HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 60 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4  Ďalšia
Autor Správa

Commander
Obrázok používateľa

Založený: 04.04.2006
Príspevky: 9934
Body: 398
Bydlisko: Trvale
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Juro napísal:
na samotny IC/CS urcite nepojdem ale ak planujete ludia dat nejaku krcmu vecer alebo co tak sa rad zastavim


Plus 1. Nezabudajte, ze IC sa zavre dakedy o deviatej ci desiatej najneskor a konec. Takze ajtak budete musiet ist dakam do mesta. A to sa pridam rad :)
Pripadne aj na obed v sobotu. Potom si kludne pojdem dalej vlastnou cestou a vidime sa zase vecer.

_________________
Obrázok
"He who controls the past commands the future, He who commands the future, conquers the past."
--Kane--


Hore
 Profil  

Commander
Obrázok používateľa

Založený: 04.04.2006
Príspevky: 9934
Body: 398
Bydlisko: Trvale
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Jop o desiatej vecer konec a vsetkych vyzenu von.

_________________
Obrázok
"He who controls the past commands the future, He who commands the future, conquers the past."
--Kane--


Hore
 Profil  

röndör
Obrázok používateľa

Založený: 21.07.2004
Príspevky: 15706
Body: 310
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Weerty napísal:
Citácia:
Mne skor vadi to, ze na stvrty krat uz vidim v programe asi tak dve veci, co ma zaujmu a investovat do ich tolko penazi sa mi nechce. Uz dva cony dozadu som s Hostincom sedel v Bastione a kecal. V tomto sa mi ovela viac pacil model Gameconu, kde sa neplati vstupne, ale plati sa za konkretne aktivity konkretna suma (napr. stolove RPG = 2€). Vyriesil sa tym problem s tym, kto ma a kto nema listok a tiez s tym, ze vyberiem si a zaplatim to, co sa mi paci.

To je fajn, ale koniec koncov imho zaplatíš aj viac ako tých 16 eur


To je mozne, ale napr. tento Gamecon som platil za 3 vopred vybrane RPG sedenia, teda 12 hodin aktivit. Plus som videl 4 prednasky, ale na tie je vstup zadarmo. (Rovnako ako do doskoherne, kde je milion Bang!ov a podobne) Sumu si nepamatam, lebo to mi bolo preplacane nemenovanym dobrodincom, v kazdom pripade som uz na zaciatku conu zaujal dojem, ze nie je cielom vidiet a zahrat si do zomretia vsetko.

Ono realne aj na predoslych IstroConoch a SlavConoch som nevidel az tak vela prednasok - pamatam si ze aj za cias, ked sme este robili RPG demonstracie na SlavCone sa bezne stavalo, ze som videl jednu (slovom jednu) prednasku.

Ale aby nedoslo k omylu: IstroCon je skvela akcia a ani v najmensom voci nej neprotestujem, prave naopak, take akcie treba. Len som chcel povedat, ze mne sa model Gameconu velmi paci, je to take out-of-box myslenie, ktore sposobilo, ze pojdem aj buduci rok. Ale to sa zrejme neda robit pri tisicovej navstevnosti.

Citácia:
Cele mi to pride, ako keby organizatori napisali trebars na facebook ze "potrebujeme tolkoto prednasok...kto chce nieco prednasat? anyone?"

Toto je klasicky problem so scenou: my nemame velmi profesionalnych prednasajucich a mozno Istrac ma z coho vyberat, ale male cony nie. Skor treba mat zodpovednost, a kontrolu, teda ak niekto pride a uplne flakne prednasku, tak by mal mat nanho org nejake paky alebo minimalne spatnu vazbu.

Toto zatial nevadi, vadit to zacne, ked sa prejde do stavu, ze komercny profesionalny con s prevaznou amaterskou naplnou prednasok, ale to sa hadam nestane.

_________________
Light hand of Empelol.


Hore
 Profil ICQ  

Tommy
Obrázok používateľa

Založený: 05.03.2005
Príspevky: 1560
Body: 46
Bydlisko: Somewhere far beyond reality...
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
alef0 napísal:
Toto zatial nevadi, vadit to zacne, ked sa prejde do stavu, ze komercny profesionalny con s prevaznou amaterskou naplnou prednasok, ale to sa hadam nestane.


hm.. kedze si viacmenej popisal Istrocon obavam sa ze uz sa stalo

_________________
meh.


Hore
 Profil ICQ  

Commander
Obrázok používateľa

Založený: 04.04.2006
Príspevky: 9934
Body: 398
Bydlisko: Trvale
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
alef0 napísal:
Weerty napísal:
Citácia:
Cele mi to pride, ako keby organizatori napisali trebars na facebook ze "potrebujeme tolkoto prednasok...kto chce nieco prednasat? anyone?"

Toto je klasicky problem so scenou: my nemame velmi profesionalnych prednasajucich a mozno Istrac ma z coho vyberat, ale male cony nie. Skor treba mat zodpovednost, a kontrolu, teda ak niekto pride a uplne flakne prednasku, tak by mal mat nanho org nejake paky alebo minimalne spatnu vazbu.

Toto zatial nevadi, vadit to zacne, ked sa prejde do stavu, ze komercny profesionalny con s prevaznou amaterskou naplnou prednasok, ale to sa hadam nestane.


Nie ani IC si nevybera, prave naopak. Vsetky tieto komercne uspesnejsie akcie uz presli do modu ktoreho sa bojis. Aj preto ma prestalo bavit na ne chodit.
To jedine co sa totiz "sprofesionalizovalo" je vybavenie mimo prednaskovych miestnosti. V miestosti je stale problem rozbehat prezentaciu a prednasajuci niesu schopni spravit si ani ten power point nieto este spravit ho dobre. Radsej budu preklikavat medzi obrazkami a videami, nezoreadene, bez pripravy ... Proste program "sa zaplni" a je jedno cim. Hlavne aby doslo vela ludi.

Dinosauri ktori prednasali z papiera s jednym obrazkom v pozadi to robia stale a maldi od ktorych by clovek cakal, ze pri vsetkom PR a reklamach ktore sa nic valia a svojom vecnom studentstve jedoducho aspon okopiruju to co uz niekde videli niesu schopni ani toho.

_________________
Obrázok
"He who controls the past commands the future, He who commands the future, conquers the past."
--Kane--


Hore
 Profil  

röndör
Obrázok používateľa

Založený: 21.07.2004
Príspevky: 15706
Body: 310
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Wolf napísal:
alef0 napísal:
Toto zatial nevadi, vadit to zacne, ked sa prejde do stavu, ze komercny profesionalny con s prevaznou amaterskou naplnou prednasok, ale to sa hadam nestane.


hm.. kedze si viacmenej popisal Istrocon obavam sa ze uz sa stalo


To moze byt pravda :-) Ale novacikovia a sire masy to nepostrehnu - toto zacne byt problem az po viacerych navstevach (prakticky je to aj moj problem a preto nechodim). Treba vsak povedat, ze obvykle je tam pre tuto kategoriu omnoho viac aktivit nez len prednasky.

Zoberme si to takto - my machom obrasteni muzi uz na IC nechodime presne preto, co sme vsetci napisali vyssie. Ovela radsej by som isiel na maly con s par ludmi. Omladina a masy sa vsak na IC najdu.

_________________
Light hand of Empelol.


Hore
 Profil ICQ  

Commander
Obrázok používateľa

Založený: 04.04.2006
Príspevky: 9934
Body: 398
Bydlisko: Trvale
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
alef0 napísal:
To moze byt pravda :-) Ale novacikovia a sire masy to nepostrehnu - toto zacne byt problem az po viacerych navstevach (prakticky je to aj moj problem a preto nechodim).


To je ta hruza systemu, iba sa roziruje zly sposob prednasania.

alef0 napísal:
Treba vsak povedat, ze obvykle je tam pre tuto kategoriu omnoho viac aktivit nez len prednasky.


Minuly rok ma uz ani tie suknicky nebavilo fotit, radsej sme spachali seriozny photoshoot s Eskou ...

_________________
Obrázok
"He who controls the past commands the future, He who commands the future, conquers the past."
--Kane--


Hore
 Profil  

the exorcist
Obrázok používateľa

Založený: 19.02.2005
Príspevky: 3015
Body: 194
Bydlisko: Miskatonic
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
...ja budem na IC. kvoli atmosfere a kvoli tomu ze to je v podstate jedina vacsia akcia podobneho druhu na svk kde sa necitim ako keby som sa niekomu cpal do rodiny ked tam pridem (akykolvek mensi con)

_________________
""There is no worse tyranny than to force a man to pay for what he does not want merely because you think it would be good for him.""
Robert A. Heinlein


Hore
 Profil ICQ  

Commander
Obrázok používateľa

Založený: 04.04.2006
Príspevky: 9934
Body: 398
Bydlisko: Trvale
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
No neviem ... ta hromada anime deti co nekomunikuju a chodia v skupinkach max 5 ... mam pocit, ze sa cpem niekomu do rodiny ked tam som :D

_________________
Obrázok
"He who controls the past commands the future, He who commands the future, conquers the past."
--Kane--


Hore
 Profil  

Legenda
Obrázok používateľa

Založený: 07.10.2004
Príspevky: 7236
Body: 121
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
idem na dve hodiny a domov

_________________
Blep


Hore
 Profil  

Commander
Obrázok používateľa

Založený: 04.04.2006
Príspevky: 9934
Body: 398
Bydlisko: Trvale
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Pod aspon na obed potom ked skoncis ... ak nemas tight schedule.

_________________
Obrázok
"He who controls the past commands the future, He who commands the future, conquers the past."
--Kane--


Hore
 Profil  

Legenda
Obrázok používateľa

Založený: 07.10.2004
Príspevky: 7236
Body: 121
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
idem na druhu, cize obed skor pred tym

_________________
Blep


Hore
 Profil  

Commander
Obrázok používateľa

Založený: 04.04.2006
Príspevky: 9934
Body: 398
Bydlisko: Trvale
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
KK, kordinujeme sa.

_________________
Obrázok
"He who controls the past commands the future, He who commands the future, conquers the past."
--Kane--


Hore
 Profil  

Vojvoda
Obrázok používateľa

Založený: 18.01.2007
Príspevky: 586
Body: 31
Bydlisko: Zlaté Moravce

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Jak tam budete pozerajte sa po jednom (predpokadám že budem jediný) týpkovy s účesom ako Landa.

_________________
Keď má problém riešenie starosti sú na nič. Keď problém riešenie nemá starosti nepomôžu. (Dalajláma)


Hore
 Profil  

Schattenjäger Inquisitor
Obrázok používateľa

Založený: 14.05.2006
Príspevky: 21708
Body: 61
Bydlisko: Holy Terra
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Citácia:
s účesom ako Landa.


na kaliméra?
Obrázok

_________________
We are the Pilgrims, master; we shall go
Always a little further: it may be
Beyond that last blue mountain barred with snow
Across that angry or that glimmering sea ...

fly me to the moon and let me dance among the stars
=][=


Hore
 Profil  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 60 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4  Ďalšia

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 9 hostí.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun