HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 6 ] 
Autor Správa

Dobrodruh
Obrázok používateľa

Založený: 08.08.2004
Príspevky: 100
Body: 5
Bydlisko: Warrington
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
No Lorvyn je uz niekolko mesiacov v predaji a s nim aj novy kartovy tip Planeswalker.Co si o nich myslite ktory je podla vas najsilnejsi ci najslabsi hravte ich ci nehravate ? Popripade nejak vylepsili vas deck alebo dokonca stavate deck kde Jace,Ajani,Liliana,Garruk ci Chandra vynikaju?

_________________
Moja česť je môj život.


Hore
 Profil  

the exorcist
Obrázok používateľa

Založený: 19.02.2005
Príspevky: 3015
Body: 194
Bydlisko: Miskatonic
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
mne osobne to pride troska overpowered...
teda aspon co som hral s kamaratom co mal deck z ravnice a ziadnych planeswalkerov tak som ho vzdy ked mi prisiel do hry planeswalker statne rozbil...
ale tak ja niesom nejaky profesionalny magickar no  :lol:

_________________
""There is no worse tyranny than to force a man to pay for what he does not want merely because you think it would be good for him.""
Robert A. Heinlein


Hore
 Profil ICQ  

Cisár
Obrázok používateľa

Založený: 19.07.2004
Príspevky: 876
Body: 5
Bydlisko: Hmm to akože má byť čo??

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
walkeri su mnam, len skoda, ze mne sa do mojho UBcka moc nehodia...ale inak samozrejme garruk....GB je balik, ktory si raz, ked budem velky a bohaty urcite zlozim...rock je proste mnam.

aj ked teraz sa crtaju velmi zubati treefolkovia.

_________________
Blahoslavení tí, ktorí nicia falošnú nádej, lebo oni sú pravými Mesiášmi - prekliatí tí, ktorí sa klanajú Bohu, lebo budú ostrihaní ako ovce!


Hore
 Profil ICQ  

Dobrodruh
Obrázok používateľa

Založený: 08.08.2004
Príspevky: 100
Body: 5
Bydlisko: Warrington
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
No ja ich mam vsetky po dvoch aj som skusal nieco stavat ale hmm pripadaju mi strasne zranitelny ale aj tak sa mi sakra rataju a otazka off topic ked pride walker do hry mozem hned pouzit jeho schopnost?

_________________
Moja česť je môj život.


Hore
 Profil  

Bojovník

Založený: 26.10.2007
Príspevky: 165
Body: 5
Bydlisko: PN\BA

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Citácia:
ked pride walker do hry mozem hned pouzit jeho schopnost?


Bez problemu, ak nie je v hre Pithing Needle prip nieco podobne. A overpowered su dost. Skus sa pozriet v kolkych tier 1 deckoch su hrani a si v obraze :). Najpouzivanejsi je jednoznacne Garruk.


Hore
 Profil ICQ  

Dobrodruh
Obrázok používateľa

Založený: 08.08.2004
Príspevky: 100
Body: 5
Bydlisko: Warrington
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Tak uz nadavno vysli novy walkeri a teraz aj jeden specialny,S kamosom sme v zaujme ich testovania zaviedli herny mod PLANESWALKING tozn.hraci maju walkerov odkrytych na boku stola,A hrat ho mozu okamzite ako maju nanho mannu.Podmienky su obaja maju rovnaky pocet walkerov na kombinacii nezalezi.walkeri nesmu byt proxovany,a nakoniec nemozes hrat toho isteho walkera dvakrat(myslene tu istu kartu ak si zvolis dve Liliany na zaciatku nic ti nebrani hrat jednu potom druhu) iba v pripade ze mas nieco co ti ho vrati z gravu do ruky (do kniznice sa nerata) napr. eternal witness.Samozrejmostou je aj ze ak chces hrat garruka musis ho zaplatit aj spravnou mannovou kombinaciou (2GG)

Najuspesnesi su zatial Garruk a Elspeth. Garruk pre nizky manna cost( ved v podstate stoji iba dve manny ) a jeho plusova abilita zrychluje hracov deck.Vyhody Elspeth su okrem krasy aj dve plusove ability pricom jedna vam vojakov tvori cim ucinne rozsiruje vase rady a druha zosiluje a vynasa na bantske nebo(dava flying) cim napomaha utocit alebo branit vase rady proti oponentovym letcom aj ked len do konca kola.nech uz sa rozhodnete pre ktoru kolvek z nich nikdy netrati Loality countre.

Toto su vsledky testov ktore mozu byt milne pretoze este neboli vyskusany Sakran,Tezeret,druha verzia Ajaniho (ten cervenobiely) a Nicol Bolas.druha moznost je ze napr Liliana ci Chandra neboli testnute s deckom ktory by sa naplno prejavil ich talenty...

Ak niekoho Planeswalking zaujal a pripadne ho uz vyskusal alebo vyskusa napiste mi prosim vase nazory dakujem.

_________________
Moja česť je môj život.


Hore
 Profil  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 6 ] 

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 13 hostí.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun