HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 80 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5, 6  Ďalšia
Autor Správa

Legenda
Obrázok používateľa

Založený: 07.10.2004
Príspevky: 7236
Body: 121
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
ja viem ocom je moderny stanizmus (1966)
myslel som uryvky stare cirkevne

_________________
Blep


Hore
 Profil  

Pútnik
Obrázok používateľa

Založený: 05.02.2005
Príspevky: 16
Body: 5
Bydlisko: KE

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
farar_metod napísal:
ja viem ocom je moderny stanizmus (1966)
myslel som uryvky stare cirkevne


To je skor Danteho peklo. Ale ten ma sedem, nie devat urovni. Ktore pekla teda myslis?

_________________
I am the bearer of the light
I make you wake up in the night
I am controller of the mass
I am the voice of Satanas


Hore
 Profil  

Legenda
Obrázok používateľa

Založený: 07.10.2004
Príspevky: 7236
Body: 121
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
9 pekiel alebo 9 pekelnych bran, mysli ze hlavy demonov

_________________
Blep


Hore
 Profil  

Legenda
Obrázok používateľa

Založený: 07.10.2004
Príspevky: 7236
Body: 121
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
1 Charon 3 Cerberus

2 Minos 4 Plutus & Phlegyas

5 City of Dis furies & Queen of Endless Woe Lesser Circle Point of the Universe Canto Eleventh line 68

6 Minotaur The City of Dis seems to occupy the Space between the Fifth & Sixth Circles or perhaps it occupies both Circles with its Environs

7 Centaurs Most likely Dante describes the 7 8 & 9 Circles in Canto XI v 18 3 Compartments Dante calls them Cerchietti

8 Geryon Malebolge Containing 10 Gulphs

9 Lucifer Containing 9 Rounds

_________________
Blep


Hore
 Profil  

Cisár
Obrázok používateľa

Založený: 19.07.2004
Príspevky: 876
Body: 5
Bydlisko: Hmm to akože má byť čo??

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
farar: no co som ja nasiel tak demonov bolo sedem, kazdy ku nejakemu smrtelnemu hriechu.

Ale tych vyctov je tolko :P :P malokto sa v tom naozaj vyzna a ja teda nie...teda nie az tak

_________________
Blahoslavení tí, ktorí nicia falošnú nádej, lebo oni sú pravými Mesiášmi - prekliatí tí, ktorí sa klanajú Bohu, lebo budú ostrihaní ako ovce!


Hore
 Profil ICQ  

Legenda
Obrázok používateľa

Založený: 07.10.2004
Príspevky: 7236
Body: 121
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Seventh Level of Hell

Guarded by the Minotaur, who snarls in fury, and encircled within the river Phlegethon, filled with boiling blood, is the Seventh Level of Hell. The violent, the assasins, the tyrants, and the war-mongers lament their pitiless mischiefs in the river, while centaurs armed with bows and arrows shoot those who try to escape their punishment. The stench here is overpowering. This level is also home to the wood of the suicides- stunted and gnarled trees with twisting branches and poisoned fruit. At the time of final judgement, their bodies will hang from their branches. In those branches the Harpies, foul birdlike creatures with human faces, make their nests. Beyond the wood is scorching sand where those who committed violence against God and nature are showered with flakes of fire that rain down against their naked bodies. Blasphemers and sodomites writhe in pain, their tongues more loosed to lamentation, and out of their eyes gushes forth their woe. Usurers, who followed neither nature nor art, also share company in the Seventh Level.


prave v tomto ma to fascinuje ,demonov je vraj viac, inde som zas pocul ze ty hriesny su diably ,a koho potomok je vlastne damien?, a severina a sevora?

_________________
Blep


Naposledy upravil Ozzy dňa St. 02. Mar 2005, 16:00, celkovo upravené 1 krát.

Hore
 Profil  

Cisár
Obrázok používateľa

Založený: 19.07.2004
Príspevky: 876
Body: 5
Bydlisko: Hmm to akože má byť čo??

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Farar: ta mam v tom chaos. Ako hovorim....je zas napr zname ze je sedem demovo jeden k hriechu/leviathan napr k pazravosti/.]

Ale to uz mozno nie je ani satanizmus ale skor demonologia. POkial vsak najdes niekoho kto sa v tom vyzna a bude ochotny urobit prednsaku ta to pokojne obcas vymen za warhammer a daj vediet, rad dojdem :P :P

_________________
Blahoslavení tí, ktorí nicia falošnú nádej, lebo oni sú pravými Mesiášmi - prekliatí tí, ktorí sa klanajú Bohu, lebo budú ostrihaní ako ovce!


Hore
 Profil ICQ  

Legenda
Obrázok používateľa

Založený: 07.10.2004
Príspevky: 7236
Body: 121
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
tymto vyzyvam vsetkych demonologov prispejte

_________________
Blep


Hore
 Profil  

Banned
Obrázok používateľa

Založený: 23.08.2004
Príspevky: 4230
Body: 5
Bydlisko: Korova Milkbar

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Farááááár!!!! Ty máš uctievať Waaagh!!! a nie Satana!!!

Satanisti majú dobrú filozofiu, ale ako šeci wanna be magovia sú smiešny, ked sa hrajú na mágiu, vieru a obrady.
Filozofia je FAKT dobrá, sám niektoré veci z nej už dlho (pred tým než som o tom vedel) praktizujem...

neviem neviem, ale Danteho pekiel bolo devat sa mi zda...

_________________
We are legion, voice of anarchy
This is revolution, new disorder
So take my hands and come with me
We will change reality...


Hore
 Profil  

Ugly Retarded Homo

Založený: 05.09.2004
Príspevky: 1321
Body: 5
Bydlisko: Zvolen
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
filozofia je zaujimava,no satanska biblia od LaVeya je podla mna hovadina :roll:

_________________
Obrázok


Hore
 Profil ICQ  

Banned
Obrázok používateľa

Založený: 23.08.2004
Príspevky: 4230
Body: 5
Bydlisko: Korova Milkbar

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
:) podla mna už ten názov, že Satanistická Biblia je komický...ale ok... ked sú blazni čo tomu veria... ja som sa na filozofickej polke tej knihy dosť dozvedel a lubila sa mi.ale magická čast vo mne smiech vzbudzovala

_________________
We are legion, voice of anarchy
This is revolution, new disorder
So take my hands and come with me
We will change reality...


Hore
 Profil  

Cisár
Obrázok používateľa

Založený: 19.07.2004
Príspevky: 876
Body: 5
Bydlisko: Hmm to akože má byť čo??

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Farar: no asik mam demonologa:DD uvidime, sa ho skusim spytat

_________________
Blahoslavení tí, ktorí nicia falošnú nádej, lebo oni sú pravými Mesiášmi - prekliatí tí, ktorí sa klanajú Bohu, lebo budú ostrihaní ako ovce!


Hore
 Profil ICQ  

Legenda
Obrázok používateľa

Založený: 07.10.2004
Príspevky: 7236
Body: 121
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
hmm, ako som povedal uctievanie satana my pripada komicke tak ako snaha o magiu ktora nieje a pateticke vzyvanie demonov, zaujima ma vsak filozofia a historia

je pravda ze lilith mala s adamom kaina a kabela? bolo v genezis pisane na niakej demonologickej stranke ale iba dohady

_________________
Blep


Hore
 Profil  

Cisár
Obrázok používateľa

Založený: 19.07.2004
Príspevky: 876
Body: 5
Bydlisko: Hmm to akože má byť čo??

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
neviem ze ci kain a abel boli deti lilith, tym som si nie isty ale viem ze lilith bola prva adamova zena, chcela s nim byt rovnocenna, boh ju vyhodil. POtom plodila potomstvo s diablami v pekle :P :P

_________________
Blahoslavení tí, ktorí nicia falošnú nádej, lebo oni sú pravými Mesiášmi - prekliatí tí, ktorí sa klanajú Bohu, lebo budú ostrihaní ako ovce!


Hore
 Profil ICQ  

Legenda
Obrázok používateľa

Založený: 07.10.2004
Príspevky: 7236
Body: 121
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
lilith -genezis v- and adam lived for 130 years and begot a son to his own image and likeness, ale , pise sa ze aby sa toto splnilo muesl este predtym mat synov s inou rasou(demonom0 ktory neboli podla obrazu jeho daevana daeva -dempn demonov ,matka demonov- hovori sa ze musel mat dieta s niaky demonom aby mohol splodit matku demonov

_________________
Blep


Hore
 Profil  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 80 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5, 6  Ďalšia

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 12 hostí.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun