HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 57 ]  Prejsť na stránku 1, 2, 3, 4  Ďalšia
Autor Správa

Kráľ

Založený: 29.09.2005
Príspevky: 787
Body: 7

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Vitajte v Kultikove.

Zobudili ste sa do pekneho slnecneho dna, vtaky spievali, slnko hrialo, kvety pekne vonali.
Kedu tu zrazu AAAAAAAAAAA!
V strede dediny lezi z jazykom vyplazdenym, hlavou v dovnom uhle a vidlami v chrbte Arnold S.
Zrazu ste si uvedomili ze den nie je az tak slnecny, vtaky co "spievali" boli vrany, slnko nehrialo dostatocne aby vam neponaskakovali zimomriavky, a to co pekne vonalo boli gate Arnolda S. ktory sa predtym nez posledny krat vydychol vyprazdnil.

Dovidenia v Kultikove.

Okej, rekapitulacia najzakladnejsich pravidiel.
-nezverejnovat PM
-nekomunikovat medzi sebou (ohladne hry samozrejme ... )
-nepisat do temy po uplynuti casu. Za uplynutie casu sa rozumie aj ked za niekoho zahlasuje nadpolovicna vacsina dedincanov. (na zaciatku 6) Takze pozor na hlasy !!! Zmeny neberiem.
-respektovat sukromny zivot GameMastra. Aj ked sa to niekomu zda divne, aj ja mam zivot. Takze sa moze stat ze sa den "predlzi", pripadne nebude niekto hned popraveny. Plati predchadzajuce pravidlo.
-den hern trva dva realne dni, alebo pokial niekto neziska nadpolovicnu vacsinu hlsov.
-na konci kazdeho dna BUDE popraveny ten kto ma najvacsi pocet hlasov
-den prvy herny trva JEDEN den a nemusi koncit popravou(ak nebude nadpol. vacsina, nebude poprava).
-nezabuudnite na nuetrala Šaša

Let the game begin !


PS: Ak niekomu nedoslo PM alebo je z toho jelen, tak nech napise PM.

Vas milujuci GM

_________________
.


Hore
 Profil ICQ  

vajco
Obrázok používateľa

Založený: 01.08.2004
Príspevky: 1844
Body: 135
Bydlisko: Blava
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Mno ok.
Prvy den trva len 24 hodin, to je vcelku malo, ale rozumne, kedze za tento cas nemame co zistit :) (jedine zeby niekto mal daku schopnost cez den).
Neviem ci ma zmysel niekoho zabijat prvy den, kedze nevieme kto je saso a tak. Ono to je dilema aj v realnych mafiach. Niekto povie nezabit, lebo je to prilisny risk. Iny povie zabit, lebo vsak je nas este vcelku dost a zas taka strata to nebude a zbytocne davame mafianom priestor etc etc.

gl hf :)

_________________
Juro alias Archi


Hore
 Profil ICQ  

Kráľ

Založený: 29.09.2005
Príspevky: 787
Body: 7

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
*Ak umrie Šašo, dozviete sa to.*

_________________
.


Hore
 Profil ICQ  

Paladin
Obrázok používateľa

Založený: 09.10.2007
Príspevky: 492
Body: 13
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Ja viem ze je to sice klise ale aj z obvinovania sa do nieco zistit(sice nie je toho vela a je to dost nebezpecne) ... = ) tentokrat som za moznost ist do toho tvrdo :wink:

_________________
http://www.lfgcomic.com


Hore
 Profil ICQ  

Legenda

Založený: 30.04.2007
Príspevky: 1081
Body: 2
Bydlisko: ZA

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
(Chudak Arnold S., bol to najsilnejsi clen nasej dediny a takto dopadol. By ma zaujimalo kto ho zakilloval.)

Inac, ja som tiez za to aby sme sa v prvy den obvinovali. Ale neviem ci aj zabijali (zabijat v prvy den by mohlo byt mozno riskantne).


Hore
 Profil ICQ  

I am your father!
Obrázok používateľa

Založený: 16.07.2004
Príspevky: 6471
Body: 222
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Osobne som toho nazoru, ze popravovat treba vzdy.

Neviem nakolko sa masotron drzal svojej povodnej vizie, ale tato mafia mala byt relativne zakladna, bez nejakeho velkeho poctu specialnych povolani (vyjma sasa, ocividne), takze je dost mozne, ze vacsina z nas zajtra nebude o nic mudrejsia ako dnes (toto ale vobec nemusi byt pravda, to je fakt).

Ak to tak je, jedinym zdrojom informacii pre nas bude obvinovanie a popravovanie.

Majo napísal:
Ale neviem ci aj zabijali (zabijat v prvy den by mohlo byt mozno riskantne).

Nevidim ziaden dovod, preco by zabijanie prvy den malo byt ovela riskantnejsie, ako v akykolvek iny den.

Je dost tragicke ze nevieme pocet mafianov, ale kedze je nas 12, predpokladam, ze budu minimalne 4.

Postavu Sasa (ktora sa mi inak ako herny mechanizmus vobec nepaci) by som ignoroval, nemozme sa nechat obmedzovat tym, ze "co ked obesime sasa", lebo sa z miesta nikdy nepohneme. Nasou hlavnou ulohou by malo byt vykosit mafianov, ak popri tom dame moznost niekomu vyhrat, budiz, ale stale to je lepsie, ako keby sme mali vsetci pomriet.

_________________
Tak sme konečne so ženou boli v tom Westerose.
- sent from my iPhone


Hore
 Profil ICQ  

Profesionálny flákač školy
Obrázok používateľa

Založený: 06.06.2005
Príspevky: 1833
Body: 0
Bydlisko: Somewhere
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Annun napísal:
Osobne som toho nazoru, ze popravovat treba vzdy.

Neviem nakolko sa masotron drzal svojej povodnej vizie, ale tato mafia mala byt relativne zakladna, bez nejakeho velkeho poctu specialnych povolani (vyjma sasa, ocividne), takze je dost mozne, ze vacsina z nas zajtra nebude o nic mudrejsia ako dnes (toto ale vobec nemusi byt pravda, to je fakt).

suhlasimpredpokladam, ze mame jedneho detektiva/policajta/whatever takze ak ten nebude totalne drbli, ze sa odhali napr hned na druhy den tak vela infa z tejto strany nedostaneme... cize popravovat...

Annun napísal:
Je dost tragicke ze nevieme pocet mafianov, ale kedze je nas 12, predpokladam, ze budu minimalne 4.

ja predpokladam, ze budu max styria, skor traja: sasa odpocitam z rovnice, cize ostava 11 hracov
ak su traja, tak je to traja mafiani na osmich bezuhonnych obyvatelov, co by pri jednom detektivovi mohlo byt tak akurat
4vs7 je take, ze mozme popravit max 2 nevinnych a mafia to vyhrala

Annun napísal:
By som ignoroval, nemozme sa nechat obmedzovat tym, ze "co ked obesime sasa", lebo sa z miesta nikdy nepohneme. Nasou hlavnou ulohou by malo byt vykosit mafianov, ak popri tom dame moznost niekomu vyhrat, budiz, ale stale to je lepsie, ako keby sme mali vsetci pomriet.

yop... lepsie byt druhy alebo prvy ako druhy alebo treti :)

_________________
"You're welcome on my boat. God ain't."


Hore
 Profil ICQ  

I am your father!
Obrázok používateľa

Založený: 16.07.2004
Príspevky: 6471
Body: 222
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Cerebro napísal:
ja predpokladam, ze budu max styria, skor traja: sasa odpocitam z rovnice, cize ostava 11 hracov
ak su traja, tak je to traja mafiani na osmich bezuhonnych obyvatelov, co by pri jednom detektivovi mohlo byt tak akurat
4vs7 je take, ze mozme popravit max 2 nevinnych a mafia to vyhrala

Tu mas pravdu, ja som si celkom neuvedomil, ze 12 - 4 - 1= 7 :)

Ospravdlnuje ma tazky ranny cas a prudka nevyspatost.

Cize max. 4.

_________________
Tak sme konečne so ženou boli v tom Westerose.
- sent from my iPhone


Hore
 Profil ICQ  

vajco
Obrázok používateľa

Založený: 01.08.2004
Príspevky: 1844
Body: 135
Bydlisko: Blava
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Hmm ozaj nas je 12? V zozname hracov vo vedlajsej teme je Jay uvedeny dvakrat.

vedlajsi thread napísal:
8. Zoznam hracov
Annun, Vincent, Specter, Cerebro, Majo, Morti, Jay, Juro, Kleriker, Lila, Jay, E’lune.

_________________
Juro alias Archi


Hore
 Profil ICQ  

Knieža
Obrázok používateľa

Založený: 20.11.2008
Príspevky: 639
Body: 2
Bydlisko: tv/ba/anywhere
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
good point ;) teda 11 - šašo - 4 mafiani = 6 obcanov, to moze byt trochu nepomer. .ale neviem ako to gejm master vymyslal.
ja by som prvy den nazabil nikoho..24 hodin nieje vela, a zajtra sa uz budeme mat od coho odpichnut. ale obvinovacky su potrebne prave preto aby sme sa mohli odpichnut (co napovie smrt hraca jozefa mlcanliveho, ktory pred smrtou nic nepovedal?)
ale zasa aj na obvinovanie musi mat clovek dovod..takze snad az vecer, ked bude viac prispevkov od viacerych ludi :)

_________________
chcem tvoriť, načo
teória umenia, chcem
kričať!


Hore
 Profil ICQ  

Konateľ
Obrázok používateľa

Založený: 13.03.2005
Príspevky: 1811
Body: 7
Bydlisko: Drakulovce nad Torysov
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Ja suhlasom z myslienkou zacat obvinovat uz prvy den, a na druhej strane sa obavam pristupu niektorich hracov, ktori sa ako v kazdej mafii zacnu navazat domna, zesom malo aktivny, co vobec nie je pravda! Ja som sa len teras zobudil, a respektujte prosim vas i to, ze clovek v istom veku ma i svoje povinnosti a nie len hratky a radosti... Dakujem.
A teras k hre...
Neviem neviem ci by bolo vhodne zabijat prvy den, moj nazor vplyvom institucie Sasa troska pokrivkáva na hrane... mozno by bolo vhodnejsie zistit kto nim je, a takto sa vyvarovat nevhodnym zabitiam hned v prvy den, ked su hraci este nerozbehnuty, nevyprofilovany.

_________________
"Vincent, Tiger s ručaním obmedzeným..."
P.S.:Nechceš šalátik?


Hore
 Profil ICQ  

Knieža
Obrázok používateľa

Založený: 20.11.2008
Príspevky: 639
Body: 2
Bydlisko: tv/ba/anywhere
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
VINCENT napísal:
bolo vhodnejsie zistit kto nim je, a takto sa vyvarovat nevhodnym zabitiam hned v prvy den, ked su hraci este nerozbehnuty, nevyprofilovany.
mozno by bolo vhodne zistit kto su mafiani a takto sa vyvarovat nahodnym zabitiam hned v prvy den.. :)

_________________
chcem tvoriť, načo
teória umenia, chcem
kričať!


Naposledy upravil jay dňa Št. 05. Feb 2009, 13:31, celkovo upravené 1 krát.

Hore
 Profil ICQ  

Legenda

Založený: 30.04.2007
Príspevky: 1081
Body: 2
Bydlisko: ZA

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Annun napísal:
Neviem nakolko sa masotron drzal svojej povodnej vizie, ale tato mafia mala byt relativne zakladna, bez nejakeho velkeho poctu specialnych povolani (vyjma sasa, ocividne), takze je dost mozne, ze vacsina z nas zajtra nebude o nic mudrejsia ako dnes (toto ale vobec nemusi byt pravda, to je fakt).
Ja si pravdupovediac nemyslim, ze toto bude standardna mafia. Staci ked sa pozres na to ze tu je aj saso a hned vies ze tu je nieco neobvykle.


Hore
 Profil ICQ  

vajco
Obrázok používateľa

Založený: 01.08.2004
Príspevky: 1844
Body: 135
Bydlisko: Blava
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
No len ako zistime kto je saso? To by sa musel sam priznat, alebo prerieknut, alebo by ho niekto musel odhalit schopnostou, alebo az po smrti :) to asi nikdy nezistime na 100%...kaslat na sasa
Co mozme robit? Random sa obvinovat, heh

Zacnem dake uvahy:
To, ze si Annun mysli, resp. argumentuje tym ze toto je pravdepodobne standardna mafia, znamena ze:
1. je mestan a nema ziadnu schopnost
2. je klasicky mafian a nevie ci su aj nejake specialne schopnosti
3. je detektiv (catani), teda jedna z klasickych postav

Nevyplyva z toho ku ktorej strane patri, ale vyplyva z toho, ze nema ziadnu netradicnu schopnost, inak by daco take nepovedal (alebo blafuje). Podla tejto logiky Majo, naopak, ma nejaku netradicnu schopnost. Taktiez z tohto mojho postu vyplyva, ze sam si myslim ze to nie je uplne najklasickejsia mafia a dovolim si tvrdit, ze kazdy ma nejake povolanie. V tom pripade je Annun bud detektiv, alebo mafian.
Samozrejme je tu moznost ze annun len blafuje aby daco vyprovokoval, daku diskusiu ;). Su to len kravinky, ale sak aby sme dacim zacali.

_________________
Juro alias Archi


Hore
 Profil ICQ  

Legenda

Založený: 30.04.2007
Príspevky: 1081
Body: 2
Bydlisko: ZA

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Ja by som si vedel predstavit, ze saso je niekto co tu bude stale pobehovat, bude vela pisat, a stale niekoho provokovat aby za neho zahlasoval, niekto velmi aktivny.


Hore
 Profil ICQ  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 57 ]  Prejsť na stránku 1, 2, 3, 4  Ďalšia

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 10 hostí.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun