenie) čo sa lokality týka, tak by som preferoval niečo ako Slovenský raj... Chatu (dom, auto, autobus...) nenešťastie neviem vybaviť, takže to asi pôjde štandardne cez teba Annun :P

_________________
Obrázok
http://www.eve-online.com
for those better gamers :p


Hore
 Profil ICQ  

The Great Space Sheep
Obrázok používateľa

Založený: 04.01.2005
Príspevky: 1079
Body: 5
Bydlisko: Košice
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
tak ja prispejem tiez svojou nekonstruktivnou troskou :)

Takze co sa tyka casu, to je trosku predbezne, aspon zatial, kedze neviem ako mi vyjdu skusky. Ja osobne by som bol za druhu polovicu az koniec januara. Stale tu su sice predterminy, ale predsa len...toto by som zatial nechal otvorene s tym, ze ak budem mat v januari po skuskach, tak nie je problem aj skor

Co sa ubytovania tyka, tam sa stotoznujem so Sliverbowom- pokial to ma strechu a teplota dnu neklesne pod -5, tak je mi fuk ci budem spat v krabici alebo vo vile. Dokonca by som povedal, ze cim "polnejsie" podmienky, tym vacsia sranda(vid napriklad Letne stretko :) ). To iste plati aj o mieste pobytu- cim dalej od "civilizacie", tym vacsia sranda. Dlzka by bola idealna tak na dve az tri noci,  to by zalezalo od financii.

Co sa tyka vybavovania ubytovania, tam som bohuzial nepouzitelny, kedze okrem mojho trvaleho bydliska nemam ziadnu inu nehnutelnost k dispozicii  :(

_________________
When in doubt, set something on fire!


Hore
 Profil ICQ  

Konateľ
Obrázok používateľa

Založený: 13.03.2005
Príspevky: 1811
Body: 7
Bydlisko: Drakulovce nad Torysov
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Ja len možem lobovat, aby to bolo neskoršie, ako v januári, a ak už predsa január, tak konec, a to spojím s oslavami mojich menín potom....,  len nech je po skúškovom, a potom je mi to jedno....

_________________
"Vincent, Tiger s ručaním obmedzeným..."
P.S.:Nechceš šalátik?


Hore
 Profil ICQ  

TaliBAN
Obrázok používateľa

Založený: 13.08.2004
Príspevky: 4287
Body: 3
Bydlisko: Bansville

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Ja len tolko, ze my nestastnici na TUKE (teda aj Annun) mame skuskove az vo februari...

_________________
Siel som na vylet do Himalayasu, ale stretol som tam Polyneikesa z Thebesu, a isli sme pit do Los Angelesu.


Naposledy upravil Silverbow dňa Ut. 08. Nov 2005, 21:51, celkovo upravené 1 krát.

Hore
 Profil ICQ  

Old Elf
Obrázok používateľa

Založený: 04.10.2004
Príspevky: 2992
Body: 4
Bydlisko: UK
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Silverbow napísal:
Ja len tolko, ze mi nestastnici na TUKE (teda aj Annun) mame skuskove az vo februari...

Ja nestastnik z VUTBR to mam roztiahnute na cely januar a to ešte na dve skúšky nemám. termín. Takže mne by vyhovoval viacej februar no, ale no neda sa svietiť.
Inak ak bude dobra, pekna a dlha zima tak koniec februara, zaciatok marca je idealny. Slniecko svieti a snehu tiez este  jest .

_________________
Život je nanič, ale na niečom sa zabaviť treba.
Live as if your were to die tomorrow. Learn as if you were to live forever.


Hore
 Profil ICQ  

Markíza
Obrázok používateľa

Založený: 09.08.2004
Príspevky: 429
Body: 5
Bydlisko: La Blava
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Ehm, no zatial som nebola na ziadnom vacsom hostincovskom stretku, ale vcelku rada by som prisla  :roll: .....
Zhodou okolnosti mozem zohnat ubytovanie, moji stari rodicia prenajimaju velku chatu v Slovenskom Raji (pre tak najviac 18 osob, dokopy 7 izieb myslim). Myslim, ze by to vyslo na asi 100-200 sk na noc, ale verim tomu, ze by bola nejaka zlava, ked to u starych rodicov vybavim   :lol: .....

_________________
Ringer


Hore
 Profil ICQ  

I am your father!
Obrázok používateľa

Založený: 16.07.2004
Príspevky: 6471
Body: 222
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
A ak by sa to spravilo ako Silvestrovská chata?

Hm?

Lebo fakt je, že ja som myslel skôr začiatok januára, keďže potom je tá pošahaná škola.

_________________
Tak sme konečne so ženou boli v tom Westerose.
- sent from my iPhone


Hore
 Profil ICQ  

Konateľ
Obrázok používateľa

Založený: 13.03.2005
Príspevky: 1811
Body: 7
Bydlisko: Drakulovce nad Torysov
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Tak to potom radšej dajakú na konci februára ked aj ty budeš mat skúšky zrobené...

_________________
"Vincent, Tiger s ručaním obmedzeným..."
P.S.:Nechceš šalátik?


Hore
 Profil ICQ  

The Great Space Sheep
Obrázok používateľa

Založený: 04.01.2005
Príspevky: 1079
Body: 5
Bydlisko: Košice
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
VINCENT napísal:
Tak to potom radšej dajakú na konci februára ked aj ty budeš mat skúšky zrobené...


Suhlasim.To by asi bolo lepsie nez silvester

_________________
When in doubt, set something on fire!


Hore
 Profil ICQ  

*meh*
Obrázok používateľa

Založený: 06.08.2004
Príspevky: 1866
Body: 6
Bydlisko: Košice....
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Silvestrovská chata... hmm vôbec nie zlí nápad, a čo tak ísť ešte pred vianocami?

_________________
Obrázok
http://www.eve-online.com
for those better gamers :p


Hore
 Profil ICQ  

Old Elf
Obrázok používateľa

Založený: 04.10.2004
Príspevky: 2992
Body: 4
Bydlisko: UK
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Takže som sa dozvedel termíny všetkých skúšok a riadne termíny mám od 3 do 20 januára. Opravné od 20 do 30 januára a druhé opravné od 30 januára do 5 februára. Takže u mňa december a január nepripadajú do úvahy.  :( Toto asi bude prvý rok čo sa budem učiť na Vianoce. :)

_________________
Život je nanič, ale na niečom sa zabaviť treba.
Live as if your were to die tomorrow. Learn as if you were to live forever.


Hore
 Profil ICQ  

Dream
Obrázok používateľa

Založený: 23.07.2004
Príspevky: 4004
Body: 43
Bydlisko: Londyn

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
No jediné, čop viem je, že skúšku z etiky mám 11,1,2006, ak som spráívne počula. ostatné dve skúšky - nemám šajnu, takže január pre mňa nie ej práve najvyhovujúcejší. Navrhujem trošku neskôr a ísť na piatok, sobota, nedeľa, ak môžu aj ostatní. Ja určite môžem, ja mám piatky voľné.

No, ja môžem poskytnúť chatku maximálne pre 8 ľudí s tým, že minimálne dvaja budú musieť spať v spacákoch, lebo postelí je pomenej. Hmm, možno aj 10 ľudí, ak by sme sa potlačili. Chata má spálňu v pokroví a obývačku (je tam balkón, telka, piecka, elektrika, skrine, rozťahovací gauč, stolík, 2 kreslá). A je tam kuchyňa,. ale voda pitná e-e. Tú treba doniesť s vedrom.. A nie som si istá, či sa bude dať voda nabrať v januári.. Teda, že či nezamrzne alebo čo. Chatka je na kopci na strednom Slovensku v obci Podbrezová (pár km od Brezna). Od najbližšieho obchodu je to cca 20 minút pešo. Je to tam taká chatová osada.....

Takže toľko z mojej strany.

_________________
There be the dragons.


Hore
 Profil Facebook  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 188 ]  Prejsť na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 13  Ďalšia

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 53 hostí.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun