HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 2 ] 
Autor Správa

I am your father!
Obrázok používateľa

Založený: 16.07.2004
Príspevky: 6471
Body: 222
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Toto je diskusia ku článku Rowlingová J. K.: Harry Potter 5 - Fénixov rád. Aký je váš názor? Súhlasite s autorom? Vyjadrite sa ľudia!


_________________
Tak sme konečne so ženou boli v tom Westerose.
- sent from my iPhone


Hore
 Profil ICQ  


Odpoveď s citáciou
Nuž, musím sa priznať, trochu ma táto recenzia sklamala. Očakával by som trochu viac názoru recenzenta, pozdvihnutia výhod a upozornenia na nevýhody, no okrem posledného odstavca som našiel len zhrnutie príbehu. Vieš, niečo na štýl tvojich recenzii na Hellboy, Dungeon & Dragons 2 alebo Lord of the Rings 3.

Inak, ja by som ešte doplnil, oproti ostatným knihám zo série ma tu zaujalo najmä to, že sa tentoraz bojovalo na troch frontoch, nie len medzi klasickým dobrom a zlom, ale snáď medzi dobrými, zlými a ešte horšími :) (a to si spomenul len okrajovo) S občasnou zdĺhavosťou musím súhlasiť, ale to mi pripadá ako problém všetkých dielov, a nevšimol som si to tu nijak špeciálne.

No, nechcem písať recenziu na recenziu, ale mohol si si odpustiť aspoň tie vety typu "Ak chcete vedieť ako pokračuje príbeh o malom čarodejníkovi, stačí otvoriť knihu a pustiť sa do čítania.", ktoré tam máš, myslím, v rôznych variantách asi trikrát.

Neber to, prosím, ako urážku, len ako takú konštruktívnu kritiku. Napísať ma primelo najmä to, že ostatné tvoje recenzie, ktoré som čítal, sa mi celkom páčili...


Hore
   
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 2 ] 

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 14 hostí.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Môžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun