HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 36 ]  Prejsť na stránku 1, 2, 3  Ďalšia
Autor Správa

240
Obrázok používateľa

Založený: 27.07.2004
Príspevky: 1996
Body: 5
Bydlisko: Wales
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Ha preco ked si myslim ze napriklad Jozko Mrkvicka je blbec a napisem to lebo uz druhykrat mi zasiahol do temy sstylom ja som king a blablabla dostanem sice pm ktore s mojim nazorom suhlasia ale .....ale tema alebo posty su hned maznute.........moze mi toto niekto zodpovedat,hrame sa na co na pstrosy ze sa schovavame pred blbostou ?HAAAAAAAAAAAAALOOOOOOOOOOO :x

_________________
Wrr Wrrr Wrrrr


Hore
 Profil ICQ  

Murphy Payne
Obrázok používateľa

Založený: 05.02.2005
Príspevky: 1625
Body: 0
Bydlisko: Noir York City
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Heh, Annun by mohol urobiť samostatnú sekciu pre flame, nadávky a podobne.  :lol:

_________________
<insert cliché quote here>


Hore
 Profil  

Banned
Obrázok používateľa

Založený: 23.08.2004
Príspevky: 4230
Body: 5
Bydlisko: Korova Milkbar

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
...alebo prečo sa posledne zmazala debata o utokoch na nackov??? nič v zlom ale ptrila aj k téme(Punk Rock) a nikoho neuražala alebo neflameovala...  :roll:   :evil:

_________________
We are legion, voice of anarchy
This is revolution, new disorder
So take my hands and come with me
We will change reality...


Hore
 Profil  

el Moderatoro
Obrázok používateľa

Založený: 23.11.2004
Príspevky: 253
Body: 5
Bydlisko: Espana

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
GoGoYubari napísal:
Ha preco ked si myslim ze napriklad Jozko Mrkvicka je blbec a napisem to lebo uz druhykrat mi zasiahol do temy sstylom ja som king a blablabla dostanem sice pm ktore s mojim nazorom suhlasia ale .....


Que harias, cuando Jose Mrkvicka tu dice, que tu tienes el pequeno ... algo? Quieremos, tu eres no contenta, tan como Jose esta. A despecho que Jose es como es.

Si tienen reclamaciónes o problemas sobre los otros usuarios, notifian los moderadores.
/

Čo by si robila, keby ti Jožko Mrkvička povedal, že máš malé....niečo? Asi by si nebola spokojná, tak ako nie je spokojný Jožko Mrkvička. Napriek tomu, že Jožko Mrkvička je, aký je.

Ak máte sťažnosti, či problémy s užívateľmi, oznámte to moderátorom.


Hore
 Profil  

Murphy Payne
Obrázok používateľa

Založený: 05.02.2005
Príspevky: 1625
Body: 0
Bydlisko: Noir York City
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Spanish Inqusition napísal:
Ak máte sťažnosti, či problémy s užívateľmi, oznámte to moderátorom.


A moderátori len zamknú tému, pokarhajú uživateľa. Ale úprimne povedané pokarhanie arch-nemesisa  :wink: nie je podľa mňa dostatočná satisfakcia.

_________________
<insert cliché quote here>


Hore
 Profil  

Banned
Obrázok používateľa

Založený: 23.08.2004
Príspevky: 4230
Body: 5
Bydlisko: Korova Milkbar

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
... kaleráby... proste flame alebo nadáfky nemusia... ale nechápem občasné mazacie úlety podaktorých moderátorov :roll:
...niektoré chápem a ospravedlnujem sa za svoje chyby... ale dakedy su proste moderatori nejako moc aktyvni

_________________
We are legion, voice of anarchy
This is revolution, new disorder
So take my hands and come with me
We will change reality...


Hore
 Profil  

el Moderatoro
Obrázok používateľa

Založený: 23.11.2004
Príspevky: 253
Body: 5
Bydlisko: Espana

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Saimon napísal:
A moderátori len zamknú tému, pokarhajú uživateľa. Ale úprimne povedané pokarhanie arch-nemesisa  :wink: nie je podľa mňa dostatočná satisfakcia.


No entendemos esto. Puedes lo nos explicar?


Hore
 Profil  

240
Obrázok používateľa

Založený: 27.07.2004
Príspevky: 1996
Body: 5
Bydlisko: Wales
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
ja nevravim ze si mame nadavat ale ked je bllllb niekto a ja mu to poviem tak to je moj nazor navyse plakat niekomu na pleci ze bueeeeeeeeee :cry: ona mi povedala ye som degees ...je pod ludsku uroven a detinske sme skoro dospeli ludia dokonca niektori sme dospeli na co sa hrame a pretvarujeme sa myslim ze vela z vas vie o com hovorim a na co narazam........


A Spanish....ja nemam male...viesco a netvrdim ze Jozko Mrkvicka ho ma maleho .........tvrdim ze je blby.....rozdiel je ze ked niekto povie ze mam male viesco a nevidel ich je to blbost ked niekto povie ze niekto je blbec a je to vidiet tak j to o inom

Bastando :twisted:

_________________
Wrr Wrrr Wrrrr


Hore
 Profil ICQ  

Legenda
Obrázok používateľa

Založený: 13.01.2005
Príspevky: 1193
Body: 5
Bydlisko: ako kedy - najma BA

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
GoGo je pekny priklad netolerantneho cloveka, proste jej nesedia ludia co su mladsi nez ona a asi aj uspesnejsi, este k tomu ked si pripocitate ze proti uzivatelom co su na fore kratsie nez ona (velmo vela vas/nas) je citi istu nadradenost a chce aby sa forum riadilo podla jej pravidiel tak nech si spravi vlastne forum kde bude adminom a tak. som zvedav ci bude s jej pristupom k ludom aky predvadza tu uspesna - myslim ze skor nie.

a este k tomu co si napisala ze vyplakat sa:
1. kolkokrat bola snaha z mojej strany sa s tebou o tom porozpravat, vzdy si zacala cela natesena etc. ze mi to natres a nakoniec si zmlkla bo som sa nedal vytocit aj ked si to ocividne vzdy chcela. Nakoniec si vzdy zmlkla bo som mal az pricasto pravdu. (to vies ked niekto zrazu stichne je naznak/dokaz ze asi hovori ten druhy pravdu).
2.poziadal som annuna at mi vysvetli co mas proti mne, po vysvetleni som ho poziadal at ta troska skroti - myslim ze ti napisal PMku. (bo s tebou sa nedalo skontaktovat ani keby boh chcel)
Skontaktovat sa nedalo ale utoky na moju osobu neprestavali, uz sa mi zdalo byt moc trapne tvoje spravanie tak som ta snazil ignorovat. No ako vidim utoky neskoncili ........
3.Kazde forum ma pravidla.
Na vacsine for je urazanie druheho uzivatela na fore (teda verejne) sankciovane. Ak sa jedna o PMky moze uzivatel na to upozornit admina, ktory moze navrhnut riesenie. Ak sa na daneho uzivatela zbieraju staznosti moze mu dat docasny ban or ho v horsich pripadoch vyhodit z fora. Ty sluzobne starsi ak dostanu ban na zaklade ich urazania novsich uzivatelov sa citia velmi dotknuty, keby ich dokonca vyhodili z fora ...... no radsej na to nemysliet.

a niektorym ludom robi dobre sa hadat, preco su to najma zeny ..........

_________________
Obrázok
deti .. neverte setkemu co sa povie, bozeee  :P


Naposledy upravil Horus dňa Ut. 05. Júl 2005, 18:18, celkovo upravené 1 krát.

Hore
 Profil ICQ  

I am your father!
Obrázok používateľa

Založený: 16.07.2004
Príspevky: 6471
Body: 222
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Takže, presunul som toto tu do Pripomienok, lebo sa to sem hodí lepšie.

A teraz už k veci. Tému, o ktorej je reč, som vymazal ja. Bola to chyba z mojej strany, lebo som mal aspoň poskytnúť vysvetlenie, prečo tak robím a upozorniť aspoň jej zakladateľa. Nemal som čas a mal som trochu nervy, tak som to nespravil. Za toto sa GoGo a ostatným ospravedlňujem.

Čo sa týka celkovo mazania osobných útokov. Pozri, ja chápem, že sa nemôžu mať všetci radi. Ja sám by som klamal, ak by som tvrdil, že nie sú aj tu na Hostinci užívatelia, ktorí mi doslova "žerú nervy". Ako administrátor, moderátor a užívateľ tejto tu stránky mám ale snahu (alebo dokonca aj povinnosť) povzniesť sa nad to.

Hostinec ale nikdy nebol určený na vybavovanie si takýchto osobných problémov verejnou cestou a nikdy na to ani určený nebude. Ak máš s niekým osobný problém, rieš si to s ním inak ako cez hostinec a tu ho ignoruj (ak ťa to poteší, premýšľam nad zavedením Ignore listu, kam si budeš môcť pridať ľudí, ktorí sa ti nepáčia). Nedovolím, aby sa to tu pretvorilo na komunitu, kde sa budú aktívne ostrelovať znepriatelené strany či osoby pred zrakom ostatných, nezainteresovaných užívateľov.

Čo sa týka "plakania na Annunkovom pliecku". Niekoľko krát tu bolo z mojej strany opakované, že ak vás niektorý užívateľ slovne, alebo inak napáda, bude dobré, ak o tom dáte vedieť niektorému z modov. Vyjadrovať sa, že to nie je "chlapské" a ja neviem aké je síce pekné, ale nič to nemení na veci, že minimálne z môjho pohľadu to je v poriadku a správne. Takto sa totiž dotyčná "obeť" nenechá zatiahnuť do flamewaru a miesto toho nechá vybavenie veci na autoritu.

Ja ti netvrdím, že sa máš pretvarovať a kuť partu aj s ľudmi, ktorí ti osobne nie sú sympatickí. Nevidím ale dôvod, prečo by si ich posty nemohla jednoducho odignorovať a nechať ich žiť? Tieto fóra tvorí veľká skupina ľudí z najrôznejších sociálnych, vekových aj názorových skupín a môžu existovať len vtedy, ak sa vy dokážete navzájom tolerovať. Nie ľúbiť. Nie zbožňovať. Nie pretvarovať. Stačí, ak sa budete tolerovať. Ak to z akéhokoľvek dôvodu nedokážete, potom sa obávam, že toto nie je miesto pre vás.

A ešte jedna vec, konkrétne pre teba GoGo a aj pre ZRúdu. Viete si vy vôbec predstaviť, ako neuveriteľne mi znepríjemňujete celú túto prácu, ak musím najviac dupať po prstoch práve vám, ktorých rátam medzi dobrých kamarátov? Vôbec mi to nerobí dobre, ani ma to neteší. Skúste to prosím pochopiť.

_________________
Tak sme konečne so ženou boli v tom Westerose.
- sent from my iPhone


Hore
 Profil ICQ  

Banned
Obrázok používateľa

Založený: 23.08.2004
Príspevky: 4230
Body: 5
Bydlisko: Korova Milkbar

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
:lol: ...aspoň neflameujem...teda skušam neflameovať... a to akože OT??? hm... nejako mi unika kedy to je OT a kedy ne... ale fajn...
Vieš annune... nerad ti pracu zneprijemnujem. ale ked si fajn kecam s nekym a dojde Nightfll a vymaže mi polku postov tak mam chut cely hostinec položit na klinec :roll: a po vzoru Vratka a mnohych inych ist preč

_________________
We are legion, voice of anarchy
This is revolution, new disorder
So take my hands and come with me
We will change reality...


Hore
 Profil  

Murphy Payne
Obrázok používateľa

Založený: 05.02.2005
Príspevky: 1625
Body: 0
Bydlisko: Noir York City
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
ZRudi T.M. Hein napísal:
:lol: ...aspoň neflameujem...teda skušam neflameovať... a to akože OT??? hm... nejako mi unika kedy to je OT a kedy ne... ale fajn...
Vieš annune... nerad ti pracu zneprijemnujem. ale ked si fajn kecam s nekym a dojde Nightfll a vymaže mi polku postov tak mam chut cely hostinec položit na klinec :roll: a po vzoru Vratka a mnohych inych ist preč


Myslím že nikto by nebol natešený keby mu niekto zmazal polovicu postov v danej téme ale treba sa nato pozrieť aj z pohľadu toho moderátora. Ako už vravel Annun, moderátor ma nastarosť "likvidáciu" OT, urobiť prítrž flameu a tak. Perspektíva moderátora a perspektíva poškodeného (ZRudiho, uživateľa) je dosť odlišná.  Heh, po vzore Vratka.   :)

_________________
<insert cliché quote here>


Hore
 Profil  

Vojvoda
Obrázok používateľa

Založený: 23.10.2004
Príspevky: 567
Body: 5
Bydlisko: (Belfast, UK, NI) okr. Nitra, mala dedinka na konci sveta

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Spanish Inquisition napísal:
Saimon napísal:
A moderátori len zamknú tému, pokarhajú uživateľa. Ale úprimne povedané pokarhanie arch-nemesisa  :wink: nie je podľa mňa dostatočná satisfakcia.


No entendemos esto. Puedes lo nos explicar?


Slovensky   prosim.........

_________________
Žijem chaosom a vládnem chaosom.
Som Mág Chaosu. Kto sa postaví mojej vôli??
http://www.youtube.com/watch?v=kNBAl-vADZE


Hore
 Profil ICQ  

Banned
Obrázok používateľa

Založený: 23.08.2004
Príspevky: 4230
Body: 5
Bydlisko: Korova Milkbar

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
do kelu aj s OT. To má ako JEDEN človek patent na rozum čo je OT??? a ešte v teme v ktorej sanekedy aj nemusí vyznať??? :roll:

_________________
We are legion, voice of anarchy
This is revolution, new disorder
So take my hands and come with me
We will change reality...


Hore
 Profil  

I am your father!
Obrázok používateľa

Založený: 16.07.2004
Príspevky: 6471
Body: 222
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
ZRudi T.M. Hein napísal:
do kelu aj s OT. To má ako JEDEN človek patent na rozum čo je OT??? a ešte v teme v ktorej sanekedy aj nemusí vyznať??? :roll:

Jasan.  8)

Toto sú fóra, nie anarchia. Tu vládne diktatúra moderátorov a to vravím celkom vážne. Get used to it.

A ak by som ťa mohol poprosiť, poznámky o slobode prejavu, utlačovaní tvojich slobôd a podobné kraviny si nechaj na námestia a nie na sfaf fóra, lebo pôsobíš jednak humorne a jednak nevidíš do problematiky (alebo nechceš vidieť). Tu sa posty nemažú preto, že prezentujú nejaký názor (až na výnimky, lebo sú názory, ktoré tu sú tabu, to je normálne), tu sa mažú preto, že ho prezentujú nesprávne alebo v rozpore s pravidlami.

Pozri si niekedy Pod lampou a všimni si, akým spôsobom je tam moderovaná diskusia, možno potom pochopíš, o čom to celé je.

_________________
Tak sme konečne so ženou boli v tom Westerose.
- sent from my iPhone


Hore
 Profil ICQ  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 36 ]  Prejsť na stránku 1, 2, 3  Ďalšia

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 8 hostí.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun