HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Stôl uzamknutý Táto téma je zamknutá, nemôžete upravovať príspevky ani posielať ďalšie odpovede.  [ Počet príspevkov: 33 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3
Autor Správa

Knieža
Obrázok používateľa

Založený: 22.07.2004
Príspevky: 612
Body: 10
Bydlisko: Kosice

Neprítomný
Forest:
Citácia:
ako (možný) budúci politológ by si nemal predvolebným ťalafatkám prikladať taku vážnosť... ak bude po voľbách ruka v ruke so smerom tak samozrejme vystupim zo strany/združenia..

ahaaa.. ja som hned vedel, ze nemam hodnotit strany iba podla predvolebnej kampane. ech. ze som na to neprisiel skor.
(PS: ehm...)
ok uz som ticho :)

_________________
Česť je život

Byť prezidentom USA je nevďačná úloha. Ak sa svetu darí, pripisuje sa to svetu. Ak sa nedarí, na vine je Amerika. - Stefan Hrib

Nízke duše neveria vo veľkých ľudí. Nerestní otroci sa posmešne usmievajú nad slovom sloboda - J.J. Rousseau


Hore
 Profil  

*meh*
Obrázok používateľa

Založený: 06.08.2004
Príspevky: 1866
Body: 6
Bydlisko: Košice....
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Erkenbrand napísal:
Forest:
Citácia:
ako (možný) budúci politológ by si nemal predvolebným ťalafatkám prikladať taku vážnosť... ak bude po voľbách ruka v ruke so smerom tak samozrejme vystupim zo strany/združenia..

ahaaa.. ja som hned vedel, ze nemam hodnotit strany iba podla predvolebnej kampane. ech. ze som na to neprisiel skor.
(PS: ehm...)
ok uz som ticho :)

erken vies... za normalnych okolnosti mas pravdu ... ale zijes na slovensku a bavime sa o slovenskej politike... snad to pochopis... radsej uz nereaguj

_________________
Obrázok
http://www.eve-online.com
for those better gamers :p


Hore
 Profil ICQ  

*meh*
Obrázok používateľa

Založený: 06.08.2004
Príspevky: 1866
Body: 6
Bydlisko: Košice....
Pohlavie: Muž

Neprítomný
OK OK ....
tolko bolo vtipov o zuzke a mne a tolko ich este bude... :P
tak ci tak vas vazeny a mili (ehm  :P )
pozyvam DNES (hej ja viem ze mam blbe zvyky oznamovat veci par hodin pred tym nez sa stanu...  :roll: ) na "neaku akciu SF-M " ( tolko o tom asi viem....) tak ci tak podstatne info....
PIVO ZADARMO ( tie keci pocuvat nebude aj tak nikto vcetne mna a "podpredsedu" :D )
a je to nefprmalne takze pridte v pohode... :D
len tolko... pre viac infa ma najdete na ICQ :P
a som skoro zabudol : bude to okolo 18:30 ale kedze nikto nevie kde to bude  :roll:  tak sa stretneme o 18:00 pred domom sv Alzbetky
zatial cus

_________________
Obrázok
http://www.eve-online.com
for those better gamers :p


Hore
 Profil ICQ  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Stôl uzamknutý Táto téma je zamknutá, nemôžete upravovať príspevky ani posielať ďalšie odpovede.  [ Počet príspevkov: 33 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 2 hostí.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun