HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 72 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5  Ďalšia
Autor Správa

Pútnik
Obrázok používateľa

Založený: 22.01.2005
Príspevky: 20
Body: 5
Bydlisko: Duén Canell

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
vdaka za uprimnost ....teraz si este dobre rozmyslim ci ju kupim... a policu z knihami mam aj tak plnu :)

_________________
No use crying over spilt blood.


Hore
 Profil ICQ  

Paladin
Obrázok používateľa

Založený: 24.12.2004
Príspevky: 441
Body: 5
Bydlisko: Kováčová

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
ja neviem na mna to celkom zaposobilo a hlavne ma dostal fakt ze to chlap dopisal ked mal myslim ze 20 alebo tak nejak.....podla mna sa celkom prekonal......kto z nas napisal v 20-ke bestseller a este k tomu fantasy........(ja nie :P )

_________________
SAD ponuka zajazdovu dopravu pre zahranicie, tuzemsko, za poznanim, za oddychom.


Hore
 Profil  

Bojovník
Obrázok používateľa

Založený: 27.12.2004
Príspevky: 184
Body: 5
Bydlisko: Zimohrad

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Polica z knihami nieje nikdy dosť plná :P čím viac kníh tým lepšie :D

_________________
Valar morghulis, řekla hlasitě, jako by věděla, co znamenají.
Valar dohareis odpověděl a dotkl se dvěma prsty čela.
Samozřejmě že dostaneš svou kajutu.


Hore
 Profil  

Cestovateľ

Založený: 04.12.2005
Príspevky: 45
Body: 5

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Bolo to celkom dobré,ale mne to pripadalo veľmi podobné s Pánom prsteňov. Elfovia a tie názvy,jazyk...
Ale bolo to fajn.Určite si prečítam aj ostatné časti.Len ma štvalo,že Eragon stále omdlieval


Hore
 Profil  

Pútnik

Založený: 23.03.2006
Príspevky: 19
Body: 5
Bydlisko: Banska Bystrica

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Citali ste uz Eldest?Uz aby napisal treti diel.Nas byt je viac kniznica ako byt.


Hore
 Profil ICQ  

Šéfkuchár
Obrázok používateľa

Založený: 16.07.2004
Príspevky: 1648
Body: 5
Bydlisko: Krynn, Mirrodin a Praha
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Eldest je v něčem horší a v něčem lepší - stává se ničím neinovativní kalsickou fantasy, zatímco vypravěčsky a logicky se zlepšuje


Hore
 Profil  

Pútnik
Obrázok používateľa

Založený: 05.04.2006
Príspevky: 15
Body: 5

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Dalcor napísal:
Eldest je v něčem horší a v něčem lepší - stává se ničím neinovativní kalsickou fantasy, zatímco vypravěčsky a logicky se zlepšuje


jj s tymto suhlasim. autor sa zlepsil po literarnej stranke. v eragonovi bolo miestami fakt vidiet ze autor to pisal vo velmi mladom veku a este nema skusenosti. v eldeste sa trosku zlepsil.(alebo som si len proste zvykol na ten styl a uz mi neprekazal).

co sa tyka celkovych dojmov, dost dobra fantazy, ale urcite nie to najlepsie co som vo svojich rukach doteraz mal.

_________________
i think, something's wrong here... something that cannot be explained


Hore
 Profil  

Pútnik

Založený: 23.08.2006
Príspevky: 11
Body: 5
Bydlisko: betonova dzungla aka BA

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Mne sa Eragon celkom pacil, fajn kniha, az na to ze mi trochu vadilo ze autor urcite veci okopiroval... teda sa tam napr. caruje rovnako ako v Carodejovi Zememori od Ursuly Le Guin (a to je moja srdcovka), niekde som cital komentar ze okopiroval do fantasy sveta Star Wars, sice sa mi to zdalo ako blbost ale ked to niekto potom rozpisal tak nektore veci fakt na SW sedia.. ale to je jedno. Na to kolko ma ten Christopher Paolini rokov je to dobra kniha... Eldesta som este necital , cakam kym ho preozia to sloviny, potom si ho poziciam... ved aj Eragona som nasiel v kniznici  :D


Hore
 Profil  

Pútnik
Obrázok používateľa

Založený: 23.08.2006
Príspevky: 15
Body: 5
Bydlisko: doma

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Eldest je opravdu napsaný lépe, nicméně jsem od určité doby vážně měla pocit, že čtu V. epizodu SW přecedenou do fantasy

_________________
Kdo se směje naposled... mrtvý padne k zemi :twisted:


Hore
 Profil ICQ  

Old Elf
Obrázok používateľa

Založený: 04.10.2004
Príspevky: 2992
Body: 4
Bydlisko: UK
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
aredhell napísal:
Eldest je opravdu napsaný lépe, nicméně jsem od určité doby vážně měla pocit, že čtu V. epizodu SW přecedenou do fantasy

LOL myslel som ze Eragon je o uplne nicom, ale tato veta mi hovori ze asi to tak zle nebude.  :)

_________________
Život je nanič, ale na niečom sa zabaviť treba.
Live as if your were to die tomorrow. Learn as if you were to live forever.


Hore
 Profil ICQ  

Pútnik
Obrázok používateľa

Založený: 23.08.2006
Príspevky: 15
Body: 5
Bydlisko: doma

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
:lol: Na to nesázej... opakovaný vtip přece není vtipem :wink:

_________________
Kdo se směje naposled... mrtvý padne k zemi :twisted:


Hore
 Profil ICQ  

Barónka
Obrázok používateľa

Založený: 28.10.2006
Príspevky: 173
Body: 5
Bydlisko: Wildwald
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Kniha Eragon bola v pohode....Teraz je konecne Eldest po slovensky (nemam nic proti cestine no doma chcem mat po slovensky) a tak i ho idem kupit....Citali ste Eldest?


Hore
 Profil  

Bojovník

Založený: 10.12.2005
Príspevky: 199
Body: 5
Bydlisko: BA, ale nemôžem za to

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
daaaaavno... (aj ked neviem, ci SK/CZ... ono je mi to vlastne jedno...) ... imho celkom prijemne oddychove citanie...

_________________
Ranger is like God. His paths are unpredictible and lonely.


Hore
 Profil ICQ  

Barónka
Obrázok používateľa

Založený: 28.10.2006
Príspevky: 173
Body: 5
Bydlisko: Wildwald
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Hej....a co by ste vytkli knihe Eragon?? alebo Eldest


Hore
 Profil  

Žoldnier

Založený: 30.08.2005
Príspevky: 298
Body: 5
Bydlisko: Bratislava

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
v jednotke sa to ste velmi neprejavuje ale v dvojke to zacalo naplno...
carodejnici su proste strasne imba! Navyse Paoliny podlahol pokuseniu a ku koncu dvojky je uz Eragon proste uplne najvacsi buchac - brutal silny carodej, neprekonatelny sermiar a navyse mudry jak gandalf. A co je este horsie je sposob, ako to potom Paoliny kompenzuje.
Napriklad taky ten zly king (uz neviem jak sa vola). Je tak strasne neuveritelne mocny, ze keby sa zdvihlo cele kralovstvo a napochodovalo k nemu, on sa iba vykloni z okna a vsetkych za par minut sam pobije. A co je ESTE horsie je, ze napriek jeho moci sa mu ovladnutie sveta ani velmi nedari. niekto tak mocny ako on by do roka a do dna ovladol celu zem aj sam, pretoze kazdeho kto by odporoval by jednoducho rozdrtil ani by sa nezadychal. A jeho brzdi tlupa vzburencov ktory sa ledva zmozu k jednemu  poriadnemu boju a uz su vystaveni ze by sa nepohli.  :roll:  :roll:

alebo taky Murtagh...nie ze by mal asi tak 10krat kratsi vycvik nez Eragon, ale on nielenze je silnejsi carodejnik ale navyse ho aj porazil v serme! Vidno ze Paolini v zivote nebojoval ani drevenym mecom, inak by si uvedomil, ze keby Eragonova rychlost pri premene natolko vzrastla, suboj by trval len par sekund bez ohladu na to ako bol Eragon unaveny. (spomente si, ze sa mu Eragon vyrovnal este aj v ludskej podobe)

_________________
Zlato - hospodyni, stříbro - sluhovi, měďáky - všelijakým řemeselníkům.
"Ovšem," odsekl baron a narazil si přilbici, "ale chladné železo vládne nám všem."


Hore
 Profil ICQ  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 72 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5  Ďalšia

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 13 hostí.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun