HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 235 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 16  Ďalšia
Autor Správa

Švárny šuhaj
Obrázok používateľa

Založený: 08.09.2004
Príspevky: 1108
Body: 5
Bydlisko: zatiaľ mám
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Finrod Elensar napísal:
Najlepsiu westernovu hudbu aj tak robi Ennio Morricone. Mam cd s jeho da best vytvormi. A robil aj do Kill Bill niektore :)


To je ten, co robil aj VTEDY NA ZAPADE???

Ja mam dom aj soundtrack z Winnetoua a je to celkom fajn, ked si to pustim tak si vzdy vybavim tie nezabudnutelne kovbojky :)

Za najsamlepsiu westernovu hudbu povazujem SEDEM STATOCNYCH

_________________
Hokejžurnál.com


Hore
 Profil  

Old Elf
Obrázok používateľa

Založený: 04.10.2004
Príspevky: 2992
Body: 4
Bydlisko: UK
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Myslim ze hej, ale nie som si istí. Winnetua aj Sedem statočných by som bral. Počul som iba vo filmoch hudbu, a bola to fantázija.

_________________
Život je nanič, ale na niečom sa zabaviť treba.
Live as if your were to die tomorrow. Learn as if you were to live forever.


Hore
 Profil ICQ  

Šéfkuchár
Obrázok používateľa

Založený: 16.07.2004
Príspevky: 1648
Body: 5
Bydlisko: Krynn, Mirrodin a Praha
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Si Ennio Moriccone slozil Tenkrat na Zapade, take Hodny Zly a Oslikvy, Pro Hrst dolaru, ale jeho absolutne nejlepsi soundtrack je The Mission

Já osobně mám rád Hudbu lidí z Media Ventures, pokdu to není teda dokonala kopie Zimmera, jako třeba Badeltovi Pirati Karibiku, na druhou stranu Time Machoine od Badelta je skvele.

Vsem doporucuji poslechnout si od Zimmera Beyond Rangood /Alef0 uz muze referovat/.
CO se tyce vykradacek, to ze Badelt vykradl Zimmera jsem psal, ovsem Jablonsky ve spolupraci s Zimmereme vykradly Inona Zura z Icewind Dale II, a vcera jsem videl Kingdom of Heaven, kde v jedne z klicovych scen (Rise A Knight) hraje Jerry Goldsmithe Vikingů (13th Warrior) tusim skladba Valhala (GENIALNI OST mimochodem). Hudbu skaldal dalsi z Media Ventures Harry Gregson Williams (Skala, Strelci na uteku)

Williams je skvely, ale zapominate na:
James Hornera (kterej vykrada sam sebe)
Jerryho Goldsmithe
Vangelise
Basila Poladourise (Conan)
Hanse Zimmera
Randy Edelmana
Trevora Jonese

Z dalsich zajimavych vzpomenme Graeme Revella, Dona Davise, Harry-Gregson Williamse

atd.


Hore
 Profil  

Dobrodruh
Obrázok používateľa

Založený: 30.04.2005
Príspevky: 74
Body: 5

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
No jo, Conan bol skvely, ale Poladourise sa pri nom tak vycerpal, ze uz vsetko, co po Conanovi skomponoval nestalo za vela. Ale asi radsej jeden skvely soundtrack ako 20 slabych. Composerov, ktorych si spomenul su vyborni, no mne sa v posledom case zacal pacit John Powell, hlavne jeho Bourne supermacy je vyborny. Nie je to cista orchestralka, je to trocha aj trocha nasamplovane, ale vrele odporucam, stoji za to.

_________________
[Running] Okay, so what am I doing? [Sees man also running] I'm chasing this guy. [Man shoots] Nope. He's chasing me. / Memento, 2000 /


Hore
 Profil ICQ  

Šéfkuchár
Obrázok používateľa

Založený: 16.07.2004
Príspevky: 1648
Body: 5
Bydlisko: Krynn, Mirrodin a Praha
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Starship Troopers?


Hore
 Profil  

Paladin
Obrázok používateľa

Založený: 20.07.2004
Príspevky: 444
Body: 5
Bydlisko: Bratislava - Šedé Veže

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Ano Starship Troopers su perfektny, ale stale nedosahuju onoho olympu zvaneho Conan :) (Inak prave mi napadli dva priklady kedy bol soundtrack lepsi nez film - Conan The Destroyer, a 13th Warrior - oba sice pozeratelne filmy, pricom 13th Warrior bol samozrejme lepsi nez Conan TD, ale aj tak mal svoje muchy, ale oba maju vynikajuce soundtrakcy!!!) Ono ja som vlastne od Poladourisa pocul len Conanov a prave Starship Troopers.

Este mi napada z vynikajucich soundtrackov David Arnold - Stargate, tiez paradny soundtrack.

A uz som davno nespominal :) ziaden herny soundtrack. Tak som si nedavno vypocul k Outcastu a SpellForce - Breath of Winter.
Tak ten k Outcastu sa smelo moze rovnat vynikajucim pracam k niektorym filmom. Musim povedat, ze som nadseny. http://www.outcast-thegame.com/gallery/index.htm - sekcia audio
No a co sa tyka SpellForce, hmm pocuvatelne, pekne, povedal by som taky fantasy standard. http://spellforce.jowood.com/?rid=867&lang=en

_________________
"I wanted to be a Teminator but they require you have an armored hyperalloy skeleton and mine's mostly recycled truck tires."
Obrázok
http://mickmage.bloguje.cz
http://www.kulturakriplu.net


Naposledy upravil MickTheMage dňa Po. 09. Máj 2005, 21:47, celkovo upravené 1 krát.

Hore
 Profil  

Šéfkuchár
Obrázok používateľa

Založený: 16.07.2004
Príspevky: 1648
Body: 5
Bydlisko: Krynn, Mirrodin a Praha
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Další film kde je OST lepsi nez film a doslova krade záběry je King Arthur


Hore
 Profil  

Šéfkuchár
Obrázok používateľa

Založený: 16.07.2004
Príspevky: 1648
Body: 5
Bydlisko: Krynn, Mirrodin a Praha
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Právě poslouchám Kingdom of Heaven

Super Soundtrack!


Hore
 Profil  

Cisár
Obrázok používateľa

Založený: 13.05.2005
Príspevky: 805
Body: 5
Bydlisko: Shadows of Beroun

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Nejlepší jsou soundtracky ze SW ... to můžu poslouchat skoro pořád(imperiání pochod nelze zapomenout :lol: . )
Pak jsou dobrý ještě z Undergroundů 1 i 2 a z filmů Training Day a Lovec policajtů nebo Too fast too furious, 60sec a Skála(tu si občas pouštim jen kvůli tý hudbě :lol:)

_________________
Show weakness to hide your strength.


Hore
 Profil ICQ  

insomniak
Obrázok používateľa

Založený: 23.01.2005
Príspevky: 5461
Body: 46
Bydlisko: dočasné
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
tak ja som vcera hladala doma nejaku klasiku ako podmay k maturitnemu uceniu :lol: ale tatinko to mal desi zalozene a nechcelo sa mi to hladat.....

tak som si vytiahla z nasho archivu ze Harry Potter-1 a normalne mi to stimulovalo moje neurony k paradnym vykonom..... :lol: 8)

_________________
'Would you tell me, please, which way I ought to go from here?'
'That depends a good deal on where you want to get to,' said the Cat.
'I don't much care where--' said Alice.
'Then it doesn't matter which way you go,' said the Cat.


Hore
 Profil  

Dobrodruh
Obrázok používateľa

Založený: 30.04.2005
Príspevky: 74
Body: 5

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
andelika napísal:
tak som si vytiahla z nasho archivu ze Harry Potter-1 a normalne mi to stimulovalo moje neurony k paradnym vykonom..... :lol: 8)


Jednotka, je dobra, ale trojka je vyborna. Williams si uz viac dovolil experimentovat ako v predchadzajucich dvoch "formalnych" potteroch.

BTW, poculi ste uz soundtrack k tretej epizode Star Wars? Ja ho pocuvam na americkych sountrackovych internetovych radiach, kde ho hraju v kuse nonstop. Anakin Vs. Obi-Wan je soundtackova pecka na pohladanie.

_________________
[Running] Okay, so what am I doing? [Sees man also running] I'm chasing this guy. [Man shoots] Nope. He's chasing me. / Memento, 2000 /


Hore
 Profil ICQ  

röndör
Obrázok používateľa

Založený: 21.07.2004
Príspevky: 15706
Body: 310
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Mna na Potterovcoch fascinuje stale Vianocna tema (na jednotke Christmas at Hogwarts, na trojke Double Trouble), ona je taka vysmiata, ale vzadu citit Nepokoj (vid lyrics k Double Trouble, resp. ten duet v Christmas).

Z trojky StarWars si pamatam len uvodnu Force Theme v pochodovej teme. Zvysok som este neabsorboval (Sky Captain je Sky Captain...)

_________________
Light hand of Empelol.


Hore
 Profil ICQ  

Dobrodruh
Obrázok používateľa

Založený: 30.04.2005
Príspevky: 74
Body: 5

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Lyrics k Double trouble su uryvkom zo Shakespearovho Macbetha, ked tri carodejnice zaklinaju nad hrncom :D

_________________
[Running] Okay, so what am I doing? [Sees man also running] I'm chasing this guy. [Man shoots] Nope. He's chasing me. / Memento, 2000 /


Hore
 Profil ICQ  

Šéfkuchár
Obrázok používateľa

Založený: 16.07.2004
Príspevky: 1648
Body: 5
Bydlisko: Krynn, Mirrodin a Praha
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Jo mam ten soundtrac (EIII) doma a je vpravdě božský. Kombinace starýcha nových motivů enmá chybu. Samozřejmě všemi vévodí a Hero Falls.


Hore
 Profil  

Old Elf
Obrázok používateľa

Založený: 04.10.2004
Príspevky: 2992
Body: 4
Bydlisko: UK
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Dalcor napísal:
Jo mam ten soundtrac (EIII) doma a je vpravdě božský. Kombinace starýcha nových motivů enmá chybu. Samozřejmě všemi vévodí a Hero Falls.

Inak že vraj vo filme je iba jeden krátky strih s Imperial march. Všetci fanovia naštvaný :) Ako je to na tom cd. Tam je celá, či tiež len vseknutá, myslím že vo filme bola vsunutá v songu Padmes death a Obi Van Dal som to bielou lebo je to spoileroidne

_________________
Život je nanič, ale na niečom sa zabaviť treba.
Live as if your were to die tomorrow. Learn as if you were to live forever.


Hore
 Profil ICQ  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 235 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 16  Ďalšia

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 3 hostí.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun