HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 128 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9  Ďalšia

Jaká kniha či série Dragonlance se Vám nejvíce líbí?
Kroniky (Chronicles, Annotated Chronicles) 27%  27%  [ 3 ]
Legendy (Legends, Annotated Legends) 18%  18%  [ 2 ]
Draci letního žáru (Dragons of Summer Flame) 9%  9%  [ 1 ]
Příběhy (Tales) - všechny 0%  0%  [ 0 ]
Předehry (Preludes) 0%  0%  [ 0 ]
Raistlins Chronicles (Procitnutí mága, Brother in Arms) 27%  27%  [ 3 ]
Jiná... 0%  0%  [ 0 ]
DL je shit 9%  9%  [ 1 ]
Četl jsem ale DL mě neoslovilo 9%  9%  [ 1 ]
Celkový počet hlasov : 11
Autor Správa

Bojovník
Obrázok používateľa

Založený: 13.01.2005
Príspevky: 165
Body: 6
Bydlisko: do na Košicoch

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Dalcor napísal:
Bez záruky, upozorňuji - přesná harmonizace titulů není daná


Bez zaruky, ale aspon nieco.


Hore
 Profil ICQ  

Pútnik
Obrázok používateľa

Založený: 27.12.2005
Príspevky: 12
Body: 5
Bydlisko: Praha

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Do této knížky jsem se úplně zamilovala. Je to už pár let, co jsem si jí přečetla, ale neomrzelo mě to a snad se tak nikdy nestane. Mojí nejoblíbenější postavou této ságy se stal arcimág Raistlin. Samozřejmě i mnoha jiných lidí. Jenom mě trápí, že tu knížku už nemohu nikde jinde sehnat, definitivně vyprodáno. Snad je u vás na Slovensku lepší situace, než tady v Čechách...

Zjistila sem, že se znovu pár knížek vydá v únoru v americkém vydání. Snad se to povede vydat i u nás. Už se nemůžu dočkat... Prý jenom čekají na nějaké schválení, či co.


Hore
 Profil  

Banned
Obrázok používateľa

Založený: 23.08.2004
Príspevky: 4230
Body: 5
Bydlisko: Korova Milkbar

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
sakra ja z toho nemožem. znova som sa, aj na Dalcorovo doporučenie, skusil začitať do tejto sagy... a vôbec nič mi nehovorí...  :oops:

asi nieje pre mňa

_________________
We are legion, voice of anarchy
This is revolution, new disorder
So take my hands and come with me
We will change reality...


Hore
 Profil  

Vojvoda
Obrázok používateľa

Založený: 23.10.2004
Príspevky: 567
Body: 5
Bydlisko: (Belfast, UK, NI) okr. Nitra, mala dedinka na konci sveta

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
ZRudi T.M. Hein napísal:
sakra ja z toho nemožem. znova som sa, aj na Dalcorovo doporučenie, skusil začitať do tejto sagy... a vôbec nič mi nehovorí...  :oops:

asi nieje pre mňa


ASi nie  8) Skus zacat s Legendami


Citácia:
Zjistila sem, že se znovu pár knížek vydá v únoru v americkém vydání. Snad se to povede vydat i u nás. Už se nemůžu dočkat... Prý jenom čekají na nějaké schválení, či co.


U nas na Slovensku to je uplna Hroza ....vsetko sa kupuje z Ciech.....Takze tak

..  Ja sa uz moc tesim na nove vydania ....hadam si aj nieco kupim aj ked ako mi Dalcor pisal nebude to vela knih...ale co uz aspon nieco  :)

_________________
Žijem chaosom a vládnem chaosom.
Som Mág Chaosu. Kto sa postaví mojej vôli??
http://www.youtube.com/watch?v=kNBAl-vADZE


Hore
 Profil ICQ  

Vojvoda
Obrázok používateľa

Založený: 23.10.2004
Príspevky: 567
Body: 5
Bydlisko: (Belfast, UK, NI) okr. Nitra, mala dedinka na konci sveta

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Rhiannon napísal:
Do této knížky jsem se úplně zamilovala. Je to už pár let, co jsem si jí přečetla, ale neomrzelo mě to a snad se tak nikdy nestane. Mojí nejoblíbenější postavou této ságy se stal arcimág Raistlin. Samozřejmě i mnoha jiných lidí. Jenom mě trápí, že tu knížku už nemohu nikde jinde sehnat, definitivně vyprodáno. Snad je u vás na Slovensku lepší situace, než tady v Čechách...


a ktoru konkretne mas na mysli ??? Je ich fakt vela (ako som zistil  :o  )

_________________
Žijem chaosom a vládnem chaosom.
Som Mág Chaosu. Kto sa postaví mojej vôli??
http://www.youtube.com/watch?v=kNBAl-vADZE


Hore
 Profil ICQ  

Šéfkuchár
Obrázok používateľa

Založený: 16.07.2004
Príspevky: 1648
Body: 5
Bydlisko: Krynn, Mirrodin a Praha
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Rhiannon - only Pladine knows when additional books will be printed in Czech :)

Ale vážně - situace je na bodu mrazu už několik měsíců. Problematika komunikace mezi Hasbrem - Wizardy US - Wizardy Europe a Fantom Printem  je opravdu skoro nepřekonatelná.

Ale já věřím.

Věřím v Legend of Huma /Heroes Trilogy I/, Věřím v dotisk Dragons of Summer Flame a v dotisk Legend a v první vydání War of Souls!


Hore
 Profil  

Vojvoda
Obrázok používateľa

Založený: 23.10.2004
Príspevky: 567
Body: 5
Bydlisko: (Belfast, UK, NI) okr. Nitra, mala dedinka na konci sveta

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Dalcor napísal:
Rhiannon - only Pladine knows when additional books will be printed in Czech :)

Ale vážně - situace je na bodu mrazu už několik měsíců. Problematika komunikace mezi Hasbrem - Wizardy US - Wizardy Europe a Fantom Printem  je opravdu skoro nepřekonatelná.

Ale já věřím.

Věřím v Legend of Huma /Heroes Trilogy I/, Věřím v dotisk Dragons of Summer Flame a v dotisk Legend a v první vydání War of Souls!


Raistlin nech nam pomaha ...pretoze jeho magia je silnejsia ako magia vsetkeho tu na Zemi....

_________________
Žijem chaosom a vládnem chaosom.
Som Mág Chaosu. Kto sa postaví mojej vôli??
http://www.youtube.com/watch?v=kNBAl-vADZE


Hore
 Profil ICQ  

Pútnik
Obrázok používateľa

Založený: 27.12.2005
Príspevky: 12
Body: 5
Bydlisko: Praha

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Trošku mě však znepokojuje to, že pokud to u nás někdy vydají, tak až za několik let po vydání originálu. Totiž Legendy se vydaly -originál- v roce 1986, český překlad následuje až za 10 let! Ale snad to tak nedopadne, poněvadž Procitnutí mága se vydalo-rovněž originál-v roce 1998, česky 2003. Tudíž za 5 let... Takže se jich snad dočkáme nejlépe za těch 5 let. Když budeme mít štěstí, i dřív.. V Americe se vydává celá sága znovu. Jeden hodný člověk od nakladatelství Návrat mi napsal, že se v tomto roce rovněž hodlají vydat celou ságu v češtině.... No, nevím, doufám, že se to povede. Ale celkem mě překvapuje, že sem ještě asi před 2 lety sehnala 2. díl Legend u nás v Počernicích v menším knihkupectví. Byly poslední... Takže máte alespoň nějakou naději, že je vy, příznivci Legend, také při větším štěstí najdete na podobném místečku :) .


Naposledy upravil Rhiannon dňa So. 07. Jan 2006, 19:10, celkovo upravené 1 krát.

Hore
 Profil  

Šéfkuchár
Obrázok používateľa

Založený: 16.07.2004
Príspevky: 1648
Body: 5
Bydlisko: Krynn, Mirrodin a Praha
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Co se týče všech knížek Dragonlance (doufám že jsi omrkla hlavní stránku, kde je o DL poměrně dost článků) co u nás vyšly situace je celkem těžká.

1. v roce 1985 kdy vyšly Kroniky (Jako vůbec první kniha spojená s hracím systémem) u nás nic takového vyjít nemohlo
2. zpoždění je celkem logické vzhledem k tomu že Návrat na knihy TSR docela z vysoka kašlal pravděpodobně por problematické vyjednávání vydávání.
3. Návrat už svoje práva na knihy Hasbro/WOTC/TSR ztratil, předal je jinému nakladateli - Fantom printu. Nevím jestlu udělají alespoň zbytek Příběhů II, ale vím že nové knihy mají být od Fantom Printu. Jednání se táhnou od konce minulého roku! To co jsme napsal v minulém příspěvku je předpokládaný ediční plán pokud dojde k úspěšnému jednání o jednotlivých titulech, neboť rámcová smlouva je dle mého zdroje už uzavřená.

Nezbývá tedy nic jiného než šprtat angličtinu a číst :)

Přidal jsem hlasování


Hore
 Profil  

Cestovateľ
Obrázok používateľa

Založený: 05.01.2006
Príspevky: 44
Body: 5
Bydlisko: Praha

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Doufám že bude dotisk Legend snažil jsem se je sehnat skoro po celé Praze a nikde je nemaj - dokonce ani v ustredni knihovne na mariansky namesti  :cry:
Mne se asi nejvíc líbí procitnutí mága...
A nejlepší řízek je Fišpán..  :)

_________________
"ty vole "say hi to the kids from me" ja ti dam ty, ty ses takovej vul" - Dr. Radek Zelenka


Hore
 Profil ICQ  

Markíza
Obrázok používateľa

Založený: 16.08.2004
Príspevky: 413
Body: 5
Bydlisko: taká útulná tôňka vo Fangorne
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
z DL som citala cele Kroniky, potom Legendy a skoro cele Pribehy, doma sa mi vala jedna knizka z Preludov > tusim Zeme Sotku...(nejsom si ista presnym nazvom) a ctivo je to sxopne, ale nie moje srdcove :lol:  :P

_________________
I will not move, yet
I'll stand still instead

Obrázok


Hore
 Profil ICQ  

Pútnik
Obrázok používateľa

Založený: 27.12.2005
Príspevky: 12
Body: 5
Bydlisko: Praha

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Abych řekla pravdu, tak sem jenom četla Legendy- Zkouška bratrství, alias Válka zatracených. Docela mě štve, že události z předchozího dílu sem zjistila jenom ve zkratce, vycházeje pouze z tohoto dílu, a zbytek sem si mohla leda tak domyslet... První díl mají jenom v jedné zapadlé knihovničce v Praze 7, 3. díl v knihovně na Staromáku... To abych už vyjela do pro mě neznámých končin na tu Prahu ,7 a tam jí někde mezi baráky hledala... Ten nedostatek knížek tohoto typu mě už fakticky docela štve... Nemluvě, že sem už prohledala snad všechna knihkupectví, která sem spatřila.


Hore
 Profil  

Markíza
Obrázok používateľa

Založený: 16.08.2004
Príspevky: 413
Body: 5
Bydlisko: taká útulná tôňka vo Fangorne
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
to mi pripomina ak ste z BA tak cele Kroniky+Legendy+Pribehy maju v kniznici v Pertzalke a to na lietavskej 16 a Vavilovovej 22  :wink:

_________________
I will not move, yet
I'll stand still instead

Obrázok


Hore
 Profil ICQ  

Pútnik
Obrázok používateľa

Založený: 27.12.2005
Príspevky: 12
Body: 5
Bydlisko: Praha

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Frael napísal:
Doufám že bude dotisk Legend snažil jsem se je sehnat skoro po celé Praze a nikde je nemaj - dokonce ani v ustredni knihovne na mariansky namesti  :cry:
Mne se asi nejvíc líbí procitnutí mága...
A nejlepší řízek je Fišpán..  :)

V ústřední knihovně je právě mají. Ale pouze 3. díl-Zkoušku bratrstv a snad i 2. díl. V Praze 7 mají 1. díl. Ale zkoušej se spíš mrknout do nějakého knihkupectví v menší obci, kde tolik lidí není a doufej, že tam ještě nějaká zbyla. Pokud to ovšem nevzdali a nedali tu knihu do sběru. Držím ti palce! :)


Hore
 Profil  

Cestovateľ
Obrázok používateľa

Založený: 05.01.2006
Príspevky: 44
Body: 5
Bydlisko: Praha

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Citácia:
V ústřední knihovně je právě mají. Ale pouze 3. díl-Zkoušku bratrstv a snad i 2. díl. V Praze 7 mají 1. díl. Ale zkoušej se spíš mrknout do nějakého knihkupectví v menší obci, kde tolik lidí není a doufej, že tam ještě nějaká zbyla. Pokud to ovšem nevzdali a nedali tu knihu do sběru. Držím ti palce! :)


Mno ale řek bych že moc velká šance není :cry: ...a nemáte někdo legendy v počítači?
Tak jsem zjistil že čas bratrství maj na letný a to mám celkem kousek ,ale v knihovní síti nemaj ani v jedny pobočce Válku zatracených... co jen budu dělat? :cry:

Dalcor: Takže dotisk Legend tento rok nebude?

_________________
"ty vole "say hi to the kids from me" ja ti dam ty, ty ses takovej vul" - Dr. Radek Zelenka


Hore
 Profil ICQ  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 128 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9  Ďalšia

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 17 hostí.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun