HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 53 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4  Ďalšia
Autor Správa

Schattenjäger Inquisitor
Obrázok používateľa

Založený: 14.05.2006
Príspevky: 21708
Body: 61
Bydlisko: Holy Terra
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
eeek... mikromanagement jebkania sa s mecikmi neee...
sa neviem pak s nimi stotoznit :(

_________________
We are the Pilgrims, master; we shall go
Always a little further: it may be
Beyond that last blue mountain barred with snow
Across that angry or that glimmering sea ...

fly me to the moon and let me dance among the stars
=][=


Hore
 Profil  

Dobrodruh

Založený: 02.06.2008
Príspevky: 51
Body: 6
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
ale blbost =D to je jak v Oblivione ked si si vyrobil nejaký vlastný meč a aj si si ho pomenoval...práveže s takým mečom sa stotožníš hneď keď vidíš v inventári "Meč hlavoseč" alebo "Orkobijec" alebo "Narsil" =D

_________________
Obrázok


Hore
 Profil  

Commander
Obrázok používateľa

Založený: 04.04.2006
Príspevky: 9934
Body: 398
Bydlisko: Trvale
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Vyroba svetelneho meca je ritualne zakoncenie toho, ze sa stavas Jedi alebo Sith, v Zaklinacovi nic take nieje.
Taktiez, to mi chces povedat, ze bude mozne poskladat lepsi mec na prisery nez zaklinacsky strieborny? Meh.

Ako jeden z najvacsich kladov Mass Effectu 2 vnimam prave to, ze dropli milion verzii vsetkeho. Nosis jeden armor na ktory si mozes dokupovat par sucasti a mas 4 zbrane podla classu. Co viac potrebujes ked si uber frajer? Fakt, fluffovo naco je zaklinacovi 300 zbrani? Mas lektvary a znamenia. Brnenie obmedzujuce pohyblivost? Vazne, pouzival si v jednotke nieco okrem Geraltovych dvoch mecov?

Hej budem sa s mecom srat pol hodinu, potom si ho pomenujem a potom za hodinu hrania najdem suciastky na lepsi ktory budem skladat pol hodinu a pomenujem ho. Hadaj co dalej... :)

Fakt si myslis, ze je to vyrazne minus hry ked nema na vyber 500 mecov ale iba 100? Cim viac na vyber tym mensi rozdiel medzi nimi. Nehovoriac, ze z hladiska realistickosti je nezmysel aby mal jeden predajca inych 50 mecov na vyber ako ten o ulicu dalej.

_________________
Obrázok
"He who controls the past commands the future, He who commands the future, conquers the past."
--Kane--


Hore
 Profil  

Dobrodruh

Založený: 02.06.2008
Príspevky: 51
Body: 6
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
každý máme na to zjavne iný názor, mňa ako človeka ktorý odrástol na Diablo 2 a Baldurds Gate napĺňa a teší niečo ako množstvo zbraní a šetrenie na ne =)

_________________
Obrázok


Hore
 Profil  

Commander
Obrázok používateľa

Založený: 04.04.2006
Príspevky: 9934
Body: 398
Bydlisko: Trvale
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Ja som na tychto hrach neodrastol, prisli ked uz som bol velky :P Ked setrim na nieco tak na nieco poriadne nie na kazdy kindzal co dava +1 oproti tomu predoslemu. Ked to pada nech ale nac sa s tym chvalit ako s uzasnou vecou v hre? Niekde hlboko v prvej tretine hrania ajtak vsetky tieto moznosti zacnes ignorovat.
Inventar je obmedzeny, koli predaju beries iba dobre veci ktore nieco daju, netlacis pred sebou karu haraburdia ako kentusak smerujuci do zberne zeleza :)

_________________
Obrázok
"He who controls the past commands the future, He who commands the future, conquers the past."
--Kane--


Hore
 Profil  

Tommy
Obrázok používateľa

Založený: 05.03.2005
Príspevky: 1560
Body: 46
Bydlisko: Somewhere far beyond reality...
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Škriatok Puk napísal:
mňa ako človeka ktorý odrástol na Diablo 2 a Baldurds Gate napĺňa a teší niečo ako množstvo zbraní a šetrenie na ne =)


jop aj ja som na tych hrach odrastal... a pamatam sa ze vacsina zbrani a inych blbosticiek co clovek nasiel bolo dobrych akurat na predaj :P
tie hry aspon nemali obrovsky inventar, takze clovek nenosil zo sebou neskutocne vela hluposti ale len to co naozaj potrebuje (alebo co vyhodne preda)
napriklad taky ME mal v inventari miesto tusim az na 500 predmetov pricom realne som nepouzil asi ani 50... a to prehanam
akurat som v polke hry stravil pol hodinu "omnigelovanim" predmetov ked som zistil ze mam plny inventar...
v ME2 bol rozhodne plus styl akym sa uberali a napr. ja som myslel ze witcher z toho co som pocul funguje tiez tak ze jedno brnenie, dve zbrane a nic ine nezbieras... pravda, nehral som to este stale, neviem to posudit, len som mal z toho ten pocit

imo aj v DA2 (lebo skor ci neskor pride) by mohol bioware trosku omedzit predmety.. sice v takomto type hry beriem ze niektori ludia tam chcu mat ten vyber ale ja som aj tak ako vzdy skoncil pri par predmetoch s ktorymi som presiel celu hru a zvysok sa predaval...ja som napr. ani nevyrabal ci uz runy, potiony alebo pasce takze aj zbieranie suciastok mne pride zbytocne a dobre akurat na predaj, ale zas beriem ze v takomto type hry to vela ludom vyhovuje, ale keby sa im podarilo nejak pekne to omedzit v druhom diely ja by som bol rozhodne za.. but thats just me

_________________
meh.


Hore
 Profil ICQ  

Schattenjäger Inquisitor
Obrázok používateľa

Založený: 14.05.2006
Príspevky: 21708
Body: 61
Bydlisko: Holy Terra
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Will napísal:
Hej budem sa s mecom srat pol hodinu, potom si ho pomenujem a potom za hodinu hrania najdem suciastky na lepsi ktory budem skladat pol hodinu a pomenujem ho. Hadaj co dalej... :)


TOTO!!! :ikonka18:

_________________
We are the Pilgrims, master; we shall go
Always a little further: it may be
Beyond that last blue mountain barred with snow
Across that angry or that glimmering sea ...

fly me to the moon and let me dance among the stars
=][=


Hore
 Profil  

Commander
Obrázok používateľa

Založený: 04.04.2006
Príspevky: 9934
Body: 398
Bydlisko: Trvale
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Wolf napísal:
v ME2 bol rozhodne plus styl akym sa uberali a napr. ja som myslel ze witcher z toho co som pocul funguje tiez tak ze jedno brnenie, dve zbrane a nic ine nezbieras... pravda, nehral som to este stale, neviem to posudit, len som mal z toho ten pocit


Funguje tak a hlavne je to Zaklinac kde je fluffovo dane, ze nosi svoje dva mece a z brnenia nosi iba casti typu kruzkovka alebo ocvokovane rukavice lebo to je zaklad do bitky.

Mam z toho zly pocit ako by povedal jeden Jedi scum :) ked sa do hry snazia nacpat kopu itemov ako do klasickejho RPG kde sa snazis najst co najlepsie brnenie a zbran. Radsej nech prirobia triedenie veci v inventari ktory je ajtak dost obmedzeny.

_________________
Obrázok
"He who controls the past commands the future, He who commands the future, conquers the past."
--Kane--


Hore
 Profil  

Dobrodruh

Založený: 02.06.2008
Príspevky: 51
Body: 6
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
pokiaľ je známe tak inventár bude neobmedzený a triedenie itemov v jedničke riešil patch 1.4 tuším =)

Celkovo však zrhnuté, prídete mi to tak že stále len niečo potrebujete kritizovať, čo tak skúsiť si pozrieŤ gamplay video, trailer...a vychutnávať si svet Zaklínača? Veď už to aj tak vidím ako teraz kritizujete no aj tak si hru kúpite/stiahnete a budete za ňou sedieť po večeroch dva týždne bez prestania, chodiť nevyspatí do práce/školy a každému hovoriť aká je úžasná =D

_________________
Obrázok


Hore
 Profil  

Schattenjäger Inquisitor
Obrázok používateľa

Založený: 14.05.2006
Príspevky: 21708
Body: 61
Bydlisko: Holy Terra
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
ten tvoj posledny odstavec bol bischen trapny
bischen moc

kritizujeme v zasade jednu vec z tej hry :)
levelovat paladina na nas nemusis

_________________
We are the Pilgrims, master; we shall go
Always a little further: it may be
Beyond that last blue mountain barred with snow
Across that angry or that glimmering sea ...

fly me to the moon and let me dance among the stars
=][=


Hore
 Profil  

Dobrodruh

Založený: 02.06.2008
Príspevky: 51
Body: 6
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
ah, už to tu zasa ide skĺzavať do oftopicu plného intelektuálnej polievky =D Btw, to všetko berieš tak doslovne alebo len môj posledný odstavec? =)

_________________
Obrázok


Hore
 Profil  

Schattenjäger Inquisitor
Obrázok používateľa

Založený: 14.05.2006
Príspevky: 21708
Body: 61
Bydlisko: Holy Terra
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
:)

_________________
We are the Pilgrims, master; we shall go
Always a little further: it may be
Beyond that last blue mountain barred with snow
Across that angry or that glimmering sea ...

fly me to the moon and let me dance among the stars
=][=


Hore
 Profil  

Lost memoir...
Obrázok používateľa

Založený: 12.04.2006
Príspevky: 2823
Body: 2
Bydlisko: In your mind
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Okrem toho, že nechápem, že prečo si musím skladať vlastný meč, ešte jednu vec - prečo má cop?

Btw - už sa rozhodli, že to vydajú aj na konzoly alebo len na PC?


Hore
 Profil ICQ  

Schattenjäger Inquisitor
Obrázok používateľa

Založený: 14.05.2006
Príspevky: 21708
Body: 61
Bydlisko: Holy Terra
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
E´lune napísal:
prečo má cop?


je to cool a je to japan-like ergo cool na druhu :)

_________________
We are the Pilgrims, master; we shall go
Always a little further: it may be
Beyond that last blue mountain barred with snow
Across that angry or that glimmering sea ...

fly me to the moon and let me dance among the stars
=][=


Hore
 Profil  

Lost memoir...
Obrázok používateľa

Založený: 12.04.2006
Príspevky: 2823
Body: 2
Bydlisko: In your mind
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Neuveriteľne ma to odrádza, aby som si to vôbec zahral.. ja viem, že je to stupídny dôvod, ale to mu mohli dať rovno blond vlasy a modré oči :?
Navyše - čo bola beta gameplay - to mysleli vážne? Ak tú hru nedorobia, tak potom nech tretí diel ani nerobia.


Hore
 Profil ICQ  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 53 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4  Ďalšia

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 9 hostí.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun