HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 10 ] 
Autor Správa

I am your father!
Obrázok používateľa

Založený: 16.07.2004
Príspevky: 6471
Body: 222
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Toto je diskusia ku článku Hellboy. Aký je váš názor? Súhlasite s autorom? Vyjadrite sa ľudia!


_________________
Tak sme konečne so ženou boli v tom Westerose.
- sent from my iPhone


Hore
 Profil ICQ  

Dobrodruh
Obrázok používateľa

Založený: 05.08.2004
Príspevky: 87
Body: 5
Bydlisko: Blaen bHóirne@Merian, Sv?kke@Arlan, Romhäryl@Fiery Halls, Praha@Země

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Mikhaeli, neber to prosim jako kritiku tvoji kritiky (ci recenze)...
Zda se mi ze ti pri sledovani Hellboye unikla jedna zasadni vec, a to skutecnost ze cely film, stejne jako puvodni komiks, neni minen jako vazny pribeh. Pripoustim ze Hellboysky humor je ponekud temnejsiho razeni. Bohuzel se nepovedlo prevest ho na platno uplne spravne, takze z nej zustavaji spis jen sebeironizujici prvky.
Prikladem budiz zaber, kdy Sammael (pekelny pes, zadny pudlik :ikonka34: ) prasti Hellboyem o stenu ve stanici metra. Reference na kultovni Matrix je zcela evidentni. O to lepsi je ze kdyz se Hellboy zveda, dopadne mu na hlavu posledni urazena dlazdicka, coz komentuje dotcenym "Ouch!".

Myslim ze bys Hellboye vic ocenil kdybys ho povazoval za komedii, nikoliv za vazne mineny film..

_________________
Pravda a láska vít?zí nad lží a nenávistí..
..rána mezi o?i vít?zí nad vším!


Hore
 Profil ICQ  

Pútnik
Obrázok používateľa

Založený: 16.07.2004
Príspevky: 20
Body: 5

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Ja som kritik takze musim vidiet to co je na filme zle.. a niesom zaujaty tym ze sa mi hellboyovsky humor paci alebo tak ( a povedzme si na rovinu, ze dnes uz kazdy druhy film sa snazi mat narazky napriklad na Matrix:).. Preto sa snazim o objektviny nazor a je to moj nazor za ktorym si stojim :)

_________________
All humans will die in an endless torment:)


Hore
 Profil ICQ  

Dobrodruh
Obrázok používateľa

Založený: 05.08.2004
Príspevky: 87
Body: 5
Bydlisko: Blaen bHóirne@Merian, Sv?kke@Arlan, Romhäryl@Fiery Halls, Praha@Země

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Souhlasim a zaroven ne tak zcela uplne..

Mas pravdu ze kazdy druhy film ma narazky na Matrix.. me osobne ale prisla Hellboyova reakce "Ouch!" tak bezprostredni ze jsem jim to klise okamzite prominul. :)
Nesouhlasim s tim ze mnoho lidi povazuje recenzi za kritiku.. ucelem neni vyjmenovat vsechny chyby. Tohle neni narazka na tvoji recenzi... spis na mnoho recenzi ktere jsem kdy cetl a ktere z 90% obsahovaly vycet toho co bylo vsechno spatne a uplne zapomely take rict ze pan X.Y v hlavni roli byl naprosto perfektni. :|

Shrnuto a podtrzeno, v mnoha bodech s tebou plne souhlasim, ale nijak me nedokonalost filmu nerozciluje. Neocekaval jsem od nej zadne hlubokomyslne rozpravy nebo umelecke projevy.

Tvuj nazor respektuju a vlastne jsem reagoval jen proto ze jsem se chtel zeptat co jsi vlastne ocekaval kdyz jsi sel Hellboye shlednout...? Protoze z te recenze mam pocit ze jsi spis cekal nejaky "vaznejsi" film..

_________________
Pravda a láska vít?zí nad lží a nenávistí..
..rána mezi o?i vít?zí nad vším!


Hore
 Profil ICQ  

Pútnik
Obrázok používateľa

Založený: 16.07.2004
Príspevky: 20
Body: 5

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Pravdupovediac ak si najdem v mojom dni dve hodiny na to aby som si pozrel nejaky film tak od neho ocakavam ze ma mozno v comsi obohati a prospeje mojmu inteligencnemu rozvoju.. Pre mna su davno prec tie casy ked pozeram film preto aby som sa bavil..na to skratka moc nie je cas a tak coraz viac hladam inteligentnu filmovu zabavu.. a tou pre mna Hellboy bohuzial nebol a myslim ze som to dal dostatocne najavo.. samozrejme mal aj svoje svetle stranky no bohuzial ich nebolo dostatocne mnozstvo...

_________________
All humans will die in an endless torment:)


Hore
 Profil ICQ  

I am your father!
Obrázok používateľa

Založený: 16.07.2004
Príspevky: 6471
Body: 222
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Práve som to dopozeral. Je to slabšia komédia bez dobrého príbehu a s jednou peknou herečkou.

Punktum. 8)

_________________
Tak sme konečne so ženou boli v tom Westerose.
- sent from my iPhone


Hore
 Profil ICQ  

vis maior
Obrázok používateľa

Založený: 20.07.2004
Príspevky: 4458
Body: 21
Bydlisko: Morava
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Inak, vsimli ste si, ze rovnaka tema uz je zalozena v rubrike Filmy?

Annun: nebolo by lepsie diskusiu o recenziach na filmy, knihy,... umiestnovat do prislusnej rubriky (filmy, literatura,..) predislo by sa zbytocnemu opakovaniu 8)


Hore
 Profil ICQ  

Pútnik
Obrázok používateľa

Založený: 16.07.2004
Príspevky: 20
Body: 5

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
To som si vsimol aj ja akurat ta tema tu bola skor ako som ja napisal clanok a pravdupovediac som si ju nevsimol predtym ako som pisal recenziu.. cize neni to Annunova vina ... toto je diskusia k recenzii teda clanku a ten stol je trosku o niecom inom :)

_________________
All humans will die in an endless torment:)


Hore
 Profil ICQ  

Pútnik
Obrázok používateľa

Založený: 30.06.2005
Príspevky: 1
Body: 5
Bydlisko: Gerulata

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
hm...patrim medzi hellboy pozitivnich a pacia sa mi Mignolove komixy.Cakal som na toto spracovanie do ineho media a pravdu povediac Hellboya by som zaradil medzi tie lepsie komixove prerabky


Hore
 Profil  

Pútnik

Založený: 19.04.2006
Príspevky: 11
Body: 5

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
da s to pozriet, ale ze by to bolo nejake extra...... to sa poedat neda. Ja som mal na stastie pri sebe pivo a kamaratov (aj kamaratky) takze sme sa zabavili. :)


Hore
 Profil  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 10 ] 

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Google [Bot] a 9 hostí.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Môžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun