HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 93 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Ďalšia
Autor Správa

vajco
Obrázok používateľa

Založený: 01.08.2004
Príspevky: 1844
Body: 135
Bydlisko: Blava
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Jaj aha k tej popstar som sa este nevyjadril hmm...no vyzera to tak ze Peekay je popstar, nakolko Huffmanovu kompresiu tu asi nikto iny neovlada (ale uz som o tom aspol pocul! :P).
Tuna dvojica Quicky - Lilla ma prilis nepresvedcila
vina: Lilla
aj tak pochybujem ze sa nazbiera dost hlasov.

Morti: no hmm, podla toho ktoru schopnosti by mi to bloklo (odrazanie guliek, nepreveritelnost, ci obidve?). Ak obidve, tak by to niekto mohol zneuzit a rovno by som aj skapal...inak dik ;) to bolo cielom? :D

_________________
Juro alias Archi


Hore
 Profil ICQ  

víla stratená
Obrázok používateľa

Založený: 25.01.2007
Príspevky: 2769
Body: 86
Bydlisko: Ostrovné Kráľovstvo
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
juro ja vazne nerozumiem o co ti ide. menim nazory podla toho co mi prinasaju moje myslienkove pochody pri spracovavani tu napisanych informacii, to je jasne. tiez sa do toho zapajaju moje vlastne uvahy a vyjde z toho vysledny gulas, ktory moze, ale nemusi utvrdit predosle presvedcenie. ak neutvrdi, tak sa priklonim k dalsej moznosti. neviem co je na tom divne... a netusim ako ta mam presvedcit ze s quickym nic nemam... pisal si, ze som zmenila nazor po jeho poste, to nie je pravda, to ma napadlo niekedy v priebehu medzi mojim postom a tusim specterovym, ktory prvy napisal, ze ona mohla byt aj mafianka...

ale kedze musim hlasovat, a ty ma tu obvinujes z niecoho co nemas nijak podlozene tak
vina:juro

_________________
We can not forget who we are...


NEdavajte mi pluska za prispevky vo vtipkoch. dik


Hore
 Profil ICQ  

Paladin
Obrázok používateľa

Založený: 09.10.2007
Príspevky: 492
Body: 13
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
:arrow: Juro vidis nad tym som neuvazoval ...ale ved ked si obcan tak sa nemas coho bat ne?...alebo zeby nie si? :)

_________________
http://www.lfgcomic.com


Hore
 Profil ICQ  

vajco
Obrázok používateľa

Založený: 01.08.2004
Príspevky: 1844
Body: 135
Bydlisko: Blava
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Lilla: Vies mne sa nepaci tento styl hrania. Vyjdes s niecim a vyhlasujes to za uplnu istotku (normalne pri Baelare som mal pocit ze ti hadam sama GM povedala ze je dobra), a potom ked zistis ze "aha, hups" tak si zrazu ochotna to zmenit. Co keby si najprv trochu rozmyslala a pochybovala kym nieco vyhlasis. Ja si nedovolim nic tvrdit s istotou ani v realnom zivote, nechapem kde to ti ludia beru ;) Minuly den som ti tiez par veci vytykal, tusim som sa nedockal odpovede doteraz :)

A s Quickym to proste uplne vidno :) mozno sa mylim, mozno to vobec nie je pravda, ale uplne mi to pride ako keby ste boli spolu, co uz.
Este som dlho rozmyslal ci by sa to nedalo nejako rozriesit pomocou mojho skillu zabit niekoho cez den. Ze reku jedneho z vas picnem a uvidime. Ale neviem co by to dokazalo, a zas sa mi nechce utratit ten skill. Ale vsak vravim, tak ci tak sa asi nenazbiera dost hlasov.

Morti: bohuzial pokial mam schopnost vyhrat tuto hru pre obcanov za smrti obidvoch frakcii, tak pochybujem zeby sa nenasiel mafian/systemak, ktory by ma rad odstranil ;)

_________________
Juro alias Archi


Hore
 Profil ICQ  

víla stratená
Obrázok používateľa

Založený: 25.01.2007
Príspevky: 2769
Body: 86
Bydlisko: Ostrovné Kráľovstvo
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
mohol by si to sem hodit, co si mi minuly den vycital? a kedy ked som tu vacsinu dna nebola?
a to s quickim... ja s nim nic nemam.. to ze on mi z nejakeho dovodu leze do prdelky je jeho problem.... ja to nechapem a je mi to docela jedno..

_________________
We can not forget who we are...


NEdavajte mi pluska za prispevky vo vtipkoch. dik


Hore
 Profil ICQ  

vajco
Obrázok používateľa

Založený: 01.08.2004
Príspevky: 1844
Body: 135
Bydlisko: Blava
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Juro napísal:
Hehe, to je sranda toto :D no mam tiez pocit ze Baelara bola systemacka
Dosla mi totiz sprava, v ktorej sa pisalo, ze som v noci "siel nebojacne ulicou" domov, ked tu zrazu z postrannej ulicky vystupila "maskovana postava" a "usilovala o moj zivot". Po kratkom suboji a niekolkych vystreloch postava potacavo utiekla z miesta cinu, pricom "po sebe zanechala kus papiera a osuchane pero, co vyzera ako nastroj, ktorym sa clovek zivi".

No a rano je Baelara mrtva a ja som zivy :) mne to pride celkom jasne...nakolko Baelara bola spisovatelka.
To vsak nutne neznamena ze bola zla. Vravela tusim tiez, ze jej schopnost sa vybera nahodne, cize mohla byt kludne aj obcan, a v noci dostala schopnost strielat. Potom vsak nechapem jej vcerajsie vyhlasenia typu "mozno robim chybu a skocim Jurovi na lep, ale ja mu verim". Potom by asi tazko po mne strielala. Cize skor to vidim tak, ze bola systemacka, a hento malo byt pekne krytie.

Kazdopadne som rad, ze niekto prijal moju vyzvu si zastrielat :D good job.

Este jedna vec mi vrta v hlave. Juki pise, ze Baelara zomrela s Klerikerom v naruci. To vyzera ako keby boli postreleni naraz v case, ked boli spolu. Ale skor tiez je tu moznost povedal, ze Baelara odisla zo suboja so mnou postrelena, tak zavolala svoju lasku Klerikera (ktory sa jej snazil zastavit krvacanie), ktoreho v tu chvilu tiez stihol jeho osud. Pride mi to ako vcelku logicky scenar.
Zaujimalo by ma teda, kto a preco strielal po Klerikerovi - kedze minuly den, ako som tak sledoval, napisal minimum prispevkov. Bud teda niekto strielal naslepo (mafia/systemaci/randomizeri), alebo si ho niekto v noci preveril a strielalo sa na zaklade toho (v tom pripade je ale jasne, ze Kleriker bol mafian/systemak, comu nasvedcuju aj tie posmrte infoze. Skor teda mafian.).

Popstar vravi, ze zomrel jeden systemak (ak teda neklame). No ako vravim, mne z toho vychadza Baelara. Este ked tu sama napisala takmer priznanie.
Baelara napísal:
Môj drahý nemal ani tušenia, s kým spával...


Takze na zaklade tohto vsetkeho mi pridu dost podozrvie prispevky od Quickyho a Lilly. Este ked si precitam toto:

Cool-Lilla napísal:
a baelara bola podla toho vykriku do tmy a podla toho co pise JuK-i o knihe, tajny agent, ale na strane mesta....

sleduj toto:
Juk-I napísal:
Tajny agent odkazuje :
Patria je cista patri k obcanom

:P cize ty vlastne vravis, ze Baelara je tajny agent. Lenze potom je tajny agent mrtvy, a nemoze nam nic odkazovat. :D
Dost si Baelaru branis a zastavas sa jej. Nechapem na akom zaklade. Ano, aj keby si ju preverila a zistila ze je spisovatelka (co naozaj bola), znamena to ze nie je systemak? Nie.
popstar napísal:
Samozrejme, nesmieme zabúdať ani na organizovaný zločin, ktorý sa v našich radoch ukrýva pod maskou nevinnosti.


Cool-Lilla napísal:
a mimochodom jurovi neverim ani za mak..

ano? zaujimave, pretoze hned po mojom prispevku si mi vyjadrila takmer absolutnu doveru a bola si schopna ma nechat zit az do konca hry :) zrazu aka zmena? Alebo to bolo len krytie, podobne ako u Baelary? ;)


Quicky napísal:
Navyse odisla za mesta a po dlhej dobe sa vratila a hned potom sa dostala na vysoke miesta vo vedeni mesta?

Tejto vete celkom nerozumiem. To akoze vravis ze sa dostala na vysoke miesta, ci akoze vyvracias ze sa dostala na vysoke miesta? Nechapem. Tak ci tak, ak bola systemak, neni problem odist a potom sa vratit, a u kamaratov si vyzdvihnut stary post ;). Dokonca by som aj chapal preco odisla na par rokov z mesta - vsak to robia aj slovenski politici, ked vytuneluju nieco velke. Zduchnu na par rokov na Bahamy.


hned pod tvojim prispevkom ;)
to ze si tu nebola ta moc neospravedlnuje, kedze vravis ze ten den si si citala
no s Quickym by som to povedal asi tak...kebyze picnem teba a si mafina/systemak, tak je aj Quicky. Naopak to platit nemusi. Tot moj pocit.

_________________
Juro alias Archi


Hore
 Profil ICQ  

víla stratená
Obrázok používateľa

Založený: 25.01.2007
Príspevky: 2769
Body: 86
Bydlisko: Ostrovné Kráľovstvo
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
ano to VTEDY ma napadlo, ze by mohla byt tajny agent na strane mesta, pretoze podla toho co som dostala, vazne nikde nie je ani zmienka o tom, ze by mohla byt mafianka/systemacka. ani naznak. a pokial by bola tajny agent, tak kleriker ozaj nemohol tusit, s kym spaval - ako to povedala. tak isto ak zoberieme do uvahy moj myslienkovy pochod z dnesneho dna, ze verime ze klerik bol mafian, a ze aj baelara mohla byt mafianka, tym padom ta veta ze netusi s kym spaval mohla znamenat, ze ona bola zradca v mafianskej frakcii. hm a k tej dovere co som ti vraj vyjadrila - to sa mi to len vobec nechcelo riesit. ale potom navrhol peekaz ze by si to mal dokazat a ja som sa pridala tusim k peekayovi potom...
a inac nechapem to tvoje posledne tvrdenie, ze ak ja som jedna zo zlych automaticky je aj quicky, ale ak je on tak ja byt nemusim? :?

_________________
We can not forget who we are...


NEdavajte mi pluska za prispevky vo vtipkoch. dik


Hore
 Profil ICQ  

vajco
Obrázok používateľa

Založený: 01.08.2004
Príspevky: 1844
Body: 135
Bydlisko: Blava
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Cool-Lilla napísal:
a inac nechapem to tvoje posledne tvrdenie, ze ak ja som jedna zo zlych automaticky je aj quicky, ale ak je on tak ja byt nemusim? :?

Juro napísal:
Tot moj pocit.

Je to len pocit.
Lebo si ta brani :) kebyze ta picnem, a si mafian/systemak, je jasne preco si ta branil. Kebyze vsak nie si mafian/systemak, on stale moze byt mafian/systemak, ktory sa snazi na niekom parazitovat. V tom pripade by platilo, ze kebyze picnem jeho, tak to este nemusi znamenat, ze ty si mafian/systemak, lebo ona brani teba, nie ty jeho :)
Ale stale su to len pocity. Wanna try? :D

Proste Quicky mi pride pravdepodobnejsi mafian/systemak ako ty. Odpoved na otazku "preco som teda hlasoval za teba a nie za Quickyho?" je prosta: ty uz jeden hlas mas :)

_________________
Juro alias Archi


Hore
 Profil ICQ  

víla stratená
Obrázok používateľa

Založený: 25.01.2007
Príspevky: 2769
Body: 86
Bydlisko: Ostrovné Kráľovstvo
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
oh no dakujem ze si to hlasoanie tak logicky odovodnil... a mam hlas od cloveka ktory si hned na to vypytal imunitu.... hm.. waw... to radsej picni quickiho - mozno je to ozaj tak ako vravis, ze sa snazi na niekom parazitovat...

_________________
We can not forget who we are...


NEdavajte mi pluska za prispevky vo vtipkoch. dik


Hore
 Profil ICQ  

Dreamer
Obrázok používateľa

Založený: 23.01.2005
Príspevky: 1453
Body: 8
Bydlisko: Trencin/Brno
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Ja som nebranil Lillu, ale seba, lebo ste nas obvinili z toho ze spolu paktujeme. Ja som povedal to co si myslim, nikoho som nebranil. No ale mozno to tak vyznelo.

Heh Lilla si mila :D

_________________
We are the wounds and the great cold death of the earth
http://last.fm/user/vampirequicky


Hore
 Profil ICQ Facebook  

víla stratená
Obrázok používateľa

Založený: 25.01.2007
Príspevky: 2769
Body: 86
Bydlisko: Ostrovné Kráľovstvo
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
sorry quicky ale nejak okato si mi z nejakeho dovodu liezil do .. ved vies kam... a nevadilo to len jurovi... vadilo to aj mne....

_________________
We can not forget who we are...


NEdavajte mi pluska za prispevky vo vtipkoch. dik


Hore
 Profil ICQ  

Daitenshi
Obrázok používateľa

Založený: 23.01.2007
Príspevky: 1533
Body: 33
Bydlisko: hore na kopci a dole pri rieke
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
JuK-i napísal:
Kedze DNES konci den tak tu davam priebezny stav

Lilla (2) - Peekay , Juro
Eruner alias Velitel (2) - Morti , Quicky
Juro(1) - Lilla
Ludia do Death Note:
Eruner , Cerebro , Specter , Patria ak som na niekoho zabudla ospravedlnujem sa a ozvite sa ja vas tam dopisem :wink: :wink


Kazdy nech baci nejake meno
konec oznamu


S laskou vas GM

_________________
Já tvora divokého nespatřil, jenž by se litoval. Pták zmrzlý jistě z větve spadne, leč nikdy neproklíná svůj osud.
Pád to je poslední vec co andel citi.... vzdaleny hlas mu neustale zni v hlave .... ale vubec poprve je to jeho vlastni


Hore
 Profil ICQ Facebook  

vajco
Obrázok používateľa

Založený: 01.08.2004
Príspevky: 1844
Body: 135
Bydlisko: Blava
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Hehe.
Quicky napísal:
Hmm, ja som si u Lilli ziadne take spravanie nevsimol :) Teda nezda sa mi ze by nieco zhltla aj s navyjakom...

nezda sa mi zeby ti to nejako pomohlo :) t.j. zeby si tym branil nejako aj seba. Ale budiz.

Lilla: no ja som za hlasovanie za Quickyho, ale aka je sanca ze sa podari ho odsudit? Ked zmenim hlasovanie nanho, zahlasujes aj ty? :)

_________________
Juro alias Archi


Hore
 Profil ICQ  

víla stratená
Obrázok používateľa

Založený: 25.01.2007
Príspevky: 2769
Body: 86
Bydlisko: Ostrovné Kráľovstvo
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
ak mi to zachrani moju prdilku :)

_________________
We can not forget who we are...


NEdavajte mi pluska za prispevky vo vtipkoch. dik


Hore
 Profil ICQ  

vajco
Obrázok používateľa

Založený: 01.08.2004
Príspevky: 1844
Body: 135
Bydlisko: Blava
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Tak ja to teda skusim
nevina: Lilla
vina: Quicky

ale ak sa nazbiera dost hlasov pre teba... ;)

_________________
Juro alias Archi


Hore
 Profil ICQ  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 93 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Ďalšia

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 18 hostí.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun