HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 22 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2
Autor Správa

Pútnik
Obrázok používateľa

Založený: 26.12.2006
Príspevky: 17
Body: 5

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
samozrejme ze som cital :-) ze vaahas :-) dokonca aj nejaky tupy gamebook som precital v opojeni :-) takmer vsetko az tie nove som nedocital, veza blaznov ma nejak nechytila ci skor nasral zase koniec nijaky,  co som si vsimol ze ako pribuda pocet stran vytratil sa ten ehm naboj :-) nejak to zahral do stratena :-), teda moje hodnotenie je take ze ma proste nedostal a neutekal som do brlohu pre druhy diel, ale mozno neskor ked uplne zabudnem co ma tam vlastne nasralo si to pokracovanie kupim , ja som schopny precitat takmer cokolvek :-))

sranda s tymi rekvizitami, sapkac ma sex, lukjanenko vari

otazka na Dura ...  nejake tie recepty ala lukjanenko ? ci staci pecena svina ... medovina  ? :-),

mozno uz aj taram  :-) tak zase s rezervou :-) aj
taram veru: uz si spominam na nejaku polievku  :-)

_________________
Vlaštovičko černý ptáku co odlétáš na jih
řekni v kapitalistických krajích
kde má dolar stan
že mi dneska ruka v ruce
pod prápory revoluce
splnili sme plán.


Hore
 Profil  


Odpoveď s citáciou
Sapkáča som samozrejme čítal, Zaklínača dáááávno, keď to ešte vyšlo, ja som z tých, čo to sledovali hneď od začiatku, aj viaceré moje oslavné recenzie vo Fantázii by sa našli. Husitskú trilógiu som zatiaľ čítal iba prvý diel, veľmi ma to nenadchlo, štýl a história super, ale príbeh nikde, len sled viac či menej zábavných epizódiek. Ale druhý diel mám toť v polici a chystám sa naň.

Inak s tým čítaním u autorov to bolo dosť trefné. Keď som ešte normálne chodil do roboty, bol som rád za každú voľnú chvíľu na písanie a prestal som čítať úplne. Dnes na voľnej nohe mám toho času trošku viac a opäť čítam. Leiber, Gemmellova Trója, Manfrediho historické romány, tradične Gaiman, skúšal som Lukjanenka (veľké výhrady k prvému dielu, ďalšie neviem, či skúsim) a tak podobne.

A s tými ženami - bosorkami: v ďalších Bohatieroch budú všelijaké verzie ženských :-) Od domácich žienok až po bosorky odšklbávajúce chlapom vajcia... ;-)


Hore
   

Pútnik
Obrázok používateľa

Založený: 26.12.2006
Príspevky: 17
Body: 5

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
no reku tesim sa :-) sa na rozne verzie zien a bosoriek

heh takze takto je to s tymi perami co by sa po nich dali vajcia gulat :-) ci ako to bolo (mozno aj vlastne :-))) )

s tym lukjanenkom to je take vselijake umna, cital som hadam vsetko co vyliezlo, v mne zrozumitelnej cestine :-)

paradoxne sa mi najviac lubil psycho cynicky scifi akcnak vladcovia iluzii, proste kay altos to je charakter co mi ucaroval, .... taky duke nukem krizeny z hlavou (nesmierne inteligentnou, neviem si vybavit :-)) ziadnu momentalne :-) )

teda tie sciface sami pacili x nasobne viac, mozno sa mi uz fantasy prezralo :-), citil som sa ako ked som cital asimova pred x rokmi , detektivka s psycho maglajzom , aj hlaidky sa daju ale tam to je take divne , vyustenie banalne az ku rozcarovaniu furt daco z laskou a rovnovahou toci :-), ma to nahnute :-))

heh nedavno mi kamos vrazil na ftp scifac rusky 1921 nemy :-) aelita queen of mars
tazky film, ja som to nedopozeral nemal som sil,tak som to len tak preklikal, ale kamos sa odhodlal a ze zaver je priam vrazda:-) .. v skratke .. invazia vcelo-cud z marsu, prestrihavane z martanmi v bizardnych kostymoch prehnane gesta , klavir neskutocne rekvizity a tak kartonove ule na hlavach 6 hranne ci jak sa to vola ktom u cierne plochy z obcasnym textom , (miestami dokument zivota v rusku) , az nakoniec sa akoze konstrukter kozmickych lodi prebudi zo sna a zisti ze sa mu to len snivalo (cely film) :-), tak si hovori ze serie na vesmir, a zasveti radsej svoj zivot VOSR a sovietskemu ludu a este cosi :-) mozno sa vrhol na traktory :-))

no tak nejak som sa citil pri zopar hliadkach, ze kvoli comu sa cely ten cirkus dial, der rozcarovanie, banalita a reku to snad nemysli vazne atak podobne

to site asi aj mne vadilo pri tom poslednom sapkacovi, pri vezi nejak ma nebavilo citat radosti a strasti nezodpovedneho mladenca hoc rekvizity su dost ako pises zaujimave

ehm dockame sa tvojej verzie husitskych udalosti ? ci niecoho kolo toho ? :-) .. reku scifi a jan hus , taky suchy vtip on bol vlastne prvy kozmonaut ale zhorel pri starte

ak sces lukjanenka tak radsej si precitaj vladcov iluzii + hranicu snu talebo spektrum ale najlepsie asi v tom poradi na hliadky rovno preskoc ,  :-)

ked s anad tym zamyslim preco som bol namotany na prvu hliadku tak to bolo hadam aj filmom proste sa mi pacil neskutocne zaciatok filmu gumena babika pavucia, plus asi aj omamenie vampiriou maskaradou ktoru som v tom case hral takze som bol na upirov  :-)) ale nejak to uz opadava :-)))

no idem uz spat pozeram ze potim mega prispevky odveci :-))) offtopic

_________________
Vlaštovičko černý ptáku co odlétáš na jih
řekni v kapitalistických krajích
kde má dolar stan
že mi dneska ruka v ruce
pod prápory revoluce
splnili sme plán.


Hore
 Profil  


Odpoveď s citáciou
Aelitu (u nás pod názvom Krásavica z Marsu) som videl, normálne v kine, človeče, v rámci jedného filmového festivalu, to bolo peklo :-) Ale hrala k tomu naživo dobrá kapela, ktorá mala skomponovanú presne hudbičku k tomu, takže sa to dalo prežiť.

Film Nočná hliadka - prvý je fajn, ale druhý (Dnevnoj dozor: Meľ suďby) je geniálny. Nadupané trikmi aj dejom, omnoho lepšie ako jednotka, odporúčam, ak si nevidel.


Hore
   

I am your father!
Obrázok používateľa

Založený: 16.07.2004
Príspevky: 6471
Body: 222
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Ja len, že ste už poriadne OT, viete.

Veď nože, Ďuro, prekonaj ostych, zaregistruj sa a môžete debatovať o čomkoľvek v témach na to určených. :)

_________________
Tak sme konečne so ženou boli v tom Westerose.
- sent from my iPhone


Hore
 Profil ICQ  

Dream
Obrázok používateľa

Založený: 23.07.2004
Príspevky: 4004
Body: 43
Bydlisko: Londyn

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Annun napísal:
Veď nože, Ďuro, prekonaj ostych, zaregistruj sa a môžete debatovať o čomkoľvek v témach na to určených. :)

Ja by som skôr Magare odkázala: http://www.cervenak.sk a bež rýchlo na fórum, zvedavec!

_________________
There be the dragons.


Hore
 Profil Facebook  

Pútnik
Obrázok používateľa

Založený: 26.12.2006
Príspevky: 17
Body: 5

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
heh aelita duro je urcite nadosmrti poznaceny :-)))
ktovie co vsetko vplyvalo pri tvorbe bohatiera :-))
alebo to bude kua nahoda  :-)

zmenime temu na vplyv aelity na bohatiera aka .... rasej uz nerozvadzam :-) uz budem dobry

_________________
Vlaštovičko černý ptáku co odlétáš na jih
řekni v kapitalistických krajích
kde má dolar stan
že mi dneska ruka v ruce
pod prápory revoluce
splnili sme plán.


Hore
 Profil  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 22 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 15 hostí.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Môžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun