HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 60 ]  Prejsť na stránku 1, 2, 3, 4  Ďalšia
Autor Správa

Ja XXII.
Obrázok používateľa

Založený: 02.03.2011
Príspevky: 2155
Body: 21
Bydlisko: Pressburg
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
vidíme sa?
robí ZRudi nejakú prednášku?


Hore
 Profil ICQ  

vajco
Obrázok používateľa

Založený: 01.08.2004
Príspevky: 1844
Body: 135
Bydlisko: Blava
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
na samotny IC/CS urcite nepojdem ale ak planujete ludia dat nejaku krcmu vecer alebo co tak sa rad zastavim

_________________
Juro alias Archi


Hore
 Profil ICQ  

Ja XXII.
Obrázok používateľa

Založený: 02.03.2011
Príspevky: 2155
Body: 21
Bydlisko: Pressburg
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
budem rad, ze budem s holkou, s ktorou sa vidim malokedy kvoli tomu nemecku, takze asi nic no... budeme sa poflakovat po prednaskach, ohovarat skaredych ludi a tak.. :) uvidim, rad by som vas videl.. a fifinka nema nahodou nejaky film na tento rocnik?


Hore
 Profil ICQ  

vajco
Obrázok používateľa

Založený: 01.08.2004
Príspevky: 1844
Body: 135
Bydlisko: Blava
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
fuha no nevolal ma do komparzu tak neviem o nicom :D

_________________
Juro alias Archi


Hore
 Profil ICQ  

Ja XXII.
Obrázok používateľa

Založený: 02.03.2011
Príspevky: 2155
Body: 21
Bydlisko: Pressburg
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
to by bola chyba! kebyze je bez teba :lol:


Hore
 Profil ICQ  

Legenda
Obrázok používateľa

Založený: 07.10.2004
Príspevky: 7236
Body: 121
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
To chces risknut?

_________________
Blep


Hore
 Profil  

Ja XXII.
Obrázok používateľa

Založený: 02.03.2011
Príspevky: 2155
Body: 21
Bydlisko: Pressburg
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Uz som zakupil listky, aj na vlak aj hentam ([vymazané] osobne si myslim ze stali dost na to ze sa tam hovno deje dokopy...)
ale tak jak uz som spominal.. s holkou sa dlho nebudem vidiet potom, tak budem s nou rad.

Som moc zvedaf, ze ci neskoncim na kreslach popijat takisto predrazene Elveonske pivo s holkou, alebo ci budem kukat prednasky... dufam ze sa nebudem nudit jak pominule roky, ktore som stravil na kompoch- to som mohol aj doma ...

risk je zisk?


Hore
 Profil ICQ  

Legenda
Obrázok používateľa

Založený: 07.10.2004
Príspevky: 7236
Body: 121
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
to bolo axxisovi

_________________
Blep


Hore
 Profil  

Vojvoda
Obrázok používateľa

Založený: 18.01.2007
Príspevky: 586
Body: 31
Bydlisko: Zlaté Moravce

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Ja idem určite, ale za tú cenu už som rozmýšlal či sa na to nevyserem

presne ako Weerty písal Win už moc recykluje a neskutočne ceny dvýha

_________________
Keď má problém riešenie starosti sú na nič. Keď problém riešenie nemá starosti nepomôžu. (Dalajláma)


Hore
 Profil  

Ja XXII.
Obrázok používateľa

Založený: 02.03.2011
Príspevky: 2155
Body: 21
Bydlisko: Pressburg
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Ozzy napísal:
to bolo axxisovi

jaj však... tých zle nakreslených japonských príbehov je tam vždy veľa, takže...
Sidonel napísal:
Ja idem určite, ale za tú cenu už som rozmýšlal či sa na to nevyserem

presne ako Weerty písal Win už moc recykluje a neskutočne ceny dvýha

Ja už pomaly neviem čo si mám myslieť o týchto akciách (IC,CS,AS,GE-a ponovom Mangafest, na ktorom som ani nebol), hej proste.. každý rok to zdražujú, a myslím si, že cena je dosť vysoká na to, čo sa tam vykonáva...

Super je, že nemusím chodiť do kina celý rok, lebo väčšinu filmov, ktoré som chcel vidieť tam premietajú..

Kvalita prednášok... Je na SlavCone určite vyššia(a to som bol roku 2009), ale keď v programe vidím niečo zaujímavé tak tam skočím- som zväčša sklamaný, ale určite sa našli aj dobré

A tak... veľmi sa to zmenilo odvtedy, čo som bol prvýkrát (2003 na Istrocone s mamkou :) ) Som veľmi zvedavý, čo tentokrát pripravia, a dúfam, že ma milo prekvapia.

Myslím si, že názov nesedí, pretože kvantita komiksov je minimálna...

[vymazané]... aj tak tam budem vždy chodiť


Hore
 Profil ICQ  

röndör
Obrázok používateľa

Založený: 21.07.2004
Príspevky: 15706
Body: 310
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Za 16 eur na tri dni, to nie je vela, ked si vezmes, ze jeden koncert nasej kapely stoji prave tolko a zahranicnej viac.

Mne skor vadi to, ze na stvrty krat uz vidim v programe asi tak dve veci, co ma zaujmu a investovat do ich tolko penazi sa mi nechce. Uz dva cony dozadu som s Hostincom sedel v Bastione a kecal. V tomto sa mi ovela viac pacil model Gameconu, kde sa neplati vstupne, ale plati sa za konkretne aktivity konkretna suma (napr. stolove RPG = 2€). Vyriesil sa tym problem s tym, kto ma a kto nema listok a tiez s tym, ze vyberiem si a zaplatim to, co sa mi paci.

_________________
Light hand of Empelol.


Hore
 Profil ICQ  

vajco
Obrázok používateľa

Založený: 01.08.2004
Príspevky: 1844
Body: 135
Bydlisko: Blava
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
ja som tam prestal chodit dva ci tri roky dozadu ked sa mi uz zdalo ze "prednasky" su bud vytlacene wiki clanky ktore autor cita a este sa pritom myli, pripadne je to volna diskusia kamaratov toho prednasajuceho, alebo nazov temy netrafil obsah.

Tiez som nechapal zmysel prednasok o nejakom filme/seriali. Pre koho su tieto prednasky? Ono to ma kvazi "predstavit" danu seriu alebo co, lenze aj tak su tam len ludia ktori to poznaju a potom kamarati a tak je to vlastne zbytocne, nikto sa nedozvie nic nove a aj tak vsetci tlieskaju lebo poculi prednasku o svojom oblubenom seriali...

Cele mi to pride, ako keby organizatori napisali trebars na facebook ze "potrebujeme tolkoto prednasok...kto chce nieco prednasat? anyone?" Potom sme rozmyslali ze si s kamaratom nastudujeme ja neviem, cementovanie, a dame o tom prednasku :)

A filmy, no hej, ak sa dostanes dnu, lebo sak byva plno a tie priestory nie su nejako obrovske. A pri x-men 3 prehodili nejake kotuce a tak sme sa dozvedeli zopar spoilerov dopredu kym to zas nefixli :D

Ale jasne no sak ja chapem ze nie je lahke nieco takto zorganizovat len tak na kolene a na Slovensku, a ze takisto kvalita prichadza mozno casom, ked uz sa vyfiltruju dobri a zli prednasajuci, a mozno sa to uz aj zmenilo odvtedy, ja neviem, ale riskovat to asi nechcem :) napriklad Cauldron mal super prednasku...preto som sa aj tesil na GameExpo ze wau slovensky game con, to nemusi byt zle...kym nedosli plagatiky ze GameExpo/AnimeShow :S

_________________
Juro alias Archi


Hore
 Profil ICQ  

Ja XXII.
Obrázok používateľa

Založený: 02.03.2011
Príspevky: 2155
Body: 21
Bydlisko: Pressburg
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
alef0 napísal:
Za 16 eur na tri dni, to nie je vela, ked si vezmes, ze jeden koncert nasej kapely stoji prave tolko a zahranicnej viac.

Tak samotne to nie je veľa, ale ja osobne rátam aj lístky na vlak-ktorý vlastne platím iba kvôli Comics Salónu a to je dokopy tak 50 euro +jedlo+veci, ktoré si možno na festivale kúpim =100 eur cca ak budem šetriť

Citácia:
Mne skor vadi to, ze na stvrty krat uz vidim v programe asi tak dve veci, co ma zaujmu a investovat do ich tolko penazi sa mi nechce. Uz dva cony dozadu som s Hostincom sedel v Bastione a kecal. V tomto sa mi ovela viac pacil model Gameconu, kde sa neplati vstupne, ale plati sa za konkretne aktivity konkretna suma (napr. stolove RPG = 2€). Vyriesil sa tym problem s tym, kto ma a kto nema listok a tiez s tym, ze vyberiem si a zaplatim to, co sa mi paci.

To je fajn, ale koniec koncov imho zaplatíš aj viac ako tých 16 eur


Hore
 Profil ICQ  

vajco
Obrázok používateľa

Založený: 01.08.2004
Príspevky: 1844
Body: 135
Bydlisko: Blava
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
tak mozno zaplatis ale cely cas sa budes bavit a budes pri niecom co si vyberes, chapes. tuna sa moze stat ze das 16E a nebude ta bavit uplne ze nic. Zas tam sa moze stat ze dojdes a nic ta neoslovi tak nezaplatis nic a ides radsej na pivo. Vsetci spokojni

_________________
Juro alias Archi


Hore
 Profil ICQ  

Ja XXII.
Obrázok používateľa

Založený: 02.03.2011
Príspevky: 2155
Body: 21
Bydlisko: Pressburg
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
tiež pravda, ale to sa hádam nestane, že dojdem jak pán až z Nemecka a nenájdem si nič...


Hore
 Profil ICQ  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 60 ]  Prejsť na stránku 1, 2, 3, 4  Ďalšia

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 16 hostí.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun